Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

brak nagrod za MS

witam zgala szam brak nagród za dzisiejsze MS 
ugrane ponad 2 miliony  i nic wzamian ;-(((((
«1

Komentarz

  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    witaj,
    Przy po zakończeniu MS nie pojawiło się okno z wyborem nagród?
    Czy może nie zostały one dopisane?
    Spróbuj standardowo czyszczenia ciasteczek i zmiany przeglądarki, zazwyczaj to pomaga.
    Pozdrawiam
  • Brak nagród za Mistrzostwa ??? żenada
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Olek stworek (PL1) powiedział(a):
    Brak nagród za Mistrzostwa ??? żenada
    Cześć  :)
    W pierwszej kolejności sprawdź proszę, czy na innej przeglądarce problem też występuje. Przeglądarki z czasem się zaśmiecają, co może powodować różne nieprawidłowości w wyświetlaniu stron czy w działaniu gry. Warto od czasu do czasu wyczyścić historię przeglądania oraz usunąć ciasteczka. Czasami pomaga zwykle odświeżenie strony.W ostateczności - gdy te sposoby zawiodą - zwróć się proszę do Supportu gry.
    Diana
  • Witam próbowałam na innych przeglądarkach i wyczyściłam historie nic nie pomogło sojuszniczy z mojego sojusz tez nie otrzymali nagród więc nie jestem sama Pozdrawiam :)
  • ani okna ani nagród :( 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Olek stworek (PL1) powiedział(a):
    Witam próbowałam na innych przeglądarkach i wyczyściłam historie nic nie pomogło sojuszniczy z mojego sojusz tez nie otrzymali nagród więc nie jestem sama Pozdrawiam :)
    Olek stworek (PL1) powiedział(a):
    ani okna ani nagród :( 
    Cześć
    Powinniście skontaktować się z supportem gry.
    Diana
  • co się dzieje ze skrzynkami w mistrzostwach sojuszniczych nagrody za wysiłek w postaci skrzynek nie wpływają na moje konto
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ranczo kowale (PL1) powiedział(a):
    co się dzieje ze skrzynkami w mistrzostwach sojuszniczych nagrody za wysiłek w postaci skrzynek nie wpływają na moje konto
    Cześć   
    W pierwszej kolejności sprawdź proszę, czy na innej przeglądarce problem też występuje. Przeglądarki z czasem się zaśmiecają, co może powodować różne nieprawidłowości w wyświetlaniu stron czy w działaniu gry. Warto od czasu do czasu wyczyścić historię przeglądania oraz usunąć ciasteczka. Czasami pomaga zwykle odświeżenie strony.W ostateczności - gdy te sposoby zawiodą - zwróć się proszę do Supportu gry.
    Diana
  • Na nk serwerze problem z zakończeniem MS. Większość graczy nie dostała za to wydarzenie żadnych nagród na koniec. Czyszczenie przeglądarek nic nie pomaga. Dali ggs ponownie namiot ms na 2h30 minut ale pomimo że robi się misje to tez nie zalicza tym osobom misji. którzy nie dostali nagród za zakończenie wcześniej zakończonego ms.Ggs niech zmienią informatyków bo za takie experymenty będzie traciło graczy za wasze błędy w grze.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 05.06.2019
    slawekx001 (PL1) powiedział(a):
    Na nk serwerze problem z zakończeniem MS. Większość graczy nie dostała za to wydarzenie żadnych nagród na koniec. Czyszczenie przeglądarek nic nie pomaga. Dali ggs ponownie namiot ms na 2h30 minut ale pomimo że robi się misje to tez nie zalicza tym osobom misji. którzy nie dostali nagród za zakończenie wcześniej zakończonego ms.Ggs niech zmienią informatyków bo za takie experymenty będzie traciło graczy za wasze błędy w grze.
    Cześć
    Zgłosiłam do Zespołu gry .Za parę minut rozpocznie się poprawka. 
    Diana
  • Chyba z serwera na nk zrobili testowy bo znowu pojawil się namiot ms na 1h. Ggs chyba żarty z graczy robi
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Tyle razy mistrzostwa, może testują jakieś  krótkie, kto wie...

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Gdzie są nagrody z MS ???
    Skończyły się o 9.30 i pusto. Spicie jeszcze???
  • i znów to samo ,brak nagród za ms ,powinno być jakieś info że są opóznienia w przydzieleniu nagród chyba na to zasługujemy !!!!!!!!
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Potwierdzam , u mnie tez brak nagród,gracze z sojuszu (Olimp) równiez bez nagród, przelogowanie się nie pomaga.
  • nie ma nagród   Widzę , że  i inne sojusze mają ten sam problem nie tylko Olimp
  • chyba że jeszcze ms trwa tylko my o tym nie wiemy bo nie widzimy namiotu ,dlatego nie ma info o zakończeniu ms i nagród
  • Nie ma nic,ani  tradycyjnego info,ze mistrzostwa w ogóle się zakończyły,ani nagród za pozycję sojuszu,ani  indywidualnych.
    To naprawde  staje się juz maksymalnie denerwujące.
    Czy szanowny Zespól panuje jeszcze nad grą??? 

  • dorota787 (PL1)dorota787 (PL1) PL1 Posty: 12
    Godzina po MS a nagród wciąż nie ma !  :(  
    Wtopa , za wtopą goni wtopę i robi się farmerskie bagno ... 
  • witam mialam pierwsze miejsce w mistrzostwach jako wygrana powinnam otrzymac 150 karmy ale dzis weszlam do gry i nie mam nagrody dlaczego?
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    ja też nic nie dostałam, cały sojusz nie otrzymał nagród :(
    na forum angielskim też ktoś o tym napisał. Kolejny błąd globalny? Kiedy się czegoś dowiemy? Czekamy na nagrody, które się nam należą.
  • Sewirra (PL1)Sewirra (PL1) PL1 Posty: 44
    Gdzie sa nagrody za ms ggs znow spi zenada
  • U nas również brak nagród sojuszowych za ms ...
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Zespół zastanawia się, dlaczego ich nie ma...
  • Tak najlepiej to idzie im zastanawianie się, skądinąd wiem ,że na serwerze NK nagrody dostali :persevere:
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    z tego co wiem, liga mistrzowska dostała nagrody, inne chyba nie
    ale najważniejsza jest mistrzowska więc nawet inf o pozostałych nie ma ... :(
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 21.10.2019
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    Tak najlepiej to idzie im zastanawianie się, skądinąd wiem ,że na serwerze NK nagrody dostali :persevere:
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    z tego co wiem, liga mistrzowska dostała nagrody, inne chyba nie
    ale najważniejsza jest mistrzowska więc nawet inf o pozostałych nie ma ... :(
    Witajcie :)
    Zgłosiłam brak nagród,Zespół obecnie szuka przyczyny dlaczego, tak się stało.Jak dostanę informację od Zespołu ,zamieszczę ją w Nowinkach.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    To czekamy na jak najszybszą informację. I na nasze nagrody.
    U mnie nie było podsumowania ms, nie dostałam zarówno nagród indywidualnych jak i sojuszniczych.
  • _Dafne_ (PL1)_Dafne_ (PL1) PL1 Posty: 56
    Mistrzostwa sie skonczyly a ja zadnych nagrod na zakonczenie  nie otrzymalam,,dlaczego?
  • Irena 60 (PL1)Irena 60 (PL1) PL1 Posty: 13
    Nie otrzymalam zadnych nagrod z MS.  ??????

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik