Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.11.2017 | Światowe Mistrzostwa powracają!

11820»

Komentarz

  • Mam pytanie kiedy przyznawane są medale za MŚ bo jak do tej pory nie mamy nic 
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Czy wiadomo w jakie dni będziemy otrzymywać monety mistrzostw ?? :) 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 09.07.2018
    Witam

    Najprawdopodobniej dzisiaj otrzymacie rankingi i monety.

    Edit/ Potwierdzone, dzisiaj otrzymacie monety oraz rankingi Światowych Mistrzostw.

    Edit 2/ Proszę zapoznać się z wpisem w Nowinkach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • Mam pytanie trochę nie na temat, w poprawce kalendarza wydarzeń nawarstwiają się 2 wydarzenia ...

    a mianowicie ms i silos zwykły...mniemam ,że to silos będzie w tym czasie..bo dodano go później.

    Chodzi o termin 21 lipca do 24 lipca.

    Aha i czy wszystkie święta ciężkiej pracy mają startować teraz o 2 w nocy????

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):

    Mam pytanie trochę nie na temat, w poprawce kalendarza wydarzeń nawarstwiają się 2 wydarzenia ...

    a mianowicie ms i silos zwykły...mniemam ,że to silos będzie w tym czasie..bo dodano go później.

    Chodzi o termin 21 lipca do 24 lipca.

    Aha i czy wszystkie święta ciężkiej pracy mają startować teraz o 2 w nocy????

    Witam

    Daty zostały zmienione ;) 
    Niestety nie mogę Wam potwierdzić godziny startu silosów ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Witam 
    Mam pytanie dlaczego handlarz mistrzostw wprowadza nas w błąd i oszukuje wyłudzając tym samym ciężko zdobywane monety ????????
    Chodzi mi o zakup tropikalnego chlewu w którego opisie pisze, że zajmuje mniej miejsca niż zwykły co nie jest prawdą bo 7x6 zwykły chlew i 7x6 tropikalny kupiłam 2 takie chlewy tracąc 9976 monet, czas na zburzenie chlewu na poziomie 9 żeby się przekonać, że nic nie zyskuje. Nie dam się więcej wrobić i od dzisiaj mam w nosie Wasze światowe mistrzostwa :s:s
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    elek 1 (PL1) powiedział(a):
    Witam 
    Mam pytanie dlaczego handlarz mistrzostw wprowadza nas w błąd i oszukuje wyłudzając tym samym ciężko zdobywane monety ????????
    Chodzi mi o zakup tropikalnego chlewu w którego opisie pisze, że zajmuje mniej miejsca niż zwykły co nie jest prawdą bo 7x6 zwykły chlew i 7x6 tropikalny kupiłam 2 takie chlewy tracąc 9976 monet, czas na zburzenie chlewu na poziomie 9 żeby się przekonać, że nic nie zyskuje. Nie dam się więcej wrobić i od dzisiaj mam w nosie Wasze światowe mistrzostwa :s:s
    Dobry wieczór

    Zgłaszaliśmy już jakiś czas temu błędny opis w tym budynku. Zgłoszenie ponowie. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ale tropikalny chlew daje znacznie więcej świnek niż normalny mimo,że zabiera tyle samo miejsca, więc to nie do końca jest tak że nic nie zyskujesz  ;);););) Opis z wielkością powinien być już dawno skorygowany bo może wielu graczy w prowadzić w błąd co może być naprawdę irytujące zwłaszcza jak gracz liczy na to,że chlew zabiera mniej miejsca....

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik