Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

27.02.2018 | IV Mistrzostwa Światowe i zmiany w sposobie przechowywania ciasteczek.

1611

Komentarz

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Przyłączam się do pytania @sylwiazelazna (PL1). Czy zapadły już jakieś decyzje w sprawie latawca? 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Niestety w sprawie akrobatycznych latawców, maszyn na gumy kulki, oraz skrzyń Święta Plonów nie zapadły jeszcze decyzje. Jak na razie nie będzie tu zmian. Przedmioty te zostały wycofane ze sprzedaży. Tak jak prosiliście w tym wątku przesłaliśmy już informacje zwrotne do Zespołu gry z prośbą o wprowadzenie limitu na te przedmioty ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • wczorajsza aktualizacja "zjadła" mi 4500 humusu. taka sama sytuacja u drugiej osoby w sojuszu - humus został wyzerowany

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    chciałam uprzejmie zapytać dlaczego obórki tematyczne, palmowa i różowa pokazują 7 mleka ???
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    To pewnie produkcja z mokrej karmy.
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    chciałam uprzejmie zapytać dlaczego obórki tematyczne, palmowa i różowa pokazują 7 mleka ???
    Mal, pytasz jak mała dziewczynka :p
    To jest podstawa produkcji z mokrej karmy, tak jak u świnek z kiszonki, a dlaczego ??? - bo zespół tak postanowił i już !!!
    Aż się boję żeby nie wymyślili jakichś nowych badyli na smakoszu dla kaczek, osiołków i kóz, brrrr - ciarki przechodzą jak pomyślę, że kozy będą wcinac liście akacji, albo miotłę, kaczki jakąś rzęsę błotną, a osły oset,
    tfu.... aż się w język ugryzłem , ale pomysłowośc zespołu jest powalająca :#
    Właśnie ciułam na wikińskie kaczki, chcę zakupic parę zagród, może po tej edycji światowych się uda ?
    pozdrawiam
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Krystyn <3 bo ja jestem mała, grzeczna dziewczynka :D i pytam bo lubię wiedzieć ;)

    Obory i zwykłe i tematyczne pokazują złą ilość mleka. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Krystyn <3 bo ja jestem mała, grzeczna dziewczynka :D i pytam bo lubię wiedzieć ;)

    Obory i zwykłe i tematyczne pokazują złą ilość mleka. 
    krystyn237 (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    chciałam uprzejmie zapytać dlaczego obórki tematyczne, palmowa i różowa pokazują 7 mleka ???
    Mal, pytasz jak mała dziewczynka :p
    To jest podstawa produkcji z mokrej karmy, tak jak u świnek z kiszonki, a dlaczego ??? - bo zespół tak postanowił i już !!!
    Aż się boję żeby nie wymyślili jakichś nowych badyli na smakoszu dla kaczek, osiołków i kóz, brrrr - ciarki przechodzą jak pomyślę, że kozy będą wcinac liście akacji, albo miotłę, kaczki jakąś rzęsę błotną, a osły oset,
    tfu.... aż się w język ugryzłem , ale pomysłowośc zespołu jest powalająca :#
    Właśnie ciułam na wikińskie kaczki, chcę zakupic parę zagród, może po tej edycji światowych się uda ?
    pozdrawiam
    Jestem czarnowidzem odnośnie zamierzeń GGS, ale doganiacie mnie albo nawet przeganiacie :D
    Faktycznie Smakosza można by trochę ruszyć, dawno zmian nie było ;) , np. można stworzyć błotny stawek dla kaczek niech się taplają:), kozy niech jedzą  kore z drzew, 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dog wcale nie jesteś czarnowidzem, masz jak najbardziej prawidłowe odczucia i reakcje, bo jak można mieć inne gdy cały czas zespół zawodzi. Był długi czas zrozumienia...pamiętam ten czas, gdy każdy błąd dostawał rozgrzeszenie...ale moim zdaniem ten czas się skończył bezpowrotnie...bo nawet wedle przysłowia...ucho od dzbanka też się w końcu urywa ;) Ileż można testować naszą cierpliwość ? zresztą o jakiej cierpliwości piszemy, przychodzę do gry, gotowa zapłacić, więc chcę by gra była wciągająca i działała prawidłowo !
    Ale dobrze że to tylko gra...i zawsze można wyłączyć :p...co coraz częściej mi się przydarza...piszemy o jednym...dostajemy drugie...staram się dokładnie czytać forum od dawna...wiem o co Gracze prosili...na pewno to co dostaliśmy...między innymi buble...nie było naszym marzeniem. 

    Ciekawa jestem co słychać w aferze latawcowo-magazynowej...?
    I miło by było gdyby globus, bo po to jest ! wskazywał od początku do końca prawidłowe daty wydarzeń.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Do końca mistrzostw sojuszniczych jest 75 godzin, do końca mistrzostw światowych 65 godzin. Dlaczego mistrzostwa sojusznicze kończą się po mistrzostwach światowych? Co z nagrodami, które wliczają się do mistrzostw światowych? Zamieszczam jedną z nagród ze złotej ligi.

    W czasie światowych mistrzostw wiele wydarzeń miało zmieniane terminy, np silos rybny zaczął się dzień wcześniej. Dlaczego z mistrzostwami jest inaczej? Walczymy o nagrody, które nam się nie przydadzą, po światowych mistrzostwach punkty sojuszu nie będą już potrzebne.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 30.03.2018
    Rozumiem że zdzierca - architekt celowo :p się pojawił w nocy, że teraz przepadł czas skróconej budowy ? i nie ma tu żadnego przypadku, ponieważ wydarzenia są ze sobą powiązane, "miłe to bardzo" że nie mogę skorzystać z nagrody, którą sobie przez wiele dni wypracowałam...a nie zauważyć wiele rzeczy można tylko , wtedy, kiedy się nie gra...inaczej widać jak na dłoni pewne nieżyczliwe poczynania.
  • A ja pragnę się króciutko podzielić z Wami zawartością wspaniałych 4 skrzyń zdobytych za cały miesiąc w Mistrzostwach Światowych.

    Uwaga ;-)

    1 skrzynia - 6szt humusu szklarniowego
    2 skrzynia - 6szt humusu filetowego
    3 skrzynia - 60szt nawozu fioletowego
    4 skrzynia - 6szt humusu szklarniowego.

    Tym jakże optymistycznym akcentem życzę Wam Drodzy Gracze WESOŁYCH ŚWIĄT :-)))))))

    Zespołowi życzę czkawki. Długotrwałej.


  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Ja się zastanawiam, dlaczego wyników nie mamy od razu.. Jedną z nagród jest dłuższy pobyt architekta. Jeżeli jakimś cudem (a ja wierzę w cuda  ;) ) udałoby się serwerowi polskiemu zająć trzecią pozycję, to Steve musiałby postać u nas kilka dni - akurat pokryłoby się to ze skróconym czasem (boosterem, który na różny czas dostaje bodajże pierwsza setka w rankingu, a na pewno 20). Niestety do 3 kwietnia zdążymy o tym boosterze zapomnieć.. Nie ładnie GGS, nie ładnie.. Zespół świętuje - fajnie - ale jeżeli mają zaplanowane i wpisane w grafik przerwy świąteczne, to może na ten czas niech nie planują wydarzeń w grze, które wymagają ich obecności.. 

    I przy okazji: wciąż czekamy na decyzję w sprawie latawca. Kiedy do nas wróci i w jakiej formie? 


  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    pamięta ktoś może "przedział z nagrodami" w mś? bo ja np zająłem jak się nie mylę to 245 miejsce i w nagrodę dostałem 6 godz rozbudowy, a mój Sojusznik zajął 130 i tak samo 6 godz, wiem że granica nagród była na miejscu 201 i wydaje mi się że level wyżej było godz 12, ale może mylę więc wolę zapytać, może ktoś lepiej pamięta?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Ja się zastanawiam, dlaczego wyników nie mamy od razu.. Jedną z nagród jest dłuższy pobyt architekta. Jeżeli jakimś cudem (a ja wierzę w cuda  ;) ) udałoby się serwerowi polskiemu zająć trzecią pozycję, to Steve musiałby postać u nas kilka dni - akurat pokryłoby się to ze skróconym czasem (boosterem, który na różny czas dostaje bodajże pierwsza setka w rankingu, a na pewno 20). Niestety do 3 kwietnia zdążymy o tym boosterze zapomnieć.. Nie ładnie GGS, nie ładnie.. Zespół świętuje - fajnie - ale jeżeli mają zaplanowane i wpisane w grafik przerwy świąteczne, to może na ten czas niech nie planują wydarzeń w grze, które wymagają ich obecności.. 

    I przy okazji: wciąż czekamy na decyzję w sprawie latawca. Kiedy do nas wróci i w jakiej formie? 


    Mój serwer nk.pl dostał 2x w nagrodę architekta za Mistrzostwa Świata. Architekt nigdy nie pojawiał się od razu po zakończeniu Mistrzostw, czy tam rozdaniu ostatnich srebrników. Za pierwszym razem po wielu prośbach wysłali nam go po ok miesiącu, za drugim chyba po tygodniu, ale nigdy nie było podanej informacji wcześniej, o terminie przyznania tej nagrody, architekt pojawiał się znienacka i nawet nie wiedzieliśmy, czy to zwykła jego wizyta, czy może to nagroda za Mistrzostwa Świata... więc nie ma lekko  :/

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Czyli to taki pic na wodę, ten "mistrzowski" architekt..  

  • maRuda (PL1) powiedział(a):
    pamięta ktoś może "przedział z nagrodami" w mś? bo ja np zająłem jak się nie mylę to 245 miejsce i w nagrodę dostałem 6 godz rozbudowy, a mój Sojusznik zajął 130 i tak samo 6 godz, wiem że granica nagród była na miejscu 201 i wydaje mi się że level wyżej było godz 12, ale może mylę więc wolę zapytać, może ktoś lepiej pamięta?
    Dokładnego miejsca nie jestem w stanie podać, ale na pewno byłam w 200 osób w najwyższym przedziale. Dostałam 12 godzin skróconego czasu budowy i produkcji. Czy nagrody są takie same dla wszystkich przedziałów tego nie wiem.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Po IV Światowych tylko wspomnienie zostało...a wszystkie wydarzenia zawierają światowe punkty !!!

    MS nagrody za wysiłek...6 nagród -> to punkty światowe...co zespół ma zamiar z tym zrobić ?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Ja się już przyzwyczaiłam, że GGS działa na odwrót. Punkty światowe są w wydarzeniach, gdy Światowych nie ma, a gdy są, to punktów nie ma.. Albo są, tylko wydarzenie kończy się później niż Światowe i na punkty w gruncie rzeczy można sobie.. popatrzeć. Ale nie ma co się przejmować - za pewne GGS zdaje sobie sprawę z występowania błędu bądź błąd nie występuje w ich środowisku testowym, tylko na naszych serwerach.. ;)

    A przy okazji: jaką decyzję GGS podjęło w sprawie latawców? Monety uzbierane na latawca czekają, a decyzji jak nie było, tak nie ma.. ;(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Po IV Światowych tylko wspomnienie zostało...a wszystkie wydarzenia zawierają światowe punkty !!!

    MS nagrody za wysiłek...6 nagród -> to punkty światowe...co zespół ma zamiar z tym zrobić ?
    Witam

    Pakiety nagród są to te same nagrody, co w poprzedniej edycji mistrzostw sojuszniczych, wciąż zawierają elementy Światowych Mistrzostw. Pakiety nagród są naprawiane i dlatego nie można natychmiast wyłączyć punktów Światowych mistrzostw, muszą być usunięte ręcznie.Co więcej, punkty Światowych mistrzostw
    są * dodatkowo dodane * do normalnych nagród, więc ich obecność nie umniejsza korzyści, jakie otrzymalibyście bez tych punktów.  W chwili obecnej Zespół nie ma możliwości usunięcia tych punktów.

    karadok (PL1) powiedział(a):
    Ja się już przyzwyczaiłam, że GGS działa na odwrót. Punkty światowe są w wydarzeniach, gdy Światowych nie ma, a gdy są, to punktów nie ma.. Albo są, tylko wydarzenie kończy się później niż Światowe i na punkty w gruncie rzeczy można sobie.. popatrzeć. Ale nie ma co się przejmować - za pewne GGS zdaje sobie sprawę z występowania błędu bądź błąd nie występuje w ich środowisku testowym, tylko na naszych serwerach.. ;)

    A przy okazji: jaką decyzję GGS podjęło w sprawie latawców? Monety uzbierane na latawca czekają, a decyzji jak nie było, tak nie ma.. ;(
    W sprawie latawców nie podjęto jeszcze decyzji.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 04.04.2018
    Na nk zacina się garaż - jak do niego wchodzę zawiesza się gra, poza tym zegarki z aktywnymi wzmocnieniami też nie działają.. Sojusznicy piszą, że w różnych miejscach zacina się gra i co chwila się zawiesza.. 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Na nk zacina się garaż - jak do niego wchodzę zawiesza się gra, poza tym zegarki z aktywnymi wzmocnieniami też nie działają.. Sojusznicy piszą, że w różnych miejscach zacina się gra i co chwila się zawiesza.. 
    Witam

    Problemy o których piszesz zostały dzisiaj zgłoszone do Zespołu gry, wygląda na to ze problem pojawia się w chwili kiedy korzystamy z opcji odłożenia misji na półkę.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    A zrobi coś szanowny zespół w temacie "pakiety nagród" --> dotyczy ogólnie wydarzeń...a dokładnie tego by wycofać wszelkie nasionka ?
    Ja myślę że zespół nie tylko technicznie testuje grę, ale także wydajnie myśli na tym, co stawia nam na plac !

    Nasionko kapusty, pszenicy czy jaśminu...nie jest nagrodą...wszystko co jesteśmy w stanie wyprodukować - nie jest nagrodą !!! 
    ponieważ możemy to sami mieć w każdej chwili...czy to jest naprawdę tak skomplikowany temat, że trzeba do niego wracać co jakiś czas ?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    A zrobi coś szanowny zespół w temacie "pakiety nagród" --> dotyczy ogólnie wydarzeń...a dokładnie tego by wycofać wszelkie nasionka ?
    Ja myślę że zespół nie tylko technicznie testuje grę, ale także wydajnie myśli na tym, co stawia nam na plac !

    Nasionko kapusty, pszenicy czy jaśminu...nie jest nagrodą...wszystko co jesteśmy w stanie wyprodukować - nie jest nagrodą !!! 
    ponieważ możemy to sami mieć w każdej chwili...czy to jest naprawdę tak skomplikowany temat, że trzeba do niego wracać co jakiś czas ?
    Dodałabym jeszcze, że karmy zwykłe, a już przede wszystkim "szybkie", to wręcz obraza. Nie ma co z nimi robić - sprzedaje się je za marne grosze, a tu dostajemy je w prezencie.. Podobnie rzecz ma się z licencjami na dolary. One wyskakują same, gdy tylko mamy na nie miejsce, tak więc NIGDY ich nie brakuje. Z resztą, komu opłaca się w ogóle ich używać.. Albo jeszcze lepiej certyfikaty??? To są MS - tu zdobywamy certyfikaty w setkach, jak nie w tysiącach!

    Rozumiem, a raczej mam świadomość, że GGS nie chce licencji na złoto, złotniczków, fioletów, żetonów KF, skrzyń, które mogą owe "złote przedmioty" zawierać, rozdawać na lewo i prawo, bo przecież mamy je kupować za realną gotówkę, ale naprawdę i zwykłe przedmioty mogą cieszyć graczy, o ile są dawane w przemyślany sposób. Jeżeli chcecie już dawać coś zwykłego, to może pomyślcie nad humusami (każdy skorzysta), nawozami (skorzystają gracze z niskimi poziomami), niebieskie karmy, dolary (dopasowana ilość do poziomu, bo 50 tysięcy na nikim z poziomem większym niż 20 nie robi wrażenia), narzędzia, krople wody (tak, jeżeli nie ma się niebieskiej szkółki, to wody czasem brakuje), nawet produkty z wioski sojuszu (kurcze, 1000 gwoździ reprezentuje większą wartość niż mokra karma dla świń, a mamy jeszcze inne produkty i np, medale). Tu naprawdę nie trzeba się wysilać - kolejny przykład: 500 małży, czy innych skorupiaków.. I można tak bez końca..


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Zapraszam do zapoznania się z tekstem w OO na temat nagród ;)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/176213/informacje-o-nagrodach

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    edytowano 04.04.2018
    Przeczytałem i nie chcę wierzyć że po raz kolejny taką bujdę zespół serwuje
    nawet w automatyczny system generuje nagrody z określonego zbioru jeżeli by zespół do tego zbioru nie wcisną kilku set bezwartościowych nagród i usuną z niego wszystkie ciekawe nagrody zostawiając tylko kilka
    nikt by nie narzekał gdyby ustalono że wartość najmniejszej nagrody którą możemy sprzedać za dolary nie była by mniejsza niż 50 tys dolarów

    dodam jeszcze że najlepiej by było gdyby zespół nie zawracał sobie głowy ulepszaniem nagród w mistrzostwach i przywróci nagrody z czasu gdy były złotniczki i licencje
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 04.04.2018
    A co ma piernik do wiatraka ?
    A co to dla nas za różnica czy zespół coś robi ręcznie czy nie ?

    Chodzi o to że zabrano co wartościowe !!! ...wstawiono dziadostwo...proszę do tej automatyki  z powrotem wstawić buźki, farbowane skrzynie, grabki, szczotki, i to co wymieniła Karadok...SKORUPIAKI !!! - rewelka nagroda...dyniowe wędki, podkówki, żetony, puzzle itd... i niech system ustawia to do wydarzeń...

    Ktoś tam wsadził po jednym nasionku :p samo nie wpadło :D

    Z pustego i Salomon nie naleje a co dopiero zespół ;)


  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 04.04.2018
    Hmmm..czytam te tłumaczenia i oczom nie wierzę :pensive:

    Nawet koło ms się nie pojawiło :dizzy:
    Czy to też system zabrał...z automatu ?:P
     ps. zmiana nagród dotyczy nie tylko ms , również o silos chodzi...więc ..
    Post edited by AmazingMarzena3 (PL1) on
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Wstydu nie maja ,tak głupiego tłumaczenia , to ja jeszcze nie widziałem a różne już były :(
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Dodam jeszcze że nasz zespół zamiast skupiać się na kombinowaniu ze zmianami nagród w wydarzeniach (jeżeli ich celem nie jest zniechęcenie nas do tej gry) skupić powinien się na tym co nam obiecuje od dłuższego okresu

    1.zmiana platformy gry z FLASH na HTML5
    2.czwarta stała farma 
    3.nowe poziomy kota (nawet bez animacji tylko z rysunkami koncepcyjnymi sztuczek 
      dla większości graczy wystarczy)
    Na te zmiany i w takiej kolejności gracze czekają a zespół obiecuje takie zmiany a jedyne co robi to kombinuje jak pociągnąć kasę z graczy a ograniczając cokolwiek warte nagrody

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik