Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problem z zalogowaniem!

158

Komentarz

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ma może Ktoś problem z wejściem na grę?czy to ja mam jakąś kare czy coś ???
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Tez mam niestety, wyglada jakby serwer padł
  • sklejka (PL1)sklejka (PL1) PL1 Posty: 34
    Też tak . nagle i bez ostrzeżenia.

  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    wszyscy to maja
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    no niestety :((
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    padło.
  • sklejka (PL1)sklejka (PL1) PL1 Posty: 34
    Jest. ciekawe, co to było?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    już dziąła.
  • Parse error: syntax error, unexpected '$w0d4aedd8' (T_VARIABLE) in /home/klient.dhosting.pl/jarkimini/big-farm.grafarma.pl/public_html/wp-includes/class-walker-page.php on line 1


    Czy ktoś wie o co chodzi? W każdej przeglądarce wyskakuje to samo, a wczoraj jeszcze wszystko działało normalnie:(
  • Witam
    Od samego rana po pierwszych zbiorach wylogowało? mnie z farmy i nie mogę się zalogować.
    Ciastka wyczyszczone. zmiana przeglądarki i komputera nie pomogła. Czy ktoś coś wie?
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Hej, u mnie logowanie działa, gram aktualnie bez problemów, sprawdź może serwer jaki masz wybrany, również zobacz czy jesteś w zakładce logowanie a nie rejestracja. 
  • Problem w tym, że nie widzę żadnej zakładki. Tam gdzie normalnie była gra widzę... "zielono mi"... pusty zielony ekran
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305


    sprawdź może na innej przeglądarce lub jak masz możliwość na innym sprzęcie
  • Dzięki za podpowiedź. Znam te zakładki tylko tym razem miałam pusty ekran w kolorze zielonym. Na szczęście już się "naprawiło".
  • YALENKA PISZESZ ZE NIC NIE GINIE
    ZMIENILAM HASLO NA SWOIM KONCIE MIOTŁA I NIE MOGE TAM WEJSC PRZEZ E-MAIL TEZ POJAWIA SIE INFO ZE E-MAIL JEST NIEPRAWIDLOWY (PRZECIEZ WIEM NA JAKIM E-MAILU STWORZYLAM KONTO) KILKA RAZY PISALAM DO SUPORTU I BRAK REAKCJI KURCZE 5 LAT GRAM I NAGLE MAM PRZESTAC BO NIKT NIE MOZE CZEGOS ZROBIC? TEN SAM PROBLEM MAJA KONTA JAKUB FARMER1 I TERKA
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    edytowano 10.02.2018
    Witam,

    Przede wszystkim proszę o spokój i używanie małych liter na forum.

    Po drugie skąd wiesz, że wyżej wymienione konta również mają problem z zalogowaniem?
    Jeśli są to Twoje multikonta to niestety nie możemy Ci pomóc gdyż jawnie łamiesz regulamin.

    Po trzecie, przenoszę Twój post do stworzonego wątku, gdyż ten nie pasuje do dyskusji.

    Jiper

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 10.02.2018
    Niestety, ta gra jest coraz gorszą , też nie mogę się zalogować
    Może jednak ggs poprawi błędy zamiast karmić nas zapowiedziami o nowościach
  • Aniula88 (PL1)Aniula88 (PL1) PL1 Posty: 3
    A mi w ogóle się nie ładuje strona big farm od kilku godzin. A chwilę wcześniej było wszystko ok. I to nie jest wina pamięci podręcznej ani niczego podobnego bo już to sprawdzałam. Jak długo trzeba czekać? Zaplanowałam sobie zbiory do eventu, ale nic z tego.
  • kaśka13 (PL1)kaśka13 (PL1) PL1 Posty: 30
    witam od wczoraj tzn 21.02 2018 nie  mam dostępu do gry po prostu gra się nie wgrywa jest reklama a po niej pusty biały ekran i nic więcej.Próbowałam różnych opcji i nic czy to tylko u mnie czy to ogólny brak
  • kaśka13 (PL1)kaśka13 (PL1) PL1 Posty: 30
    witam:) bardzo dziękuję za poradę pomogło gra się otworzyła ale jako laik proszę jeszcze o podpowiedź jak mam ją zapisać sobie żeby nie powtarzać ciągle tego procesu
  • Witam.Drugi dzień mam problem z logowaniem..:(( Nic nie pomaga...
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    teresa115 (PL1) powiedział(a):
    Witam.Drugi dzień mam problem z logowaniem..:(( Nic nie pomaga...
    Proszę o wykonanie czynności z następującej listy, gdyż zazwyczaj pomagają one w rozwiązaniu usterek:
    * Jako pierwsze sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Adobe Flash Player'a. Jeśli nie, znajdziesz najnowszą wersję pod adresem: http://get.adobe.com/de/flashplayer/?no_redirect.
    * Następnie sprawdź czy na Twoim komputerze zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki internetowej.
    * Niektóre rozszerzenia w przeglądarkach, takie jak ScriptSafe i NoScript mogą wchodzić w konflikt z Twoim Flash Playerem, upewnij się zatem, że są one wyłączone.
    * Włącz przeglądarkę oraz usuń pamięć podręczną. Zazwyczaj da się to zrobić przechodząc do opcji Twojej przeglądarki i wybierając historię (wyszukaj „usuń historię” lub „wyczyść dane przeglądania”, a następnie wybierz „Pliki cookie oraz inne dane stron i wtyczek”). Następnie odśwież stronę (F5 lub CTRL+R).
    * Na koniec zresetuj historię Flash. Można to uczynić korzystając ze strony pomocy programu Flash Player: www.macromedia.com/support/documentation/pl/flashplayer/help/settings_manager07.html , klikając na „Usuń wszystkie”. Po wszystkim należy zrestartować przeglądarkę.
    Jeżeli problem nadal występuje, wypróbuj wówczas inną przeglądarkę, np.: Chrome, Firefox, Opera itd.

    Możesz również skorzystać z naszego poradnika jak zwiększyć wydajność gry:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/158490/zwiekszenie-wydajności-gry-big-farm#latest

     Jeśli to również nie pomoże proszę o kontakt z supportem gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  •  dziękuję:))  
      Pozdrawiam Teresa
  • dlaczego dziś pomimo zaznaczonego zapamiętaj login i hasło za każdym razem muszę to wszystko wpisywać od nowa?
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    U mnie działa normalnie, chociaż żeby zalogować się po aktualizacji musiałem wyczyścić ciasteczka
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    teraz po wylogowaniu, nie będzie pamietało i zawsze trzeba będzie wpisywać :)
  • a ja musze ciagle sie logowac po wyjsciu z gry 

    jesto uciazliwe co robic 

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ale chociaż loginu i hasła nie zapomnisz, tak już niektórzy mieli, jak przegladarka pamiętała.
  • VVika (PL1)VVika (PL1) PL1 Posty: 3
    iloooooo (PL1) powiedział(a):
    też macie?

    Próbowałam w kilku przeglądarkach z czyszczeniem ciasteczek włącznie, a także w tej aplikacji którą Yalenka proponowała co niby ma działać stabilniej.

    I nic.

    Wniosek sam się nasuwa....  :/
    ja mam to samo za każdym razem muszę się logować, a po każdej operacji muszę stronę odświeżyć

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik