Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Wioska sojuszu - wkład sojuszniczy

Nie wiem czy to jakaś nowa opcja weszła, którą przeoczyłam czy coś się spitoliło koncertowo u wszystkich naszych kierowników ale po jednorazowym dodaniu materiałów do rozbudowy danego budynku - mam na myśli dodanie w formie wkładu sojuszniczego - nie ma możliwości dodać kolejnych materiałów za dolary wioskowe. Czemu tak się dzieje? Co jest nie tak?

Komentarz

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    nie jestem pewien ale za dolary można uzupełnić tylko 2 lub 3 produkty resztę trzeba wyprodukować 
  • też tak mi się wydawało. I tym bardziej jestem zdziwiona bo doładowaliśmy tylko jeden towar w ten sposób
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    U Nas blokada pojawia się zawsze po pierwszym wykupieniu za wioskowe dolary, też jestem zniesmaczona, ponieważ chciałabym jeszcze raz wykupić materiały za dolary bo ciężko idzie zbieranie.
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witajcie, powinna być możliwość wykupienia 3 różnych elementów do rozbudowy każdego budynku.
    Trzeba uważać bo nawet przypadkowy zakup 1 sztuki jakiegoś produktu liczy się tak samo jak zakupienie np. 300 tys gwoździ.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Powinna ale możliwości nie ma, aktualnie przy molo kupiłam cały pakiet żywicy ile do końca trzeba było, a teraz gwoździe chciałabym wykupić i nie mam możliwości. Nie jest to pierwszy przypadek. Jest tak za każdym razem.
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Niestety nie można sprawdzić czy ktoś wcześniej nie dokupił jakiegoś produktu, można mniej więcej oszacować to po wkładzie sojuszniczym w komnacie chwały. Być może jakiś inny gracz dokonał takiego zakupu bez konsultacji....
  • Podejrzewam, że w innych sojuszach  jest tak jak u nas - kierownicy i szef bez wzajemnych konsultacji nie wydają kasy sojuszniczej. Ot, taki mamy układ.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik