Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Błędy w Swięcie ciężkiej pracy

Dlaczego po pracach konserwatorskich zniszczono moja pracę w święcie ciężkiej pracy i od nowa się to uruchomilo i kraby zostały wycofane, choc mialam ich na całą dobę i przesunęło się na ostrygi choć wcale nie tak powinno to wyglądać... pozbawiono mnie w ten sposób dobrego miejsca, oraz reszty nagród na które liczyłam... prosze o wyjaśnienie i przywrócenie mi tego co utraciłam.


Najlepsze odpowiedzi

  • Edytka85 (PL1)Edytka85 (PL1) Posty: 2
    Odpowiedź ✓
    Mam ten sam problem. Do końca silosu miałam ustawione zbieranie ostryg, a po pracach konserwacyjnych lej się opróżnił, punkty premii wyzerowały i muszę zaczynać od nowa:/
  • danzbo (PL1)danzbo (PL1) Posty: 8
    Odpowiedź ✓
    no to jak to odzyskac... czuję się oszukana
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Odpowiedź ✓
    Plus ciężko wypracowane bonusy poszły się paść...
  • farmermac (PL1)farmermac (PL1) PL1 Posty: 68
    Odpowiedź ✓
    widać nie jestem sam z tym problemem, to jedyne pocieszenie. I licencja poszła ........do morza
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Odpowiedź ✓
     To jest skandal po raz kolejny . Byłam na 39 poz. w silosie, ostrygi nastawione do końca eventu na 15 - a teraz co? Mam zaczynać wszystko od nowa??? A gdzie sens i logika??? Żądam nagrody za uzyskaną pozycję !!!!
    Moderatorów proszę o konkretną odpowiedz...........
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    Odpowiedź ✓
    Licencja była w zasięgu bez problemu, po przerwie konserwacyjnej wszystko przepadło, na 9 godzin przed końcem zaczynać od nowa. My pracujemy a GGS kasuje wszystko, przepada złoto za przestawienie itp. Złodziejstwo na każdym kroku. Za koło fortuny też przepadły nagrody szkoda słów.
  • danzbo (PL1)danzbo (PL1) Posty: 8
    Odpowiedź ✓
    ja juz miałam 42 nagrodę i koniec... przepadło
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Odpowiedź ✓
    Mam ten sam problem - śledzie na 13 miały lecieć jeszcze 2 dni (licencja wpadłaby jak nic), a teraz? Mam czekać na ostrygi, a o licencji to sobie mogę najwyżej pomarzyć..

    Czy choć raz Zespół nie mógłby pomyśleć i swoje aktualizacje między eventami wprowadzać
  • danzbo (PL1)danzbo (PL1) Posty: 8
    Odpowiedź ✓
    i co teraz nam tego nie oddadzą? 
  • Sp1rxeGamer (PL1)Sp1rxeGamer (PL1) PL1 Posty: 15
    Odpowiedź ✓
    Gdzie moje + 4 dodatkowe punkty???!!! wyzerowaliście ryby,wszystko trzeba zacząc od początku.Już wiadomo,że nie ukończe wydarzenia!!!!
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 16.05.2018 Odpowiedź ✓
    to jest jawne walnie w kulki, miałem tuńczyki do konca na 16, jestem 23, niestety nie mam nic na łowiskach co trzeba wrzucic do silosa i licencje poszły sie ....... czy ktos panuje nad tym bałaganem !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 16.05.2018 Odpowiedź ✓
    Sledzie miały sobie do konca spokojnie lecieć a tu masz babo placek. Czy GGS umie coś jeszcze zrobić?
    Już nie i nigdy nie, tylko wyłudzanie kasy dobrze idzie
    A gdzie moje 37 miejsce w rankingu? 
    Rekompensat i tak nie bedzie, jeszcze sie okaże że to nasza wina

    Balans silosów, cholera

  • Niro (PL1)Niro (PL1) Posty: 19
    Odpowiedź ✓
    Po prostu szkoda mi moderatorów że muszą się tłumaczyć za postępowanie BF=oszukiwanie graczy!
  • RulerAgnieszk04 (PL1)RulerAgnieszk04 (PL1) PL1 Posty: 102
    Odpowiedź ✓
    jak puscicie silos  to  pozycja i punty wroca bez dodatkowych 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Odpowiedź ✓
    A nie można zaczekać bylo do jutra. Po zakonczeniu silosu?, który to juz raz?
  • nescafe131 (PL1)nescafe131 (PL1) PL1 Posty: 39
    Odpowiedź ✓
    No pięknie sobie pogrywacie z graczami. 8 godzin do końca święta pracy a wy sobie prace konserwacyjne robicie, po których wszystko poszło fpisdu. Mimo że podnieśliście próg do zdobycia licencji na złoto, na której zależy wielu graczom, okazało się, że nadal można ją zdobyć. Więc zepsuliście. Ciekawa jestem jakie będzie tłumaczenie i jaka rekompensata. Oczekuję właśnie licencji na złoto bo mogłam ją spokojne zdobyć.
  • Magical (PL1)Magical (PL1) PL1 Posty: 7
    Odpowiedź ✓
    Jak można tak postępować!!! To nieludzkie zachowanie. Olej w ciężkiej pracy ustawiony do końca na najwyższym poziomie. Dobra pozycja, szansa na wyższe nagrody, brak możliwości wlania do leju, bo nie taka sama kolejność jak przed aktualizacją. Dorobek uzyskany - stracony bezpowrotnie. Nie taktujecie nas - graczy poważnie. Kto nam to wszystko zrekompensuje???
  • danzbo (PL1)danzbo (PL1) Posty: 8
    Odpowiedź ✓
    co z tego ze sie pusci silos jak nie ma z czego nazbierac... co zlotem mam zakonczyc polowy... przeciez fortune stracic idzie w ten sposob
  • danzbo (PL1)danzbo (PL1) Posty: 8
    Odpowiedź ✓
    no i licencja na zloto rowniez poszla w las w tym momencie... po prostu super... brrrrrr
  • Numi (PL1)Numi (PL1) Posty: 32
    edytowano 16.05.2018 Odpowiedź ✓
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    A nie można zaczekać bylo do jutra. Po zakonczeniu silosu?, który to juz raz?
    Zgadzam sie... Ludzie od tej gry chyba zyja w innym wymiarze rzeczywistosci. Ja niestety tez stracilam mozliwosc na licencje i bynajmniej nie za miejsce w rankingu, tylko za odpowiednia ilosc punktow. Co teraz mozemy zrobic napisac do nich? Ktos nas potraktuje sprawiedliwie? Zostaje tylko wewnetrzna zlosc, ze znowu cos psuja i my obrywamy. To nie jest juz nawet olewcze podejscie do graczy, to jest chamstwo i skrwsnstwo!
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    Odpowiedź ✓
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    A nie można zaczekać bylo do jutra. Po zakonczeniu silosu?, który to juz raz?
    nie, nie mozna było. bo to by było sprzeczne z działaniem ggs, gdzie logiki i przewidywania ciągu dalszego brak lub jest ono całkowicie odwrócone.

    ty to widzisz, ja to widze, inni tez, ze logicznym byłoby nie grzebanie w trakcie, a po.

    tylko pytanie kiedy tu ostatnio widziałes logikę działania?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Odpowiedź ✓
    qqq (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    A nie można zaczekać bylo do jutra. Po zakonczeniu silosu?, który to juz raz?
    nie, nie mozna było. bo to by było sprzeczne z działaniem ggs, gdzie logiki i przewidywania ciągu dalszego brak lub jest ono całkowicie odwrócone.

    ty to widzisz, ja to widze, inni tez, ze logicznym byłoby nie grzebanie w trakcie, a po.

    tylko pytanie kiedy tu ostatnio widziałes logikę działania?
    Takiego zwierzęcia nie widziałem w ggs :)
    A jak psiocze to mi moderatorzy zarzucają że sie czepiam
  • Vavara (PL1)Vavara (PL1) PL1 Posty: 96
    Odpowiedź ✓
    nescafe131 (PL1) powiedział(a):
    No pięknie sobie pogrywacie z graczami. 8 godzin do końca święta pracy a wy sobie prace konserwacyjne robicie, po których wszystko poszło fpisdu. Mimo że podnieśliście próg do zdobycia licencji na złoto, na której zależy wielu graczom, okazało się, że nadal można ją zdobyć. Więc zepsuliście. Ciekawa jestem jakie będzie tłumaczenie i jaka rekompensata. Oczekuję właśnie licencji na złoto bo mogłam ją spokojne zdobyć.
    Też uważam, że to był sabotaż. Jeśli się mylę, wszyscy dostaną wszystkie nagrody. Jeśli nie dostaną, to znaczy, że mamy rację co do celowości tego zepsucia.
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Odpowiedź ✓
    Ktoś tu Polaków ma za idiotów, pozycja prawie na mecie,  gra ustawiona na końcowe godziny a tu niespodzianka: stracone złoto za pominięcie zadanie, dodatkowe punkty przepadły,  zdarzenie praktycznie nie do ukończenia, odpowiedzialni głowy pochowali w piasek, brak jakiejkolwiek informacji!!!!!!. 
  • Numi (PL1)Numi (PL1) Posty: 32
    edytowano 16.05.2018 Odpowiedź ✓
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    trzeb a ruszyc silos, nie dawac nowych ostryg, i jak ktos miał zaplanowane ryby ilosciowo na zebranie nagrody  do konca dnia..to bedzie leciało do konca dnia...
    Pomimo tego, ze nie dalam ostryg oraz nie mam nic teraz do bonusu na 10 poziomie, dalej mi leca stare punkty! Nie dawac nic do nowego silosa, odpalic i zostawic.
  • zyguś6 (PL1)zyguś6 (PL1) Posty: 7
    Odpowiedź ✓
    oszustwo wydałam złoto na pominięcie ryb których nie miałam a teraz mnie olano !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    Odpowiedź ✓
    Numi (PL1) powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    trzeb a ruszyc silos, nie dawac nowych ostryg, i jak ktos miał zaplanowane ryby ilosciowo na zebranie nagrody  do konca dnia..to bedzie leciało do konca dnia...
    Pomimo tego, ze nie dalam ostryg oraz nie mam nic teraz do bonusu na 10 poziomie, dalej mi leca stare punkty! Nie dawac nic do nowego silosa, odpalic i zostawic.
    wam sie nic nie zmieni. ale sa gracze którym sie konczy wrzut sprzed aktualki - miedzy innymi ja. i jestem w czarnej *&^%
  • Ewodia (PL1)Ewodia (PL1) PL1 Posty: 13
    Odpowiedź ✓
    Niestety nie wiedziałam i dałam by ruszył homara leci od początku...dlaczego nikt nie wyjaśnił nam jak usunąć problem...

  • nescafe131 (PL1)nescafe131 (PL1) PL1 Posty: 39
    Odpowiedź ✓
    Owszem, nagrody wróciły ale co z tego... miałam premię 3 punktów a teraz nie mam. Nadal oczekuję rekompensaty.
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Odpowiedź ✓
    dobre bo po fakcie, strata dodatkowych punktów brak produktów do silosu, jedna wielka klapa!!!
«13

Odpowiedzi

  • Edytka85 (PL1)Edytka85 (PL1) Posty: 2
    Odpowiedź ✓
    Mam ten sam problem. Do końca silosu miałam ustawione zbieranie ostryg, a po pracach konserwacyjnych lej się opróżnił, punkty premii wyzerowały i muszę zaczynać od nowa:/
  • danzbo (PL1)danzbo (PL1) Posty: 8
    Odpowiedź ✓
    no to jak to odzyskac... czuję się oszukana
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Odpowiedź ✓
    Plus ciężko wypracowane bonusy poszły się paść...
  • farmermac (PL1)farmermac (PL1) PL1 Posty: 68
    Odpowiedź ✓
    widać nie jestem sam z tym problemem, to jedyne pocieszenie. I licencja poszła ........do morza
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Odpowiedź ✓
     To jest skandal po raz kolejny . Byłam na 39 poz. w silosie, ostrygi nastawione do końca eventu na 15 - a teraz co? Mam zaczynać wszystko od nowa??? A gdzie sens i logika??? Żądam nagrody za uzyskaną pozycję !!!!
    Moderatorów proszę o konkretną odpowiedz...........
  • ManagerWaldi (PL1)ManagerWaldi (PL1) PL1 Posty: 261
    Odpowiedź ✓
    Licencja była w zasięgu bez problemu, po przerwie konserwacyjnej wszystko przepadło, na 9 godzin przed końcem zaczynać od nowa. My pracujemy a GGS kasuje wszystko, przepada złoto za przestawienie itp. Złodziejstwo na każdym kroku. Za koło fortuny też przepadły nagrody szkoda słów.
  • danzbo (PL1)danzbo (PL1) Posty: 8
    Odpowiedź ✓
    ja juz miałam 42 nagrodę i koniec... przepadło
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Odpowiedź ✓
    Mam ten sam problem - śledzie na 13 miały lecieć jeszcze 2 dni (licencja wpadłaby jak nic), a teraz? Mam czekać na ostrygi, a o licencji to sobie mogę najwyżej pomarzyć..

    Czy choć raz Zespół nie mógłby pomyśleć i swoje aktualizacje między eventami wprowadzać
  • danzbo (PL1)danzbo (PL1) Posty: 8
    Odpowiedź ✓
    i co teraz nam tego nie oddadzą? 
  • Sp1rxeGamer (PL1)Sp1rxeGamer (PL1) PL1 Posty: 15
    Odpowiedź ✓
    Gdzie moje + 4 dodatkowe punkty???!!! wyzerowaliście ryby,wszystko trzeba zacząc od początku.Już wiadomo,że nie ukończe wydarzenia!!!!
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 16.05.2018 Odpowiedź ✓
    to jest jawne walnie w kulki, miałem tuńczyki do konca na 16, jestem 23, niestety nie mam nic na łowiskach co trzeba wrzucic do silosa i licencje poszły sie ....... czy ktos panuje nad tym bałaganem !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 16.05.2018 Odpowiedź ✓
    Sledzie miały sobie do konca spokojnie lecieć a tu masz babo placek. Czy GGS umie coś jeszcze zrobić?
    Już nie i nigdy nie, tylko wyłudzanie kasy dobrze idzie
    A gdzie moje 37 miejsce w rankingu? 
    Rekompensat i tak nie bedzie, jeszcze sie okaże że to nasza wina

    Balans silosów, cholera

  • Niro (PL1)Niro (PL1) Posty: 19
    Odpowiedź ✓
    Po prostu szkoda mi moderatorów że muszą się tłumaczyć za postępowanie BF=oszukiwanie graczy!
  • RulerAgnieszk04 (PL1)RulerAgnieszk04 (PL1) PL1 Posty: 102
    Odpowiedź ✓
    jak puscicie silos  to  pozycja i punty wroca bez dodatkowych 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Odpowiedź ✓
    A nie można zaczekać bylo do jutra. Po zakonczeniu silosu?, który to juz raz?
  • nescafe131 (PL1)nescafe131 (PL1) PL1 Posty: 39
    Odpowiedź ✓
    No pięknie sobie pogrywacie z graczami. 8 godzin do końca święta pracy a wy sobie prace konserwacyjne robicie, po których wszystko poszło fpisdu. Mimo że podnieśliście próg do zdobycia licencji na złoto, na której zależy wielu graczom, okazało się, że nadal można ją zdobyć. Więc zepsuliście. Ciekawa jestem jakie będzie tłumaczenie i jaka rekompensata. Oczekuję właśnie licencji na złoto bo mogłam ją spokojne zdobyć.
  • Magical (PL1)Magical (PL1) PL1 Posty: 7
    Odpowiedź ✓
    Jak można tak postępować!!! To nieludzkie zachowanie. Olej w ciężkiej pracy ustawiony do końca na najwyższym poziomie. Dobra pozycja, szansa na wyższe nagrody, brak możliwości wlania do leju, bo nie taka sama kolejność jak przed aktualizacją. Dorobek uzyskany - stracony bezpowrotnie. Nie taktujecie nas - graczy poważnie. Kto nam to wszystko zrekompensuje???
  • danzbo (PL1)danzbo (PL1) Posty: 8
    Odpowiedź ✓
    co z tego ze sie pusci silos jak nie ma z czego nazbierac... co zlotem mam zakonczyc polowy... przeciez fortune stracic idzie w ten sposob
  • danzbo (PL1)danzbo (PL1) Posty: 8
    Odpowiedź ✓
    no i licencja na zloto rowniez poszla w las w tym momencie... po prostu super... brrrrrr
  • Numi (PL1)Numi (PL1) Posty: 32
    edytowano 16.05.2018 Odpowiedź ✓
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    A nie można zaczekać bylo do jutra. Po zakonczeniu silosu?, który to juz raz?
    Zgadzam sie... Ludzie od tej gry chyba zyja w innym wymiarze rzeczywistosci. Ja niestety tez stracilam mozliwosc na licencje i bynajmniej nie za miejsce w rankingu, tylko za odpowiednia ilosc punktow. Co teraz mozemy zrobic napisac do nich? Ktos nas potraktuje sprawiedliwie? Zostaje tylko wewnetrzna zlosc, ze znowu cos psuja i my obrywamy. To nie jest juz nawet olewcze podejscie do graczy, to jest chamstwo i skrwsnstwo!
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    Odpowiedź ✓
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    A nie można zaczekać bylo do jutra. Po zakonczeniu silosu?, który to juz raz?
    nie, nie mozna było. bo to by było sprzeczne z działaniem ggs, gdzie logiki i przewidywania ciągu dalszego brak lub jest ono całkowicie odwrócone.

    ty to widzisz, ja to widze, inni tez, ze logicznym byłoby nie grzebanie w trakcie, a po.

    tylko pytanie kiedy tu ostatnio widziałes logikę działania?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Odpowiedź ✓
    qqq (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    A nie można zaczekać bylo do jutra. Po zakonczeniu silosu?, który to juz raz?
    nie, nie mozna było. bo to by było sprzeczne z działaniem ggs, gdzie logiki i przewidywania ciągu dalszego brak lub jest ono całkowicie odwrócone.

    ty to widzisz, ja to widze, inni tez, ze logicznym byłoby nie grzebanie w trakcie, a po.

    tylko pytanie kiedy tu ostatnio widziałes logikę działania?
    Takiego zwierzęcia nie widziałem w ggs :)
    A jak psiocze to mi moderatorzy zarzucają że sie czepiam
  • Vavara (PL1)Vavara (PL1) PL1 Posty: 96
    Odpowiedź ✓
    nescafe131 (PL1) powiedział(a):
    No pięknie sobie pogrywacie z graczami. 8 godzin do końca święta pracy a wy sobie prace konserwacyjne robicie, po których wszystko poszło fpisdu. Mimo że podnieśliście próg do zdobycia licencji na złoto, na której zależy wielu graczom, okazało się, że nadal można ją zdobyć. Więc zepsuliście. Ciekawa jestem jakie będzie tłumaczenie i jaka rekompensata. Oczekuję właśnie licencji na złoto bo mogłam ją spokojne zdobyć.
    Też uważam, że to był sabotaż. Jeśli się mylę, wszyscy dostaną wszystkie nagrody. Jeśli nie dostaną, to znaczy, że mamy rację co do celowości tego zepsucia.
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Odpowiedź ✓
    Ktoś tu Polaków ma za idiotów, pozycja prawie na mecie,  gra ustawiona na końcowe godziny a tu niespodzianka: stracone złoto za pominięcie zadanie, dodatkowe punkty przepadły,  zdarzenie praktycznie nie do ukończenia, odpowiedzialni głowy pochowali w piasek, brak jakiejkolwiek informacji!!!!!!. 
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    Vavara (PL1) powiedział(a):
    nescafe131 (PL1) powiedział(a):
    No pięknie sobie pogrywacie z graczami. 8 godzin do końca święta pracy a wy sobie prace konserwacyjne robicie, po których wszystko poszło fpisdu. Mimo że podnieśliście próg do zdobycia licencji na złoto, na której zależy wielu graczom, okazało się, że nadal można ją zdobyć. Więc zepsuliście. Ciekawa jestem jakie będzie tłumaczenie i jaka rekompensata. Oczekuję właśnie licencji na złoto bo mogłam ją spokojne zdobyć.
    Też uważam, że to był sabotaż. Jeśli się mylę, wszyscy dostaną wszystkie nagrody. Jeśli nie dostaną, to znaczy, że mamy rację co do celowości tego zepsucia.

    a tam sabotaż. to sie nazywa bezmyślność. tylko ta tutejsza ma wymiar absurdalnie monstrualny
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    danzbo (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego po pracach konserwatorskich zniszczono moja pracę w święcie ciężkiej pracy i od nowa się to uruchomilo i kraby zostały wycofane, choc mialam ich na całą dobę i przesunęło się na ostrygi choć wcale nie tak powinno to wyglądać... pozbawiono mnie w ten sposób dobrego miejsca, oraz reszty nagród na które liczyłam... prosze o wyjaśnienie i przywrócenie mi tego co utraciłam.


    Identyczna sytuacja...co się dzieje ? Zostaliśmy oszukani i odebrano nam możliwość otrzymania wszystkich nagród!!! Kompletne dno a nie święto :(:(:(
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    trzeb a ruszyc silos, nie dawac nowych ostryg, i jak ktos miał zaplanowane ryby ilosciowo na zebranie nagrody  do konca dnia..to bedzie leciało do konca dnia...
  • Sewirra (PL1)Sewirra (PL1) PL1 Posty: 44
    kpiny kpiny straty i tylko straty czy tam siedza normalni ludzie mysle ze nie po raz wtory nic nie potrafia tylko spieprza taka prawda nazywam rzeczy po imieniu licencja poszla a byla by zero rekompensat a tylko psuja ggs chyba ma cos nie tak moze warto zmienic ludzi ktorzy tam tym kieruja za kolo tez brak rekompenaty
  • Ewodia (PL1)Ewodia (PL1) PL1 Posty: 13
    Słyszałam, ze naprawiono silos, członkowie mojego sojuszu już idą dalej...niestety mój nie uległ zmianie, nadal jestem na 1 nagrodzie mimo uruchomienia silosa...chciałabym wrócić do swej pozycji..
  • Numi (PL1)Numi (PL1) Posty: 32
    edytowano 16.05.2018 Odpowiedź ✓
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    trzeb a ruszyc silos, nie dawac nowych ostryg, i jak ktos miał zaplanowane ryby ilosciowo na zebranie nagrody  do konca dnia..to bedzie leciało do konca dnia...
    Pomimo tego, ze nie dalam ostryg oraz nie mam nic teraz do bonusu na 10 poziomie, dalej mi leca stare punkty! Nie dawac nic do nowego silosa, odpalic i zostawic.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik