Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

13.06.2018 | Futbolowa gorączka!

19

Komentarz

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 03.07.2018
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Proszę o zapoznanie się z wpisem w Nowinkach.

    Miłego dnia,
    Yalenka

    Pytanie do moderatora:, dlaczego jak się wchodzi na forum w ostatnie dyskusje to nie ma w nich Nowinek ze świata Big Farm ?? 


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 03.07.2018
    Witam

    Dodaj sobie Nowinki do ulubionych, na pewno nie przegapisz w ten sposób informacji ;)
    Dlatego nie ma?Nowinki zapewne są gdzieś w ostatnich dyskusjach, ale na bardzo dalekiej pozycji... ponieważ sam wątek został założony bardzo dawno temu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 03.07.2018
    Mam w ulubionych ;) , ale czasami i tak idzie to przegabić ze względu na dużą ilość komentarzy w innych dyskusjach. 
    Post edited by Sensei (PL1) on
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 03.07.2018
    Witaj

    Przepraszam edytowałam wpis ;) Przeczytaj raz jeszcze ;)

    EDIT/ 
    P.S. Być może masz racje i mamy problem z wyświetlaniem, na wszelki wypadek zgłoszę ;)
    Jak klikniesz w ulubione to powinno Cię przenieść do ostatniego zamieszczonego postu.

    EDIT 2/ Nowinki i Kalendarz powinny być widoczne w ostatnich dyskusjach, niestety mamy błąd z wyświetlaniem na forum. Problem został zgłoszony ;)

    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 03.07.2018
    i dalej nie otrzymałem punktów za karne Chorwacja Dania................ czy ktos to naprawi porzadnie

    Czy punkty otrzymali wyróżnieni i zasłużeni?

    Edit/ Połączyłam posty, proszę używać edycji.
    Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Zgłosiłam. Wygląda na to, że nie wszyscy otrzymali zaległe punkty.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    mam nadzieje, ze to naprawicie bo z moich wyliczeń brakuje mi ok 4,5 miliona punktów
  • też mnie poprawka ominęła, ponad 3 mln pucharków brakuje
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 03.07.2018
    5 lat gram w to ***** ale widzę, ze chyba nadszedł czas rozstania, bo w dalszym ciągu olewacie nas i macie w głębokim poważaniu co do Was się pisze. Co nie ruszycie to błąd na błędzie a na koniec odpowiadacie z supportu, że system nie napotkał takiego błędu. Ogarnijcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Edit/ Proszę trzymać emocje na wodzy!
    Yalenka

  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 03.07.2018
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    5 lat gram w to ***** ale widzę, ze chyba nadszedł czas rozstania, bo w dalszym ciągu olewacie nas i macie w głębokim poważaniu co do Was się pisze. Co nie ruszycie to błąd na błędzie a na koniec odpowiadacie z supportu, że system nie napotkał takiego błędu. Ogarnijcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Edit/ Proszę trzymać emocje na wodzy!
    Yalenka


    to róbcie tak, ze by było dobrze i proszę nie wykropkowywać to co pisze bo zdanie nie ma sensu
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Forum zobowiązuje mamy tu pewne zasady ,których naucz się przestrzegać. To wszystko w tym temacie ode mnie. Następne będą tylko punkty karne w systemie.

    Problem został zgłoszony, proszę cierpliwie czekać.

    Yalenka
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    No fajnie,miały być dodane pucharki i piłki i co ?
    Nie ma, nie ma, nie ma....
    Tylko wybrańcy dostali zaległe puchary i piłki, ech....szkoda słów.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Czy jeszcze ktoś z Waszych sojuszy nie otrzymał punktów po poprawce? Bardzo proszę o podanie mi nicków graczy w prywatnej wiadomości.

    Dziękuję. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 03.07.2018


    Wiec ja się pytam od kiedy produkcja w kurniku trwa ponad 2 godziny ??
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Nie ten wątek, bardzo proszę o zgłaszanie problemow w odpowiednim dziale na forum.
    A jak na razie spróbuj się przelogować, wyczyścić pamięć przeglądarki. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 03.07.2018
    Po drugim prze logowaniu pomogło ;) Czas na błędny zmienił się  gdy zostały dodane puchary za mecz który przed chwilą się zakończył :) 
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Czy jeszcze ktoś z Waszych sojuszy nie otrzymał punktów po poprawce? Bardzo proszę o podanie mi nicków graczy w prywatnej wiadomości.

    Dziękuję. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Ja nadal nie dostałam punktów za karne, więc kto mam pisać na priv ?
    Szef sojuszu ma przesłać listę tych, którzy w sojuszu nie dostali czy każdy indywidualnie ?
    i co jeśli szef jest nieobecny w tej chwili ?

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Twój nick już podałam. Każdy kto nie otrzymał punktów powinien wysłać do mnie wiadomość prywatną lub zróbcie listę osób i niech jedna osoba wyśle to do mnie w wiadomości prywatnej ;) 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    OK, dzięki za błyskawiczną odpowiedź.
    Pozostaje mi czekanie na dopisanie pucharów i gwizdków.
  • Ja też nie otrzymałam pucharów i piłek za karne w meczu Chorwacja-Dania :(
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Też nie dostałam punktów za karne w meczu Chorwacja- Danie :(( Dzisiejszy wynik w meczu Szwecja- Szwajcaria według zespołu to 1 - 0 :((( Gdzie moje punkty za resztę bramek ????
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    LadyBug (PL1) powiedział(a):
    Ja też nie otrzymałam pucharów i piłek za karne w meczu Chorwacja-Dania :(
    Witam,
    Zgłoszę rano.

    Asia 1208 (PL1) powiedział(a):
    Też nie dostałam punktów za karne w meczu Chorwacja- Danie :(( Dzisiejszy wynik w meczu Szwecja- Szwajcaria według zespołu to 1 - 0 :((( Gdzie moje punkty za resztę bramek ????
    Witaj
    Wyniki meczu Szwecja- Szwajcaria

    oraz Kolumbia- Anglia z karnymi
    Jeśli zalogowałaś się po odbytych meczach wystarczyło kliknąć na zielona strzałkę i zobaczyłabyś swoje wyniki.
    Brak punktów u niektórych graczy za mecz Chorwacja- Dania po dzisiejszej poprawce został zgłoszony.
    Tak jak wyżej Twój nick zgłoszę rano.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Ewodia (PL1)Ewodia (PL1) PL1 Posty: 13
    Już jakiś czas skończył się mecz Brazylia- Meksyk i nie dostałam pucharów...to kolejny mecz , z którego nie pojawiło sie żadne okienko :(
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Ewodia (PL1) powiedział(a):
    Już jakiś czas skończył się mecz Brazylia- Meksyk i nie dostałam pucharów...to kolejny mecz , z którego nie pojawiło sie żadne okienko :(
    Witam,
    Jeśli jesteś pewien, że punkty nie zostały doliczone - skontaktuj się z supportem gry w celu wyjaśnienia sprawy. Nie dostaliśmy żadnych sygnałów jakoby doliczenie punktów z tego meczu nie zadziałało prawidłowo, więc jest to sprawa indywidualna.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    Hmmm, lista powstała i .....i niiiiiccc
    Ani pucharów i piłek za karne po meczu Chorwacja - Dania, ani żadnej nowej informacji w tej sprawie...
    A przecież już minęło sporo czasu od powstania listy.... czyżby była aż tak długa ?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    alemania4 (PL1) powiedział(a):
    Hmmm, lista powstała i .....i niiiiiccc
    Ani pucharów i piłek za karne po meczu Chorwacja - Dania, ani żadnej nowej informacji w tej sprawie...
    A przecież już minęło sporo czasu od powstania listy.... czyżby była aż tak długa ?
    To tylko taka dymna zasłona była, że coś się dzieje...weekend jest, Zespół ma wolne pewnie
  • Ja też nadal nie otrzymałam pucharów i piłek za te karne. A jeśli chodzi o te wyskakujące okienka po każdym meczu to mi też za któryś mecz nie wyskoczyło i nie wiem czy doliczyło mi nagrody
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No własnie a co z tymi nieotrzymanymi pkt za karne?na liście się skończy ?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    No własnie a co z tymi nieotrzymanymi pkt za karne?na liście się skończy ?
    Witam
    Na chwilę obecną nie zapadły jeszcze ostateczne decyzje.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 11.07.2018
    witam...
    Czy w tym evencie liczą się mecze i gole, czy też to, ze jak ktoś przegra a dalej gra to już jest nieważne? Wydaje  mi się, że ktoś popełnił błąd autując Belgię, gdyż będzie jeszcze grała w meczu o 3 miejsce.



    Mama nadzieje, że to jest błąd. Pozdrawiam Jurzrma

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik