Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Liga farmerska na horyzoncie!

179

Komentarz

  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    i pewnie niewiele sie zmieni bo przecież weekend mamy. ;)
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    A m a t o r s z c z y z n a...
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    A cóż to za klasyfikacja ligii? Medale poprzyznawane, milionowe zbiory? To już nie kpina z graczy..... to .......................
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 05.10.2019
    bo dodali chyba medale z poprzedniego zadania ligowego, punkty niektórzy mają od zera inni startują z milionowego pułapu!! (może zależy czy ktoś był w grze czy nie)
    kompletna porażka ale tak to wychodzi jak się robi szybko na ostatnią chwilę

    ciekawe jak z tego wybrną, wytłumaczą się pewnie znowu jakimś balansem :)

    co wejdę w klasyfikację to inne miejsca i diametralnie zmienione punkty :/
    teraz Ci z medalami są na końcu ze znikomym dorobkiem punktowym a chwilę temu mieli ponad milion punktów

    az się boję tam znowu zaglądać bo to jakiś kompletny chaos :/
    Post edited by Karolineczka7 (PL1) on
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    chyba nie zostały wyzerowane punkty z MS, ja co prawda mam zero ale niektórzy w mojej lidze juz ponad milion, to jest chore, ciekawe czy to zostanie naprawione
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 05.10.2019
    Ten bałagan jest nie do ogarnięcia
    mam teraz 31 tysięcy, a w lidze jestem 8 , gdzie najlepszy gracz ma ponad 2 miliony.  W silosie najlepszy zawodnik ma 56 tysięcy. 
    Zaraz się dowiemy, że to jest błąd, Zespół o nim wie, ale nie pracuje i w poniedziałek się zajmie. WTF?

    Gdzie jest ta grupa ludzi, która tak się na youtube kiedyś lansowała, co to nie oni i jak to będzie fajnie w tej grze.
    ............................................
    Post edited by TOM on
  • niunia6111 (PL1)niunia6111 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 05.10.2019
    w lidze farmerskie j są błędy... Osoba na pierwszej pozycji ma ponad 800 tys pkt , podczas gdy w rankingu lejka(poziom 150-1100) osoba zajmująca pierwszą pozycję ma  ponad 44 tys ..... Bardzo ciekawe
    Oj przez ten Oktoberfest zaszumiało co niektórym w głowie :)
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    po premii im polecieć  ,,i oni śmią wołać naszych pieniędzy? wnioskuje pozbawić ich premii, która dostają  z naszej kieszeni...taką balangę urządzili , że nic tylko siedzieć i się śmiać wypada, a dawno mówimy że to wygląda jakby się dzieci bawiły  hahhaha
  • Nie no to już misczostwo( błąd celowy )
    ....brawo ggs silos i liga na najwyższym poziomie :pensive:
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    po premii im polecieć  ,,i oni śmią wołać naszych pieniędzy? wnioskuje pozbawić ich premii, która dostają  z naszej kieszeni...taką balangę urządzili , że nic tylko siedzieć i się śmiać wypada, a dawno mówimy że to wygląda jakby się dzieci bawiły  hahhaha
    Piwa za dużo wypili, zaszumiało w głowie to na grę się przełożyło. Ani grosza.
  • to jest śmieszne jak liga startuje i nagle wyniki po 4 mln .. to jest żenada - tym, co robicie tylko zniechęcacie do gry. A to jest zdjęcie obecnej sytuacji .. (
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    ani 1 grosza!! jeszcze nam powinni zapłacić za lata spędzone tutaj  i granie  w tego ich bubla'-(((
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    O co tu chodzi?
    https://prnt.sc/pfa5mp
    skąd te punkty?
    u wszystkich w sojuszu tak jest
    może niech się Zespół nie kompromituje i to szybko zakończy...
    I DA NAM ROZSĄDNE REKOMPENSATY
    Cały dzień czekania na takie coś...
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Gracze z milionowa punktacją w rankingu ,nawet nie są w pierwszej 20 w lejku ,to skąd taka punktacja ???
  • devil272 (PL1)devil272 (PL1) PL1 Posty: 14
    Ich juz calkiem powaliło,zeby az takie błedy.U mnie silos pracuje a w lidze jestem ostatnia i ciagle mam te same punkty nawet mi nie rosna.A gracze maja u mnie juz ponad 2mln w silsiie....
    No prosze az cokolwiek odechciewa sie robic na tej grze
  • mironek (PL1)mironek (PL1) PL1 Posty: 4
    syf kiła i mogiła pogoda do kitu to myślę sobie że pogram a tu kicz goni kicz żenada
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    zaraz usłyszymy ,że jest to bład wyświetlania  :)
  • Czy nikt nam tego nie wyjaśni????
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witajcie,
    W rankingu Ligi farmerskiej wyświetlają się wyniki z zakończenia poprzedniej edycji eventu.
    Wyniki zerują się w momencie rozpoczęcia przez gracza obecnej edycji.
    Zespół nie ma możliwości poprawienia tego, wydarzenie nie zostanie przerwane i pozostanie w tej wersji.
    Pozdrawiam
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 05.10.2019
    TOM powiedział(a):
    Witajcie,
    W rankingu Ligi farmerskiej wyświetlają się wyniki z zakończenia poprzedniej edycji eventu.
    Wyniki zerują się w momencie rozpoczęcia przez gracza obecnej edycji.
    Zespół nie ma możliwości poprawienia tego, wydarzenie nie zostanie przerwane i pozostanie w tej wersji.
    Pozdrawiam
    tom...nie zerują sie,,zrobiłam 12 kroków i nic..stare dane na lidze

    wiec co pozostaje? nie robić , bo próżny trud
  • devil272 (PL1)devil272 (PL1) PL1 Posty: 14
    To czyli mam rozumiec,ze jak ja zaczelam silos i to wszystko mi sie zeruje to ta ososba co nie robi silosa a ma 2mln pktów to on wygrywa i ma 1 miejsce???



  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 05.10.2019
    komu się zerują, chyba w myślach :) mam pomysł co do zerowania, ale regulamin mnie wstrzymuje ;)
    To jeżeli gracz z milionami na pierwszym miejscu nie odpali silosu, to jest w rankingu czy nie, to wygra w tym dniu a moze w ogóle.Ale wyjaśnienie, a niechże to. To może Zepsół zacznie pracować, a nie świętować październik jest długi, piwa zdążą się napić.

    Jak to moderatorom przekazał zespół to głupiej już się nie dało, w każdym razie w rankingu tłumaczeń jest to I miejsce
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    to mogłam nie zaczynać silosa, bo w poprzednim w lidze byłam pierwsza i zdobyłam 4 medale złote. Teraz jestem 6 i jesli gracze przede mną nie rozpoczną w ogóle to oni będa zdobywac medale.

  • To paranoja,a Tom nie ma racji..kolezanka  jest ze mną w dywizji,zalogowała się dopiero teraz i nic jej się nie wyzerowało!!! Nadal ma 2 mln..i ja mam teraz ją gonić?? albo tego co ma 7 mln i w ogóle lejka nie zaczał???
    On dostanie dzisiaj o 12 złoty medal tak>>> Za co????
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    michdo (PL1) powiedział(a):
    to mogłam nie zaczynać silosa, bo w poprzednim w lidze byłam pierwsza i zdobyłam 4 medale złote. Teraz jestem 6 i jesli gracze przede mną nie rozpoczną w ogóle to oni będa zdobywac medale.

    wg mnie, nikt  medalu nie zdobedzie, do dane   z licznika silosa nie przenoszą sie do licznika Ligi Farmerskiej, dlatego  robota w kosmos poleci
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    A teraz cuda się zaczynają, miałem 1,30 jajek do końca , następne jabłka i kapusta. Nagle ciach koniec jajek i kapusta się włączyła ;) muszę cud do Watykanu zgłosić
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    TOM powiedział(a):
    Witajcie,
    W rankingu Ligi farmerskiej wyświetlają się wyniki z zakończenia poprzedniej edycji eventu.
    Wyniki zerują się w momencie rozpoczęcia przez gracza obecnej edycji.
    Zespół nie ma możliwości poprawienia tego, wydarzenie nie zostanie przerwane i pozostanie w tej wersji.
    Pozdrawiam
    tom...nie zerują sie,,zrobiłam 12 kroków i nic..stare dane na lidze

    wiec co pozostaje? nie robić , bo próżny trud
    Witaj,
    jeżeli rozpoczniesz wydarzenie Twoje punkty się zerują. Te osoby które mają większe ilości punktów (z poprzedniego wydarzenia) stracą je w momencie gdy zdobędą pierwszy punkt w nowym wydarzeniu.
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    To paranoja,a Tom nie ma racji..kolezanka  jest ze mną w dywizji,zalogowała się dopiero teraz i nic jej się nie wyzerowało!!! Nadal ma 2 mln..i ja mam teraz ją gonić?? albo tego co ma 7 mln i w ogóle lejka nie zaczał???
    On dostanie dzisiaj o 12 złoty medal tak>>> Za co????
    Powinno się jej wyzerować w momencie jak zacznie zdobywać punkty.

    Nie mamy informacji odnośnie tego jak będzie wyglądała sprawa z medalami, w dniu dzisiejszym nie zdobędziemy żadnych nowych informacji.
    Pozdrawiam
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    TOM powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    TOM powiedział(a):
    Witajcie,
    W rankingu Ligi farmerskiej wyświetlają się wyniki z zakończenia poprzedniej edycji eventu.
    Wyniki zerują się w momencie rozpoczęcia przez gracza obecnej edycji.
    Zespół nie ma możliwości poprawienia tego, wydarzenie nie zostanie przerwane i pozostanie w tej wersji.
    Pozdrawiam
    tom...nie zerują sie,,zrobiłam 12 kroków i nic..stare dane na lidze

    wiec co pozostaje? nie robić , bo próżny trud
    Witaj,
    jeżeli rozpoczniesz wydarzenie Twoje punkty się zerują. Te osoby które mają większe ilości punktów (z poprzedniego wydarzenia) stracą je w momencie gdy zdobędą pierwszy punkt w nowym wydarzeniu.
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    To paranoja,a Tom nie ma racji..kolezanka  jest ze mną w dywizji,zalogowała się dopiero teraz i nic jej się nie wyzerowało!!! Nadal ma 2 mln..i ja mam teraz ją gonić?? albo tego co ma 7 mln i w ogóle lejka nie zaczał???
    On dostanie dzisiaj o 12 złoty medal tak>>> Za co????
    Powinno się jej wyzerować w momencie jak zacznie zdobywać punkty.

    Nie mamy informacji odnośnie tego jak będzie wyglądała sprawa z medalami, w dniu dzisiejszym nie zdobędziemy żadnych nowych informacji.
    Pozdrawiam
    Ale nadal nie co z graczami którzy w ogóle nie zaczną. po prostu Zespól nie panuje nad grą i przesyła wam=nam zestaw pobożnych życzeń. Przecież piszą gracze że to nie działa. Kompletny brak nie wiem już nawet czego 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 05.10.2019
    no Tom, czego TY nie rozumiesz? przeciez nawet pokazuje Ci na zrzutach,  że rozpoczęłam i doszłam do 12 ładowania w  silosie, a w lidze nie ma zmian..sa  stare dane  z poprzedniego wydarzenia
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    michdo (PL1) powiedział(a):
    to mogłam nie zaczynać silosa, bo w poprzednim w lidze byłam pierwsza i zdobyłam 4 medale złote. Teraz jestem 6 i jesli gracze przede mną nie rozpoczną w ogóle to oni będa zdobywac medale.

    wg mnie, nikt  medalu nie zdobedzie, do dane   z licznika silosa nie przenoszą sie do licznika Ligi Farmerskiej, dlatego  robota w kosmos poleci
    U mnie przenosza się dane do ligi

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik