Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

15.08.2018 | Witajcie na Wioskowym Jarmarku!

YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
Witajcie Farmerzy!

W Oficjalnych Ogłoszeniach pojawiła się zapowiedź najnowszej aktualizacji.
Całe ogłoszenie możecie znaleźć TUTAJ.

Zachęcamy do komentowania i wyrażania swojej opinii na temat najnowszej aktualizacji.

Pozdrawiam,
Yalenka
«1315

Komentarz

  • wszystko pięknie , tylko podstawowe pytanie, kiedy skończy się liga i wystartuje jarmark?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 14.08.2018
    Witam

    Proszę zapoznać się z TYM  i TYM wpisem.

    ~Yalenka
  • czyli jak nic sie nie sypnie to może jutro, a znana jest już przybliżona godzina aktualki?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    czyli jak nic sie nie sypnie to może jutro, a znana jest już przybliżona godzina aktualki?
    Witam ponownie

    Godzina aktualizacji podawana jest w nowinkach w dniu samej aktualizacji, ponieważ przed uruchomieniem i wgraniem aktualizacji najpierw przeprowadzane są testy na naszym wewnętrznym serwerze. Następnie aktualizacja jest wgrywana w pierwszej kolejności na serwery partnerskie, a następnie na serwery główne.


    ~Yalenka
  • Ok, dziękuję za odpowiedzi, pozostało zatem poczekać na ten nowy tworek, może będzie coś fajnego, chociaż z zapowiedzi wygląda na mocno zbliżony do obecnych MS...
  • "Do gry zostanie wprowadzonych mnóstwo nowych funkcji i mnóstwo zabawy! Wkrótce przedstawimy Wam bardziej szczegółowe informacje, dzięki którym będziecie przygotowani do podjęcia nowych działań."

    "Nowe wydarzenie będzie ulepszane na przełomie najbliższych tygodni"

    czyli nie dosyć że góra nowości czytaj błędów to jeszcze nie ma  nawet ostatecznej wersji tego bałaganu!
    najlepiej przez miesiąc odpuścić sobie grę i wrócić jak się trochę ogarniecie i wyeliminujecie większość błędów, które wprowadzicie bo wiadomo ze kilka znowu zostanie z nami na dłużej :/

    serwer testowy się kłania!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    "Do gry zostanie wprowadzonych mnóstwo nowych funkcji i mnóstwo zabawy! Wkrótce przedstawimy Wam bardziej szczegółowe informacje, dzięki którym będziecie przygotowani do podjęcia nowych działań."

    "Nowe wydarzenie będzie ulepszane na przełomie najbliższych tygodni"

    czyli nie dosyć że góra nowości czytaj błędów to jeszcze nie ma  nawet ostatecznej wersji tego bałaganu!
    najlepiej przez miesiąc odpuścić sobie grę i wrócić jak się trochę ogarniecie i wyeliminujecie większość błędów, które wprowadzicie bo wiadomo ze kilka znowu zostanie z nami na dłużej :/

    serwer testowy się kłania!
    Nowe wydarzenie, nowe problemy z gra.
    To będzie fascynujące zobaczyć, ile zlota poplynie do GGS od  sojuszy z topu:)
    Bledy? Czy to kogoś poza nami obchodzi?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    A mnie się podoba :D nawet bardzo :D nowa filiżanka do kawy...równie urocza jak poprzednie...jedno co jest naprawdę super w BF...to dekorki...

    A teraz będę się doszukiwać głupot :D:p i zapytam jak praca zbiorowa może nie mieć listy uczestników ? powtórka z bubla? sojusz razem ma coś robić i nikt nic nie widzi ? jak można wypuszczać wydarzenie, które nie jest gotowe w całości bo nie zawiera najważniejszej rzeczy a mianowicie spisu uczestników i ich dokonań?

  • Przeciez jutro jest swieto, kto pracuje w dzien swiateczny?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    Przeciez jutro jest swieto, kto pracuje w dzien swiateczny?


    Ggs pracuje:))) w święto, a to swieto to nie u nich
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    "Do gry zostanie wprowadzonych mnóstwo nowych funkcji i mnóstwo zabawy! Wkrótce przedstawimy Wam bardziej szczegółowe informacje, dzięki którym będziecie przygotowani do podjęcia nowych działań."

    "Nowe wydarzenie będzie ulepszane na przełomie najbliższych tygodni"

    czyli nie dosyć że góra nowości czytaj błędów to jeszcze nie ma  nawet ostatecznej wersji tego bałaganu!
    najlepiej przez miesiąc odpuścić sobie grę i wrócić jak się trochę ogarniecie i wyeliminujecie większość błędów, które wprowadzicie bo wiadomo ze kilka znowu zostanie z nami na dłużej :/

    serwer testowy się kłania!
    ..Sama jestem ciekawa ..tych nowych funkcji ?...co nam tu ..wymyślą ..nowego ? i jakie ..?  ;P ..Co do błędów to będzie ich na pewno sporo .. :( 
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Tak jak słusznie zauważyliście w Niemczech nie ma jutro dnia wolnego, więc GGS normalnie pracuje.

    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    "Do gry zostanie wprowadzonych mnóstwo nowych funkcji i mnóstwo zabawy! Wkrótce przedstawimy Wam bardziej szczegółowe informacje, dzięki którym będziecie przygotowani do podjęcia nowych działań."

    "Nowe wydarzenie będzie ulepszane na przełomie najbliższych tygodni"

    czyli nie dosyć że góra nowości czytaj błędów to jeszcze nie ma  nawet ostatecznej wersji tego bałaganu!
    najlepiej przez miesiąc odpuścić sobie grę i wrócić jak się trochę ogarniecie i wyeliminujecie większość błędów, które wprowadzicie bo wiadomo ze kilka znowu zostanie z nami na dłużej :/

    serwer testowy się kłania!
    ..Sama jestem ciekawa ..tych nowych funkcji ?...co nam tu ..wymyślą ..nowego ? i jakie ..?  ;P ..Co do błędów to będzie ich na pewno sporo .. :( 
    O nowych funkcjach z pewnością będziemy informować na łamach forum, gdy tylko będą miały zostać wprowadzone do gry :)

    Dobrej nocy,
    Jiper
  • nadejszedł dzień wielkiej aktualizacji a info zero :/

    posypało się? przełożyli? odwołali? bo przecież podobno pracują...
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Ja już jestem "zafascynowana" tym Wioskowym Jarmarkiem, bo czyż nie jest ciekawe ciągle czytać o zmianach startu i aktualizacji. Już nawet nie warto zaglądać na forum bo tu tylko dezinformacja.
    Najlepiej nic nie wiedzieć i czekać tylko co i kiedy popsują. >:)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ciekawe co tym razem aktualizacja jutrzejsza rozwali, stawiam na złote rybki. A i jeszcze pytanie o ukryte i niezapowiedziane zmiany. Zważywszy jak to idzie, szykuje sie piękna katastrofa aktualizacji, ale to nic nowego. 
    Ggs zrobcie cos raz porzadnie, a zapomniałem takiej możliwości nie ma;)
  • Aktualizacja miala być jutro a właśnie jest informacja w nowinkach powinna informować a nie wprowadzać w blad:(
  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    Jednak jest aktualizacja, co za bałagan  :|:|
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Niestety aktualizacja wystartowała teraz, nikt nas nie poinformował w porę by odpowiednio wcześniej zamieści informacje w Nowinkach.
    Za te niedogodności przepraszamy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Moje najszczersze wyrazy współczucia dla Yelenki i Vipera bo jak widać ich GGS traktuje tak samo jak nas a oni dodatkowo zbierają "cięgi" od nas graczy.
    Może lepiej zamknąć forum ????? :|:'(
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043

    po aktualizacji skasowało mi sezon konny, byłam w diamentowej lidze, a teraz mam przerwę między sezonami :(
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    no ok aktualizacja była i ktoś coś nowego zauważył?? czy tylko u mnie nic się nie stało poza zniknięciem wioskowej ligi? 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):

    po aktualizacji skasowało mi sezon konny, byłam w diamentowej lidze, a teraz mam przerwę między sezonami :(
    Witam zaczarowana28

    Zgłoszę.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
     jeszcze wyparowała wyspa wikingów :(
  • zapowiedzianej, przełożonej i wprowadzonej nowości oczywiście nigdzie znaleźć nie mogę za to przy siewie brzegowych wszędzie pokazuje produkcję 20szt na szczęście zbiory zalicza w poprawnej wysokości tylko głupio nie wiedzieć siejąc ile się spodziewać plonów...
  • Egra (PL1)Egra (PL1) PL1 Posty: 26
    a mi zniknęło trwające wyzwanie sojuszu :(
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 15.08.2018
    Wyskakują z farmy jakieś nagrody podczas zbioru produktów z wyzwania, ale nie odhaczają się one w poniższych oknach, jak nagroda jest już zebrana.. a chyba powinny..


    Brakuje także informacji na czacie kto rzuca wyzwanie lub kupuje wzmocnienie.
  • Akrobatka (PL1)Akrobatka (PL1) PL1 Posty: 69
    Zaczarowana, gdzieś Ty znalazła ten jarmark, bo u mnie nic nie ma:(?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 15.08.2018
    Akrobatka (PL1) powiedział(a):
    Zaczarowana, gdzieś Ty znalazła ten jarmark, bo u mnie nic nie ma:(?
    ja gram na serwerze naszaklasa, u nas chyba puścili to wydarzenie szybciej, aby przetestować, czy gra nie padnie ;)
    na głownym serwerze ma się zacząć ten jarmark jutro.. ;)
    jak się pojawi, to na pewno zauważycie, to będzie taki namiot jak niżej ;)

  • Akrobatka (PL1)Akrobatka (PL1) PL1 Posty: 69
    edytowano 15.08.2018
    Dzięki:)
    A zaspokój moją ciekawość- komu rzuca się wyzwanie? Wybiera się sojusz, gracza, a może konia:P?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Akrobatka (PL1) powiedział(a):
    Dzięki:)
    A zaspokój moją ciekawość- komu rzuca się wyzwanie? Wybiera się sojusz, gracza, a może konia:P?
    może wyzwanie GGS  rzucić? Mogliby wtedy swoje pomysły przetestować  ::smiley i zrozumieć jakie knoty wypuszczają...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik