Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Beta Big Farm w HTML5 – opinie i zgłoszenia błędów

11018

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    a teraz siadło to. targ rybny....jak to niedostępne?  nie ma takiej opcji...od dawno jest dla mnie dostępne

    .siedzi tam ktos w tym GGS-ie i psuje programowo wszystko..inaczej tego wytłumaczyć nie idzie

    i w cale szkoły nie naprawiono..jest 22.08 a szkoła dalej nie działa...

    .....................................
    godz. 22.14...targ rybny sie odblokował..
    godz. 22.15,,,znów targ zablokowany..no cuda się dzieją.
    godz.22.43 tag rybny odblokowany
    Olek stworek (PL1) powiedział(a):
    Nie idzie wysłać konia na łąkę :( 
    Szkoła Shinakei-Suijaku  nie idzie zebrać nagród :((
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Za Paraluskiem
    Szkoła dalej zablokowana !
    Targ rybny również.
    klamir (PL1) powiedział(a):
    Szkoła Shinakei-Suijaku dokładnie , u mnie zawiesiło się okno ostatniej fazy wyjścia ze szkoły.
    Cześć
    W pierwszej kolejności sprawdźcie proszę, czy na innej przeglądarce problem też występuje. Przeglądarki z czasem się zaśmiecają, co może powodować różne nieprawidłowości w wyświetlaniu stron czy w działaniu gry. Warto od czasu do czasu wyczyścić historię przeglądania oraz usunąć ciasteczka. Już zgłosiłam błędy w raporcie .
    Diana 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694

    dzień dobry...jak widzisz Diano...dziś 8.44..szkoła niedostępna..i do tej pory tak jest...i jeszcze...uwierz...czyszczenie  ciastek mamy we krwi... aktualizacje robi sam komp...defragmentacje  robię często...sama gra chodzi gładko..żeby tylko te wyskakujące buble sie nie pojawiały,byłoby OK...tak wiec  czekamy na naprawę :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):

    dzień dobry...jak widzisz Diano...dziś 8.44..szkoła niedostępna..i do tej pory tak jest...i jeszcze...uwierz...czyszczenie  ciastek mamy we krwi... aktualizacje robi sam komp...defragmentacje  robię często...sama gra chodzi gładko..żeby tylko te wyskakujące buble sie nie pojawiały,byłoby OK...tak wiec  czekamy na naprawę :)
    Cześć
    Tak czekamy na naprawę skoro standardowe procedury nie pomagają.
    Diana
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Odzyskałem wiarę w GGS. Już myślałem,że każda nowa aktualizacja będzie likwidować błędy, że bedzie ich coraz mniej. nie będzie na co narzekać. Ale - ulżyło mi. GGS wróciło na właściwą ścieżkę. Pisanie, co nowego zostało zepsute nie ma żadnego sensu. Najważniejsze jest, że wraz z nowa aktualizacja pojawiły się nowe błędy, a stare nie zniknęły. Vivat!

  • Witam , 

    Zawiesza się gra przy próbie odbioru nagród . Robię refresha i błąd nie znika . 

    Pozdrawiam
  • Hej , 

    Szkółka się zawiesza nie można odebrać nagród  WTF ?
  • Mam dokładnie to samo i wszyscy w sojuszu! Nie możn odebrać nagród,ani zagrac kolejnej tury! 
    Stracone żetony do szkólki,a w klasyfikacji zero:((
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jerzyk1122 (PL1) powiedział(a):
    Hej , 

    Szkółka się zawiesza nie można odebrać nagród  WTF ?
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    Mam dokładnie to samo i wszyscy w sojuszu! Nie możn odebrać nagród,ani zagrac kolejnej tury! 
    Stracone żetony do szkólki,a w klasyfikacji zero:((
    Cześć
    Został błąd już zgłoszony. Przenoszę Wasze posty w odpowiednie miejsce 
    Diana
  • beret (PL1)beret (PL1) PL1 Posty: 35
    1. UWAGA - każde uruchomienie szkółki (w celu sprawdzenia poprawności działania) to koszt 10 żetonów a nic w zamian :P - w ten sposób straciłem 40 żetonów.
    2. W końskim targu, pomimo wyboru konia do zakupu oferowany jest pierwszy. Jeśli ktoś nie ma ustawionej blokady złota można się nieźle przejechać  B)
    3. Po wzięciu udziału konia w konkursie nie można wyjść ze stadniny - trzeba odświeżyć stronę.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Diano
    Pliki cookies zapisuje każda witryna, którą odwiedzamy i wiemy do czego są potrzebne, tyle że nie zauważyłam oprócz BF...żeby jakaś kazała mi ciągle czyścić śmieci i zmieniać przeglądarki :p to nie standardowa procedura, tylko nieudolność przewlekła GGS..wiecznie są problemy, błędy generują błędy i nikt z tym nic nie robi...jakoś tak się dzieje, pewnie cud ! że złote oferty chodzą idealnie i ich nic nie rusza !
    Zgłaszam te błędy, które zgłosiłam, latanie, przesunięcia, niewidoczny statek, pies itd. itd. itd.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Diano
    Pliki cookies zapisuje każda witryna, którą odwiedzamy i wiemy do czego są potrzebne, tyle że nie zauważyłam oprócz BF...żeby jakaś kazała mi ciągle czyścić śmieci i zmieniać przeglądarki :p to nie standardowa procedura, tylko nieudolność przewlekła GGS..wiecznie są problemy, błędy generują błędy i nikt z tym nic nie robi...jakoś tak się dzieje, pewnie cud ! że złote oferty chodzą idealnie i ich nic nie rusza !
    Zgłaszam te błędy, które zgłosiłam, latanie, przesunięcia, niewidoczny statek, pies itd. itd. itd.
    Malwino   :)
    Wiem, że pliki cookies zapisuje każda witryna ,ja zanim wejdę na farmę to czyszczę wszystko tak standardowo. Nie jestem informatykiem,ale pozwala mi to uniknąć wielu niespodzianek. Błędy ,które zgłosiłaś przed chwila ,dziś ponownie zgłosiliśmy w raporcie. Czekamy na ich naprawę.
    Diana
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Właśnie zgłaszam kolejny...pozakładałam sukienki na domki i domki zniknęły  B) pewnie są :D tylko są niewidoczne...ale jak się klika w miejsce...nic się nie pokazuje.

    Diano...ja też czyszczę...mam 3 programy do BF :D:D:D ale czyszczenie wielokrotne podczas czynności na farmach jest uciążliwe i irytujące i każdy Ci to napisze.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Właśnie zgłaszam kolejny...pozakładałam sukienki na domki i domki zniknęły  B) pewnie są :D tylko są niewidoczne...ale jak się klika w miejsce...nic się nie pokazuje.

    Diano...ja też czyszczę...mam 3 programy do BF :D:D:D ale czyszczenie wielokrotne podczas czynności na farmach jest uciążliwe i irytujące i każdy Ci to napisze.
    Witaj ponownie  :)
    Pewnie sukienki zostały utkane z niewidzialnych nici ;) ,zgłoszę ten błąd.Rozumiem,że jest to irytujące i uciążliwe,dlatego cierpliwie czekamy na naprawy. :D
    Diana 
  • Nina14 (PL1)Nina14 (PL1) PL1 Posty: 28
    błąd w szkole- nie mozna zamknac, zebrać nagród.

  • Magdzik (PL1)Magdzik (PL1) PL1 Posty: 120
    i ja mam to samo, 
  • Ewa3112 (PL1)Ewa3112 (PL1) PL1 Posty: 22
    Witam zginęła mi licencja na złoto z piwnicy  proszę o zwrot Ewa3112
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    d.z.i.a.d.o.s.t.w.o.
    Czy oprócz łupienia  graczy z kasy ta gra m a jeszcze jakiś inny cel?

    Przecież irytacja to najlżejsze co napisać mogę awaria za awarią, a rozwiązaniem czyszczenie ciasteczek , ha, ha,ha
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    edytowano 16.06.2019
    dlatego przesiadlem się na Mobile Harvest Big Farm! Tu gram już tylko dorywczo, okazjonalnie. Tam gra chodzi o wiele lepiej, być może dlatego, że nie jest aż tak złożona. przyjemnośc gry o wiele większa. Warto spróbować ;)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    A to jeszcze jedna informacja o ukrytej zmianie, do niedawna przez Puffin web Browser można było grać w wersji na PC na tabletach i telefonach. I tak gdzieś w maju nastąpiło ciach i po grze. Nie chciała się załadować a jak już to żółw był Usainem Boltem w prędkości poruszania się. 

    Doszedłem o co chodzi, po prostu te wsztskie aktualizacje nowosći itp wyskakujące obrazki, powiadomienia ofert koszmarnie zamulają grę na urządzeniach mobilnych (wersja na komputer, nie Harvet mobile). Dopiero jak zmieniłem telefon na z więcej RAM to trochę ruszyło, ale i tak jest ciężko
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Odkąd pojawił się html5 są problemy z kopiowaniem w wiadomościach.
    Teraz od jakiegoś czasu jest to nagminnie i po prostu irytujące. 
    Czasem pomaga odświeżenie gry, ale nieraz trzeba to zrobić kilkanaście czy kilkadziesiąt razy (sic!)

    Proszę o jak najszybsze zgłoszenie, by kopiowanie ctrl+c i ctrl+v w wiadomościach w końcu zaczęło działać poprawnie.

    Dziękuję.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Odkąd pojawił się html5 są problemy z kopiowaniem w wiadomościach.
    Teraz od jakiegoś czasu jest to nagminnie i po prostu irytujące. 
    Czasem pomaga odświeżenie gry, ale nieraz trzeba to zrobić kilkanaście czy kilkadziesiąt razy (sic!)

    Proszę o jak najszybsze zgłoszenie, by kopiowanie ctrl+c i ctrl+v w wiadomościach w końcu zaczęło działać poprawnie.

    Dziękuję.
    Cześć
    Czasem tez pomaga przytrzymanie klawiszy ctrl +c ,ale zgłoszę ten problem  do Zespołu gry.
    Diana
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    A najlepiej by było, gdyby kopiowanie było proste, takie jak było, czyli zaznacz i kopiuj !!!

    Zgłaszam ponownie że dalej obiekty latają i są spore przesunięcia info o zbiorach...można zobaczyć np karmę na drugim końcu farmy...to samo na oceanie...czy zespół się tym w końcu zajmie? to chyba ważniejsze niż logowanie się przez fejsa, heh... 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    A najlepiej by było, gdyby kopiowanie było proste, takie jak było, czyli zaznacz i kopiuj !!!

    Zgłaszam ponownie że dalej obiekty latają i są spore przesunięcia info o zbiorach...można zobaczyć np karmę na drugim końcu farmy...to samo na oceanie...czy zespół się tym w końcu zajmie? to chyba ważniejsze niż logowanie się przez fejsa, heh... 
    Cześć
    Zespół jest świadomy występowania tego błędu pracuje nad wyeliminowaniem go ,ile to potrwa nie wiem.
    Diana
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Brak szacunku dla graczy. Tyle skarg, a Wy milczycie. Moze raczy ktos poinformowac nas ile czasu bedziemy miec problemy z gra
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    edytowano 25.06.2019
    jola red (PL1) powiedział(a):
    Brak szacunku dla graczy. Tyle skarg, a Wy milczycie. Moze raczy ktos poinformowac nas ile czasu bedziemy miec problemy z gra
    Witaj,
    wszystkie informacje o problemach są przekazywane Zespołowi, podczas każdej aktualizacji usuwane są kolejne błędy.
    Mamy nadzieję że zostaną one jak najszybciej wyeliminowane, jednak poprzez to że gra jest ciągle rozwijana naturalną sprawą jest pojawianie się nowych problemów. Prosimy o cierpliwość, staramy się na bieżąco przekazywać Wasze informacje a także odpowiedzi jakie na nie uzyskujemy umieszczać na forum.
    Pozdrawiam
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Dziekuje za odpowiedz
  • Abalis (PL1)Abalis (PL1) PL1 Posty: 25
    Jak mamy grać, i brać czynny udział w dywizjach ,skoro nie można się zalogować do gry...?
  • Abalis (PL1)Abalis (PL1) PL1 Posty: 25
    Nie mogę zebrać ,ani zasiać plonów,  pisanie na forum to też wyzwanie , mogę pisać tylko parę słów. CZY KTOŚ TO CZYTA..?
    Co się z tą grą dzieje..?.
  • Izafarm (PL1)Izafarm (PL1) PL1 Posty: 19
    W tej grze nic nie działa, ani targ rybny, ani logowanie do gry,nie można posiać zagród i pól, ani też brać udział w ligach farmerskich, ciekawe jak to rozwiążecie, NIEUDACZNICY INFORMATYCZNI
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć 
    Wystarczy zalogować się raz jeszcze i gra działa poprawnie.Proszę o przestrzeganie Regulaminu Forum i unikanie pisania dużymi literami.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik