Strona główna Polish Konkursy

Zabawa forumowa: Skąd się wziął Twój nick?

YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496




Witajcie Farmerzy!!!!!

Zapraszamy wszystkich którzy chcieliby podzielić się genezą powstania swojego nicku. To naprawdę niejednokrotnie ciekawe historie. Zdradźcie nam swoją tajemnicę jak powstał Wasz nick ;) a my w zamian damy Wam mały upominek ;) 

Zadanie brzmi:
Mój pomysł na nick w grze wziął się z ....(podaj historie, genezę )


Każdy gracz może umieścić tylko jeden wpis w tym wątku, a 10 losowo wybranych graczy otrzyma drobny upominek ;) 


1000 sztuk złotych monet.



Czas trwania konkursu od teraz do 19.9.2018 do godziny 15:00.

Gotowi? Do dzieła ;)


Pozdrawiamy
Wasza Załoga Forum

Komentarz

  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    witaj, u mnie to była prosta sprawa :)
    Hania - nie weszło
    Hania1 - nie weszło
    Hania11 - nie weszło
    to w dwójki poszłam...
    Hania2 - nie weszło
    i gra mi zaproponowała Hania22222 i tak męczę się do dziś z tymi dwójkami, a ile razy się pomylę :D:D
  • Witaj   u mnie było szybko ,bo chciałam mieć Aga w nicku    ale Aga była zajęta   Aga z cyframi tez    to  zaproponowała mi gra  ruleragnieszk04   i się zgodziłam    taka to geneza nicku    -banalna :):):)

  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320

    Witam :))

    Mój pomysł na nick w grze wziął się z połączenia imienia z nazwiskiem -a raczej jego częścią. A że Sylwia tak drętwo brzmi to sobie  zdrobniłam, spieściłam  i jest" sylciafi  "

  • Hej :)
    mój nick "immg" został wybrany nie przypadkowo :)
    Na szczęście nie był zajęty. Ma dla mnie sentymentalne znaczenie. Ten nick idzie z moją rodziną już przez kilka dobrych lat. Są to inicjały moje i mojego męża.
    Pewnego dnia przyszedł czas na podpisanie naszej pierwszej wspólnej umowy. Los tak chciał, że była to umowa z operatorem udostępniającym internet. Mąż wymyślił ten nick, aby odróżniał się od pozostałych dostępnych sieci internetowych. Bardzo ciepło zrobiło się mi na sercu, ponieważ wtedy zaczynaliśmy nowy etap w życiu - wspólne mieszkanie jako para dwudziestolatków. Teraz jesteśmy już 9 lat razem, mimo ślubu i tak posługujemy się tym nickiem :)
  • Mam na imię Jarek stąd pierwszy człon nicka Yaroslaw a z angielskiego gra lub też gracz to Gamer

    i dlatego mam nick  YaroslawGamer  proste :)

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Mój nick wybrałam sobie sama z gier hazardowych .., nie jestem hazardzistką ..broń boże  :D:D
    ..ale bardzo mi się podobały 777 ...i tak powstał mój nick - Basia777  :smiley :smiley:
  • Testa (PL1)Testa (PL1) PL1 Posty: 112
    Mój nick, to nazwa samochodu Ferrari "Testarossa", czyli "czerwona głowa".
    Samochód urzekł mnie, bo szybki, komfortowy, z niebalnie piękną karoserią.
    Nie stać mnie na kupno tego klejnotu  w realu, więc zafundowałam sobie podróż wirtualną. Jazda nim, to wielka niewiadoma, co czeka za zakrętem, a ja lubię wyzwania.....
  • CM_HunterCM_Hunter Posty: 448
    Hello my lovely farmers :)

    I will not be able to win anything in this competition but I have loved reading about how you all created your names! I thought I would also give my story.

    Once upon a time there was a CM joining the Big Farm team, they asked him what name they should call him, a tough question! I had not thought about it and was just so happy to work even more closely with the Big Farm team than I had in my previous position. I thought and I thought, searching my brain for answers. I came to the forum for inspiration, maybe something would reveal itself to me when I read discussions about the game from our players, from you.

    In the end, it was you who gave me my name! At least, what I hoped to achieve for you. As Hunter, I wished to hunt down feedback that we could put in the game, hunt down developers who could build the feedback and then hunt for the right words to announce it to you all. In the English forum the moderators have the names of cute animals, and while I would never hunt our moderators  I also thought it would be amusing that their leader would be a Hunter! :smiley: But in the world of Big Farm even the Hunter is friends with the animals :)

    And so here I am, CM Hunter :)

    How did you get your name? Tell us!
  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 17.09.2018
    Witam,
    mój podobnie, jak u niektórych osób, z wcześniejszych wpisów. Miałam podać nick, wpisałam Katarzyna, zajęte, Katarzyna1- zajęte i tak aż do Katarzyna123, wtedy wnerwiona dałam jeszcze dwie 4, okazało się wolne. Kliknęłam i tak zostało :) To moja pierwsza i zresztą jedyna gra, Tak naprawdę to za bardzo nie wiedziałam, co to jest ten nick a już na pewno nie przypuszczałam, że tą nazwą będę się tak długo posługiwać :)

    Pozdrawiam :smile: 
    Kasia
  • Anka857 (PL1)Anka857 (PL1) PL1 Posty: 7
    anka857 proste 85 to moj rok urodzenia 7 to miesiac lipiec no anka to moje imie
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce, bez męża, córci, hipoteki itp. bardzo lubiłam różnego rodzaju gry mmorpg. Mój ukochany nick to była Prozerpina, ale na komunikatorze i tak każdy mówił mi Proz, więc tu tworząc nick wpisałam od razu skrót Prozerpiny i tak powstała Proz:)
    pozdrawiam.


  • A mój nick... hmm... no cóż sam mówi za siebie przyszedł mi do głowy kiedy dopadła mnie nostalgia za młodością i pierwszym wkraczaniem w dorosłość w wersji trochę humorystycznej.
  • Oliwia59 (PL1)Oliwia59 (PL1) PL1 Posty: 11
    Mój nick....To w sumie nick córki, która zaczęła grać w tą grę. Ale jak to małe dzieci szybko tracą zainteresowanie i szukają nowości to ja przejęłam nick i sobie gram:)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Mój forumowy nick.. na początku chciałam nazwać się czarownicą, ale nick był już przez kogoś zajęty, więc myślałam nad innym czarującym nickiem i padło na zaczarowaną...  B) 28 -- tyle miałam lat jak zakładałam tu konto :D:D:D 
  • ksjax (PL1)ksjax (PL1) PL1 Posty: 7
    Mój nick wziął się z innej gry.
    Ks jest to skrót od słowa kill secure używanego w innej grze.
    Jax z kolei to postać z gry.
    Z połączenia powstało ksjax :smile:
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Mój  nick Gaja 68 wziął sie z  mojego hobb  y ; historia i mitologia, ale chciałam samo Gaja ... Ale było zajęte więc dołożyłam rocznik urodzenia i tak powstała Gaja68   ;)  o:) 
  • lonia17 (PL1)lonia17 (PL1) PL1 Posty: 10
    Mój nick lonia17 jest od mojego imienia - Longina a 17 dzień moich urodzin :smile:
  • CrazyXXX (PL1)CrazyXXX (PL1) PL1 Posty: 1
    Mój nick CrazyXXX powstał z przypadku, w szkole mnie nazywali  crazy , a było to prawie 30 lat temu to xxx
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Mój nick to owoc derenia:) No lubię:), a 11? ot tak po prostu, bez specjalnej przyczyny
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie Big Farmerzy!

    Nasz konkurs dobiegł końca !!! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli podzielić się z nami swoją historią powstania nicku w grze   o:)   <3

    Nadeszła pora na losowanie Zwycięzców konkursu! Oto i oni:


    Serdecznie gratulujemy!
    Powyżsi Gracze, w ciągu najbliższych dni otrzymają na swoje konto 1000 sztuk złotych monet ;)

    Wątek pozostaje otwarty, dla wszystkich tych, którzy poza konkursem, chcieliby podzielić się genezą powstania swojego nicku. To naprawdę ciekawe historie  <3

    Pozdrawiamy 
    Wasza Załoga Forum
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Wow !! :blush: ..Jestem mile zaskoczona wygraną w konkursie ..nawet się nie spodziewałam tego 
    Wszystkim zwyciężcąm Gratuluję wygranej !!! :smiley::smiley:

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Gratuluję wszystkim zwycięzcom:)
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    Gratuluję zwycięzcom :) Powodzenia w następnych zabawach i konkursach :)
  • Dziękuję ślicznie :) gratki dla pozostałych zwycięzców i podziękowania dla wszystkich, którzy podzielili się historią powstania swojego nicku :)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie :)

    Złoto zostało dopisane do kont zwycięzców ;) Gratulujemy raz jeszcze!!!!

    Pozdrawiamy
    Yalenka i Jiper
  • Testa (PL1)Testa (PL1) PL1 Posty: 112
    Dziękuję za podzielenie się ciekawą genezą nicków.
    Gratuluję Wszystkim Zwycięzcom. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik