Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

rekompensata???

hmmm, w zwiazku z wyjatkowo udana aktualizacja gry i likwidacja przez to targow samo nasuwa sie jedno pytanko

nalezy sie nam graczom chyba rekompensata za zepsucie gry i mocne obnizenie dochodow przez brak targow....
ceny przy sprzedazy z reki sa przeciez duzo nizsze....

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    ładny żarcik :D prędzej mi kaktus wyrośnie ;) Już kiedyś tekst taki padł, że się nie należy. zaraz dowiemy się, ze przecież każdemu zabrali, to balans gry nie został zachwiany, hi, hi, hi
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    no cóż jak zwykle się nie udało brawo :(
  • gonia63 (PL1)gonia63 (PL1) PL1 Posty: 68
    Rekompensata????Kto mi odda kase ,za to co zniknęło w zaczetych kontraktach?
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    edytowano 01.08.2019
    slavo75 (PL1) Posty: 154                           19:03 w Problemy techniczne i błędy
    hmmm, w zwiazku z wyjatkowo udana aktualizacja gry i likwidacja przez to targow samo nasuwa sie jedno pytanko

    nalezy sie nam graczom chyba rekompensata za zepsucie gry i mocne obnizenie dochodow przez brak targow....
    ceny przy sprzedazy z reki sa przeciez duzo nizsze....
    Nie "chyba" tylko się nam należy! i nie tylko za obniżenie dochodów- a co z towarem który był już poupychany w kontrakty, przecież to całe zbiory, z wszystkich farm, z paru dni(!) już nie wspomnę o rybach, które ciuła się tygodniami!! toż to miliony strat! produkcję na farmie (z braku kalendarza eventowego) mam też "ustawioną" pod kontrakty właśnie i co teraz z tym całym towarem? mam zebrać i sprzedać "z ręki"?! a jutro, albo za dwa dni, a może za tydzień włączą znowu targ i o ile dni ciułania będę znowu w plecy?!?

    swoją drogą ja żadnego "błędu" na targu jakoś nie zauważyłam... zauważyłam jednak, że od paru dni Zespół grzebie cichaczem w grze! (stąd codzienne problemy min. z logowaniem) "błąd na targu" pojawił się bo w nim tetrali(!!!) a po co grzebali w targach? po cichu? tak żeby nikt się niezorientował? >:) no pomyślmy...  :rage: i to niepierwszy raz Zespół działa za naszymi plecami i jakoś się tym nie chwali....hmmm... ciekawe dlaczego? :rage: - to oczywiście pytanie retoryczne...
    Post edited by madllen (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    no właśnie, strach się bać co będzie jak przywrócą, o ile w ogóle, targ rybny.  W każdym razie będzie gorzej. A największe lekceważenie to kombinowanie przez GGS. 
    Oby tylko w ramach rekompensaty znowu nasion róż nie dali, hi hi hi
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 01.08.2019
    Z targów zespól nie miał zysków(nikt tam nie walczył złotem o miejsce )
    Nie zdziwię się jak w miejsce targów pojawi się jakaś liga...rybna ....albo coś innego  
    zespól szuka dla siebie korzyśc a nie dla graczy :)
  • wprowadzają zmiany nieudolnie  a za chwilę ankietę wyślą porąbaną satysfakcji gry , nieudacznicy
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć
    Wszystko powróciło i rekompensaty tez każdy gracz dostał.
    Diana
  • 111User1 (PL1)111User1 (PL1) PL1 Posty: 132
    edytowano 03.08.2019
    A jak była rekompensata, bo niestety jej nie zauważyłam? Może mnie ominęło :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć :)
    Była  to każdy gracz otrzymał.
    Diana


      
  • 111User1 (PL1)111User1 (PL1) PL1 Posty: 132
    dziękuję za odpowiedź, wyglada na to, że mi umknęło.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik