Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

15.08.2018 | Witajcie na Wioskowym Jarmarku!

1815

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Zgadzam się z przedmówcami, też tę pandę dostałęm, nie wiem za co bo ubytków w  wymienionych pozycjach jakoś nie stwierdzam, a z drugiej strony może coś mi zabrali ale nie wiem co i ile? Cholera w księgowego czy bigfarm gram?
    ech, czy ktoś jeszcze z tego cokolwiek rozumie? GGS chyba nie...
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    hihi,  nawet poprawki im się nie udają :))
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Chciałam uprzejmie zapytać kiedy i w jakiej ofercie była do kupienia dekorka "lwy potęgi" ??? bo pytałam ostatnio i nic nie było jeszcze wiadomo.

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Chciałam uprzejmie zapytać kiedy i w jakiej ofercie była do kupienia dekorka "lwy potęgi" ??? bo pytałam ostatnio i nic nie było jeszcze wiadomo.

    Witam

    Dekoracja Lwy potęgi była dostępna w ulubionych ofertach (koszyczek, bodajże w sobotę). Z pewnością ta oferta pojawi się jeszcze nie raz. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Ponieważ druga edycja WJ za pasem...chciałam uprzejmie zapytać czy zespół poprawił błędy, wprowadził  sugestie zgłoszone przez Graczy...szczególnie mnie interesuje lista graczy sojuszu i to, czy na czacie będzie widoczne kto włącza wyzwanie ?

  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 05.09.2018
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    "Zostawienie tak ogromnych ilości przedmiotów na kontach Graczy mogłoby się wiązać z ogromnymi konsekwencjami w najbliższych miesiącach, gdzie współzawodnictwo w różnych wydarzeniach zostałoby ostro zachwiane. Zrozumcie zatem, że nikt Was nie chce okraść"
    Współzawodnictwo w ms nie jest zachwiane ? gracze mają po kilka , kilkanaście latawców a inni wcale to jest sprawiedliwe że za drugie trzecie miejsce więcej PR dostają jak gracz za pierwsze ?. Ustalcie jakiś limit latawców na jednego gracza ale niech każdy ma możliwość zdobycia go. A że na targu ktoś dostał kilka nasionek czegoś tam dwa razy to wielki raban i zabieranie bo "balans" się nie będzie zgadzał i mniej kasy za złoto do ggs-u wpłynie.

    Ps. GGS robi se z nas jajca od dawna i nic się w tej kwestii nie zmieniło i nie zmieni.
    Post edited by Czarny (PL1) on
  • Moim zdanie m nie my powinniśmy płacić za błędy tylko GSS  teraz następny bubel wywalili kolo fortuny kręcisz a dodatkowego nie ma ,albo jest ale nie zakręcisz ja kręciłam 2 razy i w jednym nie mogłam uruchomić dodatkowego w drugim mnie wywaliło z koła , i co teraz kto mi to odda znowu my gracze ponosimy straty za wasze buble ,zawsze my nigdy wy to jest bardzo ciekawe 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    danka63 (PL1) powiedział(a):
    Moim zdanie m nie my powinniśmy płacić za błędy tylko GSS  teraz następny bubel wywalili kolo fortuny kręcisz a dodatkowego nie ma ,albo jest ale nie zakręcisz ja kręciłam 2 razy i w jednym nie mogłam uruchomić dodatkowego w drugim mnie wywaliło z koła , i co teraz kto mi to odda znowu my gracze ponosimy straty za wasze buble ,zawsze my nigdy wy to jest bardzo ciekawe 
    Witam

    Proszę zapoznać się z TYM wpisem.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Witam, miała być aktualizacja, licznik dotarł do końca, a gra chodzi, coś wiadomo w tym temacie?
    Dodatkowo nie zliczają się produkty wytworzone w szklarni, czy ktoś panuje nad tą grą?
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    No u mnie na razie zabrało żetony faku. O to miało chodzić? 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Mamy małe opóźnienie jeżeli chodzi o hotfix.
    Natomiast w przypadku szklarni, proponuje odświeżyć stronę lub wyczyścić pamieć podręczną przeglądarki.
    Sprawdziłam u siebie produkcje w szklarni i działa prawidłowo.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 05.09.2018
    to bedzie widać na czacie kto rzuca wyzwanie czy nie? bo lada chwila znowu będzie jarmark i problemy z bezsensownymi wyzwaniami :/
    jeszcze jest jeden dosyć poważny błąd ale mam nadzieję, że go nie poprawią :P
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 05.09.2018
    Yalenka powiedział(a):

    Jak wiecie jutro wystartuje ponownie Wioskowy Jarmark, Zespół naprawił problem z wielokrotnym dopisywaniem nagród za aktywność. Niestety dodatkowe funkcje zostaną dodane w przyszłych aktualizacjach.


    W imieniu Zespołu Big Farm oraz własnym pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka

    Czy to znaczy że podziału na ligi również nie będzie ?? 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Na razie nie zostaną dodane żadne nowe funkcje. Tak jak napisałam to w Nowinkach ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    W przyszłych ? to znaczy kiedy? za rok czy w ogóle ? szybko zespół pozyskał wady wydarzenia WJ i poprawił tylko to, co dla zespołu niewygodne...a co z resztą ISTOTNĄ dla Graczy ? czyli kolejny przedmiot wybrakowany, z usterkami, z defektami wchodzi do gry ponownie i rozumiem, że wszystko jest ok ?
  • @Yalenko czy wiadomo o której godzinie wystartuje WJ?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Katarzyna12344 (PL1) powiedział(a):
    @Yalenko czy wiadomo o której godzinie wystartuje WJ?
    Witam ;)

    Nie podajemy godzin startu wydarzeń, jedyny wyjątek stanowi sezon jeździecki. Zapewne zauważyliście, że tablica ogłoszeń w stadninie nadal wyświetla 30 dni. Dlatego też producent postanowił podać nam godzinę  ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 05.09.2018
    Mam gorąca prośbę o zwolnienie programistów i zatrudnienie ludzi z ulicy. Efekt będzie ten sam. Nie wiem co naprawił hotfiks, ale zepsuł targ. Czyli standard GGS. A faku oddało mniej niż zużyłem, ale to akurat nie ma znaczenia. 
  • Yalenka powiedział(a):
    Katarzyna12344 (PL1) powiedział(a):
    @Yalenko czy wiadomo o której godzinie wystartuje WJ?
    Witam ;)

    Nie podajemy godzin startu wydarzeń, jedyny wyjątek stanowi sezon jeździecki. Zapewne zauważyliście, że tablica ogłoszeń w stadninie nadal wyświetla 30 dni. Dlatego też producent postanowił podać nam godzinę  ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Dziękuję za odpowiedź @Yalenko, chociaż szkoda, że bez braku godziny :) Miałam nadzieję, że Zespół poda wcześniej czas tak, jak podaje czas pozostały do rozpoczęcia MS. Nie wspominając już o tym, że na początku roku, podawane były godziny rozpoczęcia wszystkich wydarzeń.

    Też pozdrawiam :)
    Kasia
  • kolejny BUBEL wystartował , brak długich wyzwan, czy tylko w naszym sojuszu , czy u Was takze
    jaki sens ma liczba nagród za wyzwania do 100 ( oczywiscie uzaleznione od dlugosci wyzwania ) skoro takich nie ma , najwieksze wyzwania to godzina z minutami , czyli 4 nagrody
    kolejny raz gratki dla beta-testerów za wypuszczenie BUBLA po niby naprawach
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    karolka321 (PL1) powiedział(a):
    kolejny BUBEL wystartował , brak długich wyzwan, czy tylko w naszym sojuszu , czy u Was takze
    jaki sens ma liczba nagród za wyzwania do 100 ( oczywiscie uzaleznione od dlugosci wyzwania ) skoro takich nie ma , najwieksze wyzwania to godzina z minutami , czyli 4 nagrody
    kolejny raz gratki dla beta-testerów za wypuszczenie BUBLA po niby naprawach
    Witam

    Problem zgłosiłam do Zespołu gry. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • karolka321 (PL1)karolka321 (PL1) PL1 Posty: 19
    edytowano 06.09.2018
    dziekuje za odpowiedz , a tak z ciekawości zglosilas to teraz czy wczesniej , .................

    Edit/ Zanim zaczniesz pisać kolejne steki bzdur, polecam się zastanowić.
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Chciałam uprzejmie zapytać czy w WJ są jakieś punkty do światowych ? jeśli tak, to gdzie je widać ???

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Chciałam uprzejmie zapytać czy w WJ są jakieś punkty do światowych ? jeśli tak, to gdzie je widać ???

    Witam

    Niestety nie ma punktów światowych w jarmarku.

    karolka321 (PL1) powiedział(a):
    dziekuje za odpowiedz , a tak z ciekawości zglosilas to teraz czy wczesniej , .................

    Edit/ Zanim zaczniesz pisać kolejne steki bzdur, polecam się zastanowić.
    Yalenka

    Odnośnie zgłoszenia w sprawie problemów w wydarzeniu zgłosiłam je dzisiaj rano.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    można zrobić coś z płynnością gry bo od ostatniej aktualizacji wywala co chwila przy przejściu z farmy na farmę i nic nie można zrobić. Zajmijcie się bieżącymi błędami, a nie wrzucacie kolejne buble jak obecny jarmark. Okroiliście nagrody, każdy dostał super ozodbe "pandę", czy brał udział w jarmarku czy tez nie i to jest ta Wasza sprawiedliwośc
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    A są w planie wprowadzenia ??? choćby w tej odległej przyszłości ??? bo skoro WJ zastępuje MS...a w MS są światowe punkty...to jest strata dla Graczy...nieprawdaż ? ;)
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    acha i jeszcze jedno proszę nie pisać, abym pisał o tym do supportu bo to jest problem globalny a nie jednostki
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    można zrobić coś z płynnością gry bo od ostatniej aktualizacji wywala co chwila przy przejściu z farmy na farmę i nic nie można zrobić. Zajmijcie się bieżącymi błędami, a nie wrzucacie kolejne buble jak obecny jarmark. Okroiliście nagrody, każdy dostał super ozodbe "pandę", czy brał udział w jarmarku czy tez nie i to jest ta Wasza sprawiedliwośc

    Problem z wydajnością gry również został zgłoszony do Zespołu gry. Na chwile obecną jedynym obejściem jest odświeżenie strony gry.

    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    A są w planie wprowadzenia ??? choćby w tej odległej przyszłości ??? bo skoro WJ zastępuje MS...a w MS są światowe punkty...to jest strata dla Graczy...nieprawdaż ? ;)
    Niestety nie znam planów Zespołu, ale taka sugestia już została przesłana.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • pszczoLa (PL1)pszczoLa (PL1) PL1 Posty: 16
    przegląd nagród - 3 okienko wsparcie za wyzwania dlaczego Yalenko licznik stoi w miejscu?

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    pszczoLa (PL1) powiedział(a):
    przegląd nagród - 3 okienko wsparcie za wyzwania dlaczego Yalenko licznik stoi w miejscu?

    Najprawdopodobniej dlatego, że jest błąd i obecnie nie ma wyzwań z ponad 4 nagrodami wsparcia za wyzwanie. Zgłosiliśmy to, ale nic więcej nie mogę dla Was zrobić...czekamy na informacje co dalej odnośnie wydarzenia.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik