Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

15.08.2018 | Witajcie na Wioskowym Jarmarku!

1915

Komentarz

  • pszczoLa (PL1)pszczoLa (PL1) PL1 Posty: 16
    dziekuje za odpowiedz
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Filtry w wydarzaniu też nie działają,jak ostatnio zresztą,od ostatniej edycji tego wydarzenia nie naprawiono żadnego błędu prócz tego który przyznawał graczom więcej nagród,na to zespół miał czas..... cała reszta jest zupełnie nieistotna bo dotyczy utrudnień dla graczy?i ja się nie czepiam,ale chciałabym dostać konkretną odpowiedz jakim cudem zespół znalazł czas na naprawienie błędu związanego z przyznawaniem nagród a np. filtra nawet nie dotknął??????tylko proszę mi nie pisać ,że zespół ma  świadomość błędów ,bo tą świadomość błędów mają już długo ,od ostatniej edycji wydarzenia minęło sporo czasu....
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witaj

    Wprowadzenie niektórych funkcji bądź ulepszenie ich wymaga większego nakładu czasu i pracy.
    Dlatego też nie wszystko może zostać natychmiast wprowadzone do gry.
    Za wszelkie napotkane problemy mogę Was jedynie przeprosić w imieniu Zespołu gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam ponownie

    Bardzo proszę o zapoznanie się z TYM ogłoszeniem.

    Dziękuję.

    Yalenka
  • Moya (PL1)Moya (PL1) PL1 Posty: 68
    Brak mi słów...
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja doskonale rozumiem,że naprawa błędów nie jest prosta i potrzeba na to czasu,jak również to ,że błędów w tego typu grach nie da się całkowicie uniknąć,ale zadziwiające jest to,że błędy na korzyść graczy zawsze są naprawiane w ekspresowym tempie....jeszcze się chyba nie zdarzyło żeby błędy będące z korzyścią dla graczy były powtarzane,no i co najważniejsze na ich naprawę też trzeba czasu i jakoś dziwnym trafem na to zawsze się on znajdzie;) ale np filtr jest dla graczy dużym udogodnieniem,skoro jego naprawa jest czasochłonna to niekoniecznie trzeba wydarzenie graczom serwować z tymi sami błędami zwłaszcza kolejny raz-jak mam do wyboru poczekać na normalnie działające wydarzenie a wydarzenie serwowane enty raz z tymi samy błędami zdecydowanie wole poczekać.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Najlepsze jest to że zespół miał cały miesiąc na poprawę wydarzenia... i nic...Wyszło jak zwykle, co mnie wcale nie dziwi. Jak się robi po łebkach to tak jest
    lejek włączyli z tymi masakrycznymi wymaganiami. To jakiś cynizm GGS, dla kogo to włączacie?
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    mam tylko nadzieję ze jednego bubla nie zastąpili drugim ( czytaj:  zabrali bubel jarmarkowy i dali bubel silosowy )
  • teraz mamy się użerać z lejkiem? przecież i tak padnie przed końcem to po kiego czorta się starać?

    gdzie nagrody dla graczy za zepsuty jarmark? licencje? dekoracje? pierdołki...czy dostaliśmy tylko za pierwsze miejsce sojuszu?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    teraz mamy się użerać z lejkiem? przecież i tak padnie przed końcem to po kiego czorta się starać?

    gdzie nagrody dla graczy za zepsuty jarmark? licencje? dekoracje? pierdołki...czy dostaliśmy tylko za pierwsze miejsce sojuszu?
    Witam

    Nagrody zostały przypisane zgodnie z miejscem w rankingu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Adamcom (PL1)Adamcom (PL1) PL1 Posty: 29
    Nie przejmuj się , ja już się przyzwyczaiłem, do błędów w grze, przez 7 miesięcy zrobiłem 128 LV nie grając złotem w misjach, w rankingu reputacji jestem na 315 miejscu, teraz w Mistrzostwach światowych jestem 13-ty, a przez te 7 miesięcy zebrałem aż 16 złotniczków , to jest wielkie docenienie i Podzięka za Święto Ciężkiej Pracy. Nagrody były wspaniałe oczywiście wodorosty i inne .... ;) 
    Pomimo to jestem wesoły
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Lejek też miał liczne błędy ostatnio..... sporej grupie graczy on zwyczajnie stawał i to nie były pojedyncze nieliczne przypadki.....naprawiono to ? 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Lejek też miał liczne błędy ostatnio..... sporej grupie graczy on zwyczajnie stawał i to nie były pojedyncze nieliczne przypadki.....naprawiono to ? 
    Witam

    Niestety bez zmian, wszystko co mogę powiedzieć to przepraszam.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • czwarte miejsce,ponad 200tyś punktów,skrzynie są,dla niektórych dość bogate,osoba najwięcej zaangażowana  zdobywa najwięcej punktów w sojuszu otrzymuje 15 żetonów 20 karmy z wodorostów i 60nawozu i coś tam jeszcze,bez komentarza.....
  • no niezbyt ciekawie nie nalicza dodatkowych punktów..za 10 :(
  • ma ktoś dynamit albo coś podobnie wstrząsającego?

    Yaleko ja Ci serdecznie współczuję :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Yalenko

    Nie przepraszaj za zespół, który nie czuje za grosz skruchy i dalej idzie w zaparte i błądzi. Nie jesteś producentem gry...pośredniczysz jedynie...i niestety przyjemne to to nie jest. Za to nie piszcie już więcej, że marudzimy, narzekamy, szukamy głupot czy się czepiamy...bo nic takiego nie ma miejsca...gra pozostawia wiele do życzenia !!! i wiecie o tym tak samo doskonale, jak my. I może zespół powinien po raz kolejny dostać szczere info co Gracze PL myślą. Liczę, że to odniesie w końcu jakiś skutek.

  • judytka1 (PL1)judytka1 (PL1) PL1 Posty: 8
    Za te wieczne przeprosiny ci pośrednicy|=usprawiedliwiacze wieczni tego zespołu gry, też muszą niezłą kasę brać.....bo normalny człowiek na ich miejscu już dawno by się ze wstydu wycafał z takiej partaczonej roboty.
  • Moya (PL1)Moya (PL1) PL1 Posty: 68
    Nie będę zakładać nowych wątków, bo możliwe, że temat już się gdzieś przewinął...

    Dwa błędy, w tym jeden moim zdaniem poważny:
    1. Z głównej farmy często nie mogę wejść na targ rybny (zakładka jest na szaro i ma kłódkę + napis: "obecnie niedostępne"). Pomaga relog lub zmiana farmy, więc da się przeżyć.
    2. Podczas łowienia złotych rybek "na piechotę" (TYLKO złotych) mam czerwoną żyłkę, która pęka po jakichś 3-4 sekundach. I to mnie w... denerwuje. Bardzo. Chyba, że to nie jest błąd, tylko "zachęta", żeby po złote rybki wysyłać Oleg. Za odpowiednią opłatą oczywiście...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Tak sobie myślę, że komuś w GGS solidnie o...o. Miał by wioskowy jarmark, był 1 dzień. Zamiast tego włączyli w ramach rekompensat, jak rozumiem, cyt. z Kalendarza:
    "Sojusznicze święto ciężkiej pracy : 06/09/2018 - 09/09/2018"

    Rekompensaty były zbyt małe, więc cyt. z Kalendarza mam zaraz:
    Święto ciężkiej pracy :10/09/2018 - 12/09/2018.
    Mam nieodparte wrażenie, ze powodem wyłączenia Wioskowego Jarmarku były zbyt małe przychody złota w tym evencie, i teraz kombinuje się jak to zmienić.
    Po jakiego grzyba tyle tych lejków po sobie? To może zróbcie GGS lejek na miesiąc, jak światowe mistrzostwa, po co przez tydzień, trzeba iść za ciosem...

    Jak się nie ma pomysłu, co zrobić, to takie fikołki się graczom serwuje.
    KOCHAM GGS!!!

    Balans Lejków....
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    A co mieli dać Dog ? przeca nie ma co dać...program wydarzeń jest przestarzały i ograniczony...farma, koniki, rybki-pipki, sojusz i wydarzenia ->>MS i buble i na tym koniec. Pewnie WJ zszedł ze sceny nie tylko dlatego, że od początku jest niedokończony, czyli z podstawowymi brakami...ale pewnie dlatego [o co wcześniej pytałam] nie zawiera światowych punktów. Wielu Graczy to samo zauważyło, co robi WJ w czasie światowych ???

    Jeśli już Dog...to balans bubli...bo fajne lejki już dawno umarły ;)

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Balans bubli to za ogólnie, są jeszcze fajne rzeczy w  BF (nie wymienię bo usuną) i dlatego chyba jednak należy wyszczególniać :) Pisałem już, zę mieli tyle czasu na WJ i nie dali rady naprawić. No ale jak się świetuje zamiast pracować i nie wie skąd się błedy biorą, no to już nic nie wiem
    Może
    Balans GGS? :o
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Ja tam lubię pszczółki :D;) pszczółek nie zabiorą :D pszczółki są pod ochroną...ale mogłyby jeszcze polatać nad smakoszem motylki a nad kwiatową biedronki... :D

    WJ jest fajny, gdyby był dokończony...buble znaczy silosy...też by były fajne, gdyby były realne...czekamy na kompletne i niepsujące się wydarzenia.

  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Dog, Mal, czy Wy naprawdę w cuda wierzycie ???
    :p a bzykanie pszczółek też mam w ulubionych :p
    nie ten wątek, ale zamieszczam

    i zapytowywuję - dlaczego nie mam dostępu do targu rybnego z poziomu farmy głównej ? i takoż samo ze smakosza ?
    dostęp jest, ale tylko z kwiatowej -błąd, czy to kolejne celowe utrudnianie nam zwykłym  graczom normalnej rozgrywki co raz to bardziej bez sensownej gry, jaką się staje Big farm ostatnimi czasy
    Miałem nie narzekac, ale kwa nie strzymuję- błąd na błędzie, kolejne się sypią drzwiami i oknami, nowinki też się sypią pełnymi garściami, i z reguły obarczone masą błędów.
    WJ mające trwac tydzień - po jednym dniu zakończone
    przez cały wrzesień nie widzę zajawki o bublu rybnym
    i sam już nie wiem - co o tym myślec???
    może to już najwyższy czas by dac sobie spokój z tą grą ???
    tylko ludzi żal
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ja już z przymrużeniem oka w to gram, kompletnie odpuszczając rywalizację. Nawet jak się coś osiągnie przypadkowo aktualizacja stawia to na głowie. Nie szarpię sie i  juz. tez nie mam dostepu do ryb z głównej i smakosza. nie pisze do supportu bo to i tak nie ma sensu, a odpowiedź po miesiącu szkoda czekania.
    a cuda.. się zdarzają, chociaż nie w BF:)
  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 09.09.2018
    Jak już koniecznie coś musiało być, po wycofaniu WJ to mogli chociaż lejek rybny dać. Na pewno nie tylko mnie on odpowiada.
    I nie myślałam, że to kiedykolwiek napiszę, ale od tych lejków "ciężkiej pracy" za nic, to już nawet MS są lepsze.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 09.09.2018
    Tak sobie marzymy Krystynku <3... :D dokładnie, po takim czasie właśnie rozstanie z ludźmi jest trudne...absolutnie nie z grą :p też tak mam z targiem...ale jak Dog, już nie zwracam na wiele rzeczy uwagi...obiecałam sobie i Wrzoskom, że poczekam na wybuch wulkanu :D no i piwo się tej jesieni zapowiada bez goryczki ;)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Tak sobie marzymy Krystynku <3... :D dokładnie, po takim czasie właśnie rozstanie z ludźmi jest trudne...absolutnie nie z grą :p też tak mam z targiem...ale jak Dog, już nie zwracam na wiele rzeczy uwagi...obiecałam sobie i Wrzoskom, że poczekam na wybuch wulkanu :D no i piwo się tej jesieni zapowiada bez goryczki ;)
    Wybuch wulkanu, dobre, hi hi hi. Od roku już zapowiadają i nic. Pomyślcie, jak już to uruchomią, jaką będzie skala błędów. Strach sie bać. Problemu z roślinami brzegowymi, zatrzymującym się silosem nie potrafia rozwiazac, a wulkaniczną wyspę chcą wprowadzac.
    Chcielibyśmy żeby umiejętności GGS stało, ale na razie to co w miarę dobre likwidują, mi się nawet ten WJ trochę spodobal, , w zamian koszmarny silos, z wymaganiami że ho ho
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    A mi się już nie chce nawet komentować czegokolwiek , to nic nie daje ,zespół i tak zrobi jak będzie chciał.:(,szkoda zdrowia i nerwów na to wszystko :)
  • Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Ja już z przymrużeniem oka w to gram...
    Jedyne wyjście by się nie irytować na myśl o farmie.
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Wybuch wulkanu, dobre, hi hi hi. Od roku już zapowiadają i nic.
    A może to właśnie prace nad wulkanem są przyczyną opóźnień w naprawie błędów?
    @Yalenka czy możesz zdradzić coś na ten temat? ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik