Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Błąd w silosie rybnym

Kuba0012 (PL1)Kuba0012 (PL1) PL1 Posty: 23
edytowano 05.08.2019 w Problemy techniczne i błędy
Hej wszystkim)
Albo nie doczytałam się, albo nie widzę wiadomości o zepsutym silosie rybnym. Startuję dzisiaj w przedziale wędkarskim  56 -999, a mam poziom wędkarski 31. Nic z tego nie pojmuję, czy to błąd? Czy tak już zostanie?? Dzięki za odpowiedź.

Na angielskim forum napisano, że to bug i będą naprawiać, ale nie w tym evencie prawdopodobnie :(( nieciekawie ((
Stoję z rybami i czekam na wyjaśnienia.
Post edited by Kuba0012 (PL1) on

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 05.08.2019
    Cześć 
    Tak jest to błąd ,który ma zostać naprawiony . Nie posiadamy informacji, kiedy to nastąpi.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Kuba0012 (PL1)Kuba0012 (PL1) PL1 Posty: 23
    Dziękuję bardzo za wyjaśnienie Diano :) Ale nie jest aż tak źle :) Przynajmniej mniejsze levele mają szansę na jacht i kuter 1 poziomu :) Pozdrawiam :)
  • Po aktualizacji która nastąpiła przed chwilą Zabrało mi wszystkie punkty jak i nagrdoy oraz przeżuciło mnie do innej grupy oco chodzi?
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    zostałeś "zbalansowany" ;):D 
  • No tak ale co się stało z punktami? A w tamtej grupie już prawie miałem kuter

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć
    Czy silos zaczynasz od nowa?
    Diana
  • Kuba0012 (PL1)Kuba0012 (PL1) PL1 Posty: 23
    edytowano 06.08.2019
    witam, u mnie była podobna sytuacja, zabrakło mi dosłownie 20 tys. punktów do kutra i zostałam przerzucona do swojego przedziału, ale punkty zachowałam wszystkie , które uzbierałam w poprzednim przedziale. A tak się cieszyłam, że za chwilkę, już za momencik będzie kuter, prawie 800tys uzbierane a tutaj następna niespodzianka,  :|:) Nagrody mam wszystkie, które dostałam w poprzednim przedziale, włącznie z jachtem.
  • Diana Lej jak był tak jest poprostu zresetowało mi punkty

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik