Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

15.08.2018 | Witajcie na Wioskowym Jarmarku!

215

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Akrobatka (PL1) powiedział(a):
    Dzięki:)
    A zaspokój moją ciekawość- komu rzuca się wyzwanie? Wybiera się sojusz, gracza, a może konia:P?
    Wybiera się niby sojusz, ale nie ścigamy się z tym sojuszem, tylko mamy określony czas aby zebrać 4 produkty, np. 30 minut, 1h , 13h  wyzwanie kończy się jak skończy odliczać jego czas, więc można zebrać w nim więcej produktów niż jest wymagane, ale to nie ukończy wyzwania wcześniej.
    Za każde wyzwanie dostajemy jakieś punkty i jest jakiś ranking sojuszy z tymi punktami.
    Ale trochę to zakręcone, to dopiero rozkminiamy.
    Jedno co złe, to wzmocnienia osobiste i sojuszowe są tylko za złoto.. 
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 15.08.2018
    no to przynajmniej jest jasność o co chodziło w tymi nowymi pomysłami :/

    a te produkty to zbiera cały sojusz? i czy da się wybierać produkty do zbierania?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 15.08.2018
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    no to przynajmniej jest jasność o co chodziło w tymi nowymi pomysłami :/

    a te produkty to zbiera cały sojusz? i czy da się wybierać produkty do zbierania?

    Cały sojusz zbiera. nie można wybrać konkretnego produktu jak w starych wyzwaniach.. i niestety jedna osoba wybiera  i rzuca wyzwanie dla całego sojuszu, nie wiadomo nawet kto , bo na czacie nie ma o tym info :/
    Sa 4 produkty do zebrania i widać tylko z jakiej kategorii będą produkty w wyzwaniu np. sady , obiekty hodowolane, obiekty produkcyjne , pola itp.
    Więc się różne trafiają , jak na scrrnach poniżej widać kategorie i  co nam wylosowało
    Wyzwania mają różną długość od 30 minut do 13h i sobie można wybrać czy chcemy robić np. dłuższe czy krótsze.
    Ścigamy się więc z czasem, aby zdążyć zebrać wymagane produkty zanim wyzwanie dobiegnie końca ;)






  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Jak czytam co piszecie o tych wyzwaniach to jasno widac, że aktualizacja znowu ma na celu zmobilizowanie do wydawania zlota przez graczy. Jak zwykle postulaty żeby było widać kto rzuca wyzwanie, zaangażowanie w projekty itp. zostaly skutecznie planeta przez ggs. Wcale mnie to nie dziwi:)

    Jak mi sieten bubel uruchomi to podzielę się wrażeniami. Powodzenia
  • Witam nie rozumiem na NK  jest  wioskowy festiwal tu nigdzie nie ma ,może ktoś to nam wytłumaczy 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    danka63 (PL1) powiedział(a):
    Witam nie rozumiem na NK  jest  wioskowy festiwal tu nigdzie nie ma ,może ktoś to nam wytłumaczy 
    Witam

    Serwery partnerskie otrzymały nowe wydarzenie wcześniej, aby Zespół mógł sprawdzić stan danego wydarzenia lub nowej funkcji przed uruchomieniem na serwerach głównych. Jest to powszechna praktyka w grach przeglądarkowych.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • ogromne dzięki Zaczarowana :)
    przynajmiej widzimy że lepiej będzie się od tego trzymać z daleka chociaż pewnie się nie da bo jeśli nie przeciwnicy to ktoś z sojuszników przypadkiem uruchomi :/ no cóż i tego bubla jakoś przełkniemy 
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    A czy wiadomo o której on ruszy?
  • Miało ruszyć wczoraj ale aktualizacje jest ciągle przekładana.
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 16.08.2018
    haha, pewnie jak tylko uda się im w końcu zatrudnić chociaż jednego informatyka który zna się na swojej robocie

    no nic, czekamy dalej, może jeszcze w tym miesiącu...
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    ogromne dzięki Zaczarowana :)
    przynajmiej widzimy że lepiej będzie się od tego trzymać z daleka chociaż pewnie się nie da bo jeśli nie przeciwnicy to ktoś z sojuszników przypadkiem uruchomi :/ no cóż i tego bubla jakoś przełkniemy 
    Ogólnie jarmark wydaje się bardziej ciekawy niż stara wioskowa liga, jak ktoś nie ma parcia na rankingi to   zbierając farmę można dostać jakieś drobne nagrody, typu żetony konstrukcyjne czy szybki nawóz.. ale ogólnie bez szału jak na razie to dla mnie.... chyba osobiście jednak wolę mistrzostwa sojuszy, bo tam sobie sama odpalam misję i ustalam co zbieram... ale zawsze jakaś nowość... ;)

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 16.08.2018
    Czy możemy sie spodziewać że po dwu godzinnej szybkiej poprawce wystartuje jarmark ?? 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Czy możemy sie spodziewać że po dwu godzinnej szybkiej poprawce wystartuje jarmark ?? 
    Witam
    Nie mamy informacji w tej sprawie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    edytowano 16.08.2018
    Człowieki czego się denerwujecie ? Ta gra podwyższa ciśnienie i motywuje do dalszych działań . Acha ''lol'' nie mogę.Osobiste pytanie do naszych moderatów a mianowicie , dlaczego u mnie kapitan wciąz żada produktów z Wyspy Rajskiej  jesli juz kończy sie Wyspa Wikingów? Dla mnie to ciekawostka , bo i tak sobie odpuściłam tą grę , zwycięzyła kwestia przyzwyczajenia i tak sobie klikam i ciekawa jestem co jeszcze szanowny GGs ***** znaczy sie wprowadzi .Pozdrawiam.

    Edit/ Polecam stonować swoje wpisy.
    Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    olimpia43 (PL1) powiedział(a):
    Człowieki czego się denerwujecie ? Ta gra podwyższa ciśnienie i motywuje do dalszych działań . Acha ''lol'' nie mogę.Osobiste pytanie do naszych moderatów a mianowicie , dlaczego u mnie kapitan wciąz żada produktów z Wyspy Rajskiej  jesli juz kończy sie Wyspa Wikingów? Dla mnie to ciekawostka , bo i tak sobie odpuściłam tą grę , zwycięzyła kwestia przyzwyczajenia i tak sobie klikam i ciekawa jestem co jeszcze szanowny GGs ***** znaczy sie wprowadzi .Pozdrawiam.


    Witam

    Na temat owoców pisaliśmy TU. Zapraszam do lektury.

    mmaarrkkoo (PL1) powiedział(a):
    Miało ruszyć wczoraj ale aktualizacje jest ciągle przekładana.
    Aktualizacja została wgrana już wczoraj, o czym informowaliśmy TUTAJ.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Szybka poprawka ? Chyba nie znam znaczenia słowa " szybka" 
    Pytanie ile popsują w takim czasie
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 16.08.2018
    Ja już się zalogowałem ;)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Możecie już zalogować się do gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    I pytanie czy dzisiaj się jarmark pojawi ?? 
  • I gdzie jest ten jarmark ?

  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    duzo gadania o jarmarku gdzies pisali ze to dzis  a tu czekam od rana  i cisza 
  • ja tez czekam.... a Jarmarku nie ma......moze do jutra sie pojawi...
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    I pytanie czy dzisiaj się jarmark pojawi ?? 
    Witam

    Według planu powinno wystartować dzisiaj. Obecnie Zespół testuje niektóre problemy dotyczące liter cyrylicowych, natomiast nowe wydarzenie jest już dostępne na 4 serwerach (ES, UK, RU, BG).
    Wydarzenie powinno pojawić się wkrótce i u nas ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 16.08.2018
    I jest jarmark, ale jak chce sie wyszukać wyzwanie to strzasznie zacina 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    I jest jarmark, ale jak chce sie wyszukać wyzwanie to strzasznie zacina 
    Witam ponownie

    Zgłoszone.

    ~Yalenka
  • jest jest..... juz mam i pierwsze wyzwanie realizujemy.... narazie jest ok ale tez mi zacina..... nagrody przekazuje i wiekszych wad nie widze.....;-)
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Czy nagrody indywidualne są tylko raz do zdobycia czy przy każdym wyzwaniu od nowa można zdobyć je wszystkie ?
  • Adamcom (PL1)Adamcom (PL1) PL1 Posty: 29
    Witam po ostatniej aktualizacji Jarmark , gra sie wiesza restart co 10 minut to nie gra tylko mordęga, nie było przed tem tego, przed aktualizacją robiłem restart co 1 godzine , a teraz to tragedia . 
    Prosze naprawcie to .
    Pozdrawiam
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 16.08.2018
    Witajcie

    Wiemy, że gra bardzo spowolniła jednak teraz nie możemy nic zrobić. Prosimy o cierpliwość i odrobinę wyrozumiałości.  Zespół musi omówić opcje, jak poradzić sobie z tym problemem, niestety nastąpi to dopiero jutro.

    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Czy nagrody indywidualne są tylko raz do zdobycia czy przy każdym wyzwaniu od nowa można zdobyć je wszystkie ?
    Nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi na to pytanie w chwili obecnej. Dopytam.

    Edit/ Dopytałam i nagrody za wysiłek można wygrać tylko raz podczas trwania wydarzenia, natomiast nagrody za wsparcie mogą być wygrane kilka razy, gdy gra się różne wyzwania po raz pierwszy.


    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 16.08.2018
    Yalenka powiedział(a):
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Czy nagrody indywidualne są tylko raz do zdobycia czy przy każdym wyzwaniu od nowa można zdobyć je wszystkie ?
    Nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi na to pytanie w chwili obecnej. Dopytam.

    Edit/ Dopytałam i nagrody za wysiłek można wygrać tylko raz podczas trwania wydarzenia, natomiast nagrody za wsparcie mogą być wygrane kilka razy, gdy gra się różne wyzwania po raz pierwszy.


    Pozdrawiam,
    Yalenka
    To w takim razie jeśli dobrze rozumiem to zdobywając wynik osobisty zdobywam nagrody za aktywność ??
    To jak wyjaśnić że wynik osobisty mam większy niż wynik który wynika z tego ile nagród zdobyłem ?? I dlaczego jak doszedłem chyba do 13 nagrody, to nagrody znów  musiałem od nowa zdobyć i od nowa się dopisały do konta, i przez to mam mniej nagród zdobytych..

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik