Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

08.03.2018 | Wyzwania szybkości i więcej...

157

Komentarz

  • JiperJiper Guest Posty: 495
    pablo080886 (PL1) powiedział(a):
    Od jakiego  poziomu ewentu są te wyzwania ?
    Witam,

    Wyzwania szybkości dostępne są na 5, 6 i 7 poziomie trudności.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Chciałam zgłosić, że pomimo zakończenia muszelek wyzwaniu, one nadal wypadają...
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    Ja mam pytanie z innej beczki mianowicie gdzie zaginęły "Mniejsze wymagania w poszczególnych zadaniach dla wszystkich poziomów"  bo znowu się męczę z 3 lvl ślubu i wychodzi, że nie skończę bo ilość zaproszeń taka sama jaka była do zebrania a z tego co mówili inni sojusznicy to gołębi też do zebrania tyle samo co wcześniej?? 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Qwasiarz
    wprawdzie to nie ten temat... pisze...żeby nie było że spam :p 

    ale zaproszeń i gołębi jest taka sama ilość jak poprzednio.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/168678/13-12-2017-nowe-wydarzenia-tematyczne-i-wiecej#latest
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    edytowano 21.03.2018
    Malwina ale w OO jest mowa o tym więc założyłem że można tutaj pytać :wink: mimo wszystko dzięki za zwrócenie uwagi
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A ja spytać chciałam co wcięło ewentom dwa dni????????????zdaje mi się ,że ewenty trwały zawsze 7 dni to jakim cudem obecny ma 5 ??? no chyba,że mi się ubzdurało ,że ewenty wcześniej trwały 7 dni a nie 5 to mnie proszę poprawić.A jak się nie mylę to dlaczego nie ma o tym żadnej wzmianki w OO ,że czas został skrócony i dlaczego go skrócili?i teraz to już tak zawsze będzie?



  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    A ja spytać chciałam co wcięło ewentom dwa dni????????????zdaje mi się ,że ewenty trwały zawsze 7 dni to jakim cudem obecny ma 5 ??? no chyba,że mi się ubzdurało ,że ewenty wcześniej trwały 7 dni a nie 5 to mnie proszę poprawić.A jak się nie mylę to dlaczego nie ma o tym żadnej wzmianki w OO ,że czas został skrócony i dlaczego go skrócili?i teraz to już tak zawsze będzie?



    Witam 

    Ramy czasowe wydarzeń tematycznych nie uległy zmianie. Wszystkie wydarzenia trwają około ~6dni, warto zerknąć zawsze na licznik godzinowy.

    Pozostały czas do zakończenia wydarzenia to obecnie około 140 godzin, więc UFO skończy się mniej więcej w czwartek 29 marca o godzinie 20:57 ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 24.03.2018
    A to ja coś pomieszałam  ;););) dawno nie robiłam ewentów to zapomniałam ile one trwały, nie wiem skąd mi się wzięło ,że maja trwać 7 dni  ;);););) dziękuję za sprostowanie.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ja zaczynają sie w piatek , a kończą w czwartek to mniej wiecej 7 dni, problem jest godzina zaczęcia i godzina zakończenia, które zjadają potrzebny czas :((   jak sie zaczynały o 9:00 to jeszcze w miarę było, ale o 12:00 to już 3 godziny w plecy...  a te na kwiatowej to chyba jednak krócej jeszcze, a trudniej znacznie.
  • Właśnie zakończyłam Bliżej natury lvl5 i nie mam wyzwania szybkości. Czyżby w tym evencie nie było wyzwania szybkości?


  • Wyzwania szybkości

    Chwyć szczęście, przygotuj najszybsze buty i bądź gotowy na wyścig w nowych - wyzwaniach szybkości!

    • W naszych 5 standardowych wydarzeniach tematycznych (Incydent UFO, Tajemnicza Azja, Czas na Bajkę, Bliżej Natury i Hawaje) od teraz będą pojawiać się ekstra wyzwania! 


    Wycinek zapowiedzi wyzwań szybkości z O.O.
    Mamy właśnie event "Bliżej Natury" i ja się pytam:
    Gdzie jest wyzwanie szybkości???????
    Wiem, że zespół będzie świadom błędu po powrocie z przerwy Świątecznej ale potwierdza to tylko powszechne przekonanie że ow zespół ma wszystko w D.!!!!!!

    Drugie pytanie.
    Nie "CZY", tylko "KIEDY" zwrócone zostaną przedmioty (złoto, fiolety, dolary) zużyte do ukończenia całego eventu????????????





  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Na angielskim forum pojawiła się informacja, że akurat wgrano wersję eventu bez wyzwania szybkości.

    Od siebie dodam, że to "przypadek jednorazowy", zapewne związany z tym, że wielu z nas po zakończeniu Mistrzostw Światowych ma dopalacz w formie skróconego czasu produkcji..  ;)
  • Gram na polskim serwerze. Czytam polskie Oficjalne Ogłoszenia. Wydaję złoto kupione za złotówki, a nie funty.

    Pytania podtrzymuję.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    ŚWIETNA konkluzja Karadok - jak zawsze...sytuacja stara jak świat...powtarza się, powtarza się i pewnie powtarzać będzie...chyba produkcje nie obchodzi że chcemy sobie na luzie pograć...poraża ignorancja...

    kiedy ??? przeczytam na forum coś w zupełnie innym tonie ? oj jakie mam marzenia :D:D:D...
    Nie ma ścigaczy ? nie wgrali ...hehehehe...
    A buźki i wodory trzeba oszczędzać...skoro kranik premium przykręcony :p;)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja mam w poważaniu angielskie, francuskie, i inne fora,gram na Polskim serwerze i nie będę latać po innych żeby się dowiedzieć że szanowny zespół,tym razem znowu nie raczył poinformować graczy ,że wycofuje z gry coś co miało być przed startem danego wydarzenia nie kilka godzin po jego starcie...Informowanie graczy stanowczo  przekracza kompetencje zespołu.....
  • Czy już wiadomo co w sprawie wyścigu, którego nie było?
    Jakie kroki zoną/zostały poczynione aby zrekompensować Graczom ich daremny wysiłek????

    Czy temat zamykamy bez słowa?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    smarek3900 (PL1) powiedział(a):
    Czy już wiadomo co w sprawie wyścigu, którego nie było?
    Jakie kroki zoną/zostały poczynione aby zrekompensować Graczom ich daremny wysiłek????

    Czy temat zamykamy bez słowa?
    Witam

    Wydarzenie zostało uruchomione bez wyzwania szybkości,co można było zauważyć bo namioty wydarzeń nieznacznie się różnią. Zespół nie przewiduje rekompensat z tego powodu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Wprawdzie się nie ścigam...ale nie bardzo rozumiem skąd mamy wiedzieć że event ścigany i event nieścigany się różnią "obrazkiem" wydarzenia na placu...było to gdzieś pokazane ??? że w ten sposób możemy rozpoznać ??? poza tym natura ściagana jest po raz pierwszy !!!
  • Jaki od jakiego się różni Yalenko???

    Czy Państwo sobie kpicie?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Poniżej zamieszczam dla przykładu nową i starą wersje wydarzeń ;) Nie posiadam wszystkich nowych wyglądów ,ale jeśli je otrzymam to mogę je dla Was zamieścić w późniejszym czasie ;)





                                                      




                                                         
     Pozdrawiam,
    Yalenka                                                 
  • Jasna sprawa :-)

    Gracze sami są sobie winni.

    Nikt niczemu nie zawinił poza samymi ułomnymi uczestnikami wydarzenia.

    Dzięki.

  • Wyzwania szybkości

    Chwyć szczęście, przygotuj najszybsze buty i bądź gotowy na wyścig w nowych - wyzwaniach szybkości!

    • W naszych 5 standardowych wydarzeniach tematycznych (Incydent UFO, Tajemnicza Azja, Czas na Bajkę, Bliżej Natury i Hawaje) od teraz będą pojawiać się ekstra wyzwania! 

    • Ograniczona liczba graczy na serwerze (różne wartości uwzględniające wielkość serwera), którzy ukończą regularne zadania w wydarzeniu najszybciej - zostaną przypisani do nowego wyzwania szybkości. 

    • Pojawi się 7 nowych zadań do ukończenia, po każdym zadaniu najszybsi Gracze przejdą do następnego zadania. Na końcu finalnej rundy kilkoro Zwycięzców otrzyma topową dekorację. 

    • Nowe okno dialogowe wydarzenia będzie pokazywało informację ilu Graczy może dostać się do kolejnego etapu; oraz Wasz osobisty progres. Informacja będzie mówiła o tym, czy byliście wystarczająco szybcy w ukończeniu danego etapu, aby móc przejść dalej. 

    • Jedynie Gracze biorący udział w trzech najtrudniejszych poziomach trudności danego wydarzenia będą mogli powalczyć o udział w wyzwaniu szybkości. Każdy poziom trudności jest odseparowany od pozostałych. 

    • Każde wyzwanie ma swoją unikalną dekorację do wygrania, z wyższym zadowoleniem dekoracji uzyskiwanym za ukończenie każdej rundy wyzwania. 

    • Zwyczajne zadania w wydarzeniach tematycznych będą bez zmian. 

    • Szczegóły dekoracji będą widoczne w wieży dekoracji po aktualizacji.





    Tyle wiedzieliśmy o zmienionych namiotach. Wszystko jest napisane w oficjalnym ogłoszeniu.
    Pogrubiłem sformułowanie "od teraz" Data publikacji - 07/03/2018r
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Tak z ciekawości spytam a My gracze to jasnowidzami jesteśmy czy jak? ten ewent w grze był pierwszy raz po zmianach,więc jakim cudem My jako gracze mieliśmy wiedzieć ,że w tym ewencie wyzwania szybkości nie będzie??????????? i jak ma wyglądać ewent z wyzwaniem szybkości i ewent bez wyzwania szybkości po zmianach,zdaje mi się ,że takich informacji na forum nie było....

    To raz, a dwa w tym ewencie tzw wyzwaniu szybkości wyraznie było pisane,że żeby je skończyć należy do tego celu użyć złota,więc każdy gracz który pogonił ten ewent chciał w tym wyzwaniu wziąć udział,skoro zespół nie informuje graczy o tym ,że ewent ma być okrojony to jak to nazwać naciąganiem, czy jawnym oszukiwaniem i wprowadzaniem graczy w błąd?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 03.04.2018
    Witam

    Event Bliżej natury został włączony bez wyzwania szybkości, o czym nie byliśmy my jako moderatorzy poinformowani jak również Wy gracze. Za to mogę Was jedynie przeprosić, Zespół wie o zaistniałej sytuacji jednakże z tego tytułu nie będzie rekompensat taką uzyskałam dzisiaj wiadomość. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Teraz ma to jakikolwiek sens......


    Podziwiam szczerze, ileż to ten zespół wie różnych rzeczy o zaistniałych sytuacjach.......
    Krzywdę sobie robi tą wiedzą...... Ciekawe, czy to wie.

    Miłego dnia :-)

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 03.04.2018
    Yalenka powiedział(a):
    smarek3900 (PL1) powiedział(a):
    Czy już wiadomo co w sprawie wyścigu, którego nie było?
    Jakie kroki zoną/zostały poczynione aby zrekompensować Graczom ich daremny wysiłek????

    Czy temat zamykamy bez słowa?
    Witam

    Wydarzenie zostało uruchomione bez wyzwania szybkości,co można było zauważyć bo namioty wydarzeń nieznacznie się różnią. Zespół nie przewiduje rekompensat z tego powodu.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    to jak w umowach coś , gdzieś małym druczkiem zapisane... kto patrzy czy coś tam się różni, zreszta musiałbym mieć drugi obrazek do porównania :)  Nawet moderatorzy nie mają wszytkich obrazków, dobrze , ze mi to niepotrzebne.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    smarek3900 (PL1) powiedział(a):

    Wyzwania szybkości

    Chwyć szczęście, przygotuj najszybsze buty i bądź gotowy na wyścig w nowych - wyzwaniach szybkości!

    • W naszych 5 standardowych wydarzeniach tematycznych (Incydent UFO, Tajemnicza Azja, Czas na Bajkę, Bliżej Natury i Hawaje) od teraz będą pojawiać się ekstra wyzwania! 

    • Ograniczona liczba graczy na serwerze (różne wartości uwzględniające wielkość serwera), którzy ukończą regularne zadania w wydarzeniu najszybciej - zostaną przypisani do nowego wyzwania szybkości. 

    • Pojawi się 7 nowych zadań do ukończenia, po każdym zadaniu najszybsi Gracze przejdą do następnego zadania. Na końcu finalnej rundy kilkoro Zwycięzców otrzyma topową dekorację. 

    • Nowe okno dialogowe wydarzenia będzie pokazywało informację ilu Graczy może dostać się do kolejnego etapu; oraz Wasz osobisty progres. Informacja będzie mówiła o tym, czy byliście wystarczająco szybcy w ukończeniu danego etapu, aby móc przejść dalej. 

    • Jedynie Gracze biorący udział w trzech najtrudniejszych poziomach trudności danego wydarzenia będą mogli powalczyć o udział w wyzwaniu szybkości. Każdy poziom trudności jest odseparowany od pozostałych. 

    • Każde wyzwanie ma swoją unikalną dekorację do wygrania, z wyższym zadowoleniem dekoracji uzyskiwanym za ukończenie każdej rundy wyzwania. 

    • Zwyczajne zadania w wydarzeniach tematycznych będą bez zmian. 

    • Szczegóły dekoracji będą widoczne w wieży dekoracji po aktualizacji.





    Tyle wiedzieliśmy o zmienionych namiotach. Wszystko jest napisane w oficjalnym ogłoszeniu.
    Pogrubiłem sformułowanie "od teraz" Data publikacji - 07/03/2018r
    ciśnie mi się duży sarkazm, jak jeden z graczy wspomniał dając linka o balansie znaków zodiaku, to jego post został usunięty:)
    Po raz kolejny GGS ma na głęboko w czterech literach- oczywiście winą graczy jest to ze nie zauważyli różnicy w obrazkach eventów. No przecież to takie oczywiste:
    Moderatorzy też mogliby kitów nie wciskać, zmiana w obrazkach eventów nigdzie nie została zapowiedziana. 
    PO PROSTU GGS PO RAZ KOLEJNY KŁAMIE  I NIEPRAWDĘ MÓWI.

    NAJWYŻSZY CZAS SPADAĆ Z TEJ GRY
    są jeszcze inne gry, społeczności i jest jeszcze prawdziwe, nie farmerskie, życie.
    Przyznaję, że poświęciłem tej grze za dużo czasu, ale już mam ją odpuszczoną - zbieram od przypadku do przypadku. Ta gra nie ma w sobie już żadnej wartości - oprócz nawarstwiających się błędów
    Wytrwałym życzę szczęścia, reszcie proponuję - ciśnijcie to w cholerę, ile interesujących rzeczy można znaleźć poza grą:)
    Może to już ostatni wpis, bo mnie zbanują, ale co tam
     - wracam do realnego świata, tam też kantują, ale można się bronić, tu tylko można przytakiwać

    "Zaprzestanie pojawiania się w Grze tego wydarzenia nie załatwiłoby sprawy, gdyż w naszym środowisku testowym błąd nie występuje, przez co nigdy nie bylibyśmy w stanie go zlokalizować"

    Balans znaków zodiaku

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 03.04.2018
    Ja jeszcze mam pytanie w kwestii obrazków...jak mamy rozpoznać czy event jest ze ścigaczem ?
    Obrazek na nowy zmienia się wtedy, kiedy ukończy się event podstawowy ? czy się mylę ?

    Poza tym rozumiem z OO że teraz wszystkie 5 eventów będą zawierały w sobie ścigacze ?

    Więc dlaczego nie było informacji że natura nie ma ścigacza ? 

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    wyzwania szybkości wymagają złota (czyli realnej gotówki) czy na prawdę aż tak wam przeszkadzają pieniądze na koncie że musicie brać udział w kolejnych głupkowatych wydarzeniach które maja na celu je opróżnić 
    od drugiej edycji MS część graczy wariuje przerabia farmy za złoto rozbudowuje dokupuje podręczniki i ciśnie na wynik zapominając o podstawowym celu gry czyli powolnym rozwijaniu farm i w miarę fajnej zabawie 
    przez wasz zapał do wydawania realnych pieniędzy gra się sypie bo GGS chce więcej i więcej a my zwykli gracze tracimy radość z gry 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik