Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Jarmark

MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
edytowano 19.08.2018 w Sugestie, pochwały i krytyka
Bardzo fajny pomysł, wreszcie coś nowego, jest jednak kilka ale...

Aby odniósł sukces potrzeba pary rzeczy :smile:

1. Wprowadzenie jawności nicku gracza rzucającego wyzwanie
2. Wprowadzenie rankingu graczy biorących udział w wydarzeniu, bez tego trochę brak motywacji..
3. Naprawienie systemu filtrów
4. Naprawienie systemu wzmocnień
5. Wydłużenie i wzbogacenie listy nagród, jest o wiele za krótka, jak już przetestowaliśmy, nawet bez złota pulę nagród można "ściągnąć" w jeden ,dwa dni, a jarmark ma trwać ok tygodnia...

Komentarz

  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Większość rzeczy, które wymieniłeś są w planach Zespołu do wprowadzenia - wystarczy uważniej przeczytać ogłoszenie o jarmarku. Błędy związane z filtrami i wzmocnieniami zostały przekazane do Zespołu już wcześniej. 

    Pomysł z listą nagród przekażemy do Zespołu jednak mam wrażenie, że Zespół potraktuje to jako element wymagający ponownego rebalansu (zwiększenie ilości wymaganych punktów za każdą nagrodę), aniżeli zwiększenie ilości nagród.

    Jiper
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Proponuje Moderatorzy nie przekazywać takiej sugestii do zespołu, skoro z góry wiadomo, że właśnie tak zespół zareaguje...bo więcej Graczy ucierpi niż skorzysta...a Wy przecież o nasze dobro dbacie...

    A jak się ma taki potencjał farmowy, to może trzeba pomóc słabszym :D bo nie jest teraz łatwo tym, którzy zaczynają swoją przygodę z BF.

    4 punkty wymienione powyżej popieram.

  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 20.08.2018
    haha, jak ggs jest takie pazerne to faktycznie Jiper 5 wymaż

    albo piąty zmienię bo już chwilę bawimy sie w ten jarmark

    7 dni to trochę za długo, u mnie w soju już wszyscy znudzeni, podejrzewam że w innych dokładnie tak samo, trochę jednak przydałoby się go skrócić


    Edit/ Proszę korzystać z funkcji edycji postu,Twoje wypowiedzi połączyłam.
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    haha, jak ggs jest takie pazerne to faktycznie Jiper 5 wymaż

    albo piąty zmienię bo już chwilę bawimy sie w ten jarmark

    7 dni to trochę za długo, u mnie w soju już wszyscy znudzeni, podejrzewam że w innych dokładnie tak samo, trochę jednak przydałoby się go skrócić


    Edit/ Proszę korzystać z funkcji edycji postu,Twoje wypowiedzi połączyłam.
    Yalenka
    A pomyślałeś o inny sojuszach ,dużo mniejszych niż Twój, nie -no to pomyśl  a nie się przechwalasz jak to się nudzicie :(
    Daj szanse wszystkim ,przykre jest to że Top sojusze myślą tylko o sobie i chcą aby wszystko było układne tylko pod nich .Proponuje wybrać top 10 i dawać im tyle ile chcą aby się nie nudzili,Jednym słowem odłączyć  ich od pozostałych nie sobie sami grają :(,
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Masz racje Kaspaldo...od niepamiętnych czasów mam pragnienie, by Giganty miały swoją "Jadeitową ligę" [to szlachetny i najdroższy kamień] i tam sobie urzędowali, rywalizowali i zamieniali się miejscami :D;)

    Już teraz po wynikach WJ widać ile można zrobić...ile można mieć najmniej a ile najwięcej ...świetna recenzja dla GGS...tylko patrzeć jak WJ zrobi się trudniejszy...co spowoduje podobnie jak w MS...że Gracze zrezygnują z udziału...

    I faktycznie - 7 dni - zdecydowanie za długo...też mnie to już nuży...

  • Jak dla mnie wcale nie za długo. Moim sojusznikom i mnie ten event się podoba o wiele bardziej niż MS. Gramy sobie spokojnie i bez spiny a na koniec może do licencji dojdę. Jak nie teraz to może w przyszłej edycji. Pod wpisami, żeby znudzeni giganci bili się miedzy sobą, jak najbardziej się podpisuje. Takie wpisy jak @slavo75 spowodują jedynie to, że w następnej edycji zdobycie licencji stanie się niemożliwe.
  • RONALDOO (PL1)RONALDOO (PL1) PL1 Posty: 15
    edytowano 22.08.2018
    Kolejne bezsensowne wydarzenie nie wiadomo dla kogo.
    Małe farmy mają małe szanse a dla dużych to chyba tylko sprawa ambicjonalna, 
    To co tutaj zespół zaserwował jako "nagrody' to jakaś kpina. Więcej mam nic nie robiąc, Bez licencji też można grać a dekoracja jest (to moja opinia) brzydka. Ogólnie poziom wydarzenia taki sam jak mistrzostw - delikatnie mówiąc kiepścizna. Niestety ale po obejrzeniu całości pierwszego dnia nie znalazłem nic co w jakikolwiek sposób zdopingowałoby mnie do choćby zajrzenia drugi raz.
    Proponuję ulepszyć w ten sposób - wydłużyć do dwóch albo trzech tygodni -można wtedy będzie nie zaglądać a złoto jakieś wpadnie (jak ktoś bardzo potrzebuje)

    P.S. Złota nigdy nie kupowałem i nie zamierzam
    Farma jest jaka jest bo Twórcy gry nie mają żadnego pomysłu jak zachęcić do jakichkolwiek działań
    (rankingi i tzw, przez nich "nagrody" to raczej nie to)
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Po zakończeniu Jarmarku stwierdziliśmy w Sojuszu ze może i niezła zamiana zamiast MS, ale też trzeba długo siedzieć aby zebrać ogromne ilości produktów , wzięte chyba z kosmosu, nie uwzględniono w tym czasu czekania na zbiory np. brzoskwiń a fioletowe nawozy szybko stopniały. Te nowe "szybkie" szkoda gadać , nie prawda ze można było wybrać czas wyzwania bo u nas były same 12-13 godzinne !!
    Ciekawe jaką wersje wybiorą następnym razem tego wydarzenia ? Pewnie nic dobrego dla nas , niestety  :'( bo patrząc ostatnio to chcąc nam niby pomóc tylko sposoby na wyciągnięcie złota od nas opracowują najlepiej. A błędów ostatnio nie udało się naprawić na serwerze Polskim , ciekawe bardzo  :(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik