Strona główna Polish Konkursy

Konkurs~ Twardy orzech do zgryzienia!

YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496




Witajcie farmerzy!

Przed nami następny konkurs i to nie byle jaki, ale prawdziwie twardy orzech do zgryzienia! Pod spodem odnajdziecie ciąg liczb. Pierwsza liczba będzie wskazywać piętro wieży dekoracyjnej, druga wartość jej zadowolenia, a trzecia pozycje jednej litery w znalezionej dekoracji, która będzie Wam potrzebna by odgadnąć hasło

Co musicie zrobić?

krok 1 : udaj się do wieży dekoracyjnej i odnajdź właściwe piętro(pierwsza liczba w ciągu).
krok 2 : odnajdź właściwą dekoracje która posiada zadowolenie w podanej wysokości (druga liczba w ciągu).
krok 3 : odnajdź właściwą literkę oznaczona w nazwie dekoracji ( trzecia liczba w ciągu) każdą literkę liczymy oddzielnie..nawet jeśli w nazwie dekoracji np. występuję "cz" to "c" i "z" będą to osobne literki.
Jeśli ktoś nie posiada dekoracji w wieży i wyświetla się ona na szaro wystarczy w nią kliknąć by zobaczyć pełną nazwę oraz właściwości tej dekoracji.

Po odszukaniu wszystkich literek uzyskacie hasło, a następnie wysyłacie je do mnie w wiadomości prywatnej.

przykład: 40-64-9


A oto ciąg liczb:

3-48-1, 24-60-8 , 34-50-6 , 40-90-7, 29-75-5 ,17-30- 8, 22-62-9 , 1-12-5 , 59-37-4 , 44-70-1, 28-200-3, 33-78-7


Gotowi? Do dzieła!

Macie już hasło? Czekamy na Wasze odpowiedzi! Udanej zabawy!




1. Konkurs trwa od teraz do 24 maja do godziny 18:00.
2. Nagrody będą przypisane do kont Zwycięzców w przeciągu najbliższych dni po ogłoszeniu wyników.
3. Swoje odpowiedzi wysyłajcie do mnie w prywatnej wiadomości. (Yalenka)
4. Aby odpowiedź była zaliczona, w jednej wiadomości należy podać pełne rozwiązanie.
5. Odpowiedzi można udzielić tylko raz.
6. Po zapoznaniu się z konkursem i regulaminem, prosiłabym o osoby biorące w nim udział o zostawienie "Lubię to" pod tym postem. Będzie to dla mnie znak, że dana osoba przeczytała regulamin, zatem należy zastosować się do tego punktu, aby brać udział w losowaniu nagród.

Spośród Graczy, którzy udzielą prawidłowych odpowiedzi, zostanie wybranych drogą losowania 10 Zwycięzców, którzy w nagrodę otrzymają po 2000 złotych monet oraz dekoracje Rodzinny stolik piknikowy.


Życzymy dobrej zabawy! 
Wasza Załoga Forum

Komentarz

  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Dzień dobry Farmerzy!

    Nasz konkurs dobiegł końca! Jesteśmy razem z Yalenką pod ogromnym wrażeniem, że poradziliście sobie z wcale niełatwym zadaniem tak dobrze! 

    Wszystkie osoby biorące udział w konkursie (66 Graczy!) udzieliły poprawnej odpowiedzi, która brzmi:

    PIKNIK Z TESSĄ




    Nadeszła pora na losowanie Zwycięzców konkursu!
    Umieściliśmy Wasze nicki w randomizerze, który wskazał nam 10 Zwycięzców! Oto i oni:



    Serdecznie gratulujemy!
    Powyżsi Gracze, w ciągu najbliższych dni otrzymają na swoje konto pakiet: 2000 złota + dekoracja "Rodzinny stolik piknikowy" .

    Wszystkim Graczom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i do zobaczenia już wkrótce w kolejnych forumowych zmaganiach!

    Yalenka & Jiper


    PS. Wątek otwieram gdybyście chcieli pogratulować Zwycięzcom, lub napisać opinię / sugestię do konkursu.
  • Gratulacje RulerAgnieszk04 drugiej wygranej pod rząd :blush
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Yalenka & Jiper

    Konkurs był superasty dla mnie, i ciekawy :D bo mnie interesują dekorki, których nie mam.

    Dziękuję bardzo.


  • Gratulacje dla wszystkich wygranych:))
    Mnie tym razem się nie udało,ale może następnym?;)))

  • Alison (PL1)Alison (PL1) PL1 Posty: 7
    Dziękuje, bardzo cieszę się z wygranej  :)
    Gratuluje pozostałym zwycięzcą :)))
  • gratuluje wszystkim   i dziekuje  bardzo:))))))))))))))
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    No, no zostałam wylosowana, bardzo ciekawi mnie dekoracja :)
  • Dziękuję ślicznie :smile:
    bardzo, bardzo się cieszę i gratuluję pozostałym zwycięzcom :smile:
  • Testa (PL1)Testa (PL1) PL1 Posty: 112
    Spośród rzeczy przyjemnych te radują najbardziej, które się zdarzają najrzadziej...

    Dziękuję za nagrodę i gratuluję pozostałym zwycięzcom.
  • Gratulacje dla wszystkich wygranych  ;)    :)<3:)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie :)

    Nagrody zostały dopisane do Waszych kont w grze!
    Jeszcze raz serdecznie gratuluje!

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Cieszę się i DZIĘKUJE BARDZO :))  GRATULUJĘ Wszystkim Zwycięzcom :smile:
  • Super, dziękuję bardzo. :)
Ta dyskusja została zamknięta.