Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zmiany w sposobie komunikacji

245

Komentarz

  • luke (PL1)luke (PL1) PL1 Posty: 7
    to są chyba jakieś żarty, już bardziej wyraźnie nie mogli Nam dać do zrozumienia, że chodzi o wyciągnięcie od graczy więcej złota
    To już nie jest gra tylko zwykły biznes
    A i ps. 
    Nie mam facebooka ani twittera i nie zamierzam mieć 
    Także sorry, to czysta głupota, żeby o wydarzeniach w grze dowiadywać się w mediach społecznościowych
    Żal!!!!!!!!!
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 01.07.2019
    zostawcie wiadomość o eventach u zegarynki, może ktoś zadzwoni i się zainteresuje  ;):D

  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    edytowano 01.07.2019
    nooo i mamy jakże genialnie "usprawnioną" prace zespołu... a efekty powalające- zgodnie z przewidywaniami... nie ma kalendarza, nie ma info na tweeterze... a wyspa jest...   

    może zespół znowu zmienił zdanie i teraz info o eventach będzie wysyłał nam... telepatycznie?!? :angry:
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    No i mamy nowości po aktualizacji, o których nic nie wiemy...  :D 



    Diamenty...

    ******

    Jak ktoś chce zobaczyć nową ofertę Omara, jaka się pojawi to proszę :)



    >>TUTAJ<< info



  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Nie ma info...nic nowego...za to będzie nowy śliczny lemurkowy balonik w ramach letniej zabawy...tylko nie wiem kto po tym wszystkim, ma jeszcze ochotę się grą bawić.

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    No i mamy nowości po aktualizacji, o których nic nie wiemy...  :D 



    Diamenty...

    ******

    Jak ktoś chce zobaczyć nową ofertę Omara, jaka się pojawi to proszę :)



    >>TUTAJ<< info



    Cześć
    Ten Diament jest nową nagrodą wprowadzoną w „Lidze Mistrzów”.
    Diana
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Diana powiedział(a):
    Cześć
    Ten Diament jest nową nagrodą wprowadzoną w „Lidze Mistrzów”.
    Diana
    Dlaczego wobec tego nie było go od początku trwania Ligii? Dlaczego wszyscy, którzy wzięli udział w pierwszej rozgrywce zostali pozbawieni możliwości zdobycia tego? Dlaczego wszystkie te osoby są stratne w stosunku do osób, które biorą udział w tym drugim podejściu do LM? Pierwsza LM dopiero się skończyła nie tak dawno, więc teraz dewelopera nagle olśniło i postanowił to wprowadzić? Kolejna żałość... i pytania retoryczne...

    Pytanie nieretoryczne:

    Które to są budynki społecznościowe??

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Cześć
    Ten Diament jest nową nagrodą wprowadzoną w „Lidze Mistrzów”.
    Diana
    Dlaczego wobec tego nie było go od początku trwania Ligii? Dlaczego wszyscy, którzy wzięli udział w pierwszej rozgrywce zostali pozbawieni możliwości zdobycia tego? Dlaczego wszystkie te osoby są stratne w stosunku do osób, które biorą udział w tym drugim podejściu do LM? Pierwsza LM dopiero się skończyła nie tak dawno, więc teraz dewelopera nagle olśniło i postanowił to wprowadzić? Kolejna żałość... i pytania retoryczne...

    Pytanie nieretoryczne:

    Które to są budynki społecznościowe??

    Zaharuje się ten biedny zespół. Wakacje a tu tyle nowości, szkoda że beznadziejnych
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Cześć
    Ten Diament jest nową nagrodą wprowadzoną w „Lidze Mistrzów”.
    Diana
    Dlaczego wobec tego nie było go od początku trwania Ligii? Dlaczego wszyscy, którzy wzięli udział w pierwszej rozgrywce zostali pozbawieni możliwości zdobycia tego? Dlaczego wszystkie te osoby są stratne w stosunku do osób, które biorą udział w tym drugim podejściu do LM? Pierwsza LM dopiero się skończyła nie tak dawno, więc teraz dewelopera nagle olśniło i postanowił to wprowadzić? Kolejna żałość... i pytania retoryczne...

    Pytanie nieretoryczne:

    Które to są budynki społecznościowe??

    Cześć
    Nie mamy dokładniejszych informacji odnośnie nowej nagrody diamentu ,jest w fazie testów .Nie został dodany do nagród w Lidze Mistrzowskiej ,więc nikt nie traci .Nie ma czegos takiego jak budynki społecznościowe.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122


    To się pojawiło w zakładce "buduj".
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):


    To się pojawiło w zakładce "buduj".
    Cześć
    Bardzo dziękuję za informację.
    Diana
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 01.07.2019
    Diana powiedział(a):
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Cześć
    Ten Diament jest nową nagrodą wprowadzoną w „Lidze Mistrzów”.
    Diana
    Dlaczego wobec tego nie było go od początku trwania Ligii? Dlaczego wszyscy, którzy wzięli udział w pierwszej rozgrywce zostali pozbawieni możliwości zdobycia tego? Dlaczego wszystkie te osoby są stratne w stosunku do osób, które biorą udział w tym drugim podejściu do LM? Pierwsza LM dopiero się skończyła nie tak dawno, więc teraz dewelopera nagle olśniło i postanowił to wprowadzić? Kolejna żałość... i pytania retoryczne...

    Pytanie nieretoryczne:

    Które to są budynki społecznościowe??

    Cześć
    Nie mamy dokładniejszych informacji odnośnie nowej nagrody diamentu ,jest w fazie testów .Nie został dodany do nagród w Lidze Mistrzowskiej ,więc nikt nie traci .Nie ma czegos takiego jak budynki społecznościowe.
    Diana
    To o czym tutaj możemy przeczytać?
    Gdzie odbywają się testy i na czym mają polegać? Kto jest testerami? My wszyscy?




    **************************
    karadok (PL1) powiedział(a):


    To się pojawiło w zakładce "buduj".
    Widzę, że wszystko jest już z zaskoczenia.  :D

    *************

    Informacja o rozpoczynających się mistrzostwach w formie pop-up, pojawiła się u mnie już po rozpoczęciu mistrzostw, kiedy odświeżyłam stronę. No można by to sobie darować te okienko, naprawdę... :D

    ************
    Diana powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):


    To się pojawiło w zakładce "buduj".
    Cześć
    Bardzo dziękuję za informację.
    Diana

    Trochę to żałosne, Wy jako moderatorzy dowiadujecie się o nowościach od graczy na forum.
    Chyba powinno być odwrotnie.  :# To my powinniśmy oczekiwać info od Was.  :p
    Coś tutaj nie gra. Czy GGS nie informuje już moderatorów o nowościach z jakimś wyprzedzeniem?

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    To jest ta zmiana na lepsze, nawet komentarzy nie ma co pisać, 
    Amatorszczyzna!
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Skoro już nie będzie kalendarza to może chociaż o wydarzeniach moglibyśmy się dowiadywać przynajmniej z 24h wyprzedzeniem? Tak trudno zaplanować coś dzień wcześniej? Jak GGS funkcjonuje jako firma na rynku, skoro nie ma żadnego rozsądnego planu działania? Jak to ładnie ujęła sojuszniczka "jakoś o MS to potrafią poinformować" - oczywiście to było komentarz po tym jak się dowiedzieliśmy, że zabrano kalendarz i po tym jak wyskoczyło okienko odliczające do MS. Jak ktoś chce (patrz:GGS) zamaskować swoje błędy to bardzo łatwo jest się wycofać z rzeczy przydatnej dla gracza, za to jak się błąd pojawi grze, na którym zyskujemy my jako gracze to się go cichaczem usuwa (patrz: ceny ryb) albo się graczy karze (niech mi ktoś przypomni, ale była taka sytuacja, że blokowali graczy za skorzystanie na błędach w grze)... 
    Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której o MSach dowiaduję się z wyskakującego okienka, kiedy zaglądam na farmę po pracy - tak ludzie z GGS, tu niespodzianka, my też pracujemy! - bo sama karma na smakoszu robi mi się 11 godzin. Mam popędzać złotem? po co? dla rankingu? nagrody w postaci żetonu? Przecież to jest żenujące... Niczego zaplanować nie można, gdzie tu strategia na rozwój??? na zysk??? Powiedziałbym gdzie, ale mi wypikają słowa więc ....... zamiast kropek każdy sobie może dowolne "słowa niewybredne" w myślach dopisać. Jak GGS nie zobaczy, to złamania Regulaminu nie będzie...
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    edytowano 01.07.2019
    I po raz kolejny wychodzi ,że nie warto ufać ggs skoro moderacja nie wie co się dzieje i co jest wprowadzone to kto ma wiedzieć?  No tak, ironicznie odpowiem :
    My w trakcie "prania" wyłapujemy jak zwykle... a nie przepraszam "farbowania" niedoróbek :D już któryś raz!

    A może na "twarzoksiążce" ktoś coś widział????
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 01.07.2019
    o planowanym rozpoczęciu się mistrzostw dowiedziałem się z zapowiedzi 2 godziny po fakcie :disappointed:

    to już jakby podróże w czasie? zakrzywianie czasoprzestrzeni? a to ten słynny balans co to nikt nie wie o co chodzi a chodzi o złoto :dizzy:

    i jak poprzednicy nie mam żadnych twiterów i fejzbukówi ich nie założę tylko po to żeby mnie ggs informowało o nowościach, zresztą skoro moderatorzy dowiadują się większości od graczy to pewno i tamte kanały informacji będzie można spuścić do kanału przy takim podejściu...

    no i na dokładkę niech może zespół weźmie sobie do serca swoja radę:
    "Czas na kolejną dobrą radę farmera George'a – pamiętajcie, Farmerzy, żeby podczas pracy w upale pić dużo wody! 
    Jak zwykle, więcej informacji znajdziecie na naszym forum!"
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    (...)

    no i na dokładkę niech może zespół weźmie sobie do serca swoja radę:
    "Czas na kolejną dobrą radę farmera George'a – pamiętajcie, Farmerzy, żeby podczas pracy w upale pić dużo wody! 
    Jak zwykle, więcej informacji znajdziecie na naszym forum!"
    a mi jedyne co przychodzi do głowy to, to że GGS ma gdzieś faktycznie swoje własne forum na którym "jak zwykle" jest więcej informacji.... tylko że jest to "ich" forum a nie to "nasze" ;) to może mogliby podać linka do tego "ich" dobrze poinformowanego forum, nie siedzielibyśmy przynajmniej na tym "niewłaściwym" :D 

    Witajcie, Farmerzy!

    Czasami na farmie długo nie zmienia się nic, a potem wszystko zmienia się jednocześnie, prawda? Wielu farmerów jest na wakacjach, ale zanim udało mi się odwiesić kalosze na zasłużony odpoczynek, nadeszła właśnie jedna z takich zmian! O co dokładnie chodzi? To nic wielkiego, więc możecie zachować spokój. W ciągu miesiąca pojawi się kilka nowych rzeczy, ale pragnę przedstawić Wam pierwszą z nich:


    i jeszcze jedno- od dłuższego czasu mam bardzo wyraźne i irytujące okrutnie wrażenie, że jeśli już ktoś, to wcale nie Farmerzy, tylko GGS zrobiło sobie wakacje od farmowania... :/
  • Irena 60 (PL1)Irena 60 (PL1) PL1 Posty: 13
    Nie bedzie kalendarza ,to nie bedzie gry,odechciewa  juz grac, bo nie kazdy ma czas siedziec na kompie i czekac co bedzie dane do zrobienia:) jakie zadania ech szkoda slow,nie ma kalendarza nie bede robic nic,,pozdrawiam :):)
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Ja tego nawet nie skomentuję, >:)>:)>:) tylko co mam powiedziec sojusznikom ,którzy pytają o kalendarz :(:( :(Karwia to piękne miasteczko nad morzem, ale Karwia - nie rozumiem polityki GGS
  • lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95
    Niestety uważam, że ta zmiana wpłynie na grę wszystkich. 
    Silos rybny i topowi gracze, od których GGS chce wyciągnąć złoto na popędzanie w wydarzeniach to jedna para kaloszy, ale...
    1. co z szukaniem? To jedyne wydarzenie w grze, gdzie staram się być codziennie, ale jak przegapię pierwszy dzień to i tak mi już wszystko jedno...
    2. zbieranie ziółek, pszczółki... to też fajnie było zajrzeć... :(
    3. wydarzenia coroczne... nie wszyscy pamiętają dokładnie co kiedy było...
    Wszystko zacznie przepadać... Jak ktoś jest codziennie to może jeszcze nadrobi, a może i nawet wyda trochę złota... ale setki graczy grający czysto "rozrywkowo" zniechęci to całkiem do gry, bo wejdę raz.. drugi... na 3-ci dzień szukania, wkurzę się tylko.. i NIE, szacowny Zespole, nie wydam złota, tylko zamknę laptopa... :/ 

    Swoją drogą to mam wrażenie nieodparte, że nie chodzi tylko o to, że kalendarz się zmieniał i Zespół nie  chciał dalszych narzekań Graczy na to... ale o utrudnienie graczom kontroli nad tym, ile jest wydarzeń, jak długo trwają i jak często....? Bo ile będzie takich osób, które dokładnie będą to spisywać i zapytają potem, dlaczego, np mistrzostwa były co kilka dni, a w maju nie było w ogóle jarmarku..? lub podobne pytania... (czytam forum ;) ). Trudniej będzie Wam to kontrolować teraz, a wszelkie prośby i zażalenia będą zgłaszane dopiero PO fakcie a nie przed.....

    Wszystko " aby od siebie daleko" i dla siebie, ale żeby już coś od siebie innym dać to już nie..... to smutne.. ale niech się wali.... Igrzysk i chleba podobno tylko trzeba było, a jednak Imperium i tak się rozpadło....

    a tweety są po angielsku..bez komentarza.
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Dog, Mal,maRuda, lewisku ????po co my się tu wypowiadamy   ????? i wszyscy komentujący ten temat <3
    Przecież zepsół  wie lepiej-tylko kogo o drogę zapytac ???
     Potrzeba Szecherazady, ale to już inna bajka :p
    Kto ma w głowie- zrozumie :p, a reszta niech myśli
     pozdrawiam ;)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    edytowano 04.07.2019
    Cześć
    Oto kilka wiadomości o diamentach. Z angielskiego forum:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/4115785/#Comment_4115785

    OK, mamy jakieś wiadomości ....

    Jak zapewne już zebrane, Diamenty pochodzą z Farmers League & FL jest nowym wydarzeniem tła (od poziomu 19), który jest obecnie testowany na BR1 - To dlatego, jak niektórzy z was zauważyli, masz pustą przestrzeń w parkingu - będzie tam mieszkać na stałe.

    CMS są zajęte pisanie samouczek dla FL którym będziemy zamieszczać jak najszybciej dostać
  • Ja myślę, że to po prostu zwykła nieudolność.
    W pogoni za zyskiem okroili pewnie tzw. zespół  i ta jedna osoba co została, nie ogarnia gry .
    Powiadomienia o rozpoczęciu wydarzenia,  są już po rozpoczęciu. 
    Tak to wygląda, ze tzw. zespół  patrzy co się włączyło, a potem daje powiadomienie.
    Tak samo z nową ligą w MS. 
    1,5 godziny po zakończeniu, to jeszcze nie dość czasu, by dać wypracowane nagrody.
    Żenująca amatorszczyzna to wszystko


  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    edytowano 05.07.2019
    pomidorekk (PL1) powiedział(a):
    Ja myślę, że to po prostu zwykła nieudolność.
    W pogoni za zyskiem okroili pewnie tzw. zespół  i ta jedna osoba co została, nie ogarnia gry .
    Powiadomienia o rozpoczęciu wydarzenia,  są już po rozpoczęciu. 
    Tak to wygląda, ze tzw. zespół  patrzy co się włączyło, a potem daje powiadomienie.
    Tak samo z nową ligą w MS. 
    1,5 godziny po zakończeniu, to jeszcze nie dość czasu, by dać wypracowane nagrody.
    Żenująca amatorszczyzna to wszystko


    To tak nie wygląda- to tak zwyczajnie JEST.... :angry:

    powiadomienie na tweeterze.... lejek zaczął się o 10.... nawet jeśli to powiadomienie pojawiło się 1 godz i 59 min wcześniej to i tak pojawiło się już w trakcie lejka....


    nooo i fantastyczny śmiecior (mój ulubiony ;) ) w postaci pin-up....



    o 12.31 powiadomił mnie że lejek się rozpocznie... eeee 2.30 godz temu.... mimo że w grze byłam od rana... łee no naprawdę DZIĘKI GGS!!!!  :s nie wiem jak sobie bym bez was dała radę....  >:)
    powiedziałabym gdzie GGS może sobie wsadzić swoje powiadomienia :rage: - ale się wstydzę ;):D
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Komunikacja to nie tylko kalendarz ale przede wszystkim wzajemne zrozumienie.
    Żebym nie wiem jak się wysilała od dawna, właściwie od czasu info o problemach personalnych i finansowych GGS nie mogę DOSTRZEC  żadnych działań, sprzyjających dobrym relacjom producent - gracz klient.
    Jedyne odczucie, które mam a które również podzielają znajomi, to takie, że powinniśmy sobie z gry pójść, bo nic w niej dla nas nie ma i nic się również nie robi...jak patrze na buble i namiot na placu, to mi się zgagą odbija, gra jest beznadziejna...i nie wiem czy najszlachetniejsze kamienie coś zmienią. 
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    "Psy szczekają, karawana jedzie dalej" - tak mi się nasunęło, kiedy dzisiaj odpaliłam grę po pracy, a tu ... zonk! - powiadomienie o silosie! a gdzie kukurydza? w ..... (każdy wie gdzie, ale jak mad, wstydzę się napisać). Przecież jak mamy wolne od MS, silosa, wydarzenia to się zwykłych nasion nie sadzi, bo kiedyś trzeba zużyć te stosy róż i fiołków zalegające magazyny. 
    Jak GGS chce się pozbyć graczy to wystarczy powiedzieć "zamykamy kram", bo nam się nie opłaca. Trochę uczciwości i dobrej woli w stronę gracza by się przydało, albo chociaż cywilnej odwagi, żeby przyznać, że akurat ta gra w Waszej rodzinie nie przynosi zysków i zamierzacie ją zamknąć. A tak, mamicie nas ewentualnymi przyszłymi nowinkami (które zapewne wejdą z błędami i przysporzą więcej irytacji niż radości) i gubicie się we własnych planach. Strategii to ja u Was nie widzę żadnej, chyba, że jest to strategia staczania się w dół gdzie dno i wodorosty... jeżeli tak to faktycznie 'brawo', idzie Wam doskonale.

    Ps. a ankiety to chyba rozsyłają po graczach i sami za nas wypełniają, bo jak chcę ją uruchomić to mi wyskakuje "wydarzenie chwilowo niedostępne" - czy coś w tym stylu - i to nie był pierwszy raz.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 07.07.2019
    zmiany w sposobie komunikacji ... a właściwie brak komunikacji ... nowe wydarzenia ... nowe nagrody w lidze mistrzowskiej ... a jednocześnie podstępne zabranie nagród (punktów sojuszu) w pozostałych ligach i zmniejszenie naszych szans na sukces w Mistrzostwach Światowych (nie wierzę, że to błąd, myślę, że zrobiono to specjalnie, przecież te punkty były w pozostałych ligach i nagle wyparowały...) ... zapowiedź nowego wydarzenia (jakaś Liga Farmerów) ... diamenty ... nowe nagrody  - pomniki w lidze mistrzowskiej i jakieś budynki społecznościowe (magazyny domów, jak dobrze zrozumiałam) , na które miejsca brak na farmach (no ale przecież można zburzyć to, co jest, na co się zbierało monety z mistrzostw światowych, walczyło na wyspie, zbierało złoto aby postawić coś nowego...) ... nagrody przyznawane kilka godzin po wydarzeniu (liga mistrzowska - 5 VII 2019) ... a jednocześnie śmieszne rekompensaty (zamiast nagród) w podobnych przypadkach w innych wydarzeniach (np. Oktober z 2018 roku) ...  to wszystko pokazuje, jak nas (graczy) traktuje Zespół ...

    a tymczasem to my (gracze) dajemy zarobić Zespołowi ... to my kupujemy złoto (jedni częściej inni rzadziej, ale kupujemy) ... to my decydujemy się na subskrypcję ... 

    grają wszyscy a nie tylko jeden sojusz w lidze mistrzowskiej ... chcemy mieć równe szanse w tej zabawie ... a zabranie nagród w jednym wydarzeniu odbiera nam szanse w innym wydarzeniu ... zniechęca do zabawy, do walki ... zachęca do rezygnacji z gry i poszukania czegoś nowego ...

    niedawno mogliśmy się dowiedzieć, że Zespół bada, dlaczego w innych ligach nie ma punktów sojuszu ... skończyły się drugie mistrzostwa w nowej wersji a Zespół wciąż to bada ... tylko czy zbada? ...  i kiedy zbada? ... i czy kiedyś dowiemy się o co w tym chodzi?

    a jeśli chodzi o te zapowiadane budynki społecznościowe ...  jakie domki tam się zmieszczą? ... czy zmieszczą się wielkie domy wygrane w Mistrzostwach Światowych albo w Parku Radości? ...  bo jeśli się nie zmieszczą to co mają zrobić osoby, które mają kilka takich domów? Zburzyć? Każdy taki dom wynikał wysiłku aby go zdobyć...
    Post edited by Nuka (PL1) on
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    edytowano 06.07.2019
    No jest event "kosmici". Żadnej informacji, żadnego okienka ani tweeta na forum. Tak to ma wyglądać? to ja dziękuję.... za miłą współpracę... u mnie rośnie pszenica do lejka!!! to jaki poziom mam robić, żeby móc skończyć event? pierwszy albo drugi? 
    Kolejny raz powiem, że to co się wyprawia w tej chwili to TOTALNA PORAŻKA.

    Ps. czy jestem pierwsza, która się o evencie dowiedziałam? NIE, chociaż siedzę w grze od rana
  • Informacja o zbliżających się wydarzeniach powinna być, bez dwóch zdań. Proponuje aby taka informacja była przekazywana graczom w odstępach tygodniowych na kolejny, zbliżający się tydzień i ogłaszana na forum, które jest ogólnie dostępne i ma za zadanie służyć komunikacji.Czy jest to aż tak pracochłonne drogi Zespole?Wyskakujące okienka z informacją tweety itp na pięć minut przed wydarzeniem albo już trwającego wcale nie są pomocne wręcz dezorganizują prace na farmach. 
    Jeżeli liczycie, że dzięki tak "korzystnym" (dla nas) zmianom większe mieć będziecie zyski, to z tym byłabym bardzo ostrożna. Można się przeliczyć i to bardzo. Radzę zatrudnić dobrego analityka. 
    I jeszcze jedno prosimy informacje prosto po polsku a nie po angielsku.   
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witajcie!
    Dziękujemy Wam wszystkim za wyrażenie opinii, przekażemy je do Zespołowi.
    Pozdrawiamy

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik