Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

kalendarz bigfarm

dlaczego w kalendarzu zamieszczonym na naszym forum brakuje dat  wydarzeń tematycznych  takich jak bajka i tajemnicza azja , czyzby u nas miały się nie odbyć ?

Themed Event: Fairytale   01/04/19 - 08/04/19
Themed Event: Asia   09/04/19 - 16/04/19
«1

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ja to juz nawet nie pisze o takich rzeczach, to i tak bez sensu, a że nie ma informacji? Trudno .dobrze że inne fora są dostępne...
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Daty te nie nie zostały wpisane do kalendarze ponieważ nie zostały one oficjalnie potwierdzone.
    potwierdzenia ich możemy spodziewać się w najbliższych minutach,
    poinformujemy o tym.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    TOM powiedział(a):
    Daty te nie nie zostały wpisane do kalendarze ponieważ nie zostały one oficjalnie potwierdzone.
    potwierdzenia ich możemy spodziewać się w najbliższych minutach,
    poinformujemy o tym.
    Już nic nie rozumiem, jeden moderator pisze tak drugi siak, tzn. jeden piszę, że nie wiadomo, a drugi wpisuje eventy do Kalendarza. różnica wpisow 11 minut:))

    Cytując klasyka, Anglicy, których sobie cenisz, mówią w takich sytuacjach no comments, czy jakoś tak


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    TOM powiedział(a):
    Daty te nie nie zostały wpisane do kalendarze ponieważ nie zostały one oficjalnie potwierdzone.
    potwierdzenia ich możemy spodziewać się w najbliższych minutach,
    poinformujemy o tym.
    Już nic nie rozumiem, jeden moderator pisze tak drugi siak, tzn. jeden piszę, że nie wiadomo, a drugi wpisuje eventy do Kalendarza. różnica wpisow 11 minut:))

    Cytując klasyka, Anglicy, których sobie cenisz, mówią w takich sytuacjach no comments, czy jakoś tak


    Cześć
    Informacje są przekazywane tak szybko jak to możliwe,żeby jak najszybciej docierały do Was. 
    Diana

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    może z tego wynika, że najpierw informowane jest angielskie forum, a inne później?
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    cZY MOŻEMY PROSIĆ O KALENDARZ NA CZERWIEC
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    cZY MOŻEMY PROSIĆ O KALENDARZ NA CZERWIEC
    Cześć :)
    Przeniosłam Twój post w odpowiednie miejsce .Jak tylko otrzymamy daty wydarzeń na czerwiec to je zamieścimy w kalendarzu, na pewno otrzymamy je w tym tygodniu.
    Diana


  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
     Kalendarz 
    Wpis zmian w kalendarzu kieruje nas bezpośrednio do ostatniego postu umieszczonego przez moderatora .Żeby zobaczyc jakie nastapiły zmiany w kalendarzu trzeba się przkopac przez ponad 30 postów umieszczonych przez moderatora typu "zamiesciłam/łem zmiany daty..."
     czyż nie łatwiej ,prościej ,szybciej i z miłym akcentem dla graczy było by zrobic od razu przekierowanie do danego postu lub cokolwiek ułatwiające nam szukanie kalendarza ???
    chaos dopadł równiez kalendarz :)
  • a co dziwniejsze 2 wydarzenia zbiegaja sie równocześnie sojusznicze świeto cieżkiej pracy i swieto cieżkiej pracy jest tylko 1 dzień różnicy
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 18.06.2019
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
     Kalendarz 
    Wpis zmian w kalendarzu kieruje nas bezpośrednio do ostatniego postu umieszczonego przez moderatora .Żeby zobaczyc jakie nastapiły zmiany w kalendarzu trzeba się przkopac przez ponad 30 postów umieszczonych przez moderatora typu "zamiesciłam/łem zmiany daty..."
     czyż nie łatwiej ,prościej ,szybciej i z miłym akcentem dla graczy było by zrobic od razu przekierowanie do danego postu lub cokolwiek ułatwiające nam szukanie kalendarza ???
    chaos dopadł równiez kalendarz :)
    Pisałam już o tym dwa miesiące temu - niestety nic to nie dało. Temat z niewiadomych przyczyn zamknięto, a bałagan w Kaledarzu jak był, tak jest. Dalej postu z datami w Kalendarzu, który przecież powstał, by ułatwić użytkownikom znalezienie aktualnego harmonogramu wydarzeń w grze, trzeba szukać (scrollować morze zbędnych postów, przewracać strony, by znaleźć ten jeden jedyny post naprawdę ważny...)
    Post edited by karadok (PL1) on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Na pewno byłoby lepiej, gdyby aktualny kalendarz był ostatni.

    Bubel soj. 24...bubel 28
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Tom ...teraz jest super !

    i przy okazji zapytam czy coś wiadomo na temat letnich bajerów weekendowych ?
    Letni turyści weekendowi
    Letnie, weekendowe wzmocnienie punktów reputacji 
    Letnie weekendowe fajerwerki
    Letnia weekendowa ciężarówka z lodami
    Letni weekendowy trener koni
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Tom ...teraz jest super !

    i przy okazji zapytam czy coś wiadomo na temat letnich bajerów weekendowych ?
    Letni turyści weekendowi
    Letnie, weekendowe wzmocnienie punktów reputacji 
    Letnie weekendowe fajerwerki
    Letnia weekendowa ciężarówka z lodami
    Letni weekendowy trener koni
    Na chwilę obecną nie znamy informacji odnośnie tych wydarzeń, jeżeli coś się dowiemy umieścimy informację na forum.
    Pozdrawiam
    Tom
  • Dlaczego nie ma aktualnego kalendarza?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    alicjababimost (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie ma aktualnego kalendarza?
    Cześć  :)
    Bardzo proszę o zapoznanie się z tym oświadczeniem
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/194041/zmiany-w-sposobie-komunikacji#latest
    Diana
  • Diana powiedział(a):
    alicjababimost (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie ma aktualnego kalendarza?
    Cześć  :)
    Bardzo proszę o zapoznanie się z tym oświadczeniem
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/194041/zmiany-w-sposobie-komunikacji#latest
    Diana
    Ale dalej nie wiem gdzie tego szukać, nie mam konta społecznościowego, 
  • nasi CM-owie będą informować o nadchodzących wydarzeniach za pomocą pop-up w grze, Nie jestem biegła w tych terminach, nie wiem co to jest
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 04.07.2019
    alicjababimost (PL1) powiedział(a):
    nasi CM-owie będą informować o nadchodzących wydarzeniach za pomocą pop-up w grze, Nie jestem biegła w tych terminach, nie wiem co to jest
    Podczas logowania otrzymuje wiadomość w wyskakującym okienku i teraz sposób komunikacji będzie tak wyglądał.Dodatkowo na forum po prawej stronie  się tweety wyświetlają. 
    Diana 
  • Diana powiedział(a):
    alicjababimost (PL1) powiedział(a):
    nasi CM-owie będą informować o nadchodzących wydarzeniach za pomocą pop-up w grze, Nie jestem biegła w tych terminach, nie wiem co to jest
    Podczas logowania otrzymuje wiadomość w wyskakującym okienku i teraz sposób komunikacji będzie tak wyglądał.Dodatkowo na forum po prawej stronie  się tweety wyświetlają. 
    Diana 

  • Tylko. że to po angielsku, dlaczego nie po polsku?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    eligiagiez (PL1) powiedział(a):
    Tylko. że to po angielsku, dlaczego nie po polsku?
    Pewnie dlatego po angielsku że to język międzynarodowy.
    Diana
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Niekoniecznie każdy musi znać angielski grają też starsi ludzie i co mają iść do szkoły?
  • danabog (PL1)danabog (PL1) PL1 Posty: 30
    W obecnej chwili zaczyna się wydarzenie i potem dopiero ogłoszenie, dla mnie bezsens. powinna być co najmniej dzień wcześniej informacja.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    To ja proponuję w tym wyskakującym okienku i w pozostałych miejscach krótką informację w stylu "silos sojuszniczy będzie 5VII".
    Wtedy wszyscy będą zadowoleni. Bo:
    1. My nie potrzebujemy bajek w stylu "Pilny pracownik poszukiwany", czasy czytania bajek naprawdę mamy już za sobą. Potrzebujemy krótkiej i czytelnej informacji.
    2. CM-owie odpowiedzialni za przygotowanie tych informacji będą mieli mniej pracy.
    3. Okienko z jakąś informacją będzie się nadal pojawiać, więc Zespół będzie zadowolony.
  • niunia6111 (PL1)niunia6111 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 06.07.2019
    :) wpis przeniosłam do Zmiany w sposobie komunikacji 
    Post edited by niunia6111 (PL1) on
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    edytowano 08.07.2019
    Post z 11:47

    Ale ta komunikacja Wasza jest cudowna! Normalnie szał ciał :D

    a teraz tak na poważnie ... informacji nt wydarzenie UFO oraz Park radości  jakoś się nie pojawiło w grze.Po kontach społecznościowych nie będę chodzić bo wy macie taki kaprys.Od informowania jest forum gry oraz źródła komunikacji w grze tak jak poczta/pup up czy jak to tam się zwie/oznakowania jak przy wyłączeniu serwerów/ reklamy którymi torpedujecie co chwile by wydać realne pieniążki. Gratuluje pomysłowości kolejnego niewypału!


    Edit z 13:53

    Eureka! mam info nt Parku radości.Bosko, dobrze że raczyło się ono chociaż pojawić :)
    Post edited by mika304 (PL1) on
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Diana powiedział(a):
    eligiagiez (PL1) powiedział(a):
    Tylko. że to po angielsku, dlaczego nie po polsku?
    Pewnie dlatego po angielsku że to język międzynarodowy.
    Diana
    to niech go stosują na serwrze  int,  a na polskim poto gram, by bylo po polsku!!!!!
  • Ewcia:D (PL1)Ewcia:D (PL1) PL1 Posty: 10
    edytowano 14.10.2019
    Szukam od jakiegoś czasu rozpiski na temat kalendarzu, a dokładniej - najbliższego eventu ze złotymi rybkami. Gdyby ktoś wiedział kiedy on się odbędzie to proszę o odpowiedź. Dziękuję ;)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Ewcia:D (PL1) powiedział(a):
    Szukam od jakiegoś czasu rozpiski na temat kalendarzu, a dokładniej - najbliższego eventu ze złotymi rybkami. Gdyby ktoś wiedział kiedy on się odbędzie to proszę o odpowiedź. Dziękuję ;)
    Witaj  :)
    Zmienił się sposób komunikacji,kalendarz już nie jest publikowany.
    Diana
  • Ewcia:D (PL1)Ewcia:D (PL1) PL1 Posty: 10
    Szukam kalendarza na ten rok jeszcze, albo jakiejkolwiek wiadomości na temat złotych rybek - kiedy będzie najbliższy event ze złotymi rybkami. Za wszystkie wiadomości dziękuję :smiley:

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik