Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

27.09.2017 | Nowy przyjaciel i zmiany na Głębokich Morzach

110

Komentarz

  • fajnie by było wiedzieć czy zbierać dalej kocie talizmany dla danego kota, który jedynie potrafi się schować do pudełka czy lepiej wybierać marne nagrody typu 10tyś dolarów - marne ale teoretycznie więcej warte niż kompletnie zbędne talizmany bo rozbudowa kota będzie za dolary albo złoto(!) lub nie będzie jej w ogóle...
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    fajnie by było wiedzieć czy zbierać dalej kocie talizmany dla danego kota, który jedynie potrafi się schować do pudełka czy lepiej wybierać marne nagrody typu 10tyś dolarów - marne ale teoretycznie więcej warte niż kompletnie zbędne talizmany bo rozbudowa kota będzie za dolary albo złoto(!) lub nie będzie jej w ogóle...
    Witaj
    Nowe poziomy kocich kryjówek powinny zostać dodane do końca tego roku, stworzenie dodatkowych animacji dla kociej kryjówki jest czasochłonne. Dlatego też nie znamy jeszcze dokładnych terminów, kiedy dodatkowe kocie sztuczki zostaną dodane. Rozbudowa kota natomiast według zapowiedzi będzie dostępna za dolary ;) 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • czyli jak już mam kota włażącego do pudełka to bez sensu jest zbierać dalej kocie talizmany?
    i dzięki Yalenko za rozjaśnienie kociej kryjówki :)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    czyli jak już mam kota włażącego do pudełka to bez sensu jest zbierać dalej kocie talizmany?
    i dzięki Yalenko za rozjaśnienie kociej kryjówki :)
    Witaj

    Jeśli wszystkie Twoje kocie kryjówki są odblokowane ;) to oczywiście lepiej wtedy wybierać dolary w nagrodach za aktywność ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Mam pytanie o łowienie na głębokim morzu : 
    kiedy zwiększycie sumę łowionych skorupiaków na jednym łowisku???   :'(
    Hak otwieram łowisko homarów to mam np. 680 , 720 szt. Jak  otwieram łowisko krewetek, , ostryg i małży to mam do wyłowienia 40,32,30 szt czyli 102 !!!  A częstotliwość występowania łowisk jest mniej niż rzadki Natomiast w kontraktach chcecie duże ilości skorupiaków  !!!   :sweat:  Skąd mamy je brać ?  Liczę na odpowiedź   :/
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No bo to jest tak ustawione ,żeby gracze za szybko tych kontraktów nie robili,ja robię targ rybny od początku i jestem zaledwie na półmetku,za jakiś rok,może dwa jak mi cierpliwości nie zabraknie może dojdę do poziomu 99 ;);););) chyba coś nie mam wprawy w tych połowach ;);) ,a najlepsze są kontrakty które wymagają 600-700  skorupiaków w zamian za jeden żeton  ;););););) ;)przepraszam, poprawka dwa bo drugi się dostaje za poziom kontraktu,taki gratis  ;););););) 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    To i tak mocno do przodu poszłaś:) Ja mam  targ między wartościami 27 a 40. To jeszcze lata świetlne przede mną. Najgorzej z małżami- tych brakuje do wszystkiego w ilościach  koszmarnych w stosunku do tego co na łowiskach:(
  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 04.06.2018
    Na targu mamy do wyboru kontrakty z jednym, dwoma, trzema, czterema, pięcioma zamówieniami. Najlepiej najpierw realizować tylko te pojedyncze, pozostałe odrzucając, dopiero potem dwójki itd. Robię w ten sposób i jedynki mam na 99, a dwójki na 80. Czasem trafiają się bardzo fajne zamówienia, o wartości nawet ponad 100 mln, za które sama premia to ponad 20 mln
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 05.06.2018
    Potwierdzam Sylwia...zdarza się kontrakt na jakiegoś dennego żetona :p
    :pensive:
    Od kilku dni robię test na jęczmieniu...nie mam go [celowo] a statek za każdym razem się domaga, co potwierdza, że kontrakty obu targów i statek "widzą" nasze zapasy...odkąd uzbierałam trochę małży...targ rybny domaga się niesamowitych ilości krewetek, za nimi woła o ostrygi...małżami już nie jest zainteresowany :D:p
    edit
    obrazki ;)
    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • Na targu pojawiają się te produkty, które oddajesz i stopniowo chce ich coraz więcej. Przykład z jabłkami, na początku chciał u mnie około 100 tys, teraz ponad 200. Ponadto jeżeli jakiś produkt oddajesz to pojawia się on w kolejnych kontraktach. Kiedyś miałam we wszystkich duże ilości jabłek i świń, ale wystarczy kilka razy taki kontrakt odrzucić i w kolejnych niechcianego produktu nie będzie, Wyjątkiem są tu skorupiaki na targu rybnym.
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Mam pytanie  o nowe zwierzątko czyli kota  !!
    Wreszcie po półrocznym zbieraniu talizmanów mam kota, chciałam ulepszyć jego kryjówkę ale nie wchodzi  >:)
    Znów błąd??
    Otwiera się tylko info o moim kocie  i tyle. Mogę ewentualnie obrócić kryjówkę ale nie ulepszyć. Wy macie podobnie? Czy działa ulepszanie?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    To nie jest błąd. Nie ma ulepszania kota.
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Dzięki  :p
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Yalenko

    Chciałam uprzejmie zapytać czy gdzieś na forum są obrazki, jak zmienia się targ rybny w miarę realizacji kontraktów ? jeśli tak ...to gdzie ?...jeśli nie, czy jest możliwość zdobycia takowych ?

    Z góry dziękuje.

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Yalenko

    Chciałam uprzejmie zapytać czy gdzieś na forum są obrazki, jak zmienia się targ rybny w miarę realizacji kontraktów ? jeśli tak ...to gdzie ?...jeśli nie, czy jest możliwość zdobycia takowych ?

    Z góry dziękuje.

    Jest 5 etapów wyglądu targu rybnego : 
    poziom 1

    poziom 2 

    poziom 3

    poziom 4 

    poziom 5


    Ogłoszenie i zapowiedz targu rybnego odnajdziesz TUTAJ ,ale nie było pokazane w ogłoszeniu jak zmienia się wygląd samego targu ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ja tak przy okazji ... rybki w ocenie oczekują pozytywnych zmian...liczymy że będzie więcej tego co teraz jest za mało...i wtedy taki kontrakt jak poniżej prezentuje faktycznie przyniesie obiecany szybki zarobek.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Ja tak przy okazji ... rybki w ocenie oczekują pozytywnych zmian...liczymy że będzie więcej tego co teraz jest za mało...i wtedy taki kontrakt jak poniżej prezentuje faktycznie przyniesie obiecany szybki zarobek.
    Oj nie wywołuj wilka z lasu, jeżeli już to w drugą stronę pójdą, niestety
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    No właśnie Dog naprowadzam kreatywny zespół na dobrą drogę, co byśmy mieli same przyjemności z pływania po wielkim oceanie i oprócz rekreacji i widoków ;) mieli też obiecane zyski :D
    Bo ta ilość krewetek to absurd...ciągle wzrasta...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ja mam w każdym kontrakcie małże w ilościach hurtowych... Odrzucanie nie pomaga, jakaś masakra
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Mogli by coś pozmieniać na ty głębokich morzach ;)

    A czy próbowaliście robić kontrakty tylko jednorybne, a wszystkie inne odrzucać ?? Ja tak robię i na tym nawet ładnie idzie zarobić ;) 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Jak się odrzuca cały czas kontrakty Damian, to targ się cofa...ale zauważyłam, że jak się nazbiera skorupiaki, to ich ilości zaczynają być "normalniejsze" w kontraktach...z tym że zbieranie powoduje nie zarabianie.
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Jednorybne kontrakty mają swoje poziomy i te z wieloma rybami również mają swoje poziomu, i co z tego że straci się poziomy kontraktów wielororybnych , ale na tych jednorybnych jak dojdzie się do 99 to są nawet kontrakty za 200 mln 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ok ...spróbuje...powyrzucam krewetkowe :D 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Niestety nadszedł czas, kiedy muszę odszczekać to co pisałem. Sytuacja zaistniała samoistnie i dzięki dużemu szczęściu, ale jednak. 

    Udało mi się doczłapać do licencji w silosie rybnym, w 71 i pół godziny...(czas trwania silosu)
    W związku z tym potwierdzam, że da się to zrobić, ba, nawet w 50 byłem i drugą licencję dostałem :) .
    Oczywiście nic za darmo, kosztowało mnie to 300 sztuk złota, czy dwa pominięcia (homary i mieczniki)

    Przyjęta strategia:
    każda z łowionych ryb  w ilości minimalnej, pozwalającej przekroczyć 10/sek, wtedy dodaje dodatkową rybę na sek. W następnej rybie znowu 10 itd. - doczłapałem do 17/sek. Oczywiście bez dużej dozy szczęścia, i fantastycznemu układowi w pojawianiu się łowisk nie byłoby tak łatwo.
    Nie łowię mieczników (mało ich i w jednym kutrze i nie można nagromadzić ilości do przekroczenia 10/sek) i homarów (tych z kolei trzeba napakować na trzy kutry). 
    Trzeba pilnować czasu zakończenia łowienia, żeby zdążyć szybko uruchomić koleją rybę. No i niestety trzeba mieć kutry na 5 i 6 poziomie
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Nie wiem Dog...czy trzeba aż odszczekać...sam piszesz, że idealny układ gwiazd miał wpływ.
    Jednak są tacy, co nie mogą aż tak uczestniczyć w lejku, więc dla nich te 3 dni to za mało.
    Dobrze, że przesuwaczka kosztowała tylko 300 i dała to, czego oczekiwałeś...ale znasz temat...wszystko jest losowe ;) a ja jednak uważam, że odpowiednio ustawione. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem Dog...czy trzeba aż odszczekać...sam piszesz, że idealny układ gwiazd miał wpływ.
    Jednak są tacy, co nie mogą aż tak uczestniczyć w lejku, więc dla nich te 3 dni to za mało.
    Dobrze, że przesuwaczka kosztowała tylko 300 i dała to, czego oczekiwałeś...ale znasz temat...wszystko jest losowe ;) a ja jednak uważam, że odpowiednio ustawione. 
    To że ustawione, to fakt. następny lejek niebawem  zobaczymy, czy się uda. Po kolejnej próbie napiszę co udało się ugrać. Na razie lejek kontra ja 1:1  :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    .sam piszesz, że idealny układ gwiazd miał wpływ.

    I to jest dobrze napisane, czasami fart, dogodny koniec czasu leja, bo ja oczywiście budzika nie będę nastawiać na 3 o nie.
    A po za tym kiedyś w silosie jak kojarzę 30 nagród ostatnia licencja i udawało się często i nawet z zapasem. W ostatnim silosie chyba 34 nagroda bez fatygi, jak się udało tak lej leciał. Marne nagrody, o licencji muszę zapomnieć.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Masz racje Asieńka...

    Skoro lejek rybny zmieniono...to zamiast zabierać cenne godziny...to należy wprowadzić nowe przedziały, do 250, 350, 500 i dalej i wtedy dostosować poziom trudności...przynajmniej będą jakieś szanse,
    o godzinach rozpoczynania nie pisze, bo jakoś ostatnio prawie wszystko zaczyna się o 10.00, choć to dla pracusiów też żaden komfort...

    Przedziały dotyczą też innych wydarzeń...gdyż peleton wcale nie mobilizuje a raczej zniechęca [opinie graczy]
  • A mnie zastanawia dlaczego licencje jest do zdobycia tylko dla nielicznych nie zależnie od +ileś bo u jednego +16 wystarczy by być na 40 miejscu a u drugiego mając +17 nie zdobywa licencji 69 miejsce brakuje 30000
    Start silosa i zdobywanie kolejnych + podobny czas 
    GGS ma chyba inna matematyke
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Silos niestety jest totalnie losowy. Tu wszystko zależy od wszystkiego. Nie tylko od tego, co mamy w skrzyniach i w jakiej kolejności, ale i od tego czy nasi przeciwnicy walczą i z jaką zaciekłością. Raz więc wystarczy +15, by wejść do pierwszej 50, raz i +20 wydaje się zbyt mało. Bo jeżeli te "plusy" zdobędziemy zbyt późno, to nie wiele nam one dadzą. A nagrody za wysiłek - no cóż, trzeba sobie przeliczyć, czy te które mamy pomnożone przez pozostały czas eventu dadzą nam licencję, czy nie.

    A przy okazji, czy coś zmieniano w silosie? Mam wrażenie, że jeszcze pół roku temu licencję (nagroda za wysiłek, bo licencji rankingowej nawet nie biorę pod uwagę) było zdobyć łatwiej. I jeżeli już uda się ją zgarnąć, to niesamowitym wysiłkiem i przysłowiowym "rzutem na taśmę"..

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik