Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

26.03.2018 | Drugie okno konstrukcji, nowe nagrody, przeniesienie serwera i długi czas przestoju!

1810

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ale to już było i nie wróci więcej...tak można podsumować działania w grze...było, minęło...jest jak jest...jak się balansik ;) danej rzeczy skitra...wtedy przyjdzie na nią czas z powrotem. Ale o tym decyduje siła wyższa ;)
    Dekorki bukszpanowe przyciągają...przekonamy się czy wydarzenie również spowoduje takie odczucia czy pójdzie - jak już wiele teraz - na listę z nagłówkiem "nie biorę udziału" :D:D:D
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    mam pytanie zebrałam z mistrzostw 46 żetonów bo tle było w brązowej lidze i co mamy czekać do następnych mistrzostw?a nadwyżkę nam zabiorą?
  • Moya (PL1)Moya (PL1) PL1 Posty: 68
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    mam pytanie zebrałam z mistrzostw 46 żetonów bo tle było w brązowej lidze i co mamy czekać do następnych mistrzostw?a nadwyżkę nam zabiorą?
    Wystarczy czekać do lejka... A jak tylko uzyskasz lub przekroczysz magiczną liczbę 50 - NATYCHMIAST odpalić okno za żetony, bo kolejnych nie będzie doliczać. Taka jest idea nowego okna.

    A co do nowego wariantu nagród... Przypomniał mi się dowcip. Stary, ale pasuje. Przytoczę, żeby nie napisać któregoś z zakazanych słów, typu "prot.st", "str.jk", "b.nt", "bojk.t", etc. W skrócie: człowiek do swojej papugi: "jeśli jeszcze raz kogoś zwyzywasz, to ci pióra powyrywam". Na to papuga: "a na [brzydkie słowo] mi te pióra"  o:)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 31.03.2018
    A ja jeszcze w sprawie tych zmienionych [według zespołu na lepsze] nagród.
    Nowy totem bezpłciowy...co to właściwie jest ?...słynny totem Maciusia miał być inspiracją...moja Wrzosowa Ekipa jest rozczarowana, gdyż lubiliśmy patrzeć na to wioskowe trofeum...

    Poza tym chciałam uprzejmie zapytać co z Graczami co 2 telewizorka wcale nie potrzebują ? mają na maksa faremki, jakie pragnęli mieć...jaka ma być ich motywacja do brania udziału w latawcowych MS i w bublach ?
    Może czas wprowadzić na stałe - wybieram nagrodę...bo o słynnym przycisku --> biorę udział - nie biorę udziału...już nie wspominam...bo temat przemielony wielokrotnie.

    I jeszcze jedno...może najważniejsze !!!...nie wszyscy Gracze...nie wszystkie sojusze biorą udział w rywalizacji...więc dla nich należy przygotować oferty specjalne, skoro się liczy na inwestycje finansowe w rozwój gry.
    edit:
    oto totem Maciusiowy:
    httpsusv-cdnnet6025126uploadseditor4mq81ienyb0fvhjpg
    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • Numi (PL1)Numi (PL1) Posty: 32
    edytowano 31.03.2018
    Malwina to nie jest totem Maciusiowy, tylko brzydko mówiąc zerżnięty z totemu, który znajduje się w Vancouver w Kanadzie. GGS nie ma prawa wykorzystywać czyjegoś pomysłu w swoich grach, chyba że zapłaci za prawa autorskie...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Droga Numi...nikt nie napisał że GGS ma wykorzystać czyjś pomysł...natomiast pomysł może być inspiracją do nowego pomysłu i ten nowy wcale nie musi być plagiatem.
  • nowe nagrody w leju sojuszniczym to śmiech na sali.

    Jakby ktoś nie sprawdził, to rzućcie okiem. Nie ma m. in. już licencji, które były za 4,6 mln pktów...
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    co to ten totem Maciusiowy? i czy wie ktoś czemu na farmach żywego ducha nie ma- pies tylko ogłupiony biega wkoło... może pracownicy widząc ostatnie postępy w grze zwyczajnie sobie poszli?... ;)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    maRuda (PL1) powiedział(a):
    co to ten totem Maciusiowy? i czy wie ktoś czemu na farmach żywego ducha nie ma- pies tylko ogłupiony biega wkoło... może pracownicy widząc ostatnie postępy w grze zwyczajnie sobie poszli?... ;)
    Na mszę poszli pomodlić się o rozum dla GGS:)

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    chyba ludziki się przestraszyły tego słonia na targu a i ludziki którzy odwiedzają targ są jacyś zamotani czapki z wysp i różnych wydarzeń a nawet duch ni się trafił
    to chyba wstęp do jakiegoś wydarzenia rano miałem 3 zadania z pandą i z tego co pamiętam rok temu po dniu św Patryka był japoński złoty tydzień więc może o to chodzić
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a)
    Na mszę poszli pomodlić się o rozum dla GGS:)

    obawiam się że tu już nawet "święty Boże nie pomoże" ;)
  • A może 01.04
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 01.04.2018
    Tak, przy okazji, czy Zespół mógłby się zastanowić nad wprowadzeniem odmiennej kolorystyki dla żetonów konstrukcyjnych i żetonów Fuku. Skoro tak lubią (i mają czas) na zmienianie kolorów (np. dymków), to może i kolorystykę żetonów udałoby się zmienić, co by po zdobyciu nagrody nie trzeba było się zastanawiać, które żetony się zdobyło..




  • no kolorystyka tych żetonów jest myląca i przy takich ilościach zmian dekorków, nakładek, dymków czy kolorów można by przemalować te żetony
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Doskonały pomysł Karadok...bo właśnie wczoraj nie dojrzałam że w bublu nad bublami :D fukowe zamiast telemonet.

    Kto się będzie z bliska przyglądał ? wiadomo że po kolorze szybciej zapamiętujemy i potem kojarzymy.
    Jest okazja do wielkiej kreatywności :D
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Doskonały pomysł Karadok...bo właśnie wczoraj nie dojrzałam że w bublu nad bublami :D fukowe zamiast telemonet.

    Kto się będzie z bliska przyglądał ? wiadomo że po kolorze szybciej zapamiętujemy i potem kojarzymy.
    Jest okazja do wielkiej kreatywności 


    Tylko nie to, kreatywności GGS mam po dziurki w nosie
  • Egra (PL1)Egra (PL1) PL1 Posty: 26
    Kompletnie bez sensu z tym automatycznym uruchamianiem i wykorzystywaniem dodatkowego ekranu budowy. Znowu nic od nas nie zależy  Zbierasz nie po to, aby wykorzystać kiedy potrzebujesz a jak potrzebujesz, to go nie ma. Czy ktoś tam myśli ?. Coraz częściej myślę o zakończeniu tej zabawy.
  • felix49 (PL1)felix49 (PL1) PL1 Posty: 23
    nowe nagrody ...
    właśnie mój sojusz  " walczy" o 95-tą nagrodę - 1 (słownie: jedną) zwykłą licencję. Gdyby to była ta niebieska? ale nie jest. Tych zwykłych mam 586758 czy coś koło tego... Po co mi jeszcze jedna? to pytanie do kreatora zmian. 
    A gdzie na liście nagród są licencje niebieskie, tajemnicze skrzynie, żetony do koła fortuny? 
     Gratuluję kreatywności....

  • felix49 (PL1)felix49 (PL1) PL1 Posty: 23
    sprostowanie do wcześniejszej wypowiedzi: te prawie  600 000 to certyfikaty ... sorki. Zwykłych licencji mam tylko 102 ale i tak nie pragnę kolejnej .... 
    Ale pytanie gdzie podziały się żetony i skrzynie (nie licząc 1 brązowej i kilku zwykłych) jest nadal aktualne... Nie śmiem wspomnieć o nasionach złotniczka - te były tak krótko, że chyba nieprawda ....
    Propozycja dla GGS : zmniejszyć częstotliwość MS, skrócić je i przywrócić lepsze nagrody : niech będzie o co walczyć bo 3 dni klikania za te pożałowania godne nagrody zniechęca graczy do gry w sojuszach ... do przemyślenia.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    GGS ma nas w nosie, nagrody jak dla debili komu mają zaimponować, o co się mamy bić?.

    Następnym krokiem GGS będzie wprowadzenie opłat za grę na to stawiam

    Balans nagród MS
  • Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Następnym krokiem GGS będzie wprowadzenie opłat za grę na to stawiam
    no to będę pierwszy, który wyleczy się z nałogu, chyba że wystarczy złota z bieżących miniprezencików bo nie powiem żebym się chętnie rozstawał z grą
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Chciałam uprzejmie zapytać czy Robinowy las Sherwood :D to się będzie składał z 3 dekorek czy te 3 to dopiero początek ? i gdzie można wygrać lub kupić domek ?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 05.04.2018
    Domek jest nagrodą w złotej lidze - zamiast baloników - jeżeli o ten chodzi:



    A tak przy okazji - dlaczego mając wielkość 4x4 ta dekoracja ma tak małe zadowolenie? Jeden balonik miał 29 zwykłego i 8 wioskowego zadowolenia oraz wielkość 2x2, czyli 4 baloniki (zajmujące łącznie powierzchnię drzewka-domku) dawały zadowolenie 116 zwykłego i 32 wioskowego.. Inną sprawą jest już sam fakt wielkości. Im więcej miejsca dekoracja zajmuje, tym trudniej znaleźć jej miejsce na farmie.. To tak do przemyślenia dla Zespołu w temacie "atrakcyjności" nagród :)
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    (...)

    Następnym krokiem GGS będzie wprowadzenie opłat za grę na to stawiam

       Następnym razem zastanów się dwa razy zanim zaczniesz pisać bzdury!
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251

    mam krótkie pytanko po co komu nagrody ze swiatowych mistrzostw w tych mistrzostwach sojuszniczych zabierając nam skrzynie albo inne dobra gdzie podzialy się pkt karmy  fiolety oraz zetony???wchodząc na ewent czas na bajke znow widze wachlarz czy ktoś wreszcie to poprawi??

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dziekuję Karadok - jesteś niezastąpiona...ostatnią nagrodą za wysiłek ? bo z namiotu domku nie widać...

    Co do zadowolenia...to przecudne feniksy też powinny mieć zdecydowanie większe, bo za tyle złota...tylko dla duszy ? ;)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    pilka2 (PL1) powiedział(a):

    mam krótkie pytanko po co komu nagrody ze swiatowych mistrzostw w tych mistrzostwach sojuszniczych zabierając nam skrzynie albo inne dobra gdzie podzialy się pkt karmy  fiolety oraz zetony???wchodząc na ewent czas na bajke znow widze wachlarz czy ktoś wreszcie to poprawi??

    Witam

    Punkty Światowych mistrzostw są dodatkowymi nagrodami i nie zastępują innych nagród, więc ich obecność nie umniejsza korzyści jakie otrzymujesz biorąc udział w wydarzeniach. 
    Odnośnie zmiany nagród zapraszam do zapoznania się z tym wpisem:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/176213/informacje-o-nagrodach

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    makao (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    (...)

    Następnym krokiem GGS będzie wprowadzenie opłat za grę na to stawiam

       Następnym razem zastanów się dwa razy zanim zaczniesz pisać bzdury!
    Bzdur nie piszę tylko wszystko idzie w tym  kierunku
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Dziekuję Karadok - jesteś niezastąpiona...ostatnią nagrodą za wysiłek ? bo z namiotu domku nie widać...

    Co do zadowolenia...to przecudne feniksy też powinny mieć zdecydowanie większe, bo za tyle złota...tylko dla duszy ? ;)
    Ostatnią nagrodą jest nakładka na chlew wolnego wybiegu - czyli ta a'la hobbici ;)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Aha...to już się coś wyjaśniło Karadok...czyli szukam drugiego i trzeciego domku Robina...tego z dwoma wieżyczkami i z krętymi schodkami i tego z jedną wieżyczką ...Las jak ma być prawdziwym lasem, musi być kompletny :D [nie ma ich jeszcze w wieży...ale są na obrazku forumowym]

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik