Strona główna Polish Sprawdź, co kryje archiwum!

brak nagród za mecz piłkarski

Obstawiłem Rosję, było 5-0 czyli powinienem dostać daną ilość nagród razy 5, nie otrzymałem nic. W dyskusji o evencie widać, że inni też mają ten problem:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/179737/13-06-2018-futbolowa-goraczka/p5

Patrząc po rankingu w moim przedziale, wygląda na to że naprawdę sporo osób nie dostało nagród (bo nie wierzę, że nie stawiali w ogóle). U mnie w sojuszu ktoś nawet powiedział, że dostał nagrody za Arabię Saudyjską, pomimo że miała ona 0 bramek.

Możecie chociaż raz zrobić coś porządnie? I nie piszcie o supporcie, bo zanim odpiszą to skończą się mistrzostwa, albo w ogóle nie odpiszą jak zwykle.

Komentarz

  • obstawiłam Rosję Niestety nagród nie dostałam  Nie bawię się już w taki ewent
  • Zgadza się, Rosja również obstawiona nagród brak.
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    ale lipa ;(

    to pewnie dziś zrobią aktualkę. pozniej aktualkę do aktualki. pod koniec dnia aktualkę aktualki do aktualki oraz aktualkę aktualki...

    sumarycznie nic sie nie zmieni, ale dostaniemy info ze zespół jest swiadomy problemów a bogu ducha winni moderzy bedą odsyłac do supportu ;(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Proszę się zapoznać z TYM oświadczeniem.

    ~Yalenka
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Normalka. Znowu czegoś nie dopracowali. Gracze tracą, zespół nic nie może. Już mnie to nie dziwi.
  • Xsena (PL1)Xsena (PL1) PL1 Posty: 4
    dlaczego od kilku minut wcale nie wpadaja mi gwizdki podczas zbiorów ?
  • przed karnymi dostalam  nagrode za  remis 1:1     a gdzie za bramki z  rzutow karnych?
  • Dlaczego dostaliśmy punkty tylko za bramki z meczu ( 1:1)..a za karne już nie??
    I dlaczego można było dokładac gwizdki,dy mecz trwał,tuż przed karnymi?????
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    u mnie jest podobnie dostałam za remis przed zakończeniem meczu
  • Dokładnie, też nie dostałam, coś się posypało, w naliczaniu pucharków. Za wcześniejszy mecz za karne punkty były.
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    RulerAgnieszk04 (PL1) powiedział(a):
    przed karnymi dostalam  nagrode za  remis 1:1     a gdzie za bramki z  rzutow karnych?
    U mnie identyczna sytuacja. Dostałam nagrody za remis, ikony "mecz trwa" znikły, podczas gdy rozgrywka trwała dalej w najlepsze - karne. W poprzednim meczu (Rosja - Hiszpania) bramki z karnych zostały uwzględnione, w tym wieczornym (Chorwacja - Dania) już nie. Proszę o wyjaśnienia.
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    pamiętajmy ze ggs w niedzielę nie pracuje - zatem kto grzebał??

    no kto??

    :trollface:
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Dobry wieczór Farmerzy,

    Jak pewnie większość z Was zdążyła zauważyć po rozegraniu meczu Chorwacja - Dania, osoby które były zalogowane do gry dostały punkty jedynie za wynik bez rzutów karnych (1:1). 
    Zgłosiliśmy problem do Zespołu i gdy tylko dostaniemy odpowiedź, umieścimy ją na forum.

    Dobrej nocy,
    Jiper
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    U mnie identyczna sytuacja dało za remis 1 : 1 rzuty karne nie uwzględnione :(
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    Jiper powiedział(a):
    Dobry wieczór Farmerzy,

    Jak pewnie większość z Was zdążyła zauważyć po rozegraniu meczu Chorwacja - Dania, osoby które były zalogowane do gry dostały punkty jedynie za wynik bez rzutów karnych (1:1). 
    Zgłosiliśmy problem do Zespołu i gdy tylko dostaniemy odpowiedź, umieścimy ją na forum.

    Dobrej nocy,
    Jiper

    czy to znaczy ze gracze których nie było w grze otrzymali pucharki za karne?
    ajć :/
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Obecnie nie mamy żadnych informacji na ten temat, jednak jeśli dysponujecie jakimiś zrzutami ekranu (bez nicku Gracza, a jedynie z ilością punktów i wynikiem meczu) możecie umieścić je tutaj. Dołączymy je w załącznikach do tematu.

    Dobranoc,
    Jiper
  • Zapewne ten,co odpalił światowe..i zaskoczył zespół:D
  • Zrobiłem fotkę bo mnie zaniepokoił wynik
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    edytowano 02.07.2018
    Zrzut ekranu, na którym widnieje również godzina - mecz jeszcze trwał.

    Ps. I chyba faktycznie jest tak, że tylko osoby zalogowane nie dostały pkt za karne, bo spadłam w rankingu od zakończenia wczorajszego meczu o 2 miejsca, dziś rano o kolejne 4.
  • Straciłem ponad 4 mln.
    Jestem na pozycji 26 a powinienem być na 20. 
  • ja równie byłem zalogowany i otrzymałem pkt jedynie za wynik 1:1 w meczu chorwacja - dania, bez uwzględnienia rzutów karnych
    drogi zespole, wypadałoby to jakoś wyrównać...
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    ja straciłam ponad 3 mln. proszę się jak najszybciej tym zająć. 
  • Potwierdzam- osoby,które nie były zalogowane,dostały  punkty takze za karne! To kolosalna różnica  między 1:1, a 4:3...Wypacza całkowicie tabelę wyników.
    Niech szanowny zespół nawet ręcznie dopisuje brakujące punkty,ale muszą to naprawi,inaczej żadna rywalizacja w tej grze nie ma sensu.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 02.07.2018
    Tabelka za ostatni mecz Chorwacja - Dania, godzina również jest uwzględniona.


  • Crow75 (PL1)Crow75 (PL1) PL1 Posty: 2
    Mi również za remis dało punkty - za karne już nie
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Zapraszam do zapoznania się z wpisem w Nowinkach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dziękuję :)
    Dostałem brakujące punkty.
  • ja tez dostałam   dzieki   :):):)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    ~Yalenka
Ta dyskusja została zamknięta.