Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

nie mogę na tym serwerze odpalic gry

nie otwiera mi się gra na HTML5  
«13

Komentarz

  • iwa1972 (PL1)iwa1972 (PL1) PL1 Posty: 22
    Od dłuższego czasu nie mogę wejść do gry. Wyskakuje mi komunikat : Hmm... nie można nawiązać połączenia z tą stroną. Nic nie pomaga, żadne czyszczenie ani zmiana przeglądarki. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 03.05.2019
    iwa1972 (PL1) powiedział(a):
    Od dłuższego czasu nie mogę wejść do gry. Wyskakuje mi komunikat : Hmm... nie można nawiązać połączenia z tą stroną. Nic nie pomaga, żadne czyszczenie ani zmiana przeglądarki. 
    Gilinaa (PL1) powiedział(a):
    nie otwiera mi się gra na HTML5  
    Cześć
    Może spróbujcie zrestartować  komputer i router. Już zgłosiłam do Zespołu gry .
    Diana
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    edytowano 03.05.2019
    iwa1972 (PL1) powiedział(a):
    Od dłuższego czasu nie mogę wejść do gry. 
    Hej! 
    Jaka to przeglądarka? Kiedy ostatni raz gra działała  dobrze?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    iwa1972 (PL1) powiedział(a):
    Od dłuższego czasu nie mogę wejść do gry. Wyskakuje mi komunikat : Hmm... nie można nawiązać połączenia z tą stroną. Nic nie pomaga, żadne czyszczenie ani zmiana przeglądarki. 
    Gilinaa (PL1) powiedział(a):
    nie otwiera mi się gra na HTML5  
    Dostałam informacje od Zespołu:

    Ten problem mógł pojawić się u niektórych dostawców usług internetowych, którzy zmienili coś w ustawieniach sieciowych, a zmiana może kolidować z połączeniem gry.
    Oto co należny zrobić
    1, użyj tego adresu URL: https://bigfarm.goodgamestudios.com
    2, Wypróbuj inne przeglądarki (Chrome, Firefox) i wyczyść pamięć podręczną i pliki cookie
    3, Resetuj lub uruchom ponownie router (jeśli możesz, zmień ustawienia routera) bigfarm.goodgamestudios.com

    Serwer po stronie GGS  działa poprawnie .
    Diana
  • ania2134 (PL1)ania2134 (PL1) PL1 Posty: 14
    Otóż nie,  serwer po stronie GGS nie działa poprawnie od 01.05 gra była bardzo, bardzo wolna, ale dziś 
    pojawia się komunikat że serwer zbyt długo nie odpowiada. Praktycznie nie można zalogować się do gry, a jak już to zbiory są nie do zebrania, bo gra się zawiesza. Zaznaczam że czyszczenie ciasteczek nie daje nic.   
    A rady od zespołu to kpina:
    Ten problem mógł pojawić się u niektórych dostawców usług internetowych, którzy zmienili coś w ustawieniach sieciowych, a zmiana może kolidować z połączeniem gry.
    Oto co należny zrobić
    1, użyj tego adresu URL: https://bigfarm.goodgamestudios.com
    2, Wypróbuj inne przeglądarki (Chrome, Firefox) i wyczyść pamięć podręczną i pliki cookie
    3, Resetuj lub uruchom ponownie router (jeśli możesz, zmień ustawienia routera) bigfarm.goodgamestudios.com

    Serwer po stronie GGS  działa poprawnie .
    Diana

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    ania2134 (PL1) powiedział(a):
    Otóż nie,  serwer po stronie GGS nie działa poprawnie od 01.05 gra była bardzo, bardzo wolna, ale dziś 
    pojawia się komunikat że serwer zbyt długo nie odpowiada. Praktycznie nie można zalogować się do gry, a jak już to zbiory są nie do zebrania, bo gra się zawiesza. Zaznaczam że czyszczenie ciasteczek nie daje nic.   
    A rady od zespołu to kpina:
    Ten problem mógł pojawić się u niektórych dostawców usług internetowych, którzy zmienili coś w ustawieniach sieciowych, a zmiana może kolidować z połączeniem gry.
    Oto co należny zrobić
    1, użyj tego adresu URL: https://bigfarm.goodgamestudios.com
    2, Wypróbuj inne przeglądarki (Chrome, Firefox) i wyczyść pamięć podręczną i pliki cookie
    3, Resetuj lub uruchom ponownie router (jeśli możesz, zmień ustawienia routera) bigfarm.goodgamestudios.com

    Serwer po stronie GGS  działa poprawnie .
    Diana

    Nie wiem czy kpina,bo problemy były dziś na wszystkich serwerach i gracze po restarcie routera normalnie mogli się zalogować .
    Diana
  • ania2134 (PL1)ania2134 (PL1) PL1 Posty: 14
    Szkoda czasu na jałowe pisanie, może jeszcze jakieś złote rady Diana. A może GGS zrobi coś dobrze nie po omacku?
  • Graz7 (PL1)Graz7 (PL1) PL1 Posty: 136
    Mam to samo od dzisiaj, ciągle jest limit łączenia przekroczony i brak połączenia.
    Czasem gra wejdzie po otwarciu tego  forum.
    Wyczyszczone wszystkie cookies, firefox aktualny, wyczyszczony komputer i nic to nie daje.
    Trzeba to zgłosić że nadal nie działa Diano,
    dzięki!
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Graz7 (PL1) powiedział(a):
    Mam to samo od dzisiaj, ciągle jest limit łączenia przekroczony i brak połączenia.
    Czasem gra wejdzie po otwarciu tego  forum.
    Wyczyszczone wszystkie cookies, firefox aktualny, wyczyszczony komputer i nic to nie daje.
    Trzeba to zgłosić że nadal nie działa Diano,
    dzięki!
    Zgłosiłam spróbuj możne na innej przeglądarce ja korzystam z chroma i nie mam żadnych problemów.
    Diana
  • Evillin (PL1)Evillin (PL1) PL1 Posty: 2
    Ani opera ani chrome, ani firefox nie działają. Niestety. Wszystkie zaktualizowane do najnowszej wersji. Nie zganiajcie na dostawców tylko naprawcie problem. Jako gracz Bigfarm i Empire mam jeden wniosek - programiści goodgame nic nie potrafią zrobić dobrze. Proponuję zmienić "fachowców" na fachowców dla, bo inaczej po którejś aktualizacji i implementacji nowości nie ruszycie serwerów.
  • Graz7 (PL1)Graz7 (PL1) PL1 Posty: 136
    Próbowałam Chrome, to samo co na dwóch innych :( zbyt dużo czasu na połączenie  :(
    Spróbuję jutro zadzwonić do dostawcy internetu, może coś poradzi...
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    Może się mylę, ale spróbujmy pomyśleć...
    Gracze zgłaszający problem są z serwera "jedynka Polska", prawda? (przy niku mają PL1). Gra nas w końcu jakaś pokaźna garstka na tym serwerze, prawda?.  Włącznie ze mną. Dlaczego więc u mnie wszystko "gro i bucy" i nie mam się do czego przyczepić, hm? 
    Tak więc nie sądzę, by wina była po stronie GGS. To raczej problem łączy, dostawców, itp. itd. No oczywiście mogę się mylić, nie jestem zawodowym informatykiem. 
    Pozdrawiam każdego farmera i farmerkę w tym świątecznym dniu. Głowa do góry! Musi być lepiej  :D
  • ja sądzę że to coś u was gra potrzebuję bardzo duża moc Internet w telefonie gra wciągnęła mi w ciągu 4 godzin gry  3g to nie możliwe  że mając innych dostawców zmienili coś tego samego dnia wszyscy w różnych częściach kraju sprawdzie to a nie bajeczki w telefonie 3 dni temu grało się bez zarzutu a teraz porażka zresztą i na komputerze też 
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    u mnie też gra kijowo się firefox najnowszy ,sprzęt nie najgorszy a jednak gra się zawiesza przy zbiorach
    dobrze się trzeba na-klikać i klikam i klikam aż w końcu uda się zebrać.Zbieranie wygląda jak bym niewidzialną kosą kosiła pole zbiory dalej są czy doiła mućki na ślepo a i tak pełne mleka są.
    Pomijam fakt że gry Waszej konkurencji śmigają mi bez zarzutu, mało tego też są na html5 lub fleshu bo gram i w takie też.
    Także nie uwierzę w to  iż to wina jest mojego dostawcy netu czy mojego routera.

    Na marginesie ... Mamy dziś święto i co ggs ma wolne a inni już nie ? Akurat dziś wszystkim zachciało się zmieniać ustawienia, na prawdę?
  •  > Mam to samo od dzisiaj, ciągle jest limit łączenia przekroczony i brak połączenia.
    Czasem gra wejdzie po otwarciu tego  forum.
    Wyczyszczone wszystkie cookies, firefox aktualny, wyczyszczony komputer i nic to nie daje.
    Trzeba to zgłosić że nadal nie działa Diano, <

    Mam ten sam problem. Dostawca internetu nic nie zmienił.
    Pozdrawiam.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 04.05.2019
    Kolind1Gamer (PL1) powiedział(a):
     > Mam to samo od dzisiaj, ciągle jest limit łączenia przekroczony i brak połączenia.
    Czasem gra wejdzie po otwarciu tego  forum.
    Wyczyszczone wszystkie cookies, firefox aktualny, wyczyszczony komputer i nic to nie daje.
    Trzeba to zgłosić że nadal nie działa Diano, <

    Mam ten sam problem. Dostawca internetu nic nie zmienił.
    Pozdrawiam.
    Cześć 
    Spróbuj użyć tego adresu   http://bigfarm.goodgamestudios.com/  do zalogowania .
    Diana
  • ataraxa (PL1)ataraxa (PL1) PL1 Posty: 7
    Juz od jakiegos czasu myslalam o odejsciu z tej gry,bo wciaz sa z ta gra same problemy. No i skoro teraz nie mozna nawet tej gry otworzyc,to zdecydowalm. Nie dbacie o graczy,to pa... powodzenia innym (moja cierpliwosc sie skonczyla)
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    edytowano 04.05.2019
    Szkoda, że zabrakło cierpliwości... to w końcu Maj a nie Listopad, można zrobić sobie przerwę na majówkę... A potem "luknąć" co słychać na farmie... I Tobie powodzenia
  • Graz7 (PL1)Graz7 (PL1) PL1 Posty: 136
    Późno wieczorem wczoraj nagle wszystko się odwiesiło i bez problemu już mogę wejść do gry, jak wcześniej.
    Może u Was jest tak samo.?
    pozdrawiam.
  • U mnie też nic nie działa komunikat że zbyt długie oczekiwanie...
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Niestety u mnie ten problem powstał dzisiaj ruter jest zresetowany a adres poprawny a moja strata w Święcie ciężkiej pracy nie do odrobienia.
    Dlatego proszę już nie wciskajcie nam kitu, że to nasza wina albo naszych dostawców internetu.
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    W nocy po kilkudziesięciu próbach w końcu udało się wejść do gry ale co z tego rano ten sam problem.
    i czy znowu to moja wina bo ??????????????????????????????????????????????????????........................................................
  • beret (PL1)beret (PL1) PL1 Posty: 35
    Ten sam problem - jest rozwiązanie. Najnowsza przeglądarka Opera ma wbudowany darmowy VPN. Włączasz w ustawieniach i gra śmiga aż miło. 
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    spróbuję, dziękuje 
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Jeszcze raz dziękuje, pobrałam Operę ustawiłam VPN i gra działa  :)
  • molka45 (PL1)molka45 (PL1) PL1 Posty: 5
    Od rana nie mogę otworzyć strony,.

    Serwer bigfarm-html5.goodgamestudios.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.
  • beret (PL1)beret (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 05.05.2019
    Przeglądarka Opera - włącz VPN  :)
    Post edited by beret (PL1) on
  • Gilinaa (PL1)Gilinaa (PL1) PL1 Posty: 7
    dzisiaj znow nnie mam  połączenia   to samo co serwer potrzebował zbyt wiele  czasu  na odpowiedz
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    brak połączenia na firefoks i chrom....
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    chmurka80 (PL1) powiedział(a):
    brak połączenia na firefoks i chrom....
    Cześć 
    Spróbuj wyczyścić ciasteczka ,zrestartować modem i zalogować się z tego adresu   http://bigfarm.goodgamestudios.com/ .
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik