Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

13.06.2018 | Futbolowa gorączka!

1610

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    witam.

    w dalszym ciągu będę upierdliwy w kwestii uzyskanych pucharów za wynik meczu Rosji. Co z moimi zdobytymi pucharami i piłkami za obstawienie meczu?
    Proszę bardzo upierdliwy możesz być ;) Ale to nie zmienia faktu, że nie zamieścimy tu nowych informacji dopóki ich nie otrzymamy .

    Tyle w temacie ode mnie.
    Miłego dnia,
    Yalenka

  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    U mnie działa, ale ciekawy jestem, kiedy za złoto (kasę) będzie można kupić gwizdki, puchary i piłki (trawę?). Aż dziw, że jeszcze nie
    No jak nie jak tak? Przecież trawę (czyli wzmocnienie) od początku można za złoto kupić ;)
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Yalenka powiedział(a):
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    witam.

    w dalszym ciągu będę upierdliwy w kwestii uzyskanych pucharów za wynik meczu Rosji. Co z moimi zdobytymi pucharami i piłkami za obstawienie meczu?
    Proszę bardzo upierdliwy możesz być ;) Ale to nie zmienia faktu, że nie zamieścimy tu nowych informacji dopóki ich nie otrzymamy .

    Tyle w temacie ode mnie.
    Miłego dnia,
    Yalenka

    I jest mi niezmiernie miło, że ktoś wreszcie coś robi w tym temacie. pozdrawiam
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    Witajcie, a czy ja mogę się zapytać, gdzie jest lub gdzie będzie ta nakładka na główne gospodarstwo ? 
    Nagroda za miejsce 1-50
    Dziękuję Ci serdecznie :) 

    aha... czyli jak zwykle nie do zdobycia dla normalnego gracza - który nie gra złotem.... 
    Ja kompletnie nie gram złotem a jestem na 2 miejscu :) I żeby nie było nie spędzam dni i nocy przed kompem :) więc ta teoria odpada :)
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    Ja kompletnie nie gram złotem a jestem na 2 miejscu :) I żeby nie było nie spędzam dni i nocy przed kompem :) więc ta teoria odpada :)
    Może jakaś mała podpowiedź jak to robisz:)  Ja też nie gram złotem, ale jestem daleko z wynikiem:(
    Z góry dziękuję i pozdrawiam:)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Proszę o zapoznanie się z krótkim oświadczenie od Zespołu gry, które odnajdziecie TUTAJ.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    Ja kompletnie nie gram złotem a jestem na 2 miejscu :) I żeby nie było nie spędzam dni i nocy przed kompem :) więc ta teoria odpada :)
    Może jakaś mała podpowiedź jak to robisz:)  Ja też nie gram złotem, ale jestem daleko z wynikiem:(
    Z góry dziękuję i pozdrawiam:)
    ależ proszę, to nie tajemnica ;) mam dużo pól, poza tym wczoraj jeszcze był skrócony czas z lejka więc wzmocnienie ładnie rosło i ostatecznie postawiłam sporo gwizdków na Rosję co zaowocowało sporą ilością pucharów. Ot wszystko.
     Pozdrawiam
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie

    Proszę o zapoznanie się z krótkim oświadczenie od Zespołu gry, które odnajdziecie TUTAJ.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

     zapoznałem się i rozumiem, ze punktów już nie będzie, czyli moje 401 tys poszło się,........ - przepadło
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    To jest kpina normalnie … zajmują się obrazkami na stronie logowania a nie problemami w grze 
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Nanona (PL1) powiedział(a):
    Ja kompletnie nie gram złotem a jestem na 2 miejscu :) I żeby nie było nie spędzam dni i nocy przed kompem :) więc ta teoria odpada :)
    Może jakaś mała podpowiedź jak to robisz:)  Ja też nie gram złotem, ale jestem daleko z wynikiem:(
    Z góry dziękuję i pozdrawiam:)
    ależ proszę, to nie tajemnica ;) mam dużo pól, poza tym wczoraj jeszcze był skrócony czas z lejka więc wzmocnienie ładnie rosło i ostatecznie postawiłam sporo gwizdków na Rosję co zaowocowało sporą ilością pucharów. Ot wszystko.
     Pozdrawiam
    Dziękuję, rzeczywiście wygląda to prosto ale wcale takie nie jest:) Bardzo podobają mi się Twoje farmy.
    Życzę dalszych sukcesów:)
  • Fidelia (PL1)Fidelia (PL1) PL1 Posty: 2
    Dlaczego po aktualizacji przestaly wypadac gwizdki????? ot takie skromne pytanko,chyba na czasie:-))
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Fidelia (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego po aktualizacji przestaly wypadac gwizdki????? ot takie skromne pytanko,chyba na czasie:-))
    Proszę przeczytać Nowinki ostatni wpis.

    Dziękuję.

    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dziękuję za odpowiedź, której nie otrzymałam.
  • A jak będzie remis, to co?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Halina54Gamer (PL1) powiedział(a):
    A jak będzie remis, to co?

    Jeśli będzie remis to nie otrzymasz dodatkowych pucharów.

    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję za odpowiedź, której nie otrzymałam.

    To co widzisz w Świecie Farmera musi Ci wystarczyć jako informacja, reszty dowiesz się z OO.
    Nie możemy zdradzić szczegółów najbliższych wydarzeń.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    moze mi ktos powie ile jest rankingow w tych pilkarskich  mistrzostwach 
    bo pytam w sojuszu i miemoga sie gracze odnales 

  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    i jak tam prace nad przydzieleniem punktów za mecz Rosja - Arabia Saudyjska? Będzie coś z tego? Bo dzień mija, jutro sobota, potem niedziela i znowu olewka totalna. ech....
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 15.06.2018
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    i jak tam prace nad przydzieleniem punktów za mecz Rosja - Arabia Saudyjska? Będzie coś z tego? Bo dzień mija, jutro sobota, potem niedziela i znowu olewka totalna. ech....

    W skrócie dostałem taka odpowiedz od supporu :

    ................................................................................................

    Więc coś się chyba ruszy w tym temacie pkt za Rosję

    Edit/ Nie publikujemy korespondencji z supportu gry na forum.
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/179929/informacje-odno%C5%9Bnie-braku-nagrod-po-wczorajszym-meczu-rosja-arabia-saudyjska

    Odpowiedź jest tutaj: Może nie być możliwe zrekompensowanie wszystkim zdobytych punktów, ale cały Zespół pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Obecnie nie gwarantujemy żadnych konkretnych ram czasowych dla rozwiązania znanych nam problemów.


  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Nie możemy zdradzić szczegółów najbliższych wydarzeń.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    To ciekawe bardzo...bo byłam pewna, że nie znacie szczegółów najbliższych wydarzeń...żadnych wydarzeń, które wchodzą do gry...

    A przy okazji chciałam zapytać jak to jest z tą prywatnością ? tak dosadnie na forum podkreślaną, skoro pracownik zespołu może wejść na konto Gracza ? [w domyśle również na konto forum] i tu i tu może mieć miejsce korespondencja...więc gdzie ta prywatność ??? 
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,
    Najnowsze wydarzenia są nam znane wcześniej ze względu na to, że tłumaczymy i przygotowujemy oficjalne ogłoszenia dotyczące aktualizacji. 

    A jeśli chodzi o prywatność - konto Gracza należy do GGS, więc dostęp pracowników do konta Gracza nie jest łamaniem prywatności.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    A jak się ma prywatność do tego postu;; widać w nim ile gracz ma dolarów ,złota na koncie? ,czy nie powinno być wymazane przed pokazaniem farmy .Farmy może obejrzeć każdy ale bez takich informacji.
    ;;https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3902001/#Comment_3902001
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,
    Post został odpowiednio skorygowany. Taki screen dostaliśmy od Zespołu gry, jednak faktycznie Gracz mógłby sobie nie życzyć udostępniania takich informacji publicznie za co przepraszamy.

    Dziękujemy za czujność!
    Pozdrawiam,
    Jiper
  • Ja we wczorajszym meczu Portugalią z Hiszpanią (3:3) otrzymałem gwizdki zarówno za te które postawiłem na Portugalię jak i nieco mniej z Hiszpanii bowiem na drużynę cudownego Ronaldo postawiłem więcej gwizdków :)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    dostaje się za bramki, nie ważne kto wygra, ale ja jakoś nie mam pewności, że dostałem...
  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 16.06.2018
    Pytanie do Yalenki albo Jipera. Będą może fajerwerki w ten weekend? I czy jak będą to będą też działać na wyposażenie trenerskie?

    P.S. I proszę przekażcie Zespołowi, że ten piłkarski event bardzo im się udał. Super świetny pomysł :)) Dałam się wciągnąć, chociaż nie interesuję się piłką nożną i miałam zamiar oglądać tylko naszych to teraz ściągnęłam daty innych meczów.
    Post edited by Katarzyna12344 (PL1) on
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Dzień dobry,

    Nie dostaliśmy żadnej informacji jakoby fajerwerki miały pojawić się w ten weekend, dlatego najprawdopodobniej nie powinniśmy się ich spodziewać.

    Jeśli chodzi o wydarzenie - bardzo miło nam słyszeć, że event się podoba :) Z pewnością przekażemy taką informację do Zespołu.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • Dziękuję za odpowiedź :)
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Ha! mi też spodobała się ta "Gorączka"...musiałam szybko nabyć wiadomości o zespołach grających, ale...jednocześnie, pomyślałam...że twórcom, udało się zgrać czas w ramkach w naszej grze  z grą w realu...no coś pięknego...ale czy tak nie mogłoby być   z innymi sprawami w  naszej grze?  czy nie można  znaleźć błędów w innych sprawach w tej grze? np...  błąd w  brzegowych...błędy czasu w Silosach, który ostatnio występują...? piszą moderatorzy że to zaplanowane....zaplanowany błąd?  pytanie: dlaczego knują przeciwko nam?
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Witam..    :)
    Dawno nic nie pisałem na forum, jednak teraz chcę wyrazić swoje zadowolenie z eventu ( wydarzenia ), którym żyję całą duszą  !!! Wreszcie twórcy gry wymyślili coś naprawdę ciekawego. Wydarzenie połączone z życiem realnym online - genialny pomysł i bardzo mi się podoba ...  :D:);)
    I od razu proszę..,  proszę o więcej  tego typu wydarzeń ..!!!
    Nawet o dziwo w tym evencie licznik bramek odświeża się na bieżąco ... oo. lol...  !! Toż jak na  programistów akurat  tej gry  to spore osiągnięcie -  gratuluję..   B)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik