Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

15.08.2018 | Witajcie na Wioskowym Jarmarku!

1315

Komentarz

  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    Zobaczyłem ilości sztuk do zebrania w pierwszym wyzwaniu - trwa jeszcze ponad 12 godzin, do zebrania ponad 1500000 sztuk mleka, 7650 sztuk humusu, 146000 oliwek, 602000 kapusty. Nie wiem kto te ilości powymyślał, ale albo jest złośliwy, albo nie zna realiów gry, albo ma dziwne poczucie humoru. Kolejny element gry, który można sobie robić na luzie, włączyć i co się zbierze to się zbierze, bo szanse na wykonanie, nawet przy dużych staraniach, są zerowe.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Niech się zespół spręża z pracami nad płynnościom i lekkością gry...bo jak nic nie widać i wszystko wisi ;) to ostatnie czego się chce to grać :D:p

    I mam jak zawsze uprzejme pytanie: kiedy i gdzie do kupienia będzie filiżanka i lewek z rodziną?

  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    nie żebym marudził :D ale... o:) Jak dla mnie to zwyczajnie "ukochane" MS w trochę bardziej kolorowym, udziwnionym, bardziej skomplikowanym, ale jednak- przebraniu..(ups..bo chyba nikt miał się nie zorientować ;)o:) ), a nie żadna nowość (!)... jedyna różnica to to, że jak ktoś nie bierze udziału to nie dostanie nagród- a nie jak w sojuszniczych, że czy się stoi czy się leży... ~kolejny worek bez dna, fioletową i złotą nicią wyszywany...~ ;)
  • andrzej78 (PL1)andrzej78 (PL1) PL1 Posty: 21
    niestety kolejny bubel rano straciłem żarcie dla krów i kaczek, teraz ten jarmark nie tylko ścina i wyrzuca mnie z farmy, ale zablokowane jest okno z wyzwaniami.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 17.08.2018
    to jest bubel totalny.
    Gra muli strasznie, a komputer mam całkiem niezły.
    Nie można sobie wybrać co się zbiera.
    I to wyłudzanie pośrednie złota, jak chcesz coś osiągnąć  to inaczej nie idzie.
    Zapomnieć
    P.S. Jesli grać to tylko bez spinania sie, bo nagrody straszliwie kiepskie.
    Kolejny spartolony event.
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Torian (PL1) powiedział(a):
    Zobaczyłem ilości sztuk do zebrania w pierwszym wyzwaniu - trwa jeszcze ponad 12 godzin, do zebrania ponad 1500000 sztuk mleka, 7650 sztuk humusu, 146000 oliwek, 602000 kapusty. Nie wiem kto te ilości powymyślał, ale albo jest złośliwy, albo nie zna realiów gry, albo ma dziwne poczucie humoru. Kolejny element gry, który można sobie robić na luzie, włączyć i co się zbierze to się zbierze, bo szanse na wykonanie, nawet przy dużych staraniach, są zerowe.

    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Czy nagrody indywidualne są tylko raz do zdobycia czy przy każdym wyzwaniu od nowa można zdobyć je wszystkie ?
    Nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi na to pytanie w chwili obecnej. Dopytam.

    Edit/ Dopytałam i nagrody za wysiłek można wygrać tylko raz podczas trwania wydarzenia, natomiast nagrody za wsparcie mogą być wygrane kilka razy, gdy gra się różne wyzwania po raz pierwszy.


    Pozdrawiam,
    Yalenka
    To w takim razie jeśli dobrze rozumiem to zdobywając wynik osobisty zdobywam nagrody za aktywność ??
    To jak wyjaśnić że wynik osobisty mam większy niż wynik który wynika z tego ile nagród zdobyłem ?? I dlaczego jak doszedłem chyba do 13 nagrody, to nagrody znów  musiałem od nowa zdobyć i od nowa się dopisały do konta, i przez to mam mniej nagród zdobytych..
    Witam,

    Zdobywając wynik osobisty zdobywasz za równo "Nagrody osobiste za ciężką pracę", oraz "Wsparcie za wyzwanie". 

    Nagrody osobiste za ciężką pracę zdobywane są tylko raz przez całe wydarzenie (wynik osobisty = punkty wyzwań). Zatem jeśli zdobędziesz wynik osobisty równy 4000, powinieneś zdobyć pierwsze 13 nagród.


    Natomiast nagrody "Wsparcie za wyzwanie" naliczają się od nowa przy każdym wyzwaniu (jeżeli jest ono rzucane po raz pierwszy).  To co widzimy w zakładce pierwszej we "Wsparciu za wyzwanie" to maksymalna ilość nagród jaką można zdobyć przy każdym wyzwaniu w zależności od stopnia trudności wyzwania.
    Dla łatwiejszych wyzwań nagrody są ucinane przykładowo na 10 nagrodzie i tylko te nagrody można zdobyć przy danym wyzwaniu.
    Ich ilość sprawdzisz w zakładce numer 2 "Wybierz wyzwanie" na żółtym polu "Wsparcie za wyzwanie. Tam pokazywana jest ilość punktów które nabiłeś w danym wyzwaniu, oraz ilość nagród które zdobyłeś za aktualnie trwające wyzwanie.

    Torian (PL1) powiedział(a):
    Zobaczyłem ilości sztuk do zebrania w pierwszym wyzwaniu - trwa jeszcze ponad 12 godzin, do zebrania ponad 1500000 sztuk mleka, 7650 sztuk humusu, 146000 oliwek, 602000 kapusty. Nie wiem kto te ilości powymyślał, ale albo jest złośliwy, albo nie zna realiów gry, albo ma dziwne poczucie humoru. Kolejny element gry, który można sobie robić na luzie, włączyć i co się zbierze to się zbierze, bo szanse na wykonanie, nawet przy dużych staraniach, są zerowe.
    Witam,

    Najprawdopodobniej Twój sojusz wybrał jedno z najtrudniejszych wyzwań jakie są dostępne. Zacznijcie od łatwiejszych i krótszych wyzwań, a wtedy łatwiej będzie Wam je wykonać.

    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Niech się zespół spręża z pracami nad płynnościom i lekkością gry...bo jak nic nie widać i wszystko wisi ;) to ostatnie czego się chce to grać :D:p

    I mam jak zawsze uprzejme pytanie: kiedy i gdzie do kupienia będzie filiżanka i lewek z rodziną?

    Witam,
    Dekoracje pojawią się w ofertach, ale nie znamy dokładnej daty.


    Pozdrawiam,
    Jiper
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Jiper wszystko rozumiem tylko wytłumacz mi jedno załóżmy że miałem 4 tyś punktów za aktywność, i potem zdobyłem kolejne 4 tyś punktów to w nagrodach powinienem być na 18 nagrodzie a ja znów wylądowałem na 13 bo musiałem zdobyć od początku nagrody które drugi raz mi się dopisały błąd czy co ?
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Jiper wszystko rozumiem tylko wytłumacz mi jedno załóżmy że miałem 4 tyś punktów za aktywność, i potem zdobyłem kolejne 4 tyś punktów to w nagrodach powinienem być na 18 nagrodzie a ja znów wylądowałem na 13 bo musiałem zdobyć od początku nagrody które drugi raz mi się dopisały błąd czy co ?
    Witam,

    Jeśli mowa o nagrodach za aktywność to najwidoczniej jest to błąd. Zapiszemy go i przekażemy w dniu jutrzejszym Zespołowi.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • Jak wejdę w Jarmark to gra mi się zawiesza i muszę za każdym razem odświeżyć stronę :(
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Po wprowadzeniu jarmarku mam zablokowaną stocznię - nie mogę żadnego kupić i wysłać na lowy a tu są perły do zbierania..... Proszę aby to zgłosić i naprawić i to możliwie szybko !!!
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 16.08.2018
    Jiper powiedział(a):
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Jiper wszystko rozumiem tylko wytłumacz mi jedno załóżmy że miałem 4 tyś punktów za aktywność, i potem zdobyłem kolejne 4 tyś punktów to w nagrodach powinienem być na 18 nagrodzie a ja znów wylądowałem na 13 bo musiałem zdobyć od początku nagrody które drugi raz mi się dopisały błąd czy co ?
    Witam,

    Jeśli mowa o nagrodach za aktywność to najwidoczniej jest to błąd. Zapiszemy go i przekażemy w dniu jutrzejszym Zespołowi.

    Pozdrawiam,
    Jiper
    Dzięki :) 

    a Czy te wszystkie szybkie nawozy to po zakończeniu jarmarku one znikną, czy bedzie można je normalnie używać pod nie obecność jarmarku ?
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    aldonka18 (PL1) powiedział(a):
    Jak wejdę w Jarmark to gra mi się zawiesza i muszę za każdym razem odświeżyć stronę :(
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    Po wprowadzeniu jarmarku mam zablokowaną stocznię - nie mogę żadnego kupić i wysłać na lowy a tu są perły do zbierania..... Proszę aby to zgłosić i naprawić i to możliwie szybko !!!
    Witam,

    W powyższych przypadkach w pierwszej kolejności prosiłbym o wyczyszczenie ciasteczek w przeglądarce. Jeśli to nie pomoże, skonsultujemy sytuację z Zespołem.

    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Jiper powiedział(a):
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Jiper wszystko rozumiem tylko wytłumacz mi jedno załóżmy że miałem 4 tyś punktów za aktywność, i potem zdobyłem kolejne 4 tyś punktów to w nagrodach powinienem być na 18 nagrodzie a ja znów wylądowałem na 13 bo musiałem zdobyć od początku nagrody które drugi raz mi się dopisały błąd czy co ?
    Witam,

    Jeśli mowa o nagrodach za aktywność to najwidoczniej jest to błąd. Zapiszemy go i przekażemy w dniu jutrzejszym Zespołowi.

    Pozdrawiam,
    Jiper
    Dzięki :) 

    a Czy te wszystkie szybkie nawozy to po zakończeniu jarmarku one znikną, czy bedzie można je normalnie używać pod nie obecność jarmarku ?
    Witam ponownie,

    Dopytamy jutro i damy znać.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    taka mała uwaga 
    zrubcie cos zeby tylko kierownicy mieli dostep do wyzwan i wzmocnien  w jarmarku
    bo jak   dotad wszyscy maja dostep do wzmocnien i indywidualnych jak i sojuszniczych i ktos zlosliwy w sojuszu moze wyczyscic konto z zlotem 

  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    mam jeszcze jedno pytanie 
    sojusz zrobil jedno wyzwanie i zajołl 2 miejsce w rankingu  w lidze diamentowej na stronie 5 
    i nie dostal  zadnej nagrody tylko te indywidualne 
  • gra muli strasznie...
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Jak zwykle co tak bardzo chwalone i pięknie ubarwiane  to okazuje się wielkim bublem towary takie które długo rosną albo się pieką ilości przeogromne a nagrody byle jakie same jakieś kolekcje i nasiona a o nawozie szybkim nie wspomnę który daję śmieszne ilości produktu a gra to potwornie muli nie można nic zrobić 
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 16.08.2018
    - tragedia z płynnością gry, czyszczenie pamięci i ciasteczek pomaga najwyżej na parę minut
    - kompletnie nieczytelny i zafałszowany ranking, trzeba wpisywać nazwe konkretnego soja żeby sie dowiedzieć ile ma pkt. , pokazywane pozycje rankingowe to czysta abstrakcja, na 4 wpisane nazwy sojów trafiłem na 4 różne pierwsze miejsca w tej samej lidze...
    - błedy ze wzmocnieniami, mój soj obecnie zbiera  oliwki i kapuste a mamy zablokowane wzmocnienia na sady i pola

    to tak po paru minutach obcowania z tym nowym bubelkiem
    Post edited by MrocznyŻniwiarz (PL1) on
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Jiper powiedział(a):
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Jiper wszystko rozumiem tylko wytłumacz mi jedno załóżmy że miałem 4 tyś punktów za aktywność, i potem zdobyłem kolejne 4 tyś punktów to w nagrodach powinienem być na 18 nagrodzie a ja znów wylądowałem na 13 bo musiałem zdobyć od początku nagrody które drugi raz mi się dopisały błąd czy co ?
    Witam,

    Jeśli mowa o nagrodach za aktywność to najwidoczniej jest to błąd. Zapiszemy go i przekażemy w dniu jutrzejszym Zespołowi.

    Pozdrawiam,
    Jiper
    Dzięki :) 

    a Czy te wszystkie szybkie nawozy to po zakończeniu jarmarku one znikną, czy bedzie można je normalnie używać pod nie obecność jarmarku ?
    Witam

    Dopytaliśmy w sprawie szybkich nawozów i oczywiście zostają one w Waszych inwentarzach, będziecie mogli z nich korzystać w dowolnym monecie.


    slavo75 (PL1) powiedział(a):

    - błedy ze wzmocnieniami, mój soj obecnie zbiera  oliwki i kapuste a mamy zablokowane wzmocnienia na sady i pola


    Proszę zamieścić zrzut ekranu, z zablokowanym wzmocnieniem na sady i pola.

    FarmerEdi (PL1) powiedział(a):
    mam jeszcze jedno pytanie 
    sojusz zrobil jedno wyzwanie i zajołl 2 miejsce w rankingu  w lidze diamentowej na stronie 5 
    i nie dostal  zadnej nagrody tylko te indywidualne 
    Nagrody rankingowe sojuszu otrzymuje się po ukończeniu wydarzenia, tak samo jak w przypadku np. mistrzostw sojuszniczych. Więc tu nie ma problemu z tego co opisujesz.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • A kiedy zacznie gra normalnie funkcjonować? Bo płynnie to tylko oferty kup złoto działają reszta muli strasznie:-(
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 17.08.2018
    Filtr nie działa jak powinien, bo skoro w nim zaznaczamy że np wykluczamy z wyzwań sady czy młyny to karmy i sadów nie powinno być chyba, że ten filtr jest tylko i wyłącznie do ozdoby-po za tym jest tam duża sprzeczność ponieważ po ustawieniu w nim ,że np chcemy robić tylko farmę główna koszyki powinny wyskoczyć tylko i wyłącznie z  produktami z farmy głównej-a wyskakuje ich masa z  farmami wszystkimi, więc jak to w końcu jest i po co filtr który nie działa?może  ktoś wytłumaczyć jakoś jasno i klarownie działanie tego filtru, tak po Polsku żeby szło to zrozumieć ?bo na chwilę obecną wychodzi na to iż działa on sobie jak chce na chybił trafił .


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Filtr nie działa jak powinien, bo skoro w nim zaznaczamy że np wykluczamy z wyzwań sady czy młyny to karmy i sadów nie powinno być chyba, że ten filtr jest tylko i wyłącznie do ozdoby-po za tym jest tam duża sprzeczność ponieważ po ustawieniu w nim ,że np chcemy robić tylko farmę główna koszyki powinny wyskoczyć tylko i wyłącznie z  produktami z farmy głównej-a wyskakuje ich masa z  farmami wszystkimi, więc jak to w końcu jest i po co filtr który nie działa?może  ktoś wytłumaczyć jakoś jasno i klarownie działanie tego filtru, tak po Polsku żeby szło to zrozumieć ?bo na chwilę obecną wychodzi na to iż działa on sobie jak chce na chybił trafił .


    Witam

    Wydaje się, że filtry nie działają tak jak powinny. W tej chwili zbieramy Wasze opinie i przesyłamy do Zespołu gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Co do wydarzenia szału nie ma, kolejny wyzysk na złoto. Kolejny zżeracz czasu czy MS nie wystarczy?
    Chodź jak ktoś nie pracuje i nie ma ogródka czy dzieci, ma czas na to wszystko. 
    Gra muli strasznie, trzeba poprawić płynność gry.
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
     witam 
    kochani zrubcie cos z ta gra  wchodze czesto do gry ale niemoge nic na farmach zrobic bo klikam  i klikam zeby cos zebrac 
    tak sie nieda grac  ludzie zmilujcie sie  nad graczami 
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 17.08.2018



    Post edited by MrocznyŻniwiarz (PL1) on
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Wcale do tego nie trzeba ani złota ani masy czasu,sojusz sam decyduje kiedy chce robić wyzwania i jakie chce robić, krótkie wyzwania schodzą w kilka minut, nie trzeba brać udziału w tych długich gdzie ilości są faktycznie powalające  ;)
    Po drugie fajne w tym jest to ,że nawet jak sojusz porwie się na duże i długie wyzwanie pkt nie traci mimo,tego że dane wyzwanie nie zostało ukończone.
    Owszem wydarzenie na chwilę obecną zawiera  sporo błędów bo np filtr nie działa i wymaga sporych poprawek,płynność gry na razie wyparowała  ;)
    Dobrze by było dodać opcje wzmocnień za dolary to raz,dwa nagrody za te długie wyzwania powinny być nieco ciekawsze to też wymaga poprawek,po trzecie opcje informacji Kto dane wyzwanie puszcza ,więc sporo do poprawienia ale ogólnie wydarzenie ciekawe ,dużo ciekawsze niż poprzednia wersja wyzwań.Przynajmniej dla mnie ,ale to kwestia tego co tu lubimy, każdy lubi co innego i takie Nasze prawo,nie musi się Nam wszystko podobać   :):):):).
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Filtr nie działa w ogóle, pytanie po co w takim razie jest?
  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    edytowano 17.08.2018
    Jiper powiedział(a):

    Torian (PL1) powiedział(a):
    Zobaczyłem ilości sztuk do zebrania w pierwszym wyzwaniu - trwa jeszcze ponad 12 godzin, do zebrania ponad 1500000 sztuk mleka, 7650 sztuk humusu, 146000 oliwek, 602000 kapusty. Nie wiem kto te ilości powymyślał, ale albo jest złośliwy, albo nie zna realiów gry, albo ma dziwne poczucie humoru. Kolejny element gry, który można sobie robić na luzie, włączyć i co się zbierze to się zbierze, bo szanse na wykonanie, nawet przy dużych staraniach, są zerowe.
    Witam,

    Najprawdopodobniej Twój sojusz wybrał jedno z najtrudniejszych wyzwań jakie są dostępne. Zacznijcie od łatwiejszych i krótszych wyzwań, a wtedy łatwiej będzie Wam je wykonać.


    Nie zwróciłem na to uwagi (ale w sumie, po tym co GGS z grą wyrabia, to trudno się dziwić) i rzeczywiście, ktoś włączył wyzwanie z 3 gwiazdkami. Na czacie sojuszowym pisałem o tej sytuacji łącznie z instrukcją, żeby wybierać wyzwania z jedną gwiazdką. Niestety dzisiaj po wejściu do gry okazało się, że ktoś ponownie włączył wyzwanie z trzema gwiazdkami i do tego to samo co poprzednio. To dowodzi, że chyba mamy jakiegoś szkodnika w sojuszu i że nick sojusznika uruchamiającego wyzwanie powinien być widoczny na czacie, bo w tej chwili sojusz ma związane ręce i nie może nic zrobić (co najwyżej można opuścić sojusz, żeby się nie denerwować).
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Przekazaliśmy już sugestię żeby na czacie wyświetlał się nick gracza który rzuca wyzwanie... Mamy nadzieję, że ta funkcja będzie dodana do wydarzenia w późniejszym czasie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • a cóż to za niespodziewana aktualka, długo potrwa?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    a cóż to za niespodziewana aktualka, długo potrwa?
    Proszę zerknąć w Nowinki.

    ~Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik