Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

13.06.2018 | Futbolowa gorączka!

1810

Komentarz

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Dane serwera nie kłamią, dałaś dzisiaj 837 gwizdków nic więcej... nie przekazałaś gwizdków przed meczem Rosja- Arabia Saudyjska.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    dopóki nie zobaczę"save" z dn. 14 czerwca  z godz.17..o ile takowy posiadacie.....nie wierzę...
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Czy ktoś już otrzymał zaległe punkty za 1 mecz Rosja -Arabia Saudyjska?
  • Nie otrzymałam zaległych punktów   Postawiłam ponad 50 tyś na Rosję Pisałam o tym zaraz po skończonym meczu
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    A czy punkty za mecz Argentyna - Chorwacja zostały przyznane? Bo niestety informacja o punktach wyskoczyła mi tylko do meczu Francja - Peru. Informacji o punktach za mecz Argentyna - Chorwacja nadal nie dostałam..
  • @karadok (PL1) Jeżeli nie wchodziłaś do gry pomiędzy tymi meczami, tylko po ostatnim Argentyna - Chorwacja (który swoją drogą był bardzo emocjonujący ;)) - punkty zostały podsumowane razem, a żeby to sprawdzić wystarczy kliknąć na zieloną strzałeczkę w pojawiającym się okienku powiadomienia. Sama myślałam, że mam podobny problem, już ostrzyłam sobie zęby na ggs, ale w końcu dostrzegłam, że po dłuższym czasie nieobecności w grze pojawia się tylko jedno okienko z liczbą zdobytych punktów ;). Chyba, że sprawdziłaś, że nie doliczyło Ci żadnych punktów w rankingu lub wcale nie pojawiło się okienko, w takim przypadku nie wiem o co może chodzić :(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 22.06.2018
    karadok (PL1) powiedział(a):
    A czy punkty za mecz Argentyna - Chorwacja zostały przyznane? Bo niestety informacja o punktach wyskoczyła mi tylko do meczu Francja - Peru. Informacji o punktach za mecz Argentyna - Chorwacja nadal nie dostałam..
    Witam,
    problem z punktami mieliśmy tylko podczas pierwszego meczu. We wszystkich innych punkty zostały poprawnie naliczone.
    Podczas kiedy nie jesteś w grze, a odbyło się kilka meczy jest dokładnie tak jak pisze Ci 
    Guendoline (PL1). Otrzymujesz jedno okienko pop-up, które zawiera wyniki wszystkich meczów, które obstawiłaś.




    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    @Guendoline (PL1), @Yalenka

    Dziękuję za odpowiedź :) Rzeczywiście nie logowałam się pomiędzy wczorajszymi wieczornymi meczami. Na farmę zajrzałam dopiero dziś rano i tak jak piszecie, wyskoczył mi komunikat o meczu Francji i Peru. Niestety szybko go zamknęłam, bo marne punkty tam zdobyłam, więc nawet nie jestem w stanie powiedzieć, ile mi ich w ogóle naliczyło i czy były tam jakiekolwiek strzałki. 

    Inna sprawa, to i tak, jak nie jestem online zaraz po meczu, to ogólnie pokazuje mi wielkie zera za poszczególne kraje i tylko punkty ogólne są uwzględnione. Nie ma przelicznika gwizdków na puchary i piłki, nie ma informacji, ile gwizdków w ogóle postawiłam, więc nie mam jak sprawdzić, czy wszystko się zgadza..

    przykład z meczu Egipt - Urugwaj:


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 22.06.2018
    Witam

    Karadok to był błąd wyświetlania, który został już naprawiony podczas ostatniej poprawki ,którą mieliśmy w dniu 19/06.

    Edit/ Zrzut ekranu jest z pierwszego meczu pomiędzy 2 drużynami (Egipt 0-1 Urugwaj), gdy błąd wciąż był w poprawnym wyświetlaniu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 22.06.2018
    O, jak miło, że Zespół coś naprawił :) Ostatnimi czasy tak rzadko to słyszymy...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Karadok ja tam wcale nie widzę ;) widocznie starość nie radość :D:D:D nie wiedzieć czemu mój wzrok, chyba jednak niekiepski [może pod wpływem tego co napisałaś ] padł wczoraj na wykolejony pociąg ;) który się zepsuł w 2016 ! :D i tak sobie popsuty dalej stoi :D:p

    Ale do rzeczy :D żeby spama znowu nie dostać :p zauważyłam, że z trawy na kwiatowej puzzle wylatują :D:D:D wprawdzie po 1 sztuce...ale wylatują...słowo 1 puzzlem się stało...podziękowanie dla zespołu ;)


  • nescafe131 (PL1)nescafe131 (PL1) PL1 Posty: 39
    edytowano 26.06.2018
    Witaj Yalenko.
    Przed meczem POLSEN postawiłam gwizdki na obie drużyny i po meczu pokazało mi się okienko z wynikami doszkalania. Postawiłam czy przekazałam gwizdki również przed meczem POLCOL ale okienka z wynikiem doszkalania już nie zobaczyłam. Czy możesz interweniować u zespołu w tej sprawie? Dziś o 20:00 mecz drużyn, na które również przekazałam gwizdki i .... zobaczę co z moją nagrodą.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    nescafe131 (PL1) powiedział(a):
    Witaj Yalenko.
    Przed meczem POLSEN postawiłam gwizdki na obie drużyny i po meczu pokazało mi się okienko z wynikami doszkalania. Postawiłam czy przekazałam gwizdki również przed meczem POLCOL ale okienka z wynikiem doszkalania już nie zobaczyłam. Czy możesz interweniować u zespołu w tej sprawie? Dziś o 20:00 mecz drużyn, na które również przekazałam gwizdki i .... zobaczę co z moją nagrodą.
    Witam

    Zapytam jutro ile otrzymałaś pucharów i podam Ci wynik (za mecz z 24/06 Polska- Kolumbia).
    Jeśli natomiast zalogowałaś się następnego dnia i było już po następnym meczu, jest całkiem prawdopodobne, że otrzymałaś okienko ze zbiorowym wynikiem z meczy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Yalenka powiedział(a):
    nescafe131 (PL1) powiedział(a):
    Witaj Yalenko.
    Przed meczem POLSEN postawiłam gwizdki na obie drużyny i po meczu pokazało mi się okienko z wynikami doszkalania. Postawiłam czy przekazałam gwizdki również przed meczem POLCOL ale okienka z wynikiem doszkalania już nie zobaczyłam. Czy możesz interweniować u zespołu w tej sprawie? Dziś o 20:00 mecz drużyn, na które również przekazałam gwizdki i .... zobaczę co z moją nagrodą.
    Witam

    Zapytam jutro ile otrzymałaś pucharów i podam Ci wynik (za mecz z 24/06 Polska- Kolumbia).
    Jeśli natomiast zalogowałaś się następnego dnia i było już po następnym meczu, jest całkiem prawdopodobne, że otrzymałaś okienko ze zbiorowym wynikiem z meczy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Oglądałam mecz POLCOL i zaraz po meczu byłam na farmie, na której w zasadzie jestem stale zalogowana, okienka żadnego nie było.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witaj Nescafe131

    Dostałam informacje, że nawet jeśli okienko pop-up nie pojawiło się na Twojej farmie, to trofea i piłki zostały dodane do Twojego konta. Więcej szczegółów nie mogę Ci podać, ponieważ nie zostały mi one udzielone.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Nie można wejść na grę, okienko otwiera się tylko u góry i nic nie mozna zrobić,
    czyli znowu awaria :(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    Nie można wejść na grę, okienko otwiera się tylko u góry i nic nie mozna zrobić,
    czyli znowu awaria :(
    Witam

    Przeczyść pamieć podręczną przeglądarki..gra działa prawidłowo, nie mamy awarii serwera.

    Yalenka


  • Tyle że te  problemy wystąpiły po czyszczeniu pamięci z cookies nie przed nią
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Zamieściłam informacje dla graczy, którzy nie otrzymali punktów po pierwszym meczu w Nowinkach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ale oszukują z tymi punktami, za mecz chorwacja dania  dali za 1:1  jeszcze zanim się karne zaczęły, a to przecież jest końcowy wynik meczu dopiero :(
  • Jakos dziwnie liczy Wasz system te punkty, chociaz teraz wiem, ze to osoba recznie po kazdym meczu rozdaje puchary. Otoz dzisiaj po meczu Rosja-Hiszpania karne wliczaly sie do punktow i dostalam za 5 bramek dla Rosji i 4 bramki dla Hiszpani. GGS chyba sie starsznie przerazilo i ktos dostal niezla zj***ke, ze ludziom za duzo nagrod po jednym meczu powpadalo i juz po meczu Dania i Chorwacja karne sie nie zaliczaly do mnoznika punktow. Dostalo sie punkty za UWAGA UWAGA..... REMIS 1-1!!! Rozumiem, ze ani Chorwacja ani Dania nie przeszly dalej, czy obie przeszly? Jak to jest wedlug GGS? 
  • Fryderyks (PL1)Fryderyks (PL1) Posty: 13
    edytowano 01.07.2018
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Zamieściłam informacje dla graczy, którzy nie otrzymali punktów po pierwszym meczu w Nowinkach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    "Gracze którzy nie otrzymali punktów podczas pierwszego meczu Rosja - Arabia Saudyjska, otrzymają po aktualizacji pewną kwotę punktów, mogą być one nieco niższe niż oczekiwano  ze względu na naturę problemu i dostępne dane."

    To może podaj te kwotę punktów, zamiast pisać PEWNĄ? Ile oddaliście, tysiąc, 5 tysięcy? xD Bo śledzę na bieżąco tabelę i ani raz nie zauważyłem, żebym z nikąd dostał znaczącą liczbę punktów (winne było mi ponad 150 tysięcy). Jak po mistrzostwach braknie mi do pierwszego miejsca 150 tysięcy punktów to was znajdę.

  • FastMonika_kosi (PL1)FastMonika_kosi (PL1) PL1 Posty: 22
    edytowano 02.07.2018
    Yalenka powiedział(a):

    Wszystkie bramki(gole) nawet w rzutach karnych będą liczone do wydarzenia.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Gdzie są więc punkty za karne w meczu Dania - Chorwacja?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    FastMonika_kosi (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):

    Wszystkie bramki(gole) nawet w rzutach karnych będą liczone do wydarzenia.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Gdzie są więc punkty za karne w meczu Dania - Chorwacja?
    Witam

    Proszę zapoznać się z wpisem w Nowinkach.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Czy kiedyś przyjdzie taki dzień, ze jak wprowadzicie coś nowego to będzie to działało bez zarzutu?
    Najpierw nie otrzymałem punktów za mecz Rosja - Arabia Saudyjska. Teraz nie otrzymałem punktów za rzuty karne pomiędzy Chorwacją, a Danią. I co znowu mam udowadniać, że nie jestem wielbłądem?
    Ogarnijcie się wreszcie proszę Was o to. Podobno macie wygląd to tego co robimy w grze, jakie robimy zakupy. Pisałem o przyznanie nagród w kole fortuny, które mi się należały za zajęte miejsce, odpisaliście, że nic nie da się z tym zrobić, że nie kupowałem żetonów, bo nie jest to zapisane. Więc chyba macie zapisane ile obstawiłem na poszczególne mecze i ile punktów powinniście mi przyznać. Mam nadzieje, ze znajdzie się jeden mądry co wreszcie to poprawi.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    Czy kiedyś przyjdzie taki dzień, ze jak wprowadzicie coś nowego to będzie to działało bez zarzutu?
    Najpierw nie otrzymałem punktów za mecz Rosja - Arabia Saudyjska. Teraz nie otrzymałem punktów za rzuty karne pomiędzy Chorwacją, a Danią. I co znowu mam udowadniać, że nie jestem wielbłądem?
    Ogarnijcie się wreszcie proszę Was o to. Podobno macie wygląd to tego co robimy w grze, jakie robimy zakupy. Pisałem o przyznanie nagród w kole fortuny, które mi się należały za zajęte miejsce, odpisaliście, że nic nie da się z tym zrobić, że nie kupowałem żetonów, bo nie jest to zapisane. Więc chyba macie zapisane ile obstawiłem na poszczególne mecze i ile punktów powinniście mi przyznać. Mam nadzieje, ze znajdzie się jeden mądry co wreszcie to poprawi.
    prawda, mi tez starali się weprzeć że nic nie dałam na pierwszy mecz  rosja/Arabia  S....a mam zapisane..bo zapisuje...(patrz" ten watek str.7) GGs poprostu nie ma seva...i wciąż wszystkim odpisuje  w ten sam sposób...ta gra sie robi oszukańczo -śmieszna...oszukują nas na każdym kroku, aż wstyd, że to to jeszcze jako tako chodzi czyt. gra...dlaczego zawsze się dzieje przeciwko  graczowi? zmiana reguł gry  w trakcie..i to zawsze na niekorzyść gracza, czego skutkiem jest bunt, pretensje, a w efecie odchodzenie graczy  z gry, porzucanie jej. Z miejsca nasunął mi się wniosek i pytanie: dlaczego GGS tak robi? no..proste…gracze zostali wydojeni,  w ramach buntu przestali kupować złoto, to trzeba jakoś się pozbyć graczy-pyskaczy,  jak? Tak właśnie jak teraz  tu wielu obiecuje , że mają dość błędów, mają dość destrukcyjnego działnia twórców tej gry…i odchodzą...

    GGS wychodzi wyraźnie z  założenia, że : „przyjdzie głupi i kupi”, gdzie za głupka uważa świeży narybek, który się wciągnie w gre i będzie kupował ich obrazki…ale starzy gracze już nie dają się nabierać, wysuwają żądania, krytykują, a ich posty zostają usunięte, niektórzy są banowani…niektórzy kończą grę niepocieszeni, niezadowleni, itd.itp. Taka jest taktyka GGS–u

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A ja mam pytanie odnośnie nieotrzymanych pkt za wczorajsze karne, należy to zgłaszać do supportu czy czekać aż być może coś z tym robią?No I jak już tak pytam to kilka innych pytań :smile:

    -Czy aktualnie idące ms światowe są planowo w grze czy to błąd i czy będą wycofane jeśli to błąd?

    -Koło ms światowych będzie w tej edycji czy nie?

    -W grze bywało w okresie letnim wzmocnienie działające mniej lub bardziej  ;););) które dostawało się na weekend  za logowanie w określonych porach,będzie ono czy nie?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 02.07.2018
    Witam

    W sprawie braku punktów za mecz Chorwacja- Dania nadal czekamy na informacje. Prosimy jednak nie pisać w tej sprawie do supportu gry.


    Światowe Mistrzostwa wystartowały zgodnie z tym co zostało zaplanowane. Więcej  w Nowinkach.
    Koło fortuny Światowych mistrzostw pojawi się już w tym tygodniu ;)

    Happy Hours nie są obecnie planowane.

     Edit/ Zapraszam do zapoznania się z wpisem w Nowinkach w sprawie braku punktów za mecz Chorwacja- Dania.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Post edited by Yalenka on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 02.07.2018

    Paralusku szkoda że nie ma "megalajka" bo bym Ci dała, za ten do bólu szczery post. Z każdym słowem się zgadzam, Z KAŻDYM ! od dawna nie wiem czy to co powinnam dostać, to dostaje...bo żadne OO do tej pory, nigdy wyczerpująco nie podało co za co i ile...każde niewygodne pytanie jest tajemnicą firmy...i powodem do niewybrednych komentarzy pod adresem Gracza/Graczy.

    Ktoś zapomniał :p zaczyna się to modne robić...ostatnio też ktoś zapomniał...dla mnie to gra...wyłączę i adieu ;) ale zapominalski to pracownik...ciekawe czy poniósł karę za zapomnienie ? każda następna informacja jest bardziej żenująca od poprzedniej...

    Czekamy na piłkowe naprawy...bo niedługo mundial się skończy i będzie jak z pociągiem :D:p

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    W ramach przeprosin gracze, którzy nie dostali punktów za karne w meczach  w ramach rekompensaty dostaną nasiona 10 róż (oczywiście po udowodnieniu, że nie dostali tych punktów - np zrzuty ekranu itp.)

    Ja już przestałem liczyć na cokolwiek nawet pisać mi się nie chce że czegoś nie dostałem, bo odpowiedzi wbijają mnie w krzesło, ale przynajmniej jest wesoło :):):):):):)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Proszę o zapoznanie się z wpisem w Nowinkach.

    Miłego dnia,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik