Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Opinia na temat MS

2

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Wyraźnie nie zrozumiałeś mojego postu Jiper...a chodziło w nim o to, by zostały zlikwidowane oferty palące, gorące, aż parzące ;) [w tym szkółka, koło] w których można kupić reputacje ! słowa nie napisałam o używaniu złota w MS...to samo w światowych, żeby nie można było dokupić talarków !

    Życzę Wam powodzenia w przypominaniu, choć jak my o czymś przypominamy i pytamy czy w sprawie się coś ruszyło, czytamy Waszą odpowiedź, że zespół ma wiedzę i ma świadomość...pozwolę sobie napisać, że ile decyzji zespołu, które boleśnie uderzyły w Graczy...tyle świadomości, masa już tych świadomości - a konkretnych rozwiązań brak, a czas leci, latawce np. dalej powiewają u szczęśliwców...bo przecież zespół nic nie robi w ciemno :D przecież robi wszystko przemyślane, zaplanowane i z pełną świadomością ewentualnych konsekwencji, czyli niezadowolenia swoich klientów.


    Przypominam, że zmiany są wprowadzane dla dobra graczy. Zmiany mają sprawić, że gra jest dla nas prostsza w użytkowaniu, sprawia nam przyjemność i sprawiać,  że chcemy do niej wracać. Nie wszyscy potrafią grać w grę zgodnie z założeniami, dlatego zespół stale wprowadza udogodnienia (balans gry nie ma tu znaczenia, a wspomina się o nim przez grzeczność).
    Wprowadzane nowości stają się wyzwaniem dla graczy a zdobywane nagrody mają znaczenie drugorzędne, najważniejszy jest zakup złota za pieniądze, aby twórcy gry mieli środki do tworzenia nowych atrakcyjnych eventów  w grze.
    Zdarzające się zawirowania w grze są zdarzeniami sporadycznymi i po prostu niewartymi jakiegokolwiek wyjaśniania. Mechanika gry  generuje czasem błędy, które gracze złośliwie interpretują jako wpadki starającego umilić im czas zespołu 
    :)  :):):p;):D:*<3o:)
  • Arti79 (PL1)Arti79 (PL1) PL1 Posty: 32
    uważam że Mistrzostwa Światowe są OK, poza dwoma kwestiami, na które zwróciłbym uwagę:
    - punkty wędkarskie (rybki) i punkty sojuszowe (punkty) są najsłabiej zbilansowane
    uzasadnienie, gram bardzo aktywnie w każdych mistrzostwach (miejsca w 1szej 10) i nigdy nie przekroczyłem tutaj nagród powyżej 80-85 poziomu na 100 możliwych, natomiast punkty farmerskie maksymalny 100 poziom osiąga się po juz około 14 dniach mistrzostw.
    - mistrzostwa są zbyt często! W każdej dziedzinie MŚ to jest duże święto i odbywają się raz na rok- dwa a nawet i rzadziej. Nie mam pomysłu aby aż tak drastycznie tutaj w grze ograniczyć te mistrzostwa ale zminimalizować je być może do 2 rocznie.
    Resztę zostawiam administracji to tylko moje spostrzeżenia, pozdrawiam!
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 29.09.2018
    Arti79 (PL1) powiedział(a):

    - mistrzostwa są zbyt często! W każdej dziedzinie MŚ to jest duże święto i odbywają się raz na rok- dwa a nawet i rzadziej. Nie mam pomysłu aby aż tak drastycznie tutaj w grze ograniczyć te mistrzostwa ale zminimalizować je być może do 2 rocznie.

    Tutaj się nie zgodzę z Tobą. Jakby Mistrzostwa były 2x w roku ilość zdobywanych monet z Mistrzostw spadła by drastycznie, aby kupić sobie cokolwiek poza fasadą, trzeba by było pewnie zbierać kilka lat jak ktoś nie wydaje góry złota w eventach.
    Dla mnie osobiście mistrzostwa świata z niczym nie kolidują , zbieram sobie farmę i za to otrzymuję fajne nagrody, bez większego wysiłku, nie muszę zawsze się pchać do top najlepszych , bo po co, czasem można odpuścić, więc im częściej taki event tym korzystniej dla mnie :)
    Ale z tym balansem pkt w rybaku , pkt sojuszowych uważam tak jak Ty, strasznie wysoko ustawili próg nawet przy bardzo aktywnej grze, nie jest możliwe zdobycie wszystkich nagród bez góry złota.
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Arti79 (PL1) powiedział(a):

    - mistrzostwa są zbyt często!
    Tutaj się nie zgodzę z Tobą.
    Chyba że @Arti79 pisał o mistrzostwach sojuszniczych, wtedy zgoda - są zbyt często.
    Natomiast Mistrzostwa Światowe tak jak piszesz, z niczym nie kolidują, farma i tak działa.
    Faktycznie mogliby popracować nad balansem, chociaż z drugiej strony jest sporo innych, ważniejszych rzeczy do poprawy, więc lepiej może już niech nie mieszają.
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Super, gdy wprowadzano do gry Wioskowy jarmark miał on być na zmianę z Mistrzostwami Sojuszniczymi przez co mistrzostwa miały być rzadziej a co się okazuje teraz zamiast co 2 tygodnie są co tydzień.
    Gratuluje umięjętności oszukiwania graczy :'(

    "Wioskowy Jarmark zastąpi starą Wioskową Ligę, co oznacza, że pożegnamy się z wioskowymi medalami i sklepem na wzgórzu. Po kupnie dóbr/ wymianie - budynek nie będzie więcej dostępny na wzgórzu i nie będziecie mogli uzyskać do niego dostępu w żaden inny sposób.  

    Wioskowy Jarmark zastąpi także część Mistrzostw Sojuszniczych, więc ich ogólna ilość w grze zmniejszy się, zwiększając tym samym różnorodność wydarzeń w kalendarzu. "


  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    ta bedziemy jak chinskie wielblady/// dlaczego mamy non stop prowadzic rywalizacje czy niema innego ewentu do zrobienia np.zeby sojusze ze soba nie ganialy??
  • iwa1972 (PL1)iwa1972 (PL1) PL1 Posty: 22
     dnCzy jest chociaż jakaś mała, malusieńka, tyci tyci szansa żeby ilość mś uległa zmianie tj. zmniejszenie ilości w ciągu miesiąca? Zlitujcie się nad nami, zwykłymi graczami, nie takimi co lecą złotem a takimi co grają dla zabawy ale nie chcą klepać cały czas tego samego!!!!!! Czy naprawdę byłby problem zrobić mś na zmianę np. z jarmarkiem? Ludzie mają dość klepania tych mś co parę dni!!! JEST SZANSA ŻEBY KTOŚ NAS WYSŁUCHAŁ???
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    iwa1972 (PL1) powiedział(a):
     dnCzy jest chociaż jakaś mała, malusieńka, tyci tyci szansa żeby ilość mś uległa zmianie tj. zmniejszenie ilości w ciągu miesiąca? Zlitujcie się nad nami, zwykłymi graczami, nie takimi co lecą złotem a takimi co grają dla zabawy ale nie chcą klepać cały czas tego samego!!!!!! Czy naprawdę byłby problem zrobić mś na zmianę np. z jarmarkiem? Ludzie mają dość klepania tych mś co parę dni!!! JEST SZANSA ŻEBY KTOŚ NAS WYSŁUCHAŁ???
    chyba tylko święty Mikołaj, że tak zażartuję :) GGS graczy nie słucha niestety, z tego co ich interesuje to słuchanie brzęku pieniędzy wpływających na ich konto...
  • iwa1972 (PL1)iwa1972 (PL1) PL1 Posty: 22
    Już nam wszystko jedno kto nawet świety Mikołaj oby tylko ktoś posłuchał głosów wielu graczy którzy nie podoba się to, że mś są co parę dni  A TACY GRACZE SĄ NA 100% A NAWET 200% i śmiem twierdzić że jest nas sporo 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    iwa1972 (PL1) powiedział(a):
    Już nam wszystko jedno kto nawet świety Mikołaj oby tylko ktoś posłuchał głosów wielu graczy którzy nie podoba się to, że mś są co parę dni  A TACY GRACZE SĄ NA 100% A NAWET 200% i śmiem twierdzić że jest nas sporo 
    No właśnie, a pamiętam jak pisali, że liczba mś będzie mniejsza i w efekcie zwiększyli ich iloś,ć w środek dokładając wioskowe jarmarki (to jak w porzekadle, co drugi dzień święto, a w środku niedziela).  A jak im to wytknąłem to się do dziś nie odzywają w tej sprawie :)spryciule
  • Ja uważam , że to jakaś porażka jest z tymi częstymi Mistrzostwami. W moim sojuszu gracze są bardzo niezadowoleni. Nie dość , że te mistrzostwa są już prawie co tydzień, nagrody mierne więc praktycznie żadnej motywacji do gry nie ma. Może Twórcy przemyślą temat i wrócą do sprawdzonych i dobrych metod i ustalą MS przynajmniej raz w miesiącu. To byłoby wyzwanie i mobilizacja graczy i sojuszy. Teraz jest demobilizatorem, niestety ;((((
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    NANA79 (PL1) powiedział(a):
    Ja uważam , że to jakaś porażka jest z tymi częstymi Mistrzostwami. W moim sojuszu gracze są bardzo niezadowoleni. Nie dość , że te mistrzostwa są już prawie co tydzień, nagrody mierne więc praktycznie żadnej motywacji do gry nie ma. Może Twórcy przemyślą temat i wrócą do sprawdzonych i dobrych metod i ustalą MS przynajmniej raz w miesiącu. To byłoby wyzwanie i mobilizacja graczy i sojuszy. Teraz jest demobilizatorem, niestety ;((((
    tak właśnie , po co nam kolejne dywany , bądź drzewa w piwnicy ...
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Mam pytanie czy skoro obecne mistrzostwa sojusznicze rozpoczynają się dzień przed Mistrzostwami światowymi punkty w nich zdobyte będą zaliczane do mistrzostw światowych czy tylko standartowo punkty zdobywane w misjach ????????
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    elek 1 (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie czy skoro obecne mistrzostwa sojusznicze rozpoczynają się dzień przed Mistrzostwami światowymi punkty w nich zdobyte będą zaliczane do mistrzostw światowych czy tylko standartowo punkty zdobywane w misjach ????????
    Cześć
    Punkty doliczają się w chwili kiedy wydarzenie jest aktywne.Jeżeli Światowe mistrzostwa rozpoczynają się jutro ,punkty wachlarzyki  będą naliczać się od jutra.
    Diana
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Dziękuję Diana za odpowiedź, spytałam ponieważ był czas kiedy punkty wydarzeń rozpoczętych przed mistrzostwami światowymi nie były zaliczane do tych mistrzostw :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Diana powiedział(a):
    elek 1 (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie czy skoro obecne mistrzostwa sojusznicze rozpoczynają się dzień przed Mistrzostwami światowymi punkty w nich zdobyte będą zaliczane do mistrzostw światowych czy tylko standartowo punkty zdobywane w misjach ????????


    Cześć @elek 1 (PL1)
    Wybacz ale chyba się nie zrozumiałyśmy do końca, w tych mistrzostwach sojuszniczych nie ma jeszcze punktów światowych mistrzostw w nagrodach za aktywność. Oczywiście z chwila kiedy światowe mistrzostwa będą aktywne możesz zdobyć punkty z misji w danej kategorii. Wszystkie punkty zdobywasz jedynie z chwila kiedy światowe są aktywne i pod warunkiem ze dane wydarzenie zawiera takie punkty
    Diana 


  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 01.03.2019
    Chciałam się odnieść do tej sytuacji braku punktów światowych, bo czegoś naprawdę nie rozumiem.

    Jest kilka wątków na forum, w których pytaliśmy o punkty światowe, odpowiedziano nam, że punkty w wydarzeniach są, jednak nie zastępują nagród [nie zabierają] i w niczym nie przeszkadzają.
    I takie wydarzenia będą się pojawiać, bo wycofywanie punktów jest kłopotliwe.

    Teraz się okazuje, że mamy 5 dniowe MS...jutro się zaczynają światowe...a w MS faktycznie nie ma światowych punktów.
    edit
    NOWINKI --> wpis 01.06.2018...oficjalne stanowisko 
    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Chciałam się odnieść do tej sytuacji braku punktów światowych, bo czegoś naprawdę nie rozumiem.

    Jest kilka wątków na forum, w których pytaliśmy o punkty światowe, odpowiedziano nam, że punkty w wydarzeniach są, jednak nie zastępują nagród [nie zabierają] i w niczym nie przeszkadzają.
    I takie wydarzenia będą się pojawiać, bo wycofywanie punktów jest kłopotliwe.

    Teraz się okazuje, że mamy 5 dniowe MS...jutro się zaczynają światowe...a w MS faktycznie nie ma światowych punktów.
    edit
    NOWINKI --> wpis 01.06.2018...oficjalne stanowisko 
    Cześć
    Dopytam się i jeśli otrzymam oficjalne stanowisko Zespołu to je opublikuje na forum.
    Diana
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    I po mistrzostwach. Buhahahahahahahhahahahahah....
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    no wlasnie ... hahaha co sie stalo ze swiatowymi hmm
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    edytowano 01.03.2019
    najszybsze mistrzostwa w historii ggs, tylko nie wiem czy śmiać sie czy płakać
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Teraz MS będą codziennie :D


  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    sylciafi (PL1) powiedział(a):
    najszybsze mistrzostwa w historii ggs, tylko nie wiem czy śmiać sie czy płakać
    hahaha no ja tam zdobylam 13 miejsce fajne nagrody wiec plakac nie bede haha
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 25.07.2019
    Chciałam wrócić do tematu nagród za wysiłek w MS.
    Kiedy zostaną zmienione??? bo już rok, jak na przemian drzewa i dywany.
    Wprowadzenie farmerskiej ligi nie załatwia sprawy. Nie wszyscy będą mieli szanse na wysokie medale, więc nowe nagrody być może zachęcą do misjonowania, które nie jara wcale.
    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 23.09.2019
    a ja czekam na dukaty  z Mistrzostw Światowych..niech GGs nie zapomina  nam ich dodac...
    no i...błąd w MS

    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    a ja czekam na dukaty  z Mistrzostw Światowych..niech GGs nie zapomina  nam ich dodac...
    no i...błąd w MS

    Cześć
    To zostało już zgłoszone,wystarczy odświeżyć stronę.
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    a wez sie Diano opanuj  z tym odświeżaniem, nic tylko "odświez",,na wszystko "odśwież".uwierz, po przejsciu na HTML nic tylko sie odświeża, 100% wiecej razy niz kiedy był Flash....ten blad wystepuje juz pare miesięcy przeciez, i nic nie pomaga to "odświez" , jego trzeba doswaidczyc i odczuc... na misji, misja mówiąc kolokwialnie, poszła sie walic...PR nie ma..nic nie ma  z takiej misji...czy nasza gra ma polegac na wiecznym odświeżaniu? no chyba nie...wiec krzycz do GGs-u żeby wreszcie ponaprawiali wszystkie błędy, bo przez nie ludzie przestaja grac, bo kto będzie walczył  z tym? i po co? znajda sobie przyjemniejsze zajecia niz walka  z wiatrakami..realne pieniądze wyciągac od ludzi uzaleznionych od gry tylko potrafi GGs..
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    MS miały trwać 2 godz. coś się zmieniło?
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    a wez sie Diano opanuj  z tym odświeżaniem, nic tylko "odświez",,na wszystko "odśwież".uwierz, po przejsciu na HTML nic tylko sie odświeża, 100% wiecej razy niz kiedy był Flash....ten blad wystepuje juz pare miesięcy przeciez, i nic nie pomaga to "odświez" , jego trzeba doswaidczyc i odczuc... na misji, misja mówiąc kolokwialnie, poszła sie walic...PR nie ma..nic nie ma  z takiej misji...czy nasza gra ma polegac na wiecznym odświeżaniu? no chyba nie...wiec krzycz do GGs-u żeby wreszcie ponaprawiali wszystkie błędy, bo przez nie ludzie przestaja grac, bo kto będzie walczył  z tym? i po co? znajda sobie przyjemniejsze zajecia niz walka  z wiatrakami..realne pieniądze wyciągac od ludzi uzaleznionych od gry tylko potrafi GGs..
    Może fakt ciągłego odświeżania jest nudny, ale to naprawdę pomaga i to dość często. Co prawda takich błędów nie powinno być. Ale ludzie nawet nie pofatygują się o odświeżenie strony, a od razu piszą o problemie na forum. 
    Dianko zwróć się z informacją do swojej grupy w tematyce dziwnych, męczących błędów, warto powielać zagadnienie. Postaraj się.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    cyt.: Ale ludzie nawet nie pofatygują się o odświeżenie strony
    uwierz ,  fatyguje się co 1h,,,

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik