Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problem z zalogowaniem!

168

Komentarz

  • Nie mogę się nigdzie zalogować. Firma wyrzuciła mnie z gry. Co mam zrobić. BoyRose 51
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    BoyRose51 (PL1) powiedział(a):
    Nie mogę się nigdzie zalogować. Firma wyrzuciła mnie z gry. Co mam zrobić. BoyRose 51
    Witam

    Upewnij się, że wpisujesz prawidłowo swoje dane i logujesz się na odpowiedni serwer. 
    Jeśli natomiast podczas logowania otrzymujesz komunikat o zablokowaniu konta, bardzo proszę w tej sprawie kontakt z suportem gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • mam pytanie dlaczego gra się nie ładuje?? załączenie gry powoduje napis na stronie trwa wczytywanie gry i nic się nie dzieje,nie pomaga odświeżanie ani załączanie na nowo
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    gruszeczki (PL1) powiedział(a):
    mam pytanie dlaczego gra się nie ładuje?? załączenie gry powoduje napis na stronie trwa wczytywanie gry i nic się nie dzieje,nie pomaga odświeżanie ani załączanie na nowo
    Witam

    Po dzisiejszej aktualizacji u niektórych graczy wystąpił problem z logowaniem się do gry. Obecnie Zespół pracuje nad znalezieniem przyczyn tej sytuacji.
    Jednakże polecam wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki i ciasteczek. Niejednokrotnie zabiegi te
     pomagają w rozwiązaniu usterek.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • witam - problem jest 
    ja z logowaniem się nie mam problemu ale na smakosza wejść nie mogę ....chyba jak wejdę z jajek małe kaczuszki zbiorę   )
    koleżanka na kwiatową też wejść nie może -ale tam z jaj to chyba orły sie wyklują :))

  • W dalszym ciągu gra nie działa.Nie mogę się zalogować bo tym razem jest robiona szybka poprawka,ale czas do wyłączenia serwera się zmienia najpierw było 9 minut teraz jest 11 minut czy można wiedzieć co się dzieje?I dlaczego koledzy z sojuszu piszą mi ,że jestem dostępna skoro nie mogę się zalogować ?? i tak wyczyściłam ciasteczka i historię to nic nie daje
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Poprawka, która obecnie jest w toku miedzy innymi ma rozwiązać problemy z logowaniem, kłopotami z wejściem na farmę kwiatową bądź smakosza oraz znikającymi dekoracjami z inwentarza graczy.
    Jeśli po poprawce nadal będziesz mieć problem z logowaniem proszę o kontakt.

    ~Yalenka
  • Jak gram od lat nie było takich problemów. Co się stało. Ja mam wrażenie, że nie jesteście zainteresowani starymi graczami. Chyba za mało płaciła, choć gra jest darmowa.
    Boyrose51
  • na swoim logingu i hasle bedac na wysokim poziomie bo gram 4 lat nagle wyskoczyl mi 1 pozim a na tamten wysoki nie moge wejsc od ponad miesiaca co mam zrobic gdze pomocy szukac 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    milena 1224 (PL1) powiedział(a):
    na swoim logingu i hasle bedac na wysokim poziomie bo gram 4 lat nagle wyskoczyl mi 1 pozim a na tamten wysoki nie moge wejsc od ponad miesiaca co mam zrobic gdze pomocy szukac 
    Witam

    Upewnij się, że wpisujesz prawidłowo swoje dane i logujesz się na odpowiedni serwer. 
    Jeśli jesteś pewna, że poprawnie wykonujesz te czynności bardzo proszę w tej sprawie kontakt z suportem gry,
    link kontaktowy znajdziesz w mojej sygnaturze pod numerem 3.

    P.S. Przeniosłam Twój wpis w odpowiednie miejsce na forum.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • HALINA30 (PL1)HALINA30 (PL1) PL1 Posty: 0
    mam problem z zalogowaniem się do gry wpisuję hasło i brak reakcji   nie mogę też usunąć tej farmy z sojuszu po prostu brak reakcji
  • nie mogie się zalogować
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    ewa karasek (PL1) powiedział(a):
    nie mogie się zalogować

    HALINA30 (PL1) powiedział(a):
    mam problem z zalogowaniem się do gry wpisuję hasło i brak reakcji   nie mogę też usunąć tej farmy z sojuszu po prostu brak reakcji

    Witajcie

    Upewnijcie się, że wpisujecie prawidłowo swoje dane oraz hasło i logujecie się na odpowiedni serwer. 
    Jeśli poprawnie wykonujecie te czynności, a mimo to nadal nie możecie się zalogować bardzo proszę w tej sprawie kontakt z suportem gry,link kontaktowy znajdziecie w mojej sygnaturze pod numerem 3.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dana48 (PL1)Dana48 (PL1) PL1 Posty: 14
    Nie mogę zalogować się do gry pod swój stary login, cały czas mam powiadomienia, że taki gracz już istnieje i co mam teraz zrobić?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Sprawdź, czy na pewno logujesz się na właściwy serwer albo czy na pewno masz włączoną zakładkę logowania, a nie rejestracji (czasem samo przeskakuje).
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    edytowano 17.05.2018
    A ja w trochę innym temacie - problem z zalogowaniem do forum z innej przeglądarki.
    Loguję się wielokrotnie z Mozilli i jest tutaj raczej w porządku do momentu wyczyszczenia ciasteczek, po tej czynności logowanie na forum jest już bardzo uciążliwe, wymaga wielokrotnych prób,natomiast nigdy nie udało mi się zalogowac do forum z zalecanej przez Was przeglądarki Chrom !!!
    Nie wiem gdzie tkwi problem, ale logowanie w Chromie na moim komputerze jest niemożliwe, za każdym razem przekierowuje mnie do logowania na forum niemieckie.
    Żadne czyszczenie ciast, flasha restarty nie pomagają.
    Co więcej zalogowanie się na forum z innego komputera też dostarcza wielu przykrych emocji, a wszystko to zaczęło występowac po zmianie w sposobie przechowywania ciasteczek, co Wy żeście dobrego narobili ???
    Nie wiem jak to wygląda u innych Graczy ? Czy ktoś ma też takie problemy ?
    pozdrawiam
    EDIT : Problem z logowaniem u innych użytkowników.
    @Yalenka nie wiem dlaczego nie otrzymałem wyjaśnienia na postawione wyżej pytania ?
    Okazuje się,że ten problem dotknął nie tylko mnie (udało mi się jakimś cudem zalogowac na forum) ale dostałem  przed chwilą informację od @malwina-m (PL1) z prośbą o przekazanie informacji w jej imieniu, dotyczącej właśnie poruszonego przeze mnie  tematu
    info od Malwiny :  kiedy chce sie zalogowac
    pojawia sie taki komunikat:
    "E-Mail address not verified. Please verify your address within the game in order to login or access forums without login -> here.
    kiedy klikam w HERE...dalej mnie nie loguje...

    wyczyscilam wszystkie smieci...wiele razy [caly czas to robie jak podlewam] i na 3 przegladarkach to samo

    Koniec cyt, Dodam jeszcze że w Jej sojuszu dwoje graczy ma ten sam problem
    Czy ktoś z moderatorów mógłby to wyjaśnic ?
    Ostatnie udane logowanie malwiny~m godzina 18:08, od tej pory już zalogowac się nie może
    Post edited by krystyn237 (PL1) on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Dziękuje Krystynku <3 za pomoc.

    Yalenko - są problemy z zalogowaniem się na forum...wczoraj pokazywał się komunikat [powyżej tekst] proszę przekaż, żeby coś z tym zrobiono.

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 18.05.2018
    Witam

    Problem ponoć został już wyeliminowany, a zgłaszałam to osobiście wczoraj. Ale ponowie wyślę zgłoszenie, że polscy gracze mają problem z logowaniem.

    P.S. Biura GGS są nieczynne aż do Wtorku. Obawiam się, że do tego czasu dalej możecie napotykać trudności podczas logowania się.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Pomóżcie jak możecie co mam zrobic żeby odzyskac konto bo co wchodzę to mnie od nowa puszcza a mam 55 lewel
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    maria93 (PL1) powiedział(a):
    Pomóżcie jak możecie co mam zrobic żeby odzyskac konto bo co wchodzę to mnie od nowa puszcza a mam 55 lewel
    Witam

    Z całą pewnością popełniasz błąd podczas logowania się.
    Zapoznaj się z TYM wpisem.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    na 100% musisz zmienić zakladkę z rejestruj, na zaloguj.
  • Czy Ktoś ma trudności z zalogowaniem się do gry bo ja nie mogę się zalogować ?
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Też nie mogę się zalogować :((((
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    edytowano 10.09.2018
    zero mozliwosci zalogowania...
    czy silos sie wykończył i wykończył również grę?

    czy jestem jedyna?
    edit - juz widze ze nie
    błąd - nic nowego :trollface:

  • niunia6111 (PL1)niunia6111 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 10.09.2018
    ja również nie mogę zalogować się do gry !! 
    Dodam, że loguję się prawidłowo : caps lock wyłączony , serwer wybrany prawidłowo, wprowadzona nazwa gracza i hasło prawidłowe.
  • ja tez nie moge    nie znaleziono takiego gracza
  • literka (PL1)literka (PL1) PL1 Posty: 30
    też mam problem z wejściem do gry.....normalnie ręce  opadają ....:(
  • Adamcom (PL1)Adamcom (PL1) PL1 Posty: 29
    Nie tylko Ty się nie możesz zalogować. Ja tak samo nie mogę uruchomić gry.
  • jadwiga2901 (PL1)jadwiga2901 (PL1) PL1 Posty: 88
    edytowano 10.09.2018
    Jak bubel zniknął to zobaczyłam że nie dostaliśmy nagród za zajęcie miejsca w 50-tce wyszłam z gry żeby odświeżyć i koniec nie wejdę zpowrotem :(
  • Mimet (PL1)Mimet (PL1) PL1 Posty: 24
    Nie udaje się zalogować w żadnej przeglądarce !!!!
    Przerwało w trakcie gry i blokada. nie rozpoznaje loginu

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik