Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

event ciężarówka z jedzeniem

Witam. Ukończyłam 1 zadanie w evencie na smakoszu i nie mogę odebrać nagrody,a tym samym rozpocząć 2 zadania w zrzucie ekranu załączam komunikat błędu. Problem nie ustępuje pomimo wylogowania i wyczyszczenia ciasteczek,plików tymczasowych i ustawień,również w samym flash player

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Problem został zgłoszony.

    Zmień wersję gry na HTML5. Wygląda na to, że gracze w wersji Flash mają problem w tym wydarzeniu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • nike 1000 (PL1)nike 1000 (PL1) PL1 Posty: 38
    Wiecie co,odechciewa się gry,raz na fleszu,raz na html,kilka tys osób ma ciągle latać z tego na tamten,zmieniać przeglądarki i t p,może to Wasi programiści powinni znaleźć rozwiązanie tego problemu i poprawić błąd,bo to my gracze jesteśmy sponsorami ich pensji!!!
    A jeśli tak nie jest, to może czas by GGS zaczął im płacić ;)
    Pozdrawiam nike 1000
  • andrzej78 (PL1)andrzej78 (PL1) PL1 Posty: 21
    na fleszu mam gotowe zadanie do zebrania, przeszedłem na html a tam brakuje mi produktów czyli zadanie nie ukończone.  paranoja.
  • nike 1000 (PL1)nike 1000 (PL1) PL1 Posty: 38
    dokładnie tak
  • Ala31 (PL1)Ala31 (PL1) PL1 Posty: 53
    Nie mogę zebrac nagród za ukończenie zadania. Gram na flash'u. O co chodzi?
  • Też miałam problem, nie mogłam przekazać potrzebnych towarów, bo wyskakiwał błąd. Przelogowałam się na HTML i okazało się, że potrzebną ilość miałam już przekazaną, więc we Flashu był problem z wyświetleniem ilości i nie zaliczeniem zadania mimo odpowiedniej ilości produktów.
  • kicek7 (PL1)kicek7 (PL1) PL1 Posty: 1
    co mam robic jezeli nie moge odebrac nagrody z ewentu KULINARNA KAMPANIA 

  • kicek7 (PL1)kicek7 (PL1) PL1 Posty: 1
    Odpowiedź ✓
    UKONCZYLAM PIERWSZY KROK EWENTU KULINARNA KAMPANIA I NIE MOGE ODEBRAC NAGRODY ABY ROZPOCZAC NASTEPNY KROK , CO MAM ROBIC ?
  • kaśka13 (PL1)kaśka13 (PL1) PL1 Posty: 30
    mam to samo  nie można odebrać nagrody a tym samym przejśc dalej
  • kaśka13 (PL1)kaśka13 (PL1) PL1 Posty: 30
    mam to samo
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Borykam się z tym samym problemem. Ten błąd nie powinien występować w grze, ponieważ ciężarówka jest od dawna, funkcja flash i hatml5 też. Nagle znikąd się problem pojawia, ktoś w to ingeruje. Pomaga przejście na flash ale musiałam znowu dodawać brzoskwinie.
  • ja również też to mam  !
  • event na drugiej farmie jest zawieszony prosze opomoc
  • Ewa1210 (PL1)Ewa1210 (PL1) PL1 Posty: 107
    Witam ! Od wczoraj mam ten sam problem - nie można odebrać nagrody i przejść do następnego zadania w "Kulinarnej kampanii". Proszę o jak najszybsze odblokowanie tego eventu, bo czas wydarzenia zmniejsza się a nie można przejść do następnego kroku. Pozdrawiam.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Ewa1210 (PL1) powiedział(a):
    Witam ! Od wczoraj mam ten sam problem - nie można odebrać nagrody i przejść do następnego zadania w "Kulinarnej kampanii". Proszę o jak najszybsze odblokowanie tego eventu, bo czas wydarzenia zmniejsza się a nie można przejść do następnego kroku. Pozdrawiam.
    Witam

    Zapoznaj się z TYM wpisem.

    ~Yalenka
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 14.11.2018
    zapoznałam sie z TYM wpisem i co?  ano nic , nigdzie nie działa prawidłowo
    oddzielny flash...nie działa, nie zalicza 4 kroku eventu,  5 poziom eventu

    2. HTML NA CHROME..nie działa,  a mało tego, cchce zeby oddac więcej niz powinno byc, np..5000 szt osła, to tu chce 5960szt

    3. Flash na chromie, nie działa

    4. html na mozilli , nie działa zaliczenie 4 kroku eventu, tu tez chce wiecej

    5.mozilla fash...nie zalicza 4 kroku



    wiec jak to jest? wszystko do dna popsuli? i jeszcze maja czelność podpowiadać  żeby biegać z flasha na html,  z przeglądarki na przeglądarkę? no chyba  w głowach im sie pokręciło coś...ta destrukcja doprowadzi GGs do końca...do upadku, i jeszcze maja odwagę wołać pieniądze od nas, za co?  za buble sie nie płaci, nie mądry ten co to robi
    ,,,i zeby było smieszniej, chcialam dodac te zawyżone ilości...ale niestety nie dolicza. no bo jak ma doliczyc i zaliczyc skoro juz zostało zaliczone, a jakis BYK przeszkadza w odbiorze  i zaliczeniu kroku 4..i co teraz? co wymyśli GGS?
    ps. dzis, prawie po 17 godzinach, udalo mi sie skonczyc 4 krok eventu, ale jazde jaka trzeba bylo wykonac, wte i spowrotem, flash..html.flash..html..to to jest nieporozumienie, rzeczywiście, GGS chce chyba , abyśmy porzucili tą grę, i  tak specjalnie robi nam pod "górke"..

    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • miotła (PL1)miotła (PL1) PL1 Posty: 37
    ludziska zrobcie cos z tym denerwujace to jest co potem mala rekompensata i gracze beda zadowoleni?

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    a co z graczami z serwera naszaklasa???? my nie mamy html5!!
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    a co z graczami z serwera naszaklasa???? my nie mamy html5!!
    Witaj Zaczarowana28

    Zespół zdaje sobie sprawę, że nie macie HTML5 i nie możecie brać udziału w tym evencie.
    Na chwile obecną możemy Was jedynie przeprosić za zaistniałe problemy. Te problemy miały być usunięte w najbliższej aktualizacji, ale jak widzisz nie mamy jeszcze żadnych konkretnych ram czasowych.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • trzeba przechodzić z flasha na html przy dokładaniu produktów
    na kolejnych krokach dzieje się to samo, produkty znikają albo nie da się dołożyć ale po kilku zmianach w końcu jakoś zalicza :/
  • No, tak po prostu się nie da w tym  HTML5!!!!
    Dno kompletne! Bubel do kwadratu!
    Krew się burzy, a na usta cisną się nieprzyzwoite słowa!!!
    I świętego byście potrafili zdenerwować!!!

    ZRÓBCIE WRESZCIE COS Z TYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬
  • Irena 60 (PL1)Irena 60 (PL1) PL1 Posty: 13
    Umnie tez nie dziala ciezarowka z jedzeniem !!! na HTML mam obraz za mgla .okropnie sie pracuje .pozdrawiam :)
  • Podjęłam decyzję.

    Jeśli zlikwidujecie możliwość gry we Flashu to ja rezygnuje z gry!

    I będę namawiać do tego samego wszystkich swoich znajomych graczy.

    Szlag mnie trafia przy tym HTML5
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    LuckyFarm (PL1) powiedział(a):
    Podjęłam decyzję.

    Jeśli zlikwidujecie możliwość gry we Flashu to ja rezygnuje z gry!

    I będę namawiać do tego samego wszystkich swoich znajomych graczy.

    Szlag mnie trafia przy tym HTML5
    No bo to nowe nieszczęście to bubel straszliwy, próbowałem używać, no nie da się zamazane to jak bym z pół litra na raz wypił, koszmar. Czas jest do 2020, ale GGS musi od razu, tylko że nie wychodzi. Jak z każdym nowym/porawionym
  • RolnikMarcel 1 (PL1)RolnikMarcel 1 (PL1) PL1 Posty: 14
    edytowano 15.11.2018
    Będą jakieś rekompensaty za produkty przekazane w skopanej Kulinarnej kampanii?

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    RolnikMarcel 1 (PL1) powiedział(a):
    Będą jakieś rekompensaty za produkty przekazane w skopanej Kulinarnej kampanii?

    Witam

    Niestety nie ma planowanych rekompensat za to wydarzenie. Jeśli natomiast masz poczucie straty, zawsze możesz skontaktować się z naszym Działem Wsparcia Technicznego w tej sprawie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Ela436 (PL1)Ela436 (PL1) PL1 Posty: 13
    edytowano 19.11.2018
    ja ukończyłam kulinarną kampanię wczoraj odebrałam główną nagrodę wózek z jedzeniem ale nie mogłam go postawić bo miałam zajęte miejsce gdy chciałam go dzisiaj postawić okazało się że nie mam takiej dekoracji przez noc dostała nogi (koła) i sobie odjechała porażka  z tym HTML5 na flashu nigdy mi się nie zdarzyło żeby jakaś nagroda po prostu znikła
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 01.12.2018
    event miał się dzisiaj rozpocząć i pytam się gdzie jest? Kalendarz swoje, życie swoje...

    "Witajcie Farmerzy!

    Wydarzenie ciężarówka z jedzeniem wystartowała jedynie na serwerach partnerskich. Wydarzenie zostało wykreślone z kalendarza. Za utrudnienia przepraszamy."

    Pozdrawiam,
    Yalenka
       
    o wykreślone wydarzenie... ciekawe co się stało, pewnie jedzenie się zepsuło :)
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik