Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Liga Farmerska

Czy nowa liga dzisiaj się zaczęła, bo u mnie cały czas pusto

Komentarz

  • klamir (PL1)klamir (PL1) PL1 Posty: 9
    tak zacznie się w poniedziałek,bo jak zwykle nie ogarniają gry. Jest sobota i nie ma żadnego technika do poprawiania błędów w grze.Wszystko zapisane.
  • adamus07 (PL1)adamus07 (PL1) PL1 Posty: 71
    Do cholery kiedy będzie ta furmańska ekstraklasa czyli  liga farmerska
  • adamus07 (PL1)adamus07 (PL1) PL1 Posty: 71
    po co te informatycy po technikum przerwy techniczne robią,chyba,żeby dolać wody do expresu
  • Jak to jest,ze lejek dopiero się zaczał ,Ligi nie było..a ktoś ma już 7 mln pinktów w lidze i medale????

  • W lejku nikr jeszcze nie ma tylu punktów,a w Lidze ma???

    Jak mamy grać,jeśli bąd błędem poganiaProsze porównac iloś punktów z lejka, i z Ligi,jak wyświetla się u mnie
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    u mnie lepsze kwiatki

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Mam to samo. niekompetencja to mało powiedziane. Nie wiem kto tam pracuje, ale takich ludzi to się na zbity pysk wywala. Litości
    Balans silosów ?
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Jakieś fory czy co,   dopiero zaczęliśmy a tu takie ptaszki!!!!
  • Hrynio (PL1)Hrynio (PL1) PL1 Posty: 3
    Witam, co tu sie dzieje, LF dopiero sie zaczęła a tu juz co niektórzy po pare mln. jakieś żarty, zróbcie coś z tym. pozdrawiam
  • Tak na marginesie, to o ile pamięć mnie nie myli to miał być lejek drużynowy a jest indywidualny, chyba że w tym całym zamieszaniu coś mi umknęło.
    Znajdzie się jedna odpowiedzialna za udzielanie informacji osoba i napisze co z powiązaniem lejka i ligi?
    Chwilowo nie wiadomo czy jest sens się spinać na ten lejek i czy błąd w lidze z punktami zostanie poprawiony (zaktualizowany), a może lepiej ze wstydu udawać, że nikogo nie ma.

    Pół dnia czekania na start potem kilka "szybkich poprawek" a efektu nie widać żadnego.
  • rangers (PL1)rangers (PL1) PL1 Posty: 1
    U mnie to samo .Zaliczyło graczowi z poprzedniego lejka punkty i otrzymal zloty medal ,zamiast mojej osoby.Teraz uruchomił lejek i jest na 6 miejscu ,ale zloty medal pozostal .Pisałem juz do supportu,kazali czekać.Pewnie skonczy sie tym że wszystkim równo podarują podwójne PD.Pozdrawiam.P.S. Screeny mam zrobione.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 07.10.2019
    kostek0309 (PL1) powiedział(a):
    Tak na marginesie, to o ile pamięć mnie nie myli to miał być lejek drużynowy a jest indywidualny, chyba że w tym całym zamieszaniu coś mi umknęło.
    Znajdzie się jedna odpowiedzialna za udzielanie informacji osoba i napisze co z powiązaniem lejka i ligi?
    Chwilowo nie wiadomo czy jest sens się spinać na ten lejek i czy błąd w lidze z punktami zostanie poprawiony (zaktualizowany), a może lepiej ze wstydu udawać, że nikogo nie ma.

    Pół dnia czekania na start potem kilka "szybkich poprawek" a efektu nie widać żadnego.
    rangers (PL1) powiedział(a):
    U mnie to samo .Zaliczyło graczowi z poprzedniego lejka punkty i otrzymal zloty medal ,zamiast mojej osoby.Teraz uruchomił lejek i jest na 6 miejscu ,ale zloty medal pozostal .Pisałem juz do supportu,kazali czekać.Pewnie skonczy sie tym że wszystkim równo podarują podwójne PD.Pozdrawiam.P.S. Screeny mam zrobione.
    Witam
    Zostało to zgłoszone,Zespół obecnie pracuje nad tymi błędami. Jak dostaniemy informację od Zespołu pojawi się ona w nowinkach.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Diana napisała w Nowinkach:
    " Niestety, nie jesteśmy w stanie skorygować obecnego rankingu ligi podczas trwania wydarzenia, ponieważ może to powodować inne problemy w obu wydarzeniach. Punkty wyświetlane w rankingu dywizji powinny zostać zresetowane, gdy gracz rozpocznie wydarzenie Święto Ciężkiej Pracy. Medale są przyznawane zgodnie z rankingiem dywizji."
    .. i bardzo dobrze, że nie są  w tym stanie tego skorygować, bo być może popsuliby więcej, znaczy pojawił się tam ktos myślący ...wreszcie, hahahh

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik