Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

13.06.2018 | Futbolowa gorączka!

1410

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Guendoline (PL1) powiedział(a):
    Ja mam trochę inne pytanie... Do kiedy można wrzucać gwizdki na daną drużynę? Czy podczas trwania meczu będzie można je jeszcze dokładać?
    Gwizdki możesz dokładać cały czas. 

    ~Yalenka
  • Yalenka powiedział(a):
    Guendoline (PL1) powiedział(a):
    Ja mam trochę inne pytanie... Do kiedy można wrzucać gwizdki na daną drużynę? Czy podczas trwania meczu będzie można je jeszcze dokładać?
    Gwizdki możesz dokładać cały czas. 

    ~Yalenka
    Dziękuję za odpowiedź :)
    Więc chyba pierwszy raz będę oglądać wszystkie mecze i kibicować ;) 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Yalenka powiedział(a):
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie odnośnie tych gwizdków, jeśli przekaże sie ich wiecej na jedną z drużyn, a ona strzeli bramkę, to też więcej otrzyma sie pucharów i piłek ?? 
    Witam
    1 gwizdek = 4 puchary
    51 gwizdów = 1 piłka nożna
    Jeśli przekażesz 1000 gwizdów, i drużyna zdobędzie 1 bramkę, otrzymasz 4000 pucharów i 1/51 * 1000 (20) piłek.

    Yalenka
    Przy każdej z drużyn jest podany przelicznik. Nie zawsze jest on taki, jak w tym przykładzie. I słabsza rankingowo drużyna, tym przelicznik lepszy.
  • Ja mam pytania o tą trawę stadionową. Co to jest to wyposażenie trenerskie, które zwiększa? Chodzi tu o te gwizdki, puchary i piłki? Teraz mam +21%, ale nie wiem co to znaczy. I jeszcze jedno pytanie, na jaki czas to wzmocnienie działa? To co zdobędę w trakcie całego wydarzenia się sumuje?
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    Katarzyna12344 (PL1) powiedział(a):
    Ja mam pytania o tą trawę stadionową. Co to jest to wyposażenie trenerskie, które zwiększa? Chodzi tu o te gwizdki, puchary i piłki? Teraz mam +21%, ale nie wiem co to znaczy. I jeszcze jedno pytanie, na jaki czas to wzmocnienie działa? To co zdobędę w trakcie całego wydarzenia się sumuje?
    z tego co zrozumiałam to będzie ci wyskakiwać o 21% więcej piłek, pucharów i gwizdków...
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Katarzyna12344 (PL1) powiedział(a):
    Ja mam pytania o tą trawę stadionową. Co to jest to wyposażenie trenerskie, które zwiększa? Chodzi tu o te gwizdki, puchary i piłki? Teraz mam +21%, ale nie wiem co to znaczy. I jeszcze jedno pytanie, na jaki czas to wzmocnienie działa? To co zdobędę w trakcie całego wydarzenia się sumuje?
    Witam

    Wyposażenie trenerskie to piłki, puchary i gwizdki. Wzmocnienie trawy działa tak samo jak w przypadku innych wzmocnień (które znacie chociażby z mistrzostw sojuszniczych) Im więcej trawy zasadzisz i zbierze, tym większe wzmocnienie uzyskasz i zajmiesz lepsze miejsce w klasyfikacji ogólnej.Wzmocnienie będzie się sumować przez cały okres trwania wydarzenia.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • glamurka (PL1)glamurka (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 14.06.2018
    dałam 17 tys gwizdków na Portugalię i co teraz, kiedy z tego będzie jakiś efekt i jaki bo nie kumam, na co trzeba czekać? 

    nie wiem co dalej, jest napisane ze podczas zakończenia meczu nagroda, ale gdzie te mecze są lub będą, no chyba nie chodzi o te co na żywo w tv będą lecieć?????
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam 

    Proszę uważnie czytać wszystkie informacje na forum.
    Prognoza na wygrany mecz została Wam podana TUTAJ

    Pozdrawiam,
    Yalenka




  • glamurka (PL1)glamurka (PL1) PL1 Posty: 74
    Ale jak sama napisałaś to jest tylko prognoza, wiec jak będą podawane wyniki właściwe i kiedy?

    może jestem jakoś mało rozgarnięta ale nie rozumiem mechanizmu tego eventu ...póki co
  • Guendoline (PL1)Guendoline (PL1) PL1 Posty: 64
    edytowano 14.06.2018
    glamurka (PL1) powiedział(a):
    Ale jak sama napisałaś to jest tylko prognoza, wiec jak będą podawane wyniki właściwe i kiedy?

    może jestem jakoś mało rozgarnięta ale nie rozumiem mechanizmu tego eventu ...póki co
    Dzisiaj o 17:00 masz pierwszy mecz Rosja vs Arabia Saudyjska. Jeżeli któraś z tych drużyn zdobędzie bramkę, a Ty przekazałaś im gwizdki to otrzymasz Puchary. 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    glamurka (PL1) powiedział(a):
    Ale jak sama napisałaś to jest tylko prognoza, wiec jak będą podawane wyniki właściwe i kiedy?

    może jestem jakoś mało rozgarnięta ale nie rozumiem mechanizmu tego eventu ...póki co
    Chodzi o prawdziwe mecze. 
  • glamurka (PL1)glamurka (PL1) PL1 Posty: 74
    Guendoline dzięki, czyli jednak chodzi o te prawdziwe mecze w tv ;D o to mi chodziło, czyli juz teraz rozumiem
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Skoro puchary dostaniemy po zakończonym meczu, to jeżeli przekażyemy gwizdki 2 minuty przed końcem meczu, wiedząc kto strzelił bramke to puchary dostaniemy czy nie ??
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 14.06.2018
    Informacja z ostatniej chwili!

    Darowizny na zespoły grające czyli gwizdki, możemy przekazywać do rozpoczęcia meczu.
    W czasie trwania meczu nie będzie możliwości dodawania gwizdków dla danej drużyny.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • W takim razie może to komuś pomoże:

    >> Terminarz z datami i godzinami każdego meczu <<
  • mania61 (PL1)mania61 (PL1) PL1 Posty: 10
    proszę o pomoc nadal nie mogę połączyć się z gra
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie 

    Poprawka dla serów partnerskich 15:45 i 16:00 serwerów głównych.

    Yalenka
  • mania61 (PL1)mania61 (PL1) PL1 Posty: 10
    dziękuję:)
  • nadwyżka trawy jak jest w magazynie to można ją sprzedać?
    bo tak ma w sojuszu osoba.
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    nie mogę połaczyc się z grą :( tez tak macie ?
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    edytowano 14.06.2018
    slawekx001 (PL1) powiedział(a):
    nadwyżka trawy jak jest w magazynie to można ją sprzedać?
    bo tak ma w sojuszu osoba.

    Witam, 
    Trawę można sprzedawać. Nie przydaje się do niczego innego jeśli jest zebrana. 
    Siejemy ją po to żeby podbić wzmocnienia wypadajek.
    sylciafi (PL1) powiedział(a):
    nie mogę połaczyc się z grą :( tez tak macie ?

    Witam,
    Spróbuj przeczyścić ciasteczka lub spróbować z innej przeglądarki. 
    Gra działa prawidłowo, więc problem najprawdopodobniej leży po stronie Twojego łącza.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    ok, dzięki , już się udało :)
  • U mnie od godziny ten sam komunikat : "Połączenie przerwane" spróbuj połączyć się ponownie. Więc próbuję. Bez skutku !!!!!!!!! Co jest grane ???????
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 15.06.2018
    martina822 (PL1) powiedział(a):
    U mnie od godziny ten sam komunikat : "Połączenie przerwane" spróbuj połączyć się ponownie. Więc próbuję. Bez skutku !!!!!!!!! Co jest grane ???????
    Witam 
    Proszę przeczyścić ciasteczka i pamięć podręczna przeglądarki lub spróbować z innej przeglądarki. 
    Gra działa prawidłowo, więc problem najprawdopodobniej leży po Twojej stronie.

    Osoba z Zespołu gry zalogowała się do Ciebie bez najmniejszego problemu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Post edited by Jiper on
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Szczerze, to wyrzuca już sporadycznie, ale gra się fatalnie, bardzo powoli, zacina, nie mozna zbierać, potem nie mozna siać... Takie problemy maja też inni gracze w sojuszu(ciasteczka czyszczone, różne przeglądarki testowane)
  • u mnie tez nie działa
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    U mnie działa, ale ciekawy jestem, kiedy za złoto (kasę) będzie można kupić gwizdki, puchary i piłki (trawę?). Aż dziw, że jeszcze nie
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Witajcie, a czy ja mogę się zapytać, gdzie jest lub gdzie będzie ta nakładka na główne gospodarstwo ? 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 14.06.2018
    xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    Witajcie, a czy ja mogę się zapytać, gdzie jest lub gdzie będzie ta nakładka na główne gospodarstwo ? 
    Nagroda za miejsce 1-50


  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 14.06.2018
    Gdzie są te moje punkty za obstawienie meczu ? miałem 185 tys mam 190 te 5 mi wpadło ze zbierania 

    screen jak obstawiłem

    edit//zmiana linku na obrazek

    Post edited by Czarny (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik