Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Kocia kryjówka

2

Komentarz

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Hmmmmmmmmmmmmmm jak to dobrze , że te talizmany zbieram wolno może w grudniu popołudniu coś z tego kociaka będzie 

    Miłego wieczoru Magda
  • Victorius (PL1)Victorius (PL1) PL1 Posty: 57
    Witam,
    kurde, tu wszyscy poszukują kota,a ja mam pięć na rozdanie i nikt nie chce.No nie mam szczęścia.
    A tu takie zapotrzebowanie.

    Oczywiście to na rozluźnienie.
    Pozdrawiam wszystkich miłośników kotów.
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    witam
    chcialem zmodernizowac farme ale kod mi przeszkadza  niema jak go obrucic czy przenies 
    to jak mam zrobic modernicacje 

  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    pszepraqszam kot
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Się nie da. Dlaczego? Bo tak... 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    FarmerEdi (PL1) powiedział(a):
    witam
    chcialem zmodernizowac farme ale kod mi przeszkadza  niema jak go obrucic czy przenies 
    to jak mam zrobic modernicacje 

    Zmień sobie kursor na obracanie lub przenoszenie i wtedy łap za kocią kryjówkę, będzie można przestawić ;)

  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    no faktycznie dzieki  zaczarowama 28
  • Witam mam pytanko czy kocią kryjówkę można rozbudować i czy kotkowi można nadać imię ,skończyłam zbiór kocich talizmanów mam upragnionego kota ,ale co dalej nigdzie nic nie pisze o działaniu kociej kryjówki ,może ktoś udzieli nam odpowiedzi na nurtujące pytanie dotyczące naszego kotka,.dziękuję
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Mam  pytanie, do kota mi jeszcze daleko, a czy ten kot działa podobnie jak pies, tzn. coś losowo z niego wypada?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Dog ...w założeniu kici kici ma być podobne do hau hau... :D

    Myślałam że te pół roku...kiedy zbieramy talizmany...zespół poświęci na przygotowanie rozbudowy kici kici...ale niestety tak się nie stało...tyle wiadomo z ostatnich info z forum.

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór

    Połączyłam wątki i bardzo proszę zanim zadecydujecie się na utworzenie nowego tematu, upewnijcie się czy  taki już istnieje na naszym forum ;) 


    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    Witajcie,

    JadwigagadzinaL (PL1) powiedział(a):
    Witam mam pytanko czy kocią kryjówkę można rozbudować i czy kotkowi można nadać imię ,skończyłam zbiór kocich talizmanów mam upragnionego kota ,ale co dalej nigdzie nic nie pisze o działaniu kociej kryjówki ,może ktoś udzieli nam odpowiedzi na nurtujące pytanie dotyczące naszego kotka,.dziękuję
    Tak jak już podawałem na ta chwile nie ma opcji rozbudowy kociej kryjówki. Gdy gracz skończy zbierać talizmany wystarczy kliknąć na kryjówkę i wybrać w kole kołowym "stan" i po prawej na gorze możesz nadać kotkowi imię.

    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Mam  pytanie, do kota mi jeszcze daleko, a czy ten kot działa podobnie jak pies, tzn. coś losowo z niego wypada?
    Na razie nic nie otrzymujemy po nakarmieniu kotka. Jak będę mógł to dopytam Zespól czy to błąd, czy na razie tak to powinno wyglądać.

    Pozdrawiam,
    Vincent.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Vincent powiedział(a):
    Witajcie,

    JadwigagadzinaL (PL1) powiedział(a):
    Witam mam pytanko czy kocią kryjówkę można rozbudować i czy kotkowi można nadać imię ,skończyłam zbiór kocich talizmanów mam upragnionego kota ,ale co dalej nigdzie nic nie pisze o działaniu kociej kryjówki ,może ktoś udzieli nam odpowiedzi na nurtujące pytanie dotyczące naszego kotka,.dziękuję
    Tak jak już podawałem na ta chwile nie ma opcji rozbudowy kociej kryjówki. Gdy gracz skończy zbierać talizmany wystarczy kliknąć na kryjówkę i wybrać w kole kołowym "stan" i po prawej na gorze możesz nadać kotkowi imię.

    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Mam  pytanie, do kota mi jeszcze daleko, a czy ten kot działa podobnie jak pies, tzn. coś losowo z niego wypada?
    Na razie nic nie otrzymujemy po nakarmieniu kotka. Jak będę mógł to dopytam Zespól czy to błąd, czy na razie tak to powinno wyglądać.

    Pozdrawiam,
    Vincent.



    Dziękuję za odpowiedź, ale to rodzi pytanie:

    To PO CHOLERĘ TEN SIERŚCIUCH NAM POTRZEBNY?
    Pół roku mija, jednak sa tacy co kota już mają:) albo zaraz będą mieli i co?

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    po co kot bo większość prosiła o nowego zwierzaka a ogromna część właśnie stawiała na kota, niestety ja powtórzę że twórcy gry wciąż nie wiedzą co z nią zrobić zamknąć czy rozwijać, piszą o rozwoju od roku słychać o 4 farmie nowej platformie gry i ciągle dają tylko nie dopracowane suplementy żeby tylko zatrzymać graczy sypiących złotem a reszta nieważna 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 01.02.2018
    Kot daje  minimalne zadowolenie i całe 400 PD dziennie  jak się kliknie  w gwiazdkę w budzie , tak jak u psa.
    Wątpię, aby na 1 poziomie przynosił on prezenty, pies chyba przynosi podarek od 5 poziomu budy?? (komenda znajdź skarb)
    Powinni od razu umożliwić rozbudowę tego ustrojstwa, ja nie wiem nad czym tu filozofować???
    Tyle miesięcy minęło i nic z tym kotem się nie dzieje.. już nie mówiąc, że pewnie są osoby które kupiły te talizamy za górę złota i co z tego mają?????????? -- śmiech na sali normalnie, że taka niedorobiona ta gra ..  :/



  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Po co kot ? pewnie dlatego się pojawił że Gracze prosili o zwierzaki...wygrał KOT...w jedynej sensownej ankiecie. I nie ma sensu zadawać pytań, bo nikt na nie nie odpowiada. Zespół robi co uważa, bo to przeca wszystko jego :p nie moje czy nasze. Dlatego robię tylko to co mi pasuje w grze,...jak w sprawie kici kici nadal nic nie będzie się działo...to kryjówkę usunę jako zbyteczną.
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Powinni dać możliwość usunięcia tego bubla, w każdej chwili, a nie ktoś się rok będzie męczył i zbierał te talizmany by móc to usunąć .... 
    gdzie tu logika... ?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    Powinni dać możliwość usunięcia tego bubla, w każdej chwili, a nie ktoś się rok będzie męczył i zbierał te talizmany by móc to usunąć .... 
    gdzie tu logika... ?
    Logika GGS jest taka, że pewnie byli tacy którzy na tego kota nieszczęsnego wydali pieniądze i  o to chodziło, reszta  nie ma znaczenia, a zdanie graczy jest dla nich nie dla GGS
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Przyznaje rację Dog...w ten sposób pękła bańka mydlana - kici kici za darmo... ;) bo co dostanie Gracz, który wydał 79 tysięcy złota...nic...znaczy prawie nic...kotuś wskoczy do pudelka :D:D:D...mi też wskoczy lada dzień :D za nazbieranych 4 500 000 talizmanów.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Przyznaje rację Dog...w ten sposób pękła bańka mydlana - kici kici za darmo... ;) bo co dostanie Gracz, który wydał 79 tysięcy złota...nic...znaczy prawie nic...kotuś wskoczy do pudelka :D:D:D...mi też wskoczy lada dzień :D za nazbieranych 4 500 000 talizmanów.
    A widziałąś nowy konkurs odnośnie dekoracji?
    Jak założyłem temat i napisałem co myślę o tej fantastycznej zabawie to w parę minut zniknął...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 26.02.2018
    Dziś WIELKI DZIEŃ :D:p:D kici kici się pokazało :D ...całe 4 500 000 talizmanów zbieranych dokładnie od 01.10. 2016 i co ? 40 zadowolenia i kot w pudełku ...dawno mnie nic tak nie rozśmieszyło [z ironią] ..ale przecież to BF ;)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    też mam tego sierściucha  ;) cały czas kombinuję jakby go tu nazwać? Tak dosadnie by się przydało...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 26.02.2018
    No niby tak...Dog...choć co biedne zwierzę winne, że ma takich właścicieli :p:D przeca kici kici tylko przez nas głaskane ;)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    No niby tak...Dog...choć co biedne zwierzę winne, że ma takich właścicieli :p:D przeca kici kici tylko przez nas głaskane ;)
    ja go głaszczę a on do  pudełka ucieka :s Jednak ma coś z GGS ;)
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Ja mam pytanie innej natury zbierałam talizmany na kota i w końcu zebrałam i kot się pojawił.Moje pytanie brzmi dlaczego nie można go rozbudować ?niby jest znaczek zmodyfikuj ale nic sie nie dzieje i tylko ma jedną zabawkę .Miejsca sporo zajmuje a zadowolenie malutkie .
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    miki1948 (PL1) powiedział(a):
    Ja mam pytanie innej natury zbierałam talizmany na kota i w końcu zebrałam i kot się pojawił.Moje pytanie brzmi dlaczego nie można go rozbudować ?niby jest znaczek zmodyfikuj ale nic sie nie dzieje i tylko ma jedną zabawkę .Miejsca sporo zajmuje a zadowolenie malutkie .
    Witaj

    Przeniosłam Twój wpis w odpowiednie miejsce na forum i zachęcam do lektury tego wątku, ponieważ tu znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Czy mogłabym uzyskać odpowiedź dlaczego w moim "kici kici za darmo"...wiek - 4 miesiące ? kotuś się urodził 26.02.2018 i ma dopiero 6 dni... :D
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Bo domek stoi od 4 miesiące i kot łaził do okoła tylko nie dawał się głaskać a teraz zmądrzał wszak zjadł tyle talizmanów
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Domek stoi więcej niż 4 miesiące Wojtuś od 01.10.2016.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    u mnie wyświetla 5 miesięcy ale trzeba pamiętać ile razy kot miał błędy i restartowali zbieranie może dla tego pokazuje nie dokładny wiek 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik