Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Święto ciężkiej pracy

2»

Komentarz

  • Vavara (PL1)Vavara (PL1) PL1 Posty: 96
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    ludzieee...trzeba zrobić...zaczynajmy....w silosie...wszystko ruszy dalej
    patrzcie jak to teraz wygląda

    Nic nie ruszy dalej, nie mam małży żeby ruszyło dalej. Silos stoi i czeka na napełnienie. To co miałam na statkach pasowało do poprzednich wymagań, teraz mam ładować inne ryby, których nie mam ani na statkach, ani na łowiskach więc nic nie ruszy dalej!
  • https://zapodaj.net/1c9b81f4c6161.png.html  przed aktualizacja 

    https://zapodaj.net/4078011557e0f.png.html  po     brakuje dodatkowych punktow
  • Vavara (PL1) powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    ludzieee...trzeba zrobić...zaczynajmy....w silosie...wszystko ruszy dalej
    patrzcie jak to teraz wygląda

    Nic nie ruszy dalej, nie mam małży żeby ruszyło dalej. Silos stoi i czeka na napełnienie. To co miałam na statkach pasowało do poprzednich wymagań, teraz mam ładować inne ryby, których nie mam ani na statkach, ani na łowiskach więc nic nie ruszy dalej!
    Potwierdzam, u mnie też nic nie ruszyło, lej pusty i czeka na małże. 



  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    kretka (PL1) powiedział(a):
    Vavara (PL1) powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    ludzieee...trzeba zrobić...zaczynajmy....w silosie...wszystko ruszy dalej
    patrzcie jak to teraz wygląda

    Nic nie ruszy dalej, nie mam małży żeby ruszyło dalej. Silos stoi i czeka na napełnienie. To co miałam na statkach pasowało do poprzednich wymagań, teraz mam ładować inne ryby, których nie mam ani na statkach, ani na łowiskach więc nic nie ruszy dalej!
    Potwierdzam, u mnie też nic nie ruszyło, lej pusty i czeka na małże. 



    osz kurcze!! tto beznadzieja
  • Podajcie namiary, to wyślemy podziękowania, kwiaty i czekoladki temu co tak większość z nas załatwił.

    A cwaniaczek czyta to forum, śmieje się  i se myśli - zrobię zamęt w konkursie i co mi zrobicie...
  • Sewirra (PL1)Sewirra (PL1) PL1 Posty: 44
    dlaczego posty ktore pisze sa usuwane prawda w oczy kole
  • Sewirra (PL1)Sewirra (PL1) PL1 Posty: 44
    kpiny zarty z powaznych ludzi przez nienormalnych z ggs straty i nic wiecej gdzie licka ktora bylaby gdzie rekompenasata za straty
  • Witam.
    Oprócz zatrzymania silosu mam również
    błąd w paszy dla krów, świnek i kur.
    Pokazuje mi ilość 9 999+.
    Miałam dużo więcej dla kur, ponad 21 000.
    Nakarmiłam zwierzaczki, a ilość paszy stoi w miejscu.
    Na ten moment nie mam co wsypać do lejka,
    Miałam ustawioną ilość wsadu na dłużej niż się miał skończyć event
    święta ciężkiej pracy.
    Oj... błędy błędy błędy... Kiedy to się skończy. !!!
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    nadrzeczką (PL1) powiedział(a):
    Witam.
    Oprócz zatrzymania silosu mam również
    błąd w paszy dla krów, świnek i kur.
    Pokazuje mi ilość 9 999+.
    Miałam dużo więcej dla kur, ponad 21 000.
    Nakarmiłam zwierzaczki, a ilość paszy stoi w miejscu.
    Na ten moment nie mam co wsypać do lejka,
    Miałam ustawioną ilość wsadu na dłużej niż się miał skończyć event
    święta ciężkiej pracy.
    Oj... błędy błędy błędy... Kiedy to się skończy. !!!
    To nie jest błąd.

    Proszę spojrzyj TUTAJ

    ~Yalenka
  • Jak mawia Ferdek Kiepski - chamstwo w państwie!
  • Władowałem prawie 8 tys złota w silos rybny żeby przesuwać skrzynki i przyśpieszyć połowy. Loguje się silos nie chodzi, miał chodzić jeszcze około 14h gdy się wylogowywałem rano  Jestem w innym przedziale rywalizujących niż byłem. Brak dodatkowych punktów. To po prostu jest to chore co się stało. Jak można tak oszukać graczy.  Najbardziej mnie boli wydane złoto za które zapłaciłem i specjalnie miało służyć głównie to tego silosa rybnego. Nie wiem co teraz robić. Odechciewa się dalej grać :(
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    było tak, jak sie skonczył czas  1,23 h...

    dolozyłam ostrygi jest tak

    ale moje +4 wcieło..wiec jednak GGs cos popsuł....i co? ładnie to tak  kraść na ciężko zdobyte plusy(+)?
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    edytowano 16.05.2018
    GrizzlyPL14 (PL1) powiedział(a):
    Władowałem prawie 8 tys złota w silos rybny żeby przesuwać skrzynki i przyśpieszyć połowy. Loguje się silos nie chodzi, miał chodzić jeszcze około 14h gdy się wylogowywałem rano  Jestem w innym przedziale rywalizujących niż byłem. Brak dodatkowych punktów. To po prostu jest to chore co się stało. Jak można tak oszukać graczy.  Najbardziej mnie boli wydane złoto za które zapłaciłem i specjalnie miało służyć głównie to tego silosa rybnego. Nie wiem co teraz robić. Odechciewa się dalej grać :(
    o szit :(
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    kretka (PL1) powiedział(a):
    Vavara (PL1) powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    ludzieee...trzeba zrobić...zaczynajmy....w silosie...wszystko ruszy dalej
    patrzcie jak to teraz wygląda

    Nic nie ruszy dalej, nie mam małży żeby ruszyło dalej. Silos stoi i czeka na napełnienie. To co miałam na statkach pasowało do poprzednich wymagań, teraz mam ładować inne ryby, których nie mam ani na statkach, ani na łowiskach więc nic nie ruszy dalej!
    Potwierdzam, u mnie też nic nie ruszyło, lej pusty i czeka na małże. 



    U mnie tak samo nic nie ruszyło,pominąłem ostrygi wpadły homary, zbieram homary dalej nic nie rusza , mam dość ale syfff !!!
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie 

    Proszę o zapoznanie się z tym wpisem w Nowinkach:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3886405/#Comment_3886405

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • amelka58 (PL1)amelka58 (PL1) PL1 Posty: 48
    U mnie to samo . Wszystko od początku. Ciekawe kto zwróci włożony czas i złoto:(
  • amelka58 (PL1)amelka58 (PL1) PL1 Posty: 48
    Wrocily nagrody i punkty ale mialam co innego przygotowanego i kicha:(
  • Czy teraz zespół również ma zaplanowane jakieś działania związane z naprawianiem ważnych rzeczy aby zepsuć rybne święto ciężkiej pracy tak jak poprzednio?
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Oby nie, nie kuś losu, ale pierwsze moje logowanie to weszłam w wydarzenie sprawdzić czy wszystko jest ok. Jestem przewrażliwiona, ciekawe czemu he
  • kochani moze mi ktos powie skad mam wziasc raki

  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    fruktoza1 (PL1) powiedział(a):
    kochani moze mi ktos powie skad mam wziasc raki

    Jeśli nie masz łowiska z homarami, to musisz opróżnić pozostałe (chociaż jedno wyłowić). Ale nie ma gwarancji, że na ich miejsce pojawi się akurat to, którego potrzebujesz. Musisz łowić do skutku. 
    Alternatywa - żeby nie czekać na łowisko, można przeskoczyć skrzynię w lejku za złoto.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik