Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

06.12.2018 | Pędzle, latawce i inne zmiany!

2

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Katarzyna12344 (PL1) powiedział(a):
    Yalenko, wiadomo coś dlaczego silos rybny trwał tak krótko? Według mnie był jakiś błąd z tym wydarzeniem, bo od początku był błąd wyświetlenia czasu pracy silosu. Inny czas zbioru pokazywał po wejściu w menu wydarzenia, a inny jak się najechało myszką na silos. Ponadto jeszcze nigdy to wydarzenie nie trwało tak krótko.

    Pozdrawiam,
    Kasia
    Witam
    Wydarzenie zostało tak zaplanowane, trwało krócej niż zwykle. Przekazałam informacje zwrotną do Zespołu gry, by w przyszłości silos rybny trwał dłużej, ponieważ większość graczy nie była w stanie zdobyć upragnionych nagród.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Yalenka powiedział(a):
    Katarzyna12344 (PL1) powiedział(a):
    Yalenko, wiadomo coś dlaczego silos rybny trwał tak krótko? Według mnie był jakiś błąd z tym wydarzeniem, bo od początku był błąd wyświetlenia czasu pracy silosu. Inny czas zbioru pokazywał po wejściu w menu wydarzenia, a inny jak się najechało myszką na silos. Ponadto jeszcze nigdy to wydarzenie nie trwało tak krótko.

    Pozdrawiam,
    Kasia
    Witam
    Wydarzenie zostało tak zaplanowane, trwało krócej niż zwykle. Przekazałam informacje zwrotną do Zespołu gry, by w przyszłości silos rybny trwał dłużej, ponieważ większość graczy nie była w stanie zdobyć upragnionych nagród.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Dziękuję Yalenko :)
  • Kupiłam nakładkę "wiejski młyn". Dopóki nie puszczę w młynie produkcji, nakładka wyświetla się prawidłowo. Po uruchomieniu produkcji zmienia jednak wygląd na ten podstawowy, i to z 1. poziomu, a do tego nienaturalnie szybko się porusza, mimo tego, że mam wyłączoną animację. Wiadomo może, czy to jakiś większy problem, czy tylko u mnie coś jest nie tak?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Alexandre_n (PL1) powiedział(a):
    Kupiłam nakładkę "wiejski młyn". Dopóki nie puszczę w młynie produkcji, nakładka wyświetla się prawidłowo. Po uruchomieniu produkcji zmienia jednak wygląd na ten podstawowy, i to z 1. poziomu, a do tego nienaturalnie szybko się porusza, mimo tego, że mam wyłączoną animację. Wiadomo może, czy to jakiś większy problem, czy tylko u mnie coś jest nie tak?
    Witam

    Poproszę o zrzut ekranu.
    Przed i w trakcie produkcji.
    Wcześniej wyczyść dane przeglądania ;) jeżeli wszystko wróci do normy po tym zabiegu, również proszę o informacje ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Proszę, oto zrzuty ekranu. Na dole młyn przed produkcją. Na górze zrzuty podczas produkcji. Czasem pojawia się wprawdzie prawidłowa nakładka, ale częściowo błędnie wyświetlona, a czasem całkiem nieulepszony młyn.
    Wyczyściłam ciasteczka, próbowałam przełączyć między html a flash, logowałam się też na dwóch różnych przeglądarkach, ale problem utrzymuje się.
    Niby nie jest to ani duży ani naglący problem, bo poza tym produkcja działa prawidłowo, ale szkoda takiej ładnej nakładki :) 

    Pozdrawiam
    Alexandre_n


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam ponownie @Alexandre_n (PL1)

    Możesz mi powiedzieć na jakim poziomie masz młyn?


    ~Yalenka
  • Yalenka powiedział(a):
    Witam ponownie @Alexandre_n (PL1)

    Możesz mi powiedzieć na jakim poziomie masz młyn?


    ~Yalenka
    Mam młyn na 8. poziomie.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Alexandre_n (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Witam ponownie @Alexandre_n (PL1)

    Możesz mi powiedzieć na jakim poziomie masz młyn?


    ~Yalenka
    Mam młyn na 8. poziomie.
    Dziękuję ;) Zgłosiłam problem i mam nadzieję, że będzie to wkrótce poprawione ;)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka
  • Yalenka powiedział(a):
    Alexandre_n (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Witam ponownie @Alexandre_n (PL1)

    Możesz mi powiedzieć na jakim poziomie masz młyn?


    ~Yalenka
    Mam młyn na 8. poziomie.
    Dziękuję ;) Zgłosiłam problem i mam nadzieję, że będzie to wkrótce poprawione ;)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka
    Super, bardzo dziękuję za szybką interwencję! :)

    Pozdrawiam serdecznie
    Alex
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 06.12.2018
    Yalenko
    Widzę że ten wątek się wielotematyczny zrobił, to uprzejmie zapytam czy ta gazetkowa zapowiedź ma coś wspólnego z okresem świątecznym na naszych farmach czy to jakiś nowy genialny pomysł zespołu, którym zostaniemy oczarowani :D ?
    Zupełnie nie wiem co autor miał na myśli z tym szukaniem ;) bo jeśli czegoś szukam w grze to radosnej zabawy...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Yalenko
    Widzę że ten wątek się wielotematyczny zrobił, to uprzejmie zapytam czy ta gazetkowa zapowiedź ma coś wspólnego z okresem świątecznym na naszych farmach czy to jakiś nowy genialny pomysł zespołu, którym zostaniemy oczarowani :D ?
    Zupełnie nie wiem co autor miał na myśli z tym szukaniem ;) bo jeśli czegoś szukam w grze to radosnej zabawy...
    Autor pieniędzy szuka, genialne pomysły pewnie znowu za kasę :) niestety
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dzień dobry @malwina-m (PL1)

    Więcej informacji na temat nowego budynku otrzymacie wkrótce ;) 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Yalenko
    Widzę że ten wątek się wielotematyczny zrobił, to uprzejmie zapytam czy ta gazetkowa zapowiedź ma coś wspólnego z okresem świątecznym na naszych farmach czy to jakiś nowy genialny pomysł zespołu, którym zostaniemy oczarowani :D ?
    Zupełnie nie wiem co autor miał na myśli z tym szukaniem ;) bo jeśli czegoś szukam w grze to radosnej zabawy...

    jak dla mnie to to wygląda na ni mniej ni więcej jak tylko to: ;)

    Yalenka powiedział(a):

    Witajcie Farmerzy!

    W tej notce chcielibyśmy przedstawić Wam podgląd tego, co czeka nas do końca roku w Big Farm, oraz plany na nieco późniejszy okres. Zobaczcie zatem jakie zmiany nadejdą jeszcze w 2018 roku (oraz potencjalnie w 2019!)  


    Nadchodzące zmiany w 2018 roku

    • (...)

    • Wspólny handlarz

      • Benny ciężko pracuje sprzedając różnorodne przedmioty za różnorakie waluty. Czy nie byłoby łatwiej, gdyby cała wymiana odbywała się w jednym miejscu? Oczywiście, że tak! Dlatego też stworzymy stałego handlarza, u którego będziecie mogli wymienić każdą walutę dostępną w grze na różne przedmioty w dowolnym momencie! Stały wspólny handlarz zawita do gry w grudniu, co przyniesie także nowości związane z ...

  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    czy kolejny silos rybny rownież bedzie trwał dwa dni?

    Święto ciężkiej pracy edycja rybna: 27/12/2018 - 29/12/2018
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Tak Madllen...domyśliłam się że budują nam dom towarowy...co byśmy się nie nudzili i kupywali :D:D:D tyle tylko że to takie banalne ;) ciekawe czy w niedzielę będzie otwarty ? :D 
    A czemu nie wulkan ? 

    A w ogóle to brakuje wydarzenia mikołajowego w sojuszu - cały świat się stara być wyjątkowy w tym zimowym okresie...a u nas nic - jedyne co dawało fajną adrenalinke i cementowało świąteczną atmosferę...kto pragnie zamiast mikołaja MS ??? 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    czy kolejny silos rybny rownież bedzie trwał dwa dni?

    Święto ciężkiej pracy edycja rybna: 27/12/2018 - 29/12/2018
    Witam 

    Na to wygląda, już poprosiłam by to wydarzenie zostało wydłużone ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka  
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    czy kolejny silos rybny rownież bedzie trwał dwa dni?

    Święto ciężkiej pracy edycja rybna: 27/12/2018 - 29/12/2018
    GGS ma węża w kieszeni, tak im szkoda tych licencji, że chyba w ogóle je zlikwidują. Pomijam że trzeba ostro grać zeby w silosie rybnym NORMALNIE TRWAJĄCYM zdobyć licencję. Znowu im coś zawadza, może sama gra?
  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    edytowano 07.12.2018
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    A w ogóle to brakuje wydarzenia mikołajowego w sojuszu - cały świat się stara być wyjątkowy w tym zimowym okresie...a u nas nic - jedyne co dawało fajną adrenalinke i cementowało świąteczną atmosferę...kto pragnie zamiast mikołaja MS ??? 
    GGS w swojej chciwości to już nawet Świąt nie potrafi uszanować, to co tu mówić o zrobieniu w tym okresie czegoś dla graczy...
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Znowu im coś zawadza, może sama gra?
    Raczej gracze, którzy za mało (albo wcale) wydają realnych pieniędzy na grę.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Yalenko
    mam pytanie [wprawdzie w innym temacie - wybacz]...czy gdzieś na forum jest pokazana najnowsza dekorka Fridy...bo mi przeleciała raz w ofertach...a jest śliczna.
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 11.12.2018
    Torian (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    A w ogóle to brakuje wydarzenia mikołajowego w sojuszu - cały świat się stara być wyjątkowy w tym zimowym okresie...a u nas nic - jedyne co dawało fajną adrenalinke i cementowało świąteczną atmosferę...kto pragnie zamiast mikołaja MS ??? 
    GGS w swojej chciwości to już nawet Świąt nie potrafi uszanować, to co tu mówić o zrobieniu w tym okresie czegoś dla graczy...
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Znowu im coś zawadza, może sama gra?
    Raczej gracze, którzy za mało (albo wcale) wydają realnych pieniędzy na grę.


    Niestety, w swojej pazerności zespól kompletnie nie potrafi uszanować świątecznej atmosfery...
    Zamiast jakiegoś fajnego świątecznego sojowego eventu, 6 (!!!) dniowe mistrzostwa sojusznicze... :D
    Gratuluję pomysłu, dorzuccie jeszcze octoberek najlepiej do tego...
    Już widzę te dylematy graczy czy spokojnie jeść karpika przy wigilijnym stole czy zasuwać z misjami   :D:D:D

    Do tego specjalne skracanie lejka rybnego do 3 dni tak aby nie bylo szans zdobyć licencji za pkt, mam lepszy pomysł, po co skracać ustalcie kosmiczny pułap 20 mln pkt. jak na zwykłym i po sprawie, i tak licki nikt nie zdobędzie a wy nie bedziecie musieli juz kombinowac jak przyoszczędzić  :D:D:D

    Przykro mi kochany zespole ale wasze świąteczne "prezenty" dla graczy zahaczają o zwykłą żenadę
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Niestety, z mistrzostwami to chyba rozum GGS odebralo :'( 6 dni, to jednak karpia wole :)
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    świąteczna atmosfera trzyma się także w warsztacie...
    po napełnieniu mikołaja po brzegi wylosowałam przyjemny pieniek, kpina

    gdzie są baloniki to wylosowania? to była dla mnie jedyna okazja aby zdobyć coś naprawdę fajnego.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    świąteczna atmosfera trzyma się także w warsztacie...
    po napełnieniu mikołaja po brzegi wylosowałam przyjemny pieniek, kpina

    gdzie są baloniki to wylosowania? to była dla mnie jedyna okazja aby zdobyć coś naprawdę fajnego.
    Witam

     Na każdym pietrze masz inny zestaw dekoracji. Baloniki odnajdziesz na 9 pietrze. 



    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    dzięki. aczkolwiek byłam na 9 pietrze i przeglądałam powolutku po parę produktów i nie trafiło balonów...
    ale tak sobie myślę ze za dobry produkt przekazywałam.... z za dużym przelicznikiem... na ostatniej prostej widać trzeba to robić jeszcze uważniej.
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    czy kolejny silos rybny rownież bedzie trwał dwa dni?

    Święto ciężkiej pracy edycja rybna: 27/12/2018 - 29/12/2018
    I ja pytam o to samo.Nie dośc , ze nigdy nie wiadomo kiedy b,,,edzie , to juz nas zaskakuje , a [ponoc takie dylematy miał rozwiazac .ludzie , przyjmijcie lepszych animatorów/ infornatykow , ksiegowych  albo dalej robcie z ludzi debili hahaha
  • a ja z innej beczki, bo w zeszłym roku jeszcze nie grałem

    od czego zależy czy zapala się swieczka? przekazałem mase produktów i zgasła, niby przy niektorych produktach się zapala ale i tak nie mogę ich przekazać, od czego to zależy?

    a baloniki są faktycznie do wygrania
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 11.12.2018
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    a ja z innej beczki, bo w zeszłym roku jeszcze nie grałem

    od czego zależy czy zapala się swieczka? przekazałem mase produktów i zgasła, niby przy niektorych produktach się zapala ale i tak nie mogę ich przekazać, od czego to zależy?

    a baloniki są faktycznie do wygrania
    Witaj

    Świeczka gaśnie w momencie kiedy przekazujesz produkt i otrzymujesz za nie punkty świeczki ( w prawym górnym rogu)

    Twoja świeczka ponownie zapłonie podczas przekazywania następnych produktów.
    Jeśli osiągniesz 9 piętro prezentów w Warsztacie Mikołaja nie możesz już dalej przekazywać produktów i tym samym świeczka jest zgaszona.

    Zerknij na poniższe zrzuty:


    Po przekazaniu produktu świeczka zgasła, zwróć uwagę na punkty gwiazdki ,które informują Cię na jakim poziomie jesteś.


    Jeśli zdobędziesz ostatni pułap i przekazałeś maksymalną możliwą kwotę, jak widać po prawej stronie pasek "prezenty" (jest już wypełniony) Twoja świeczka i symbol przekaż produkt będą wyświetlały się na szaro.

    Wtedy należy wykonać obrót


    P.S. Jeśli widzisz coś takiego, to jest to tylko błąd wyświetlania :D W momencie kiedy symbol przekaż jest szary, możesz być pewny, że świeczka zgasła ;)


    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • dziękuję za odpowiedz Yalenko


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    dziękuję za odpowiedz Yalenko


    Nie ma za co ;)

    Dodam jeszcze, że możesz zatrzymać się na dowolnym poziomie paska prezentów, jeżeli widzisz jakąś  dekorację która wyjątkowo Cię interesuje i jest na poziomie np.6 to możesz wykonać obrót ;) Następnie Mikołaj idzie spać i musisz odczekać pewną ilość czasu by ponownie brać udział w przekazywaniu, a następnie w losowaniu nagród. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • pszczoLa (PL1)pszczoLa (PL1) PL1 Posty: 16
    edytowano 11.12.2018
    a u mnie zawislo w powietrzu  leci czas i nic zrobic  od rana po 1 obrocie
    nie ma tez swieczki ani mozliwosaci zakrecenia kolem
    w miejscu zakrec kolem caly dzien papirus z info ze mam obudzic mikolaja i wtedy moge zakrecic kolem 
    znow cos chyba co nazywa sie niewypalem nam wlepiono

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik