Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problemy z wyspą tymczasowa

SystemSystem Posty: 106,969
edytowano 05.08.2019 w Problemy techniczne i błędy
Ta dyskusja została utworzona z komentarzy wydzielonych z: 01.08.2019 I Odkrywamy na nowo Tymczasową Wyspę Tropikalną i jeszcze więcej nowości.

Komentarz

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Chciałabym zgłosić mały problem z wyspą tropikalną. Za każdym razem, gdy kończy mi się rozbudowa na wyspie, otrzymuję komunikat:



    Komunikat wyskakuje kilka razy pod rząd (3 albo 4 razy) za każdym razem, gdy jestem na innej farmie niż tymczasowa podczas zakończenia rozbudowy na wyspie. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć
    Przeniosłam Twój wpis w odpowiednie miejsce .Błędy zgłaszamy w tym dziale .Zostało to zgłoszone.
    Diana
  • dana4 (PL1)dana4 (PL1) PL1 Posty: 203
    Chciałam zgłosić problem z "Wyspą marzeń" , za każdym razem kiedy próbuję się zalogować wraca mnie na główną farmę
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam 
    Gracze,którzy mają problem z zalogowaniem się do Krainy marzeń proszeni są o sprawdzenie ważności certyfikatu (poniżej pokażę jak to zrobić)i wysłanie do mnie w wiadomości prywatnej zrzutu ekranu z certyfikatem.




    Kliknijcie w certyfikat i to co tam się pojawi wyślijcie do mnie w wiadomości prywatnej. 

    Diana
  • dana4 (PL1)dana4 (PL1) PL1 Posty: 203
    Poniżej przesyłam zrzut ekranu
  • Zimowa farma tymczasowa. Zakręciłem kołem, wygrałem 2 razy ozdobę Ambona wikingów i nie dostałem a ni jednej
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Rafałm120 (PL1) powiedział(a):
    Zimowa farma tymczasowa. Zakręciłem kołem, wygrałem 2 razy ozdobę Ambona wikingów i nie dostałem a ni jednej
    Witaj :)
    Będzie poprawka,która naprawi ten błąd.
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Diano, ja juz wczoraj zgłaszałam na forum tu
     że jest błąd , budynek z Zorzy buduje się w oknie na farmie głownej

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 20.11.2019
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    Diano, ja juz wczoraj zgłaszałam na forum tu
     że jest błąd , budynek z Zorzy buduje się w oknie na farmie głownej

    Witaj :)
    Już zgłosiłam do Zespołu,dziękuje za zamieszczony zrzut ekranu.Ale to nie jest błąd.To jest informacja dla Ciebie jak naciśniesz uniwersalne pole konstrukcyjne.
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Diana powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    Diano, ja juz wczoraj zgłaszałam na forum tu
     że jest błąd , budynek z Zorzy buduje się w oknie na farmie głownej

    Witaj :)
    Już zgłosiłam do Zespołu,dziękuje za zamieszczony zrzut ekranu.Ale to nie jest błąd.To jest informacja dla Ciebie jak naciśniesz uniwersalne pole konstrukcyjne.
    Diana
    przepraszam bardzo, ale po co mi ta informacja? nie mam sklerozy i wiem że na wyspie buduje sie cos, ale...to nie pozwala mi budowac na trzech farmach podstawowych, naprawiali   a budowę dalej pokazuje na głownej i 2 nastepnych farmach...
    a jak chce budowac na tych farmach to proponuje mi pominac za złoto, i to jest prawidłowe? bo naprawde juz nic nie rozumiem  z tego galimatiasu
    czyli co? nastapiła zmiana  i teraz juz tak będzie?
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Ile obiektów ulepszasz lub budujesz na farmie tymczasowej? jezeli 2, to na farmach podstawowych  nie ma możliwości budowania i ulepszania, przynajmniej tak jest u mnie, Jezeli tylko 1 to na innych farmach mozna budować i ulepszać bez problemu.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 20.11.2019
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    Ile obiektów ulepszasz lub budujesz na farmie tymczasowej? jezeli 2, to na farmach podstawowych  nie ma możliwości budowania i ulepszania, przynajmniej tak jest u mnie, Jezeli tylko 1 to na innych farmach mozna budować i ulepszać bez problemu.

    no tak,  w tym czasie budowałąm  2 obiekty, ale tez sa tam 2 tv do budowania, wiec jakim sposobem blokuje mi tv na  farmach ? do  rozpoczęcia tej wyspy nigdy przedtem mi sie to nie pokazywało
  • Anna267 (PL1)Anna267 (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 20.11.2019
    Zgłaszam błąd z nagrodami-ozdobami na wyspie :( nie otrzymałam nagród-ozdób z koła fortuny :(
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    czy wiadomo coś w związku z graczami , którzy zaczynali wyspę mając 5 milionów , bo w tym temacie cisza...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    magdus6 (PL1) powiedział(a):
    czy wiadomo coś w związku z graczami , którzy zaczynali wyspę mając 5 milionów , bo w tym temacie cisza...
    Witam  :smile:
    Nie dostaliśmy jeszcze informacji w tej sprawie.
    Diana
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    Ile obiektów ulepszasz lub budujesz na farmie tymczasowej? jezeli 2, to na farmach podstawowych  nie ma możliwości budowania i ulepszania, przynajmniej tak jest u mnie, Jezeli tylko 1 to na innych farmach mozna budować i ulepszać bez problemu.

    no tak,  w tym czasie budowałąm  2 obiekty, ale tez sa tam 2 tv do budowania, wiec jakim sposobem blokuje mi tv na  farmach ? do  rozpoczęcia tej wyspy nigdy przedtem mi sie to nie pokazywało

    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
    Ile obiektów ulepszasz lub budujesz na farmie tymczasowej? jezeli 2, to na farmach podstawowych  nie ma możliwości budowania i ulepszania, przynajmniej tak jest u mnie, Jezeli tylko 1 to na innych farmach mozna budować i ulepszać bez problemu.

    no tak,  w tym czasie budowałąm  2 obiekty, ale tez sa tam 2 tv do budowania, wiec jakim sposobem blokuje mi tv na  farmach ? do  rozpoczęcia tej wyspy nigdy przedtem mi sie to nie pokazywało
    Hej Paralusek.
    Jeden ekran budynku dotyczy tymczasowej farmy, a drugi (z ikoną kuli ziemskiej) jest uniwersalny - budujesz na stałych farmach. Jeśli nie budujesz na farmie stałej i budujesz 2 budynki na farmie tymczasowej, jeden z nich budowany jest na uniwersalnym ekranie budynku.
  • Awata (PL1)Awata (PL1) PL1 Posty: 10
    Witam, zniknęły moje zadania  wydarzenia, z farmy cukierkowej, co mogę z tym zrobić ?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Awata (PL1) powiedział(a):
    Witam, zniknęły moje zadania  wydarzenia, z farmy cukierkowej, co mogę z tym zrobić ?
    Witam :)
    Po godzinie 24:00 pojawiają się nowe zadania dzienne na tymczasowej wyspie, czy o te zadania chodzi?
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik