Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.07.2018 | Turbożniwiarka!



Witajcie Farmerzy!

W Oficjalnych Ogłoszeniach pojawiła się zapowiedź najnowszej aktualizacji.
Całe ogłoszenie możecie znaleźć TUTAJ.

Zachęcamy do komentowania i wyrażania swojej opinii na temat najnowszej aktualizacji.

Pozdrawiam,
Yalenka
«1

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Pytanie: dlaczego za złoto?

    To powinno być gratis, a cóż to za udogodnienie , że złotem trzeba płacić?. Najpierw podlewanie wszystkich drzewek za zloto, teraz turbożniwiarka co dalej GGS?

    Dobrze że przymusu jeszcze nie ma, za TAKIE luksusy to ja dziękuję, i po staremu sobie pozbieram, może chciaz opcja za dolary? Ile to roboty?

    Pomyślcie czasem o dobru graczy, ale nie jak je odebrać.

    Balans turbożniwiarki he, he, he

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 19.07.2018
    Opcja fajna, ale nie za tę cenę.. na samej głównej farmie mam 68 obiektów - 1 klik - 680 złota mniej  :o zbyt wygórowana cena, jakby to była 1 sztuka złota za obiekt, pewnie nieraz bym skorzystała..
    a tak to dzięki, że ktoś pomyślał i dał możliwość ukryć ten przycisk.. schowam..  głęboko .. głęboko .. :)
    i w imieniu Graczy z nk. dziękujemy, za rekompensatę w sprawie koni, myślę, że wszyscy będą z niej usatysfakcjonowani :):+1:
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Pomysł równie trafiony jak podlewanie drzewek ale prawdopodobnie GGS lepiej na tym wyjdzie drzewko jest schowane wysoko nad główną farmą a turbo zbiór będzie obok zegarów wiec na pewno przynajmniej kilka osób przez przypadek kliknie i straci swój zapas złota, a ja mam inne pytanie czy skoro kombinujecie z zegarami to może w końcu uda się wam je naprawić bo zwłaszcza na kwiatowej po kilku zbiorach potrafi się zawiesić i pokazuje np czas do zbioru najdłuższej produkcji zamiast najbliższego zbioru
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 19.07.2018
    dobrze że przycisk da się schować :)
    ja bym nawet radził żeby GGS sobie go wsadziło do .... szuflady :D

    rozumiem że gracze się domagali takiego przycisku ale dokończenia kota też się domagamy i wioski wulkanicznej i kilku innych obiecanych rzeczy więc teraz mam nadzieję kolej na te nowości (oby nie za złoto :) )

    a już kumam:
    robisz misję z mlekiem, masz do zebrania 30obór, 300złota i zbiór w ostatniej sekundzie, szok przeciwnika bezcenny :D
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 19.07.2018
    Uważajcie , aby nie klilknąć w ten super przycisk..
    ja kliknęłam, myślałam że otworzy się okienko i coś mi tam pokaże i dopiero zatwierdzę czy zebrać, a tu nie.. pociągnęło z konta ponad 200 złota.,

    no nic.. przycisk ukryłam,, tam gdzie słońce nie dociera ;P

    jak coś żeby to schować, trzeba kliknąć w ten trójkącik:


     


  • I zespół naiwnie myśli że skusi graczy do kupowania złota. zamiast usprawnić grę bo muli to dla wygody mojej mam wydać gotówkę ? Niedoczekanie prędzej zrezygnuje a nie wydam ani jednej złotówki - za buble się nie płaci 
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    Długo jeszcze potrwa ta przerwa w dostępie do gry ?
  • U mnie pokazuje  ze połączenie z grą jest  przerwane   http://prntscr.com/k8h4tg
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Aktualizacja jest w toku, proszę cierpliwie czekać.

    Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam ponownie

    Dostęp do gry jest już możliwy.

    Yalenka
  • WinnerKuba44 (PL1)WinnerKuba44 (PL1) PL1 Posty: 91
    edytowano 19.07.2018
    Moim zdaniem pomysł zupełnie nie trafiony, może parę razy ktoś skorzysta przez pomyłkę, nawet w misje nie praktyczny, bo mając dajmy na to mleko, czemu mam zebrać tez świnki, kwiatki i inne rzeczy, w pół godzinki to ja i na piechotę sobie obórki poklikam….

    proponuje jeszcze drugi nakarm z automatu  ;)
  • Dorotka (PL1)Dorotka (PL1) PL1 Posty: 3
    a gdzie trafią zbiory ponad limit, bo zazwyczaj zbiera się więcej niż magazyny pomieszczą???
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    turbożniwiarka - ten pomysł jest tak głupi, tak strasznie głupi, ale tak bardzo, bardzo głupi, że jak jestem człowiek wygadany, tak słów mi brak

    jest to tak głupie, że nic głupszego do głowy mi nie przychodzi, aby porównać.

    ja wiem że jest sezon ogórkowy, że wymysla sie pierdoły i zapchajdziury w mediach, w polityce, wszędzie,
    ale tu... po super pomysle jakim był mundial za płotem, turbożniwiarka zakopała się w metrach mułu, przekopała się do dna, i dalej do chin

    ps - no niech mi ktoś napisze DO CZEGO de facto jest ta opcja? bo ja widzę tylko wyciąganie złociszy od graczy - czy do czegos innego też??
  • Jestem ciekawa jakim to wspaniałym pomysłem na wydawanie złota nas GGS zaskoczy, skoro Turbożniwiarka (swoją drogą zabawna ta nazwa) wskakuje zaraz po Futbolowej gorączce to chyba za mało złotka ludzie kupili podczas piłkarskiego eventu... I mnożnik złota też nie pomógł, drzewko sojuszu widocznie też nie lubi złotego podlewania. Gdy w grze, która już się robi monotonna, jedynym urozmaiceniem pozostają co chwilę dodawane nowe opcje na wydawanie waluty premium to dzieje się źle. Nie rozumiem dlaczego nie można było dodać również opcji za dolary? Niech byłaby strasznie nieopłacalna, ale byłaby to możliwość skorzystania z owego urozmaicenia dla graczy, którzy nie kupują codziennie złota. Byłoby to chociaż delikatnie oparte o granice sprawiedliwości. Może lepiej wydać nową edycję BF premium ze złotymi krowami, srebrnymi kurczakami i platynowym obornikiem za miliardy złota dla tych którzy tak uwielbiają tą walutę i z których tylko GGS żyje. 
    Ale koniec moich żalów i frustracji.
    Co do samej Turbożniwiarki opcja sama w sobie bardzo przydatna (nie patrząc tym razem na cenę), a szczególnie podoba mi się podsumowana ilość zebranych surowców, która (o dziwo) jest za darmo. W końcu wiem ile czego dokładnie zbiorę i bardzo mi się to podoba. Z samej możliwości masowego zbierania raczej często korzystać nie będę, ale przyda się taka opcja gdy naprawdę braknie czasu na monotonne klikanie i użeranie się z gigantycznymi wypadajkami. 
    Podsumowując opcja przydatna, ale cena wygórowana.
  • elcia06 (PL1)elcia06 (PL1) PL1 Posty: 32
    też sobie z głupoty posprzątałam i pozbyłam się złota, tylko nie wiem gdzie podziała się nadwyżka produktów  :'(:'(:'(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 19.07.2018
    Witam

    Nadwyżka produktów trafiła najpierw do magazynu, potem na targ i do sprzedaży, wszystko dość jasno jest pokazane na filmiku. możecie go zobaczyć w Oficjalnych ogłoszeniach.

    ~Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • bobo06 (PL1) powiedział(a):
    też sobie z głupoty posprzątałam i pozbyłam się złota, tylko nie wiem gdzie podziała się nadwyżka produktów  :'(:'(:'(
    Wydaje mi się (patrząc na obrazki pod ilością produktów do zebrania), że produkty trafiają kolejno: 
    1. Do magazynu
    2. Gdy magazyn pełny na targ (ale do których kontraktów? losowo?)
    3. Gdy nie masz ich w kontraktach są sprzedawane
    Tylko nie jestem pewna, czy dobrze to rozumiem i czy działa to tak jak powinno. 
  • Pomysł byłby super, gdyby była opcja za dolary. Nieraz wchodzę na farmę rano przed pracą i zbieram tylko część, bo obrobienie wszystkiego zabiera za dużo czasu. Zebranie jednym przyciskiem ułatwiłoby zbiory, ale drogi Zespole nie za taką cenę! żeby to chociaż był koszt taki jak sugerowała @zaczarowana28 (PL1), 1 szt za zbiór, to może czasem bym się na to zdecydowała.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Zapoznajcie się proszę z TYM wpisem.

    Yalenka
  • Ja bym się nie martwił gdzie nadwyżka trafia, bo jej po prostu nie ma, w sojuszu potestowali i zbierając ręcznie mieli 20 tys. jajek, a magicznym przyciskiem po 700 sztuk..
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Zapoznajcie się proszę z TYM wpisem.

    Yalenka
    popłakałam się ze smiechu, bo tylko juz smiech pozostał

    nie do uwierzenia :D
  • Ewodia (PL1)Ewodia (PL1) PL1 Posty: 13
    Podpisuję się pod wszystkie wpisy i komentarze... w dodatku przycisk totalnie nie sprawdza się w czasie MS bo by robić misje każdy chce i musi sam decydować ile i co chce zbierać i jaką misję teraz wykona...niepraktyczne i dziękuję za podpowiedź o wyłączeniu tego :)
  • Jak dla mnie to żadne udogodnienie tym bardziej że za złoto !!!!  Zresztą jak wykonuje się misje indywidualne, a jeszcze jest wszystko do zebrania na farmie to bez sensu naciskać ten przycisk i pozbawiać się tym samym wzięcia udziału w kolejnej misji. Co innego jeżeli zostanie nam na farmie już tylko załóżmy mleko, a akurat mamy taką misje to fajna sprawa, ale na pewno nie za złoto !!!!! Wolę już pozbierać pojedynczo.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 19.07.2018

    Jak widać nawet ZŁOTOŻNIWIARKA :p za złoto nie jest w pełni sprawna...ale to nie nowość :D:D:D

    Tak się zastanawiam czy my jeszcze jesteśmy potrzebni ? no tak - jesteśmy :D żeby kupić złoto :p:p:p...po czym kreatywny zespół może wprowadzić przycisk "graj" i Gracz zapłaci i gra se ;) będzie grać przez tydzień np. ...automatyczny gracz... B) rewelacja...

  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Dlaczego nie ma opcji złoto-dolary do wyboru ?Pomysł dobry lecz nie dla wszystkich. To się powinno nazywać Turbozłociarka :(
     Wprowadzają nowe udogodnienia a nie potrafia naprawić starych np. roślinki brzegowe.Cóż nam po tym ,że zespół jest świadom błędu i nic z tym nie robi.Zespół ma jeden cel;złoto,złoto złoto....


  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 19.07.2018
    Turbo też to wyczyściło? 



    Bo lista błędów po aktualce jest bardzo długa. Do tych przykrych należy np. usunięcie z listy magazynowej we wiosce pozycji "stalowe belki" wraz z całym ich zapasem. Danke szyn...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    qqq (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Zapoznajcie się proszę z TYM wpisem.

    Yalenka
    popłakałam się ze smiechu, bo tylko juz smiech pozostał

    nie do uwierzenia :D
    normalnie szczęka mi opadł i przykleiła się do podłogi, wracam sobek z pracy i czytam
    Ja bym poszedł dalej, to już nie jest głupie , to jest żałosne.
    Trzeba  tylko uważać, bo za chwilę przy logowaniu w  wyskakujących okienkach  zapytają nas : Czy chcesz zebrać wszystko?
    Ja to klikam i nie czytam, bo mnie te informacje tak w...ją, że szok. a jak ktoś na to wpadnie?
  • Ala31 (PL1)Ala31 (PL1) PL1 Posty: 53
    Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!!!! Tak chcecie wyłudzać złoto? Kupa ludzi kliknęła żeby zobaczyć... Zenada taka sama, jak z ogólnym podlewaniem drzewka!  
  • Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Nadwyżka produktów trafiła najpierw do magazynu, potem na targ i do sprzedaży, wszystko dość jasno jest pokazane na filmiku. możecie go zobaczyć w Oficjalnych ogłoszeniach.

    ~Yalenka
    po czym...

    "Uwaga!!!!! Zebrane produkty z  Turbożniwiarką obecnie nie liczą się w pełni do misji, ani do projektów i eventów . Dalsze informacje na ten temat zostaną podane jutro."

    więc jeśli gracze zauważą błędy to się nie znają, nie umieją czytać i mają sobie obejrzeć filmik, przelogować się albo pisać do supportu
    no chyba ze wreszcie zespół zauważy iż wypuścił kolejnego bubla, a to wtedy sobie gracze poczekajcie i uważajcie żeby nie tracić zbiorów za złoto, jakby nie szło zablokować natychmiast tej złotejżniwiarki :/

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik