Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

06.12.2018 | Pędzle, latawce i inne zmiany!

Dzień dobry Farmerzy!

W tym wątku możecie skomentować nowości oraz inne zmiany w nadchodzące aktualizacji!
Całe ogłoszenie możecie znaleźć  TUTAJ

Pozdrawiam,
Yalenka
«13

Komentarz

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Czy oprócz nakładek będzie coś nowego u handlarza mistrzostw? Czy kiedyś będą tam wielkie krowy?
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    *jeśli mnie pamieć nie myli to głosowanie na temat nakładek wygrała farma wiosenna (chyba to się jakoś tak nazywało) a nie angielski domek.... :\ no chyba że graficy się dopiero rozkręcają ;)
    *koniki inspirujące ;)
    * czy wiadomo o której jutro aktualizacja? 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 05.12.2018
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Czy oprócz nakładek będzie coś nowego u handlarza mistrzostw? Czy kiedyś będą tam wielkie krowy?
    Witam

    Nie znam szczegółów oferty u Handlarza Światowych Mistrzostw. Na pewno pojawią się nowe zestawy nakładek, czy coś jeszcze to zobaczymy ;) 
    P.S. Oczywiście również nowe latawce ;) Dopytam o krowę ;)

    maRuda (PL1) powiedział(a):
    *jeśli mnie pamieć nie myli to głosowanie na temat nakładek wygrała farma wiosenna (chyba to się jakoś tak nazywało) a nie angielski domek.... :\ no chyba że graficy się dopiero rozkręcają ;)
    *koniki inspirujące ;)
    * czy wiadomo o której jutro aktualizacja? 
    Witam

    Zestaw nakładek w stylu angielskiego domku wygrał dzięki TEJ ankiecie, być może jej nie widziałeś.
    Nie mamy czasu aktualizacji.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Mam dwa pytania odnośnie aktualizacji 

    1. Czy zostanie dodana sceneria zimowa ? 
    2. Z tego co mi się o uszy obiło to w grudniu, miała być pozliwosc zakupu prezentów, a w zapowiedzi nic o tym nie widać czy wiadomo coś o tym ?
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 05.12.2018
    Yalenka powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Czy oprócz nakładek będzie coś nowego u handlarza mistrzostw? Czy kiedyś będą tam wielkie krowy?
    Witam

    Nie znam szczegółów oferty u Handlarza Światowych Mistrzostw. Na pewno pojawią się nowe zestawy nakładek, czy coś jeszcze to zobaczymy ;) 
    P.S. Oczywiście również nowe latawce ;) Dopytam o krowę ;)

    maRuda (PL1) powiedział(a):
    *jeśli mnie pamieć nie myli to głosowanie na temat nakładek wygrała farma wiosenna (chyba to się jakoś tak nazywało) a nie angielski domek.... :\ no chyba że graficy się dopiero rozkręcają ;)
    *koniki inspirujące ;)
    * czy wiadomo o której jutro aktualizacja? 
    Witam

    Zestaw nakładek w stylu angielskiego domku wygrał dzięki TEJ ankiecie, być może jej nie widziałeś.
    Nie mamy czasu aktualizacji.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Dziękuję za odpowiedź.
    są wyniki ankiety dotyczącej nakładek (pisałaś o tym w nowinkach).

    Na tej stronie przeczytałam:

    Tak więc zestaw wiosenny został wybrany jako ten, który najbardziej chcesz zobaczyć rozszerzony! Dziękuję wszystkim za udział i dzielenie się swoimi przemyśleniami.


    Proponowany zestaw nakładek jest bardzo ładny, ale wygrał zestaw wiosenny. Może kiedyś i ten zestaw będzie rozszerzony.

    A przy okazji mam jeszcze jedno pytanie - czy nakładka na krówki będzie pasować również na małe (tropikalne i cukrowe)?

    he he, właśnie doszłam do tego, że była druga ankieta dotycząca nakładek :)
    Zatem będę czekać na tę wiosenną.
    A z tej w stylu angielskim pewnie też coś wybiorę.

    Pozdrawiam
    amik23
    Post edited by Nuka (PL1) on
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    Yalenka powiedział(a): (..)
    maRuda (PL1) powiedział(a):
    *jeśli mnie pamieć nie myli to głosowanie na temat nakładek wygrała farma wiosenna (chyba to się jakoś tak nazywało) a nie angielski domek.... :\ no chyba że graficy się dopiero rozkręcają ;)
    *koniki inspirujące ;)
    * czy wiadomo o której jutro aktualizacja? 
    Witam

    Zestaw nakładek w stylu angielskiego domku wygrał dzięki TEJ ankiecie, być może jej nie widziałeś.
    Nie mamy czasu aktualizacji.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    ojoj ;) Kochana Yalenko, widziałem ;) myślałem bardziej o tej https://bigfarm.community/appearance-survey-results/     no bo ta była prędzej więc wyników pracy spodziewałem się jako pierwszych :) a tak przy okazji: to rozumiem że nowe motywy (nakładki, latawce) zostaną dołożone do oferty handlarza, czy te które już tam są wylecą żeby zrobić miejsce na nowe? :) pytam, żeby potem się nie zdziwić :D
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 06.12.2018
    Witaj ponownie @amik23 (PL1)

    Mieliśmy dwie ankiety ;)  Nie podaliśmy jej wyników, ale wygrany zestaw trafi do świata gry.
    Ankietę możesz zobaczyć TUTAJ. Zestaw wiosenny nie jest jeszcze gotowy.

    Odnośnie krówek ,to nie ma planów obecnie by pojawiła się u Handlarza Światowych Mistrzostw, ale przekazaliśmy sugestię ;)
    Na moje oko nakładki będą pasować na normalne krówki, staram się potwierdzić tą informacje dla Ciebie. Dlatego później edytuje wpis i powiadomię Cię o tym w wiadomości prywatnej ;)

    Edit/ Nakładki dla krów przeznaczone są wyłącznie na obory tematyczne, ale można je również stosować na zwykłe obory. Rozmiar nakładki pozostanie taki sam. To bardzo dziwne zachowanie, ale ponoć tak to ma działać :D !


     
    Witaj @maRuda (PL1)
    Do oferty Handlarza zostaną dodane nowe rzeczy, Zespół nas nie informował o tym by planował natomiast usunąć już istniejące przedmioty z tej oferty ;) 

    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Mam dwa pytania odnośnie aktualizacji 

    1. Czy zostanie dodana sceneria zimowa ? 
    2. Z tego co mi się o uszy obiło to w grudniu, miała być pozliwosc zakupu prezentów, a w zapowiedzi nic o tym nie widać czy wiadomo coś o tym ?
    Witaj @Damiankedzia (PL1)

    Grudzień się jeszcze nie kończy, jeżeli otrzymam oficjalne informacje na temat możliwości wymiany punktów karmy zamieszczę je w odpowiedniej sekcji forum ;)
    Na te informacje musimy oczywiście cierpliwie poczekać.

    Odnośnie śniegu, to nie będziemy mieć go w tym roku na naszych farmach. Zamiast tego aktywujemy świątecznych pracowników przy następnej aktualizacji, więc nadal będziemy mieć nieco świątecznej  atmosfery, ale mniej skarg na bolące oczy  :D

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Post edited by Yalenka on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Najpierw miłe :D
    - sukienki angielskie i jesienne są przecudne :D 
    - liczę że poprawki w żarciu [akurat skończyłam całość ale są Inni] a szczególnie w ślubie, który ilości miał przeogromne - pozwolą zaliczyć eventy i zdobyć dekorki.

    Teraz niemiłe: 
    Niestety ale dla mnie nowe zasady latawcowe nie zamykają tematu...uważam, że jest to wielka kompromitacja zespołu...i żadne słowa nie mają tu usprawiedliwienia. Poczynione zostały szkody nie do odrobienia.
    ----->
    Czekam na skrzynie magazynowe, żeby wróciły, bo nie wiem komu przeszkadzały ???

    A kulek lepiej nie ruszać, szczególnie że liga została zlikwidowana [?]...chyba że zostaną przeobrażone do innego wydarzenia...
     
  • A ja mam takie pytanko... Jakiś czas temu było napisane że wróci tryb planowania... I co z nim ? Dalej zero jakiejkolwiek informacji na ten temat ? Wiele osób na niego czeka... Więc jaśnie zespół mógłby się określić... zamiast robić kolejne badziewia zróbcie to na co gracze czekają....
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    planują, że wróci tryb planowania ;)
    ale kto kiedykolwiek słucha tego co mówimy? Albo wciska nam się że tak chcieliśmy (bez dowodów) albo radośnie coś wprowadza, partoląc to niemiłosiernie, niestety (wioskowy jarmark najlepszym przykładem)
  • jestem ciekawy jak znacząco spadną ilości tych pereł i innych serwetek czy marchewek do zdobycia, kiedy gracze pisali o nierealnych ilościach to GGS stało uparcie przy swoim, a teraz sami zauważyli wiec zmienią... dobrze że nie są bardziej uparci od krowy, która słynie z niereformowalności. 
    szkoda, że tyle nowości będzie dostępnych za srebrniki :/ ale wiadomo o co chodzi :/

    cóż ja zbieram na latawce ewentualnie wielkie krowy a nakładki pewnie wycofają zanim będzie mnie na cokolwiek stać ale przecież wszyscy nie mogą mieć wszystkiego :)
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Nakładki z zestawu wiejskiego są naprawdę ładne, aż wzrosła chęć zdobycia. Co do latawców okaże się w trakcie, chodź pewno nie będzie wielkiego zachwytu.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    SłodkaMałaKicia (PL1) powiedział(a):
    A ja mam takie pytanko... Jakiś czas temu było napisane że wróci tryb planowania... I co z nim ? Dalej zero jakiejkolwiek informacji na ten temat ? Wiele osób na niego czeka... Więc jaśnie zespół mógłby się określić... zamiast robić kolejne badziewia zróbcie to na co gracze czekają....
    Dzień dobry

    Taka informacja została zamieszczona w Szkicowniku w ogłoszeniu Nadchodzące zmiany 2018/2019 i jak zapewne zauważyłaś, funkcja widnieje pod rozdziałem pomysły na koniec roku i przyszłość ;) Oznacza to, że być może funkcja pojawi się w grze jeszcze w tym roku lub w najbliższej przyszłości ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Wszystko niby ok, ale dlaczego robicie Aktualizację w czasie Mistrzostw Sojuszowych? Zdarza się to wam nie pierwszy reaz Yalenko, to chyba nie jest złośliwość ze strony GGS?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    Wszystko niby ok, ale dlaczego robicie Aktualizację w czasie Mistrzostw Sojuszowych? Zdarza się to wam nie pierwszy reaz Yalenko, to chyba nie jest złośliwość ze strony GGS?
    Witam 
    Mistrzostwa sojusznicze wystartują po aktualizacji ;) Gdzie widzisz problem? Ja go nie dostrzegam :)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 06.12.2018
    już spieszę z informacją, że oczywiście przez Gry.pl nie da się wejść więc problem jest, skoro to nie złośliwość to głupota - zawsze po aktualizacjach są jakieś problemy wiec nie robi się tego 5 nim przed mistrzostwami :/

    dokładnie nawet można wejść ale zaraz sie wiesza(szary przyciemniony ekran) na Transakcjach Bennego
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    już spieszę z informacją, że oczywiście przez Gry.pl nie da się wejść więc problem jest, skoro to nie złośliwość to głupota - zawsze po aktualizacjach są jakieś problemy wiec nie robi się tego 5 nim przed mistrzostwami :/

    dokładnie nawet można wejść ale zaraz sie wiesza(szary przyciemniony ekran) na Transakcjach Bennego
    Dzięki ;) Zgłoszę.

    Pozdrawiam,
    Yalenka 
  • jest nadzieja, że za 40 minut jak się te transakcje skończą to problem się sam rozwiąże :/
    oby się nie pojawiły kolejne!
  • fran12 (PL1)fran12 (PL1) PL1 Posty: 9
    A cóz to za nowe powitanie..?  subskrycja  zakupiona...chyba we śnie bo ja nic nie kupilem....znowu jakaś ściema..brrry
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    fran12 (PL1) powiedział(a):
    A cóz to za nowe powitanie..?  subskrycja  zakupiona...chyba we śnie bo ja nic nie kupilem....znowu jakaś ściema..brrry
    Witam
    Proszę przeczytać TEN wpis.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    A dlaczego niektórym osobom znikły latawce? Nie dostali tego przerobionego, nic nie mają w piwnicy...
    W moim sojuszu jest kilka takich osób
    Są też osoby, które nadal nie dostały nagród za oktober...
  • aga113 (PL1)aga113 (PL1) PL1 Posty: 27
    Ok..dziękuję za oświecenie
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A dlaczego niektórym osobom znikły latawce? Nie dostali tego przerobionego, nic nie mają w piwnicy...
    W moim sojuszu jest kilka takich osób
    Są też osoby, które nadal nie dostały nagród za oktober...
    Tak jak Ci napisałam w wiadomości prywatnej jeśli po czyszczeniu historii przeglądania itd i ponownym zalogowaniu się, latawce nie znajda się w inwentarzu, to przyjrzymy się temu. Jak na razie chcemy ustalić ile graczy jest dotkniętych problemem.
    Brak nagród z Oktoberfest również zgłosiłam, że nie wszyscy gracze otrzymali okienko popup.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Silos rybny też zniknął :/
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    EWIK8 (PL1) powiedział(a):
    Silos rybny też zniknął :/
    Silos nie zniknął a się skończył ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
     tak krotki silos rybny to jakaś kpina...
  • EWIK8 (PL1)EWIK8 (PL1) Posty: 47
    edytowano 06.12.2018
    no coś ty wczoraj patrzyłam i jeszcze miał trwać ze dwa dni silos rybny...
    ale teraz czytam niby racja powinien się skończyć
    hmmmm coś przespałam
    dzięki za info
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    mi od początku jak ruszył pokazywało 1 dzień.... a wczoraj wieczorem wskazywało 13 h.... wiec odpuscialm bo sensu nie bylo...
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 06.12.2018
    no rybny się skończył ekspresowo szkoda było cokolwiek robić...
    teraz się zawiesza na okienku "zabawa na farmie" cóż to się bawimy w blokowanie gry :/

    myślałem że jak się skończą różne oferty to się naprawi ale jednak teraz "utyka" na "nagrodach zdobytych za wysiłek"
    Post edited by Karolineczka7 (PL1) on
  • Yalenko, wiadomo coś dlaczego silos rybny trwał tak krótko? Według mnie był jakiś błąd z tym wydarzeniem, bo od początku był błąd wyświetlenia czasu pracy silosu. Inny czas zbioru pokazywał po wejściu w menu wydarzenia, a inny jak się najechało myszką na silos. Ponadto jeszcze nigdy to wydarzenie nie trwało tak krótko.

    Pozdrawiam,
    Kasia

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik