Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

05.06.2019 Puchar Świata i przygody w Krainie Czarów

1235»

Komentarz

  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Tom , koleżanka zadała konkretne pytanie czyż nie ? ,Twoja odpowiedz  jest  nie "ciekawa"
    Również chciałbym wiedzieć dlaczego ?

    "AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    A ja zapytam...dlaczego sojuszowe punkty do światowych mistrzostw..są usunięte z nagród??
    Czyżby tylko międzynarodowi mistrzowie na nie zasługiwali?//
    Inne ligii już nie..
    Witaj,
    nie w każdej edycji MS były
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 23.06.2019
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Tom , koleżanka zadała konkretne pytanie czyż nie ? ,Twoja odpowiedz  jest  nie "ciekawa"
    Również chciałbym wiedzieć dlaczego ?

    "AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    A ja zapytam...dlaczego sojuszowe punkty do światowych mistrzostw..są usunięte z nagród??
    Czyżby tylko międzynarodowi mistrzowie na nie zasługiwali?//
    Inne ligii już nie..
    Witaj,
    nie w każdej edycji MS były
    Akurat w mojej lidze były w każdej 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    TOM powiedział(a):
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    A ja zapytam...dlaczego sojuszowe punkty do światowych mistrzostw..są usunięte z nagród??
    Czyżby tylko międzynarodowi mistrzowie na nie zasługiwali?//
    Inne ligii już nie..
    Witaj,
    nie w każdej edycji MS były
    Ale jak były, to w każdej lidze, dla wszystkich, a nie wybiórczo, jak to mamy do czynienia w tej edycji... Jest to kolejny błąd/niedopatrzenie Zespołu, na które nie ma usprawiedliwienia... 

    Kolejny raz GGS robi coś na łapu-capu. Kolejny raz GGS jedno mówi w OO, drugie wprowadza do gry. Kolejny raz tracą na tym gracze...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    TOM powiedział(a):
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    A ja zapytam...dlaczego sojuszowe punkty do światowych mistrzostw..są usunięte z nagród??
    Czyżby tylko międzynarodowi mistrzowie na nie zasługiwali?//
    Inne ligii już nie..
    Witaj,
    nie w każdej edycji MS były
    Ale jak były, to w każdej lidze, dla wszystkich, a nie wybiórczo, jak to mamy do czynienia w tej edycji... Jest to kolejny błąd/niedopatrzenie Zespołu, na które nie ma usprawiedliwienia... 

    Kolejny raz GGS robi coś na łapu-capu. Kolejny raz GGS jedno mówi w OO, drugie wprowadza do gry. Kolejny raz tracą na tym gracze...
    Cześć
    Tak jak napisał w poście powyżej Tom, nie każda edycja Mistrzostw Sojuszniczych ma punkty wachlarzyki.Gracze robiąc misje zdobywają punkty wachlarzyki do Mistrzostw Światowych,wiec stwierdzenie ze gracze tracą jest trochę stwierdzeniem nad wyrost.Taka była decyzja Zespołu.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    TOM powiedział(a):
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    A ja zapytam...dlaczego sojuszowe punkty do światowych mistrzostw..są usunięte z nagród??
    Czyżby tylko międzynarodowi mistrzowie na nie zasługiwali?//
    Inne ligii już nie..
    Witaj,
    nie w każdej edycji MS były
    Ale jak były, to w każdej lidze, dla wszystkich, a nie wybiórczo, jak to mamy do czynienia w tej edycji... Jest to kolejny błąd/niedopatrzenie Zespołu, na które nie ma usprawiedliwienia... 

    Kolejny raz GGS robi coś na łapu-capu. Kolejny raz GGS jedno mówi w OO, drugie wprowadza do gry. Kolejny raz tracą na tym gracze...
    Cześć
    Tak jak napisał w poście powyżej Tom, nie każda edycja Mistrzostw Sojuszniczych ma punkty wachlarzyki.Gracze robiąc misje zdobywają punkty wachlarzyki do Mistrzostw Światowych,wiec stwierdzenie ze gracze tracą jest trochę stwierdzeniem nad wyrost.Taka była decyzja Zespołu.
    Diana
    Diano, ale tu chodzi o coś innego. Tak, nie w każdej edycji MS były wachlarzyki. Ale, jeśli ich nie było to we wszystkich ligach. A teraz liga mistrzowska dostaje wachlarzyki, ma dzięki temu więcej punktów w światowych... a inne ligi nie dostają tych punktów. A tak chyba nie powinno być.  Bo wychodzi na to, że jedna liga jest traktowana lepiej.

    I druga sprawa - Diano, bardzo dobrze, że zamknęłaś wątek o lidze mistrzowskiej.
    Może dzięki temu nie będzie dalszego obrażania i krytykowania innych tylko dlatego, że napisali coś, co się komuś nie podoba, albo grają akurat w jakimś sojuszu.
    W regulaminie możemy przeczytać m.in. "Zabronione jest obrażanie lub nękanie innych graczy, moderatorów lub pracowników GGS".
    W regulaminie jest mowa też o punktach karnych i konsekwencjach niewłaściwego zachowania na forum. Szkoda, że nie wszyscy o tym pamiętają.
    Powinniśmy szanować innych graczy. Każdy ma prawo grać w wybranym przez siebie sojuszu.
    A posądzanie kogoś o brak patriotyzmu, bo przebił daną osobę w misji... albo inne niewłaściwe komentarze są po prostu nie na miejscu.

    Aby forum żyło, aby było przydatne wszystkim, musimy się szanować nawzajem. W przeciwnym razie wiele osób przestanie tu zaglądać, przestanie pisać o tym, co może się komuś przydać.

    Dziękuję Magdalence za przegląd nagród w nowej lidze. Teraz wiem, czy warto, czy nie bić się o dostęp do nowej ligi.

    Miłego dnia :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    TOM powiedział(a):
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    A ja zapytam...dlaczego sojuszowe punkty do światowych mistrzostw..są usunięte z nagród??
    Czyżby tylko międzynarodowi mistrzowie na nie zasługiwali?//
    Inne ligii już nie..
    Witaj,
    nie w każdej edycji MS były
    Ale jak były, to w każdej lidze, dla wszystkich, a nie wybiórczo, jak to mamy do czynienia w tej edycji... Jest to kolejny błąd/niedopatrzenie Zespołu, na które nie ma usprawiedliwienia... 

    Kolejny raz GGS robi coś na łapu-capu. Kolejny raz GGS jedno mówi w OO, drugie wprowadza do gry. Kolejny raz tracą na tym gracze...
    Cześć
    Tak jak napisał w poście powyżej Tom, nie każda edycja Mistrzostw Sojuszniczych ma punkty wachlarzyki.Gracze robiąc misje zdobywają punkty wachlarzyki do Mistrzostw Światowych,wiec stwierdzenie ze gracze tracą jest trochę stwierdzeniem nad wyrost.Taka była decyzja Zespołu.
    Diana
    Diano, ale tu chodzi o coś innego. Tak, nie w każdej edycji MS były wachlarzyki. Ale, jeśli ich nie było to we wszystkich ligach. A teraz liga mistrzowska dostaje wachlarzyki, ma dzięki temu więcej punktów w światowych... a inne ligi nie dostają tych punktów. A tak chyba nie powinno być.  Bo wychodzi na to, że jedna liga jest traktowana lepiej.

    I druga sprawa - Diano, bardzo dobrze, że zamknęłaś wątek o lidze mistrzowskiej.
    Może dzięki temu nie będzie dalszego obrażania i krytykowania innych tylko dlatego, że napisali coś, co się komuś nie podoba, albo grają akurat w jakimś sojuszu.
    W regulaminie możemy przeczytać m.in. "Zabronione jest obrażanie lub nękanie innych graczy, moderatorów lub pracowników GGS".
    W regulaminie jest mowa też o punktach karnych i konsekwencjach niewłaściwego zachowania na forum. Szkoda, że nie wszyscy o tym pamiętają.
    Powinniśmy szanować innych graczy. Każdy ma prawo grać w wybranym przez siebie sojuszu.
    A posądzanie kogoś o brak patriotyzmu, bo przebił daną osobę w misji... albo inne niewłaściwe komentarze są po prostu nie na miejscu.

    Aby forum żyło, aby było przydatne wszystkim, musimy się szanować nawzajem. W przeciwnym razie wiele osób przestanie tu zaglądać, przestanie pisać o tym, co może się komuś przydać.

    Dziękuję Magdalence za przegląd nagród w nowej lidze. Teraz wiem, czy warto, czy nie bić się o dostęp do nowej ligi.

    Miłego dnia :)
    Cześć
    Spytam się jutro Zespołu, czemu tylko Liga Mistrzowska ma punkty wachlarzyki.
    Diana 
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 23.06.2019
    Dziękuję :)
    Będę czekać na odpowiedź.
    Pozdrawiam.

    Ps. To nie o wachlarzyki chodzi ;)
    chodzi o punkty sojuszu

    Te punkty są tylko w mistrzowskiej, nie ma ich w innych ligach. 
    Dopytaj, dlaczego tak jest.

    Z góry dziękuję :)
    Post edited by Nuka (PL1) on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ja tylko nieśmiało przypomnę, że 3 miesiące temu, była taka sama sytuacja i taka sama dyskusja...
    do przeczytania:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4056368#Comment_4056368

    Jest tam oficjalne stanowisko zespołu zamieszczone na forum...po licznych słownych perturbacjach.

    Chciałabym wiedzieć, czy jeżeli trwają światowe to wydarzenia będą zawierały światowe punkty czy nie ?
    I dlaczego zespół nie wie, że czegoś w grze nie ma, co powinno być ? gdzie nadzór na grą ? by prawidłowo funkcjonowała i nie stwarzała powodów do konfliktów.

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję :)
    Będę czekać na odpowiedź.
    Pozdrawiam.

    Ps. To nie o wachlarzyki chodzi ;)
    chodzi o punkty sojuszu

    Te punkty są tylko w mistrzowskiej, nie ma ich w innych ligach. 
    Dopytaj, dlaczego tak jest.

    Z góry dziękuję :)
    Tak oczywiście punkty sojuszu ,przepraszam te punty miałam na myśli.
    Diana 
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):

    Odnośnie wyglądu monumentu - jest brzydki, świnka jak z horroru.  :#
    Musiałam  ukryć go gdzieś, gdzie nie sięga mój wzrok, żeby na niego nie patrzeć. Próbowałam postawić go na kwiatowej, ale cóż, nie da się, mimo wcześniejszych informacji, że tylko w dolinie dekoracji nie będzie można stawiać.

    Jeśli zaś chodzi o bonusy otrzymywane z niego, to kompletna porażka. Szczególnie karma fioletowa, tylko 5 sztuk w najbardziej rozbudowanym momencie co 8 godzin. Słabe to po prostu słabe...


    Moje pytania do moderatorów brzmią:

    1. Ile będzie monumentów?
    Cztery na każdą porę roku, a potem kolejne nowe cztery i tak co roku po cztery? Czy ten który mamy zostanie będzie po prostu nieaktywny, a aktywuje się za rok w porze letniej zachowując dotychczas uzyskane bonusy i będzie można go rozwijać dalej? 

    2. Czy bonus "zwiększ produkcję jajek w kurnikach" dotyczy tylko kurników na głównej farmie czy również jajek z kaczek?

    Proszę o jasną i konkretną odpowiedź.
    Witaj,
    Monument będzie można ulepszać tylko w tym roku, monety zgodnie z tym co podawaliśmy wcześniej zostają w ekwipunku.
    Bonus do jajek dotyczy jedynie głównej farmy, więc zwiększa zbiory tylko z kurników.
    Pozdrawiam
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 26.06.2019
    U mnie monument dziwnie działa ;) Ulepszyłem go na 12% 

    Zbiór mleka bez monumentu:


    I tyle samo wyświetla się po zebraniu

    Natomiast z monumentem pokazuję 750 mleka:
     

    Lecz po zebraniu pokazuję 730 mleka i tyle dopisuję się do magazynu:


    Mimo, że matematykiem nie jestem to liczyć umiem, i powinno wyjść 750 ;) 

    Błąd występuję przy każdej oborze 


  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 26.06.2019
    TOM powiedział(a):
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):

    (...)

    Moje pytania do moderatorów brzmią:

    1. Ile będzie monumentów?
    Cztery na każdą porę roku, a potem kolejne nowe cztery i tak co roku po cztery? Czy ten który mamy zostanie będzie po prostu nieaktywny, a aktywuje się za rok w porze letniej zachowując dotychczas uzyskane bonusy i będzie można go rozwijać dalej? 

    2. Czy bonus "zwiększ produkcję jajek w kurnikach" dotyczy tylko kurników na głównej farmie czy również jajek z kaczek?

    Proszę o jasną i konkretną odpowiedź.
    Witaj,
    Monument będzie można ulepszać tylko w tym roku, monety zgodnie z tym co podawaliśmy wcześniej zostają w ekwipunku.
    Bonus do jajek dotyczy jedynie głównej farmy, więc zwiększa zbiory tylko z kurników.
    Pozdrawiam
    Dziękuję za odpowiedź Tom, choć chciałabym prosić Cię o doprecyzowanie odpowiedzi.

    Drugie pytanie OK, rozumiem.

    Pierwsze pytanie, wiem, że monetki letnie pozostaną w ekwipunku, ale moje pytanie dotyczy samego monumentu, nie monetek.
    Proszę o odpowiedź: Czyli ten monument, który obecnie posiadam będę mogła ulepszyć znowu za rok?

    Jeszcze takie pytanie mnie naszło: jak schowam monument do magazynu to bonusy się zresetują, jeśli ponownie będę chciała go umieścić na farmie? (pytam, bo nie chcę ryzykować utratą bonusów, a nie wiem czy nie najdzie mnie chęć ukrycia tego. :P)
  • Monument się popsuł:((
    U wszystkich w sojuszu monument wyświetla  poprawna ilośc,zgodna z % rozbudowy,ale niestety realnie zbiera dużo mniej! 
    Ta dzieje sie w przypadku mleka,u wszystkich..ilości są znaczące,ponosimy więc straty..Prosze o wyjasnienie tej sprawy.
    Dołączam się też do pytań Mony : czy ten letni monument 2019 będzie można rozbudowac w lecie 2020???  Rozumiem,ze bęzdie działał cały czas ( aczkolwiek akurat nie działą!) ,ze monetki zostają w ekwipunku,ale czy za rok będzie można go rozbudować,w sezonie letnim??
    I czy kolejne monumenty ( jesienny , zimowy,wiosenny) będzie można stawiać TYLKO na głownej farmie,jak ten letni?? Jesli tak,to ogólnie totalna porażka..
    Moze jednak Szanowny Zespól odpowie na nasze pytania,bo nie wiadomo,czy w ogóle jest sens walczyc  o tego typu nagrodę,która może okzac sie jednorazowa ( na 3 miesiące),bez mżliwości przyszłej rozbudowy..
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    U mnie monument dziwnie działa ;) Ulepszyłem go na 12% 

    Zbiór mleka bez monumentu:


    I tyle samo wyświetla się po zebraniu

    Natomiast z monumentem pokazuję 750 mleka:
     

    Lecz po zebraniu pokazuję 730 mleka i tyle dopisuję się do magazynu:


    Mimo, że matematykiem nie jestem to liczyć umiem, i powinno wyjść 750 ;) 

    Błąd występuję przy każdej oborze 


    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Monument się popsuł:((
    U wszystkich w sojuszu monument wyświetla  poprawna ilośc,zgodna z % rozbudowy,ale niestety realnie zbiera dużo mniej! 
    Ta dzieje sie w przypadku mleka,u wszystkich..ilości są znaczące,ponosimy więc straty..Prosze o wyjasnienie tej sprawy.
    Dołączam się też do pytań Mony : czy ten letni monument 2019 będzie można rozbudowac w lecie 2020???  Rozumiem,ze bęzdie działał cały czas ( aczkolwiek akurat nie działą!) ,ze monetki zostają w ekwipunku,ale czy za rok będzie można go rozbudować,w sezonie letnim??
    I czy kolejne monumenty ( jesienny , zimowy,wiosenny) będzie można stawiać TYLKO na głownej farmie,jak ten letni?? Jesli tak,to ogólnie totalna porażka..
    Moze jednak Szanowny Zespól odpowie na nasze pytania,bo nie wiadomo,czy w ogóle jest sens walczyc  o tego typu nagrodę,która może okzac sie jednorazowa ( na 3 miesiące),bez mżliwości przyszłej rozbudowy..
    Cześć ;)
    Błąd zgłosiłam,zostanie naprawiony w najbliższej aktualizacji.
    TOM powiedział(a):
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):

    (...)

    Moje pytania do moderatorów brzmią:

    1. Ile będzie monumentów?
    Cztery na każdą porę roku, a potem kolejne nowe cztery i tak co roku po cztery? Czy ten który mamy zostanie będzie po prostu nieaktywny, a aktywuje się za rok w porze letniej zachowując dotychczas uzyskane bonusy i będzie można go rozwijać dalej? 

    2. Czy bonus "zwiększ produkcję jajek w kurnikach" dotyczy tylko kurników na głównej farmie czy również jajek z kaczek?

    Proszę o jasną i konkretną odpowiedź.
    Witaj,
    Monument będzie można ulepszać tylko w tym roku, monety zgodnie z tym co podawaliśmy wcześniej zostają w ekwipunku.
    Bonus do jajek dotyczy jedynie głównej farmy, więc zwiększa zbiory tylko z kurników.
    Pozdrawiam
    Dziękuję za odpowiedź Tom, choć chciałabym prosić Cię o doprecyzowanie odpowiedzi.

    Drugie pytanie OK, rozumiem.

    Pierwsze pytanie, wiem, że monetki letnie pozostaną w ekwipunku, ale moje pytanie dotyczy samego monumentu, nie monetek.
    Proszę o odpowiedź: Czyli ten monument, który obecnie posiadam będę mogła ulepszyć znowu za rok?

    Jeszcze takie pytanie mnie naszło: jak schowam monument do magazynu to bonusy się zresetują, jeśli ponownie będę chciała go umieścić na farmie? (pytam, bo nie chcę ryzykować utratą bonusów, a nie wiem czy nie najdzie mnie chęć ukrycia tego. :P)
    ~~Mona~~ (INT1)
    Jutro się dopytam Zespołu i jak dostane odpowiedz to ja zamieszczę.
    Cześć Farmerzy:)
    Pytania które zadaliście a na które jeszcze nie odpowiedzieliśmy, postaramy się dopytać naszych CMow i udzielimy Wam odpowiedzi tak szybko jak je uzyskamy.
    Diana

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 27.06.2019
    Cała ta sytuacja jest jawnym dowodem na to, że po raz kolejny coś co można było zrobić dobrze, zostało koncertowo ............. I tak nie mam szans na ten dekor, ale GGS chyba jednak nie ma szacunku wobec graczy, którzy angażując własne pieniądze czas i energię zdobywają coś, co nie działa/działą do .... pomijając że to jeszcze bardziej podzieli szanse graczy na rywalizację  
    Nowa aktualizacja=nowe ukryte aktualizacje, które wyjdą gdzieś ni stąd ni zowąd

    Edit/Nie wolno używać wulgaryzmów na forum.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    TOM powiedział(a):
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):

    (...)

    Moje pytania do moderatorów brzmią:

    1. Ile będzie monumentów?
    Cztery na każdą porę roku, a potem kolejne nowe cztery i tak co roku po cztery? Czy ten który mamy zostanie będzie po prostu nieaktywny, a aktywuje się za rok w porze letniej zachowując dotychczas uzyskane bonusy i będzie można go rozwijać dalej? 

    2. Czy bonus "zwiększ produkcję jajek w kurnikach" dotyczy tylko kurników na głównej farmie czy również jajek z kaczek?

    Proszę o jasną i konkretną odpowiedź.
    Witaj,
    Monument będzie można ulepszać tylko w tym roku, monety zgodnie z tym co podawaliśmy wcześniej zostają w ekwipunku.
    Bonus do jajek dotyczy jedynie głównej farmy, więc zwiększa zbiory tylko z kurników.
    Pozdrawiam
    Dziękuję za odpowiedź Tom, choć chciałabym prosić Cię o doprecyzowanie odpowiedzi.

    Drugie pytanie OK, rozumiem.

    Pierwsze pytanie, wiem, że monetki letnie pozostaną w ekwipunku, ale moje pytanie dotyczy samego monumentu, nie monetek.
    Proszę o odpowiedź: Czyli ten monument, który obecnie posiadam będę mogła ulepszyć znowu za rok?

    Jeszcze takie pytanie mnie naszło: jak schowam monument do magazynu to bonusy się zresetują, jeśli ponownie będę chciała go umieścić na farmie? (pytam, bo nie chcę ryzykować utratą bonusów, a nie wiem czy nie najdzie mnie chęć ukrycia tego. :P)
    Witaj,
    otrzymałem odpowiedź że nie będzie możliwości ulepszania go w przyszłym roku. Jedyny czas w którym możemy coś w nim wykonać to 3 miesiące w których zdobywamy dane monety.
    Na pytanie kolejne o schowanie monumentu nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi ;)

    Pozdrawiam
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 28.06.2019
    TOM powiedział(a):
    (...)
    Witaj,
    otrzymałem odpowiedź że nie będzie możliwości ulepszania go w przyszłym roku. Jedyny czas w którym możemy coś w nim wykonać to 3 miesiące w których zdobywamy dane monety.
    Na pytanie kolejne o schowanie monumentu nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi ;)

    Pozdrawiam
    Witam,

    dziękuję za odpowiedź Tom, choć z tym monumentem nadal nasuwa mi się sporo pytań, to jednak daruję już je sobie i Wam. Przypuszczam, że na temat tego pomnika jest więcej naszych pytań niż odpowiedzi ze strony GGS.

    Co do drugiego pytania, nie czekając aż łaskawie Zespół raczy odpowiedzieć na pytanie schowałam go już do magazynu. Dla zainteresowanych napiszę, że bonusy się zachowują po ponownym postawieniu go na farmie (nadal jest tyle wykupionych okienek ile przed schowaniem do magazynu).

    Monument uważam jest beznadziejny, daje mało bonusów, o wiele za mało za wysiłek włożony w zdobycie go. Wygląd dla mnie osobiście brzydki, choć OK, może niektórym się podobać, a o gustach się nie dyskutuje. ;)
    Najgorsze jednak jest to, że dodatkowo nie dolicza bonusowego mleka, co również osobiście sprawdziłam.
    Natomiast dobowy (!) bonus z wodorostów nawet po odblokowaniu całości bonusu wystarczy na wstawienie jednego chlewu (tropikalny chlew pobiera 12 szt karmy z wodorostów).

    Czy ten monument warty jest zajmowania miejsca na farmie? Dla mnie osobiście to tylko durnostojka, w której miejsce wolę postawić kolorową dekorację, cieszącą moje oko. :)
    Plus dla pomnika, żeby nie było, że tylko na niego narzekam jest taki, że może bonus z mleka jest opłacalny dla osób, które mają całe prawie farmy w oborach. Wtedy bonus jest widoczny, o ile będzie działał i monument zostanie naprawiony.

    Pozdrawiam.

    edycja:
    Bardzo chętnie przeczytałabym wypowiedzi innych osób na temat monumentu, tych które go już posiadają, jak również opinie tych, którzy jeszcze go nie mają. Co Wam się w nim podoba, a co nie?
    Może się przekonam do niego i wyjmę go ponownie na farmę...
    :) 
    Post edited by ~~Mona~~ (INT1) on
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    A ja wam coś powiem, nie walczę o monument, nie mam go, a przez to nie mam problemów. hihi... oczywiście, ktoś na tym traci, ale napewno nie JA.
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Mimo że aktualnie w Lidze mistrzowskiej zajmujemy 11 miejsce nie widac ile pkt ma sojusz na 10 miejscu :)

    Kolejny błąd.... 
  • Jakk (PL1)Jakk (PL1) PL1 Posty: 223
    Dlaczego niektore osoby z mojego sojuszu nie otrzymaly jesiennego monumentu? Napisalam do supportu ze mialam pelny inwentarz w chwili logowania i nie bylo miejsca na monument, zwolnilam miejsce w inwentarzu i juz monumentu nie dostane, czy moge wiedziec dlaczego?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik