Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Kocia kryjówka

13»

Komentarz

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    No i ma siedem, za przeproszeniem, żyć. Którego więc wiek pokazuje? ;)
  • Eniva (PL1)Eniva (PL1) PL1 Posty: 11
    Nie jestem w stanie przestawić, nie mówiąc już o zburzeniu kociej kryjówki. Usiłowałam zrobić wiosenne porządki na mojej farmie, ale w obecnej sytuacji jest to niestety niemożliwe :/
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Kocia kryjówke można przesunac poprzez kursor. Daj na strzałke na donym pasku i zaznacz przesun, potem jak kazdy inny obiekt przesuwasz kotka gdzie chcesz.
  • tak jak pisał przedmówca, możesz ją przestawić za pomocą kursora na pasku

    a wyburzyć dopiero jak uzbierasz wszystkie talizmany
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Uzbierałam wszystkie talizmany do kociej kryjówki i nadal jest pusta co trzeba zrobić żeby ją odblokować?

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    Uzbierałam wszystkie talizmany do kociej kryjówki i nadal jest pusta co trzeba zrobić żeby ją odblokować?

    Witam
    Przeniosłam Twoje pytanie w odpowiednie miejsce na forum.
    Po pierwsze nie wpisujemy się na forum tam gdzie nam się podoba, tylko staramy się przeszukać ostatnie tematy. Jeżeli dyskusja istnieje dopisujemy swoje zapytanie w odpowiednim temacie.

    Odnośnie Twojego pytania: kliknij w kocią  kryjówkę, nazwij swojego kota i gotowe.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Jak pozbyć się czegoś, co nazywa się ,,Kocia kryjówka" i tylko bezużytecznie zajmuje mi miejsce na farmie. Nie ma tak jak przy innych obiektach możliwości zburzenia.
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    U mnie jest. Pojawia się chyba dopiero po zebraniu serduszek. 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Grazia2 (PL1) powiedział(a):
    Jak pozbyć się czegoś, co nazywa się ,,Kocia kryjówka" i tylko bezużytecznie zajmuje mi miejsce na farmie. Nie ma tak jak przy innych obiektach możliwości zburzenia.
    Witam

    Połączyłam wątki i bardzo proszę zanim zadecydujesz się na utworzenie nowego tematu, upewnij się czy  taki już istnieje na naszym forum. Mamy narzędzie na forum, które nazywa się wyszukiwarka.
    Polecam ;)
    Odpowiedź na pytanie znajdziesz TUTAJ , strona pierwsza tej dyskusji ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Próbowałam znaleźć odpowiedź, ale na nic sensownego nie natrafiłam, a teraz się temu nie dziwię, bo dobrej odpowiedzi nie ma. Mam jakąś kocia budę, która zajmuje mi dużo miejsca i nie zbiera tzw. talizmanów, a nie mam na tyle czasu, żeby tu siedzieć na forum i szukać godzinami nie wiadomo czego.
  • Tracę czas na przeczytanie wszystkiego w temacie i niewiele się dowiedziałam, bo moja kocia kryjówka jest ciągle pusta i nie zalicza mi talizmanów, więc pewnie nigdy się jej nie pozbędę. Co robię źle. Gdzie jest krótka i sensowna instrukcja w temacie.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Grazia2 (PL1) powiedział(a):
    Tracę czas na przeczytanie wszystkiego w temacie i niewiele się dowiedziałam, bo moja kocia kryjówka jest ciągle pusta i nie zalicza mi talizmanów, więc pewnie nigdy się jej nie pozbędę. Co robię źle. Gdzie jest krótka i sensowna instrukcja w temacie.
    Witam

    Całe ogłoszenie na temat kociej kryjówki odnajdziesz TUTAJ.
    Natomiast jeśli masz problem z nienaliczaniem talizmanów niestety musisz skontaktować się z Działem wsparcia technicznego.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Wysłałam drugi raz wiadomość do działu technicznego, ale już nie wierzę, że mój problem z kocią kryjówką zostanie rozwiązany.
  • Sewirra (PL1)Sewirra (PL1) PL1 Posty: 44
    co w koncu z tym kotem bubel stoi na farmach u mnie na dwoch ani ulepszyc a pociechy zadnej kiedy w koncu cos z tym zrobicie nastepny niewypal ggs ile mozna czekac kpiny
  • Pisałam już dwa razy do suuportu, a kocia kryjówka jak nie działała, tak nie działa. Właśnie przed chwilą zyskałam kolejne 10000 talizmanów, które wystrzeliły w kosmos. Dostałam za to dwa razy ankietę z zapytaniem czy jestem zadowolona. Oczywiście nie jestem, ale to też nie pomaga. Zaczynam się irytować. Ja rozumiem, że pewnie dział techniczny ma wiele takich i podobnych spraw, ale ja już czekam półtora miesiąca. Czy ktoś może mi pomóc?
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Prostego zadania nie potrafią rozwiązać. W oczach GGS jest tylko chciwość,niczego innego nie widzą.
    Ja swoją kryjówkę na głównej farmie zlikwidowałam, szkoda miejsca. Na smakoszu jeszcze zbieram nieszczęsne talizmany.,  bo chwilowo nie mam innej możliwości. Chore.  Jak skończę zlikwiduję i postawię budę dla psa
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Grazia2 (PL1) powiedział(a):
    Pisałam już dwa razy do suuportu, a kocia kryjówka jak nie działała, tak nie działa. Właśnie przed chwilą zyskałam kolejne 10000 talizmanów, które wystrzeliły w kosmos. Dostałam za to dwa razy ankietę z zapytaniem czy jestem zadowolona. Oczywiście nie jestem, ale to też nie pomaga. Zaczynam się irytować. Ja rozumiem, że pewnie dział techniczny ma wiele takich i podobnych spraw, ale ja już czekam półtora miesiąca. Czy ktoś może mi pomóc?
    Witam

    Sprawdziłam status Twojego zgłoszenia i otrzymałeś/aś odpowiedź. Support dwukrotnie poinformował Cię że zgłoszony problem jest znany i że Zespół  pracuje nad rozwiązaniem tego problemu, a wsparcie nie może Ci pomóc w tym konkretnym przypadku. Twoje drzewo kota jest popsute i nie możemy w obecnej chwili nic na to poradzić. Przykro mi, ale taka jest prawda.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Yalenka powiedział(a):
    Grazia2 (PL1) powiedział(a):
    Pisałam już dwa razy do suuportu, a kocia kryjówka jak nie działała, tak nie działa. Właśnie przed chwilą zyskałam kolejne 10000 talizmanów, które wystrzeliły w kosmos. Dostałam za to dwa razy ankietę z zapytaniem czy jestem zadowolona. Oczywiście nie jestem, ale to też nie pomaga. Zaczynam się irytować. Ja rozumiem, że pewnie dział techniczny ma wiele takich i podobnych spraw, ale ja już czekam półtora miesiąca. Czy ktoś może mi pomóc?
    Witam

    Sprawdziłam status Twojego zgłoszenia i otrzymałeś/aś odpowiedź. Support dwukrotnie poinformował Cię że zgłoszony problem jest znany i że Zespół  pracuje nad rozwiązaniem tego problemu, a wsparcie nie może Ci pomóc w tym konkretnym przypadku. Twoje drzewo kota jest popsute i nie możemy w obecnej chwili nic na to poradzić. Przykro mi, ale taka jest prawda.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    To fantastyczne, Grazia2 nie ma kociska i nic z tym nie można zrobić, a zdobyte znaczki do kota ida sobie w siną dal,
    Aż mi się przypomniało:

    Zamieńcie go na psa! Zamieńcie go na psa. Niech on się odszczekuje swoim prześladowcom z pańskiego dworu. Niech on nie miauczy...


  • A gdzie ten support mnie tak informował?
    Niesamowite! Zatrudnieni informatycy wypuścili bubla, ale z naprawą się nie kwapią. I jak słyszę, ciągle pracują nad nowościami, a wpuszczeni w maliny muszą sobie radzić sami. 
    I jaka gwarancja, że to nowe nie będzie znów wadliwe. I może podaliby chociaż przybliżony termin kiedy problem zostanie rozwiązany. 
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Skoro Ci " GENIUSZE" nie potrafią tego naprawić, a trwa to już 3 lata z hakiem, to niech w miejsce kociej kryjówki dadzą budę psa na najwyższym poziomie i wyjdą z tej sytuacji z "twarzą "
    Mi by było wstyd za podobną wpadkę...
    Dajcie możliwość usunięcia tego bubla i zrekompensujcie ludziom nerwy i stracony czas na budowę.
    Jak można wprowadzać takie buble, a potem stwierdzać, że nie da się tego naprawić. Czy w GGS pracują ludzie dorośli czy dzieci ?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 24.10.2018
    ja mam kota tylko na trzeciej farmie, i tam on sobie może siedzieć :) nie rozumiem, dlaczego nie można dać możliwosci rozbudowy, bez jakichś  jego figli.  nikt nie patrzy na psa, jak się turla, czy coś tam, najwyzej poklika żeby trochę gwiazdek zebrać, ja nawet tego nie robię,zbieram tylko nagrody co jakiś czas + zadowolenie :) 
  • Mam jeszcze jeden problem. Wchodzę rano na farmę smakosza, a tam drugi dzień pozbierane mleko i jajka. Czy ktoś z Was miał podobny problem? I jak temu zaradzić?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ktoś ci podbiera? to może nie siej, nie będzie co zabrać :) to tak ironicznie :(
  • Sewirra (PL1)Sewirra (PL1) PL1 Posty: 44
    wywalilam te koty zenada ile mozna czekac dwa razy yalenka pisala smieszne bylo zglaszane milion razy tez kpina ze strony yalenki
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    kot jest w rozbudowie w planach tylko kiedy to nastapi??sztuczki nie kotka tylko ggs...pozdrawiam
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    pilka2 (PL1) powiedział(a):
    kot jest w rozbudowie w planach tylko kiedy to nastapi??sztuczki nie kotka tylko ggs...pozdrawiam
    No właśnie, już minęło pół roku i cisza

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik