Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

13.06.2018 | Futbolowa gorączka!

1510

Komentarz

  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    Witajcie, a czy ja mogę się zapytać, gdzie jest lub gdzie będzie ta nakładka na główne gospodarstwo ? 
    Nagroda za miejsce 1-50
    Dziękuję Ci serdecznie :) 

    aha... czyli jak zwykle nie do zdobycia dla normalnego gracza - który nie gra złotem.... 
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 14.06.2018


    obstawiłem na Rosję 20 tys gwizdków, gdzie moje punkty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Post edited by freelancer (PL1) on
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 14.06.2018
    Moich tez nie ma - postawiłem 40 tyś na Ruskich 
  • Mnie też nic nie dodało.
  • Yalenka powiedział(a):
    Katarzyna12344 (PL1) powiedział(a):
    Ja mam pytania o tą trawę stadionową. Co to jest to wyposażenie trenerskie, które zwiększa? Chodzi tu o te gwizdki, puchary i piłki? Teraz mam +21%, ale nie wiem co to znaczy. I jeszcze jedno pytanie, na jaki czas to wzmocnienie działa? To co zdobędę w trakcie całego wydarzenia się sumuje?
    Witam

    Wyposażenie trenerskie to piłki, puchary i gwizdki. Wzmocnienie trawy działa tak samo jak w przypadku innych wzmocnień (które znacie chociażby z mistrzostw sojuszniczych) Im więcej trawy zasadzisz i zbierze, tym większe wzmocnienie uzyskasz i zajmiesz lepsze miejsce w klasyfikacji ogólnej.Wzmocnienie będzie się sumować przez cały okres trwania wydarzenia.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Dziękuję za odpowiedź Yalenko :)
  • Fryderyks (PL1)Fryderyks (PL1) Posty: 13
    edytowano 14.06.2018
    Ja też nie dostałem nagród za Rosję, kompletnie nic. Za to ktoś z sojuszu napisał, że otrzymał nagrody również za Arabię Saudyjską, pomimo że nie strzeliła ona żadnej bramki...

    Czy jest coś, czego potraficie nie zepsuć?
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    ja dostałam swoje pkt jak tylko mecz sie zakończył. wszystko sie zgadzało. 
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Jest TU ktoś władny żeby zgłosić ten burdel !!! byłem na trzecim miejscu wylądowałem na 80 heh
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    umnie podobnie postawilem na Rossie 950 gwizgkow a na Arabie  1 tys 

    po meczu dostalem nagrode  pucharki - 19 tys 
    oraz pilki  - szt 90 

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No własnie jakieś błędy są ,bo nie Wszyscy gracze dostali po skończonym meczu pkt,więc fajnie by było z tym coś zrobić, żeby każdy gracz mógł normalnie w tym wydarzeniu brać udział i nie być pominiętym mimo iż typował i to w dodatku trafnie i to jak najszybciej...........
  • FarmerEdi (PL1) powiedział(a):
    umnie podobnie postawilem na Rossie 950 gwizgkow a na Arabie  1 tys 

    po meczu dostalem nagrode  pucharki - 19 tys 
    oraz pilki  - szt 90 

    To by wychodziło że pucharki przemnożyło Ci też przez ilość bramek zdobytych przez Rosję.
    950*4=3800 * 5 bramek dało 19000.
    To już się nie dziwię czemu tak spadłam w rankingu. Gwizdki oszczędzałam na naszych :)
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Czy ktoś wogóle panuje nad tym bałaganem !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Co mamy robić z trawą z pól meczowych?
    Tylko sprzedawać, czy jest z niej jakiś pożytek?
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 14.06.2018
    A czemu się tu dziwić ? 1 gwizdek = 4 puchary wychodzi 3800 x 5 19000
    Więc dobrze mu dało
    Piłek daje mniej , 51 gwizdków = 1 piłka

    Piszę tu o obstawieniu Rosji , inne drużyny jest inaczej


    Błąd jest taki że większość dostała i za Arabie Saudyjską 
  • Xsena (PL1)Xsena (PL1) PL1 Posty: 4
    ja również nic nie mam
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Niby chodzi  to w miarę, ale nagrody niektóre są śmieszne, 
    np:
    59   - 6 nasion specjalnych roszponki
    63 - 2 specjalne nasiona mniszka itp

    nagroda ostatnia za 10 500 000- ciekawe czy to bez złota da się osiągnąć?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Czy można w temacie kopania zapytać o inną nowość ;):D

    Jaki to festiwal sojuszowy się szykuje ? ? ? :D bo do piwa październikowego jeszcze trochę czasu jest B) Uchyli ktoś rąbka tajemnicy ?


  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Obliczenia są takie jak podano wyżej. Ilość otrzymanych punktów jest wynikiem mnożenia postawionych gwizdków, ilości pucharów za każdy gwizdek i bramek strzelonych przez obstawianą drużynę.
    Nie ma znaczenia która drużyna wygra mecz.
    W dzisiejszym meczu punkty powinny być przyznane jedynie za Rosję - gdyż Arabia Saudyjska nie strzeliła żadnego gola. Jeżeli ktoś uważa, że dostał też za Arabię Saudyjską / lub nie otrzymał za Rosję - zgłosimy jutro tę informację do Zespołu w celu zweryfikowania.

    Dla wyjaśnienia:
    Jednak jeśli wynik meczu byłby 5:1 dla Rosji i postawilibyśmy 100 gwizdków na Rosję i 100 na Arabię Saudyjską - to dostalibyśmy następującą liczbę pucharów:
    Rosja: 100 gwizdków x 4 puchary za każdy gwizdek x 5 goli = 2000 pucharów 
    Arabia Saudyjska: 100 gwizdków x 30 pucharów za każdy gwizdek x 1 gol = 3000 pucharów.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    flaga narodowa Polski wywieszona w pionie ma biały kolor po lewj!!! Wypadało by "grafikowi" nie-Polakowi pokazać.... pewnie niemieckiej narodowości grafik

    Konstrukcja, wymiary i barwy

    Obowiązująca flaga Rzeczypospolitej Polskiej jest prostokątem o proporcjach 5:8 podzielonym na dwa poziome pasy: biały (u góry) i czerwony. Dopuszcza się także wieszanie flagi w formie pionowej wstęgi: wówczas barwa biała powinna znajdować się po lewej stronie (widok z przodu).


  • Jiper powiedział(a):
    Jeżeli ktoś uważa, że dostał też za Arabię Saudyjską / lub nie otrzymał za Rosję - zgłosimy jutro tę informację do Zespołu w celu zweryfikowania.
    Nikt nic nie "uważa", to są w 100% pewne potwierdzone informacje, także pisz do zespołu teraz, skoro jesteś dostępny, nie jutro...
  • Ja nie dostałam
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Obliczenia są takie jak podano wyżej. Ilość otrzymanych punktów jest wynikiem mnożenia postawionych gwizdków, ilości pucharów za każdy gwizdek i bramek strzelonych przez obstawianą drużynę.
    Nie ma znaczenia która drużyna wygra mecz.
    W dzisiejszym meczu punkty powinny być przyznane jedynie za Rosję - gdyż Arabia Saudyjska nie strzeliła żadnego gola. Jeżeli ktoś uważa, że dostał też za Arabię Saudyjską / lub nie otrzymał za Rosję - zgłosimy jutro tę informację do Zespołu w celu zweryfikowania.

    Dla wyjaśnienia:
    Jednak jeśli wynik meczu byłby 5:1 dla Rosji i postawilibyśmy 100 gwizdków na Rosję i 100 na Arabię Saudyjską - to dostalibyśmy następującą liczbę pucharów:
    Rosja: 100 gwizdków x 4 puchary za każdy gwizdek x 5 goli = 2000 pucharów 
    Arabia Saudyjska: 100 gwizdków x 30 pucharów za każdy gwizdek x 1 gol = 3000 pucharów.

    Pozdrawiam,
    Jiper
    Postawiłam 2669 na Rosję i 440 na Arabię Saudyjską i nie dostałam nic.
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Fryderyks (PL1) powiedział(a):
    Jiper powiedział(a):
    Jeżeli ktoś uważa, że dostał też za Arabię Saudyjską / lub nie otrzymał za Rosję - zgłosimy jutro tę informację do Zespołu w celu zweryfikowania.
    Nikt nic nie "uważa", to są w 100% pewne potwierdzone informacje, także pisz do zespołu teraz, skoro jesteś dostępny, nie jutro...
    Witam,
    Informacja jest przesłana, jednak odpowiedź dostaniemy najwcześniej jutro w dzień. O tej porze nikt nie pracuje :) GGS to nie sklep całodobowy.

    ~Jiper
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 15.06.2018
    jurzrma (PL1) powiedział(a):


    obstawiłem na Rosję 20 tys gwizdków, gdzie moje punkty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ciekawy jestem czy mi to wyrównacie????? Czy znowu będzie jak z kołem fortuny gdzie zająłem 10 miejsce i do tej pory nie mam żadnych nagród zdobytych i jak również zwrotu żetonów. Ta gra robi się coraz bardziej żenującą z jej licznymi błędami i olewaniem graczy


    a to odpowiedź na błędy w kole fortuny: 
    **** zamieszczanie screenów z prywatnej korespondencji z graczem / moderatorem/ supportem jest zabronione. Nazwa "prywatna" zobowiązuje! 
    Jiper
    Post edited by Jiper on
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    W dalszym ciągu cisza w sprawie pkt których nie dostałem za obstawiony mecz ?



  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Na chwilę obecną nie mamy żadnych wieści na temat nieprzyznanych pucharów.
    Jeśli tylko dostaniemy jakieś informacje, z pewnością się nimi z Wami podzielimy.

    @jurzrma (PL1)  jeśli chodzi o koło fortuny - pisaliśmy wielokrotnie na forum, że rekompensata za koło fortuny będzie przyznawana jedynie Graczom którzy ponieśli starty finansowe (czytaj: zakupili żetony realne pieniądze i w wyniku błędu je utracili).

    Pozdrawiam,
    Jiper

  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 15.06.2018
    Jiper powiedział(a):
    Witam,

    Na chwilę obecną nie mamy żadnych wieści na temat nieprzyznanych pucharów.
    Jeśli tylko dostaniemy jakieś informacje, z pewnością się nimi z Wami podzielimy.

    @jurzrma (PL1)  jeśli chodzi o koło fortuny - pisaliśmy wielokrotnie na forum, że rekompensata za koło fortuny będzie przyznawana jedynie Graczom którzy ponieśli starty finansowe (czytaj: zakupili żetony realne pieniądze i w wyniku błędu je utracili).

    Pozdrawiam,
    Jiper

    a ja nie pamietam czy nie kupowałem żetonów, gdyż w kole fortuny często biorę udział a gram od 5 lat, czy jesteście wstanie to sprawdzić?


    Jiper powiedział(a):
    Fryderyks (PL1) powiedział(a):
    Jiper powiedział(a):
    Jeżeli ktoś uważa, że dostał też za Arabię Saudyjską / lub nie otrzymał za Rosję - zgłosimy jutro tę informację do Zespołu w celu zweryfikowania.
    Nikt nic nie "uważa", to są w 100% pewne potwierdzone informacje, także pisz do zespołu teraz, skoro jesteś dostępny, nie jutro...
    Witam,
    Informacja jest przesłana, jednak odpowiedź dostaniemy najwcześniej jutro w dzień. O tej porze nikt nie pracuje :) GGS to nie sklep całodobowy.

    ~Jiper

    proszę o kulturę wypowiedzi na forum, tutaj grają dorośli ludzie nie zwierzęta

    Edit/  Proszę używać edycji tekstu.
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    witam 
    przepraszam ze zmienie temat 
    czy jak dzis obstawie druzyny kture graja jutro to bedzie to zaliczone czy raczej nie i trzeba zawsze w danym dniu obstawiac 

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    jurzrma (PL1) powiedział(a):


    a ja nie pamietam czy nie kupowałem żetonów, gdyż w kole fortuny często biorę udział a gram od 5 lat, czy jesteście wstanie to sprawdzić?
    Witam

    Podczas rekompensaty za kolo fortuny pojawiało się okienko pop-up, więc jeśli faktycznie kupowałeś żetony podczas wydarzenia to zostały Ci one zwrócone.

    FarmerEdi (PL1) powiedział(a):
    witam 
    przepraszam ze zmienie temat 
    czy jak dzis obstawie druzyny kture graja jutro to bedzie to zaliczone czy raczej nie i trzeba zawsze w danym dniu obstawiac 

    Obstawiać możesz już dzisiaj każdy zespół, jedynie z chwilą rozpoczęcia się meczu okienko z darowiznami zostaje zablokowane na czas meczu. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    witam.

    w dalszym ciągu będę upierdliwy w kwestii uzyskanych pucharów za wynik meczu Rosji. Co z moimi zdobytymi pucharami i piłkami za obstawienie meczu?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 15.06.2018
    A ja mam taką małą prośbę do Moderatorów: czy moglibyście, proszę, zwrócić uwagę Zespołowi, że trochę już  z tymi wypadajkami przesadzają: trzy przy evencie piłkarskim, jeden ze złotej rybki, ikonki ze zwykłego zbierania, wypadające elementy kolekcji, wypadajki za event tygodniowy, a jeszcze jak na polach brzegowe zasadzę.. Za dużo tych wypadajek!!! Moglibyście proszę, przypomnieć Zespołowi, że ikony wypadajek są duże (szczególnie jak gra się w oddaleniu, by widzieć całą farmę) i ich ilość powinna być ograniczona do minimum, a nie rosnąć z każdym eventem. Ewentualnie może niech pomyślą o możliwości ich wyłączenia.. No, cokolwiek, byle ich już nie dokładać.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik