Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 01/10/2019 Kraina marzeń czeka na Was!

Witajcie,
Zapraszamy do dyskusji odnośnie nowej aktualizacji, szczegóły znajdziecie TUTAJ
«13

Komentarz

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Czyli to jak by nowa główna farma ale czasowa ?
    Zobaczymy co to takiego kiedy sie pojawi
  • danabog (PL1)danabog (PL1) PL1 Posty: 30
    O której rozpoczęcie?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    danabog (PL1) powiedział(a):
    O której rozpoczęcie?
    Witaj :)
    Dziś się rozpocznie,dokładnej godziny nie znamy.
    Diana
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Jak rozumiem nie jest to błąd lecz fantastyczne udogodnienie więc chciałem pochwalić Zepsuł za to, że w trakcie powrotu z Krainy Mazań trzeba się znowu logować. Dziękuję, wzruszenie odbiera mi mowę... 
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Ale to jeszcze nie wszystko....... Nie można ponownie wejść do krainy.......... Kiedy to naprawicie/???????
  • dlaczego jedni mają to wydarzenie a inni nie? ktoś coś wie??
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 01.10.2019
    śmieszni sa Ci tam w GGS-ie, bo ledwo co 2h Kraina trwa, to juz robia jakies porawki albo konserwacje hahhaah nieudacznicy, chcą zgarnąc jak najwiecej zlota(czyt. naszej kasy, ale i tego nie potrafia) a tak naprawde, chca nas wyrwac  z naszych kont, żeby tam wsio stało odłogiem hahah dziwacy
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Jak rozumiem nie jest to błąd lecz fantastyczne udogodnienie więc chciałem pochwalić Zepsuł za to, że w trakcie powrotu z Krainy Mazań trzeba się znowu logować. Dziękuję, wzruszenie odbiera mi mowę... 
    nie musisz sie powtórnie logowac, jak juz bedziesz w Krainie, to tam na dole, po lewej stronie,  jest ikonka okrągła, z domkiem, wchodzisz w to, i widzisz flagi, a na koncu czyli na 11 kroku jest link, wchodzisz w to i masz Kraine na oddzielnej karcie..i wtedy pracujesz na dwóch kartach, i jak masz dżwięk właczony, to slyszysz co sie dzieje na Twojej głownej farmie, i odwrotnie

    a na dodatek, poprzestawiali nasiona spejalne, takie jak spec kuku, i inne..no masakra..ahahahah(na gównym koncie oczywiscie)
    i jeszcze jedno

    jaki sens ma miec kupowanie złota na tą Kraine? przeciez logiczne jest, ze lepiej kupic na swoje głowne konto, i nie czekać  n a przeniesienie resztki ktora by została, sens by miało przeniesienie diamentów na nasz głowne konto...ale o tym mowy nie m a juz...a może? bo ikonki kupna wieżowca  w Krainie nie ma
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • u mnie nie ma tego wydarzenia i ciekawe jak mam rywalizować z innymi którzy już działają...
    czy ktoś tam się ogarnie wreszcie?
  • Kayen (PL1)Kayen (PL1) PL1 Posty: 16

    nie musisz sie powtórnie logowac, jak juz bedziesz w Krainie, to tam na dole, po prawej stronie,  jest ikonka okrągła, z domkiem, wchodzisz w to, i widzisz flagi, a na koncu czyli na 11 kroku jest link, wchodzisz w to i masz Kraine na oddzielnej karcie..i wtedy pracujesz na dwóch kartach, i jak masz dżwięk właczony, to slyszysz co sie dzieje na Twojej głownej farmie, i odwrotnie


    dzięki za informacje i opis, bardzo ułatwia grę bez ciągłego przelogowywania się, sama bym na to nie wpadła :)

  • Mam pytanie, ponieważ gracze grający przez Gry.pl nie mają Krainy. Czy będa ją mieli?
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    nie musisz sie powtórnie logowac, jak juz bedziesz w Krainie, to tam na dole, po prawej stronie,  jest ikonka okrągła, z domkiem, wchodzisz w to, i widzisz flagi, a na koncu czyli na 11 kroku jest link, wchodzisz w to i masz Kraine na oddzielnej karcie..i wtedy pracujesz na dwóch kartach, i jak masz dżwięk właczony, to slyszysz co sie dzieje na Twojej głownej farmie, i odwrotnie

    a na dodatek, poprzestawiali nasiona spejalne, takie jak spec kuku, i inne..no masakra..ahahahah(na gównym koncie oczywiscie)
    A co zrobic zeby wrócic do tej krainy , byłam tam 1 raz , nastepnie wyszłam i juz mnie z powrotem nie przenosi  żaden odnośnik -ani w budynku wydarzenia ani ten domek po prawej stronie na prawdziwej farmie
    przenosi mnie jedynie na stronę do logowania
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    spróbowałem, dziękuję :'( Jedno z zadań to zakup złota, super wydaj kasę bedzie więcej.
    To jest działanie celowe, żeby jeszcze więcej siedzieć na BF i wydać jak najwięcej kasy. Jakby innych eventów było mało, ano grajcie sobie w to sami przyjaciele. Tyle czasu to ja nie mam. to jest szaleństwo
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 01.10.2019
    Krupcia (PL1) powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    nie musisz sie powtórnie logowac, jak juz bedziesz w Krainie, to tam na dole, po prawej stronie,  jest ikonka okrągła, z domkiem, wchodzisz w to, i widzisz flagi, a na koncu czyli na 11 kroku jest link, wchodzisz w to i masz Kraine na oddzielnej karcie..i wtedy pracujesz na dwóch kartach, i jak masz dżwięk właczony, to slyszysz co sie dzieje na Twojej głownej farmie, i odwrotnie

    a na dodatek, poprzestawiali nasiona spejalne, takie jak spec kuku, i inne..no masakra..ahahahah(na gównym koncie oczywiscie)
    A co zrobic zeby wrócic do tej krainy , byłam tam 1 raz , nastepnie wyszłam i juz mnie z powrotem nie przenosi  żaden odnośnik -ani w budynku wydarzenia ani ten domek po prawej stronie na prawdziwej farmie
    przenosi mnie jedynie na stronę do logowania
    wchodzisz w ten budynek.

    klikasz w KraineMarzeń i jestes  w niej, klikasz na kóleczko na dole, na 11 kroku link, i otwiera ci sie Twoja Główna farma/konto..na drugiej karcie/wyszukiwarce.i tylko przeskakujesz z karty na karte i sobie robisz tu i tu..chrome ma wbudowane głosniki, które odtwarzaja dźwięk, wiec słyszysz co , gdzie sie zbudowało, skonczyło produkcje,

     a jak bedziesz uzywac tego przycisku

    to cie wyloguje z Krainy i zostanie ci tylko  Twoja główna farma , wiec przechodzisz tylko  na kartach(karty są nad wyszukiwarką, jakby co), inaczej znowu wchodzisz w Budynek Krainy Marzeń, ten wyzej pokazany(taki obieg zamknięty) 


  • _Dafne_ (PL1)_Dafne_ (PL1) PL1 Posty: 56
    Ta Kraina Marzen to jest to farma stala czy tymczasowa?
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 01.10.2019
    Denerwuje mnie wgrywanie krainy tak jakbym dopiero logowała się do gry, strata czasu, tym bardziej jak ktoś skacze po farmach: stałej i nowej. Wejście na stałą farmę i okienko aby zakupić złoto, przesada, złośliwe i na pewno nie kusząca oferta, usuńcie to. Pogram na tyle ile będę miała czas, dam pierwszeństwo tym co dają zarabiać GGS. 

    Ps. Ok doczytałam że mogę mieć odpalone dwie farmy jednocześnie to chociaż dobre i to.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 01.10.2019
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    u mnie nie ma tego wydarzenia i ciekawe jak mam rywalizować z innymi którzy już działają...
    czy ktoś tam się ogarnie wreszcie?

    _Dafne_ (PL1) powiedział(a):
    Ta Kraina Marzen to jest to farma stala czy tymczasowa?
    W sprawie brakującego wydarzenia proszę o kontakt z supportem gry.
    Kraina marzeń trwa 4 tygodnie ,wiec raczej jest tymczasowa farmą.
    Diana
  • plays4321 (PL1)plays4321 (PL1) PL1 Posty: 273
    ona jest tekstem!
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    nie działa...
  • wszyscy gracze z Gry.pl mają pisać do supportu? 
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    wszyscy gracze z Gry.pl mają pisać do supportu? 
    Wystarczy jedno zgłoszenie w którym będzie wiadomość, że gracze z Gry.pl nie mają wydarzenia.
    Pozdrawiam
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 01.10.2019
    świetny pomysł żeby zgłosić problem do supportu ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę że z Gry.pl nawet wsparcie nam nie działa i nie mamy przypisanych do gry kont mejlowych :/ nawet tu piszę z pożyczonego konta bo własne mi nie przysługuje :/

    w sumie się przyzwyczaiłem, że zaczynanie gry przez tamten portal to był mój ogromny błąd ale w końcu GGS dało taką możliwość a teraz traktuje nas ciągle na gorszych zasadach, braki prezentów,  kilkunastodniowa blokada bo na Gry coś się posypało i inne niedogodności to można sobie odpuścić ale miesięczny event to ogromna ilość utraconych diamentów a to już dotkliwy problem

    poprosiłem o zgłoszenie problemu znajomego gracza ale nie wiem czy to coś da bo konta mejlowe będą się różniły ale może ktoś się zlituje  i potraktuje ten problem poważnie
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 02.10.2019
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    świetny pomysł żeby zgłosić problem do supportu ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę że z Gry.pl nawet wsparcie nam nie działa i nie mamy przypisanych do gry kont mejlowych :/ nawet tu piszę z pożyczonego konta bo własne mi nie przysługuje :/

    w sumie się przyzwyczaiłem, że zaczynanie gry przez tamten portal to był mój ogromny błąd ale w końcu GGS dało taką możliwość a teraz traktuje nas ciągle na gorszych zasadach, braki prezentów,  kilkunastodniowa blokada bo na Gry coś się posypało i inne niedogodności to można sobie odpuścić ale miesięczny event to ogromna ilość utraconych diamentów a to już dotkliwy problem

    poprosiłem o zgłoszenie problemu znajomego gracza ale nie wiem czy to coś da bo konta mejlowe będą się różniły ale może ktoś się zlituje  i potraktuje ten problem poważnie
    Witaj :))
    Bardzo mi przykro,ale na witrynach partnerskich nie będzie tego wydarzenia.Taką odpowiedź otrzymałam od Zespołu.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    witam
    czyli słowem podsumowania.
    na farmie marzeń możemy zdobyć diamenty na zwykłe farmy, tak?
    a gracze z gry pl nie będą mieli takiej szansy?

    dobrze to rozumiem
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 02.10.2019
    dzien dobry
    a teraz co się dzieje?  robią coś bez powiadomienia? tak od tylca?po cichu?
    bo wszystko uleglo zniemczeniu, nazwy, np



  • konicziła (PL1)konicziła (PL1) PL1 Posty: 12
    edytowano 02.10.2019
    hahah przyszłą do gry, a tu nikogo nie ma, ale działa, wszystko po niemiecku
    czat wyczyszczony do 0, pisze ale nic nie widac na czacie

    cudowna gra, jak nic kraina marzen, żegnam, nie pozdrawiam, nie polecam;-((((
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 02.10.2019
    a tareaz, żeby było jeszcze śmieszniej, popsuł sie czasprodukcji, i tak, jaj, jeszzcze 2.48 do konca, ale jaja juz sa zrobione

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    witam
    czyli słowem podsumowania.
    na farmie marzeń możemy zdobyć diamenty na zwykłe farmy, tak?
    a gracze z gry pl nie będą mieli takiej szansy?

    dobrze to rozumiem
    Witaj 
    Tak diamenty zostaną dopisane na główną farmę,niestety na serwerach partnerskich Krainy marzeń nie będzie.
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    dzien dobry
    a teraz co się dzieje?  robią coś bez powiadomienia? tak od tylca?po cichu?
    bo wszystko uleglo zniemczeniu, nazwy, np



    Witaj
    Zgłosiłam to dziękuję za screeny ekranu.
    Diana
  • bardzo dziękuję Diano za zgłoszenie problemu i za uzyskaną odpowiedź ale przy takim traktowaniu to i za gre przyjdzie mi podziękować po 6ciu latach uzależnienia
    Krainy Marzeń nie ma ale wszelkie z nią związane wyskakiwajki zachęcające do zakupów złota oczywiście działają bez problemów - przykre to i nawet nie skomentuję bo z zasady nie przeklinam 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Jakaś poprawka trwa. Ile potrwa? 
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    dalej nie działa...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik