Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

13.12.2017 | Nowe wydarzenia tematyczne i więcej!

11118

Komentarz

• farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    jest, chyba że masz zbyt niski poziom, ale nie masz czego żałować wymagania są z kosmosu
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    sa1966do (PL1) powiedział(a):
    dlaczego nie mam eventu na kwiatowej 
    ,,,bo masz za niski level, ale o tym "szanowne" GGS nie raczyło poinformowac w swoim OO

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/168676/13-12-2017-nowe-wydarzenia-tematyczne-i-wiecej
    ..o tym napisala Yalenka komus, kto zadał to samo pytanie, ale czy nie mozna tego było dodac do OO od razu?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 14.01.2018
    A ja mam prośbę do moderatorów o zgłoszenie wyżej, że tego bubla -EVENTU NA KWIATOWEJ-nie da się zrobić. A miało być tak pięknie, wyszło jak zwykle. Pisałem że gra się stacza i miałem rację. Dziadostwo i tyle. 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Potrzebny 62 poziom
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Znowu ze szkołą kłopoty. Zużyłam prawie 200 monet i byłam na 26 miejscu. Po wyłączeniu serwera znajduję się na 726 i kwiatki wyzerowane a monet 5. Co jest grane??? Do tej pory znosiłam wszystko cierpliwie ale mam już dość !!!!! Ządam sowitej rekompensaty !!!!!!!!!!!!
  • Witam macie rację że ilości są kosmiczne ja przy swoim 239 levelu nie wiem czy zdołam skończyć event na kwiatowej.To są po prostu kpiny z graczy nie każdego stać na to by grać złotem,zresztą gra miała być przyjemnością a niestety tylko denerwuje graczy.Co będzie gdy przyjdą wyższe poziomy .Więc może twórcy gry pomyślą nad zmianą ilości potrzebnych elementów lub zwiększą ich ilość wypadania z danego obiektu.na 4 poziomie pereł jest do zebrania 3190,tyle samo kopert a gołębi bagatela tylko 7980 już teraz gdy jest 4830 gołębi do zebrania już jest problem.Więc prośba do twórców gry pomyślcie czasami o nas graczach i zróbcie coś sensownego co będzie dawalo radość z gry 
    JadwigagadzinaL (PL1) powiedział(a):
    Witam macie rację że ilości są kosmiczne ja przy swoim 239 levelu nie wiem czy zdołam skończyć event na kwiatowej.To są po prostu kpiny z graczy nie każdego stać na to by grać złotem,zresztą gra miała być przyjemnością a niestety tylko denerwuje graczy.Co będzie gdy przyjdą wyższe poziomy .Więc może twórcy gry pomyślą nad zmianą ilości potrzebnych elementów lub zwiększą ich ilość wypadania z danego obiektu.na 4 poziomie pereł jest do zebrania 3190,tyle samo kopert a gołębi bagatela tylko 7980 już teraz gdy jest 4830 gołębi do zebrania już jest problem.Więc prośba do twórców gry pomyślcie czasami o nas graczach i zróbcie coś sensownego co będzie dawalo radość z gry 
    Na 4 poziomie event na pewno nie jest do zrobienia. Na głównej robię na 6 poziomie i jestem przy ostatnim zadaniu, a tu już wiem że na 3 poziomie nie dam rady, przy niezłej farmie kwiatowej, która gdyby była 2 razy większa, to może by to zrobienie eventu było możliwe
    edytowano 14.01.2018
    Ufff, właśnie udało mi się zrobić 3 i czwarty etap ślubu. Czwarty tylko dlatego, że magazyny pełne. Ale dalej cienko to widzę. 
    ups - 2 I 3, rozpędziłem się... ;)
    Post edited by Świniarz (PL1) on
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 14.01.2018
    krystyn237 (PL1) powiedział(a):
    @Yalenka - dziękuję za szybką odpowiedź, tylko powtórzę raz jeszcze -  "ani widu"bo faktycznie, doczytałem o tym zamiarze rekompensaty. Piszę-  zamiarze, ponieważ ja zwrotu takowych żetonów z poprzedniej edycji nie otrzymałem, a wydałem wtedy tylko 28 szt, tym razem wpakowałem 37szt i znowu mieliśmy chwilowy przestój serwera, i jak widac tym razem również żetony wsiąkły (((
    Przestaję się w to bawic, bo po co ?
     Tylko żałuję, że nie porobiłem screenów z całego nauczania u mistrza Suijaku
    Poczekam na rozwój wydarzeń, na chwilę obecną posiadam 40 szt monet fuku-tsuho, i będę z całą pewnością dokładnie pilnował stanu ich posiadania, żal zaś tych nagród końcowych, które i tym razem przepadną
    pozostaje nieutulony w żalu ((( i to nie pierwszy raz !
    Pozdrawiam
    Witaj Krystyn237

Nie wiem czy dobrze rozumiesz rekompensatę, ponieważ tylko zakupione fuku w walucie premium były rekompensowane. Jeśli wiec kupiłeś fuku za złoto, a nie otrzymałeś rekompensaty proszę byś zgłosił sprawę do supporty gry w celu wyjaśnienia tej sytuacji.

Tella (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    krystyn237 (PL1) powiedział(a):
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Następny błąd : posypała się lista klasyfikacji w szkole Shinei-Suijaku. Brawo zespół:(
    Mam tak samo ;((((((((
    Po jaką cholerę włączają ponownie źle działającą szkołę ???
    W poprzedniej edycji było tak samo, monety zainwestowane w szkole miały byc zwrócone, do tej pory ani widu, ani słychu (((
    @Yalenka - pytanie - czy zespół ponownie oleje graczy którzy uczestniczyli na lekcjach tego niby mistrza ???
    bo mistrzem to jest zespół!!! w psuciu wydarzeń.

Dobry wieczór

Poprzednia rekompensata w szkółce Shinkei-Suijaku za zresetowanie rankingu związanego z  przestojem serwerów miała miejsce a pisaliśmy o niej tu:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3760491/#Comment_3760491

Proszę mieć na uwadze, że rekompensaty fuku-tsuho dotyczą graczy którzy zakupili owe żetony. 

Pozdrawiam,
    Yalenka

Yalenko ja nie chcę rekompensaty za żetony, tylko nagrody za miejsce w pierwszej 50 graczy.
    Pozdrawiam 
    Tella
    Zgłoszę Zespołowi prośby graczy o rekompensatę, za utraconą pozycję w rankingu w szkółce Shinkei-Suijaku. 

Aby event ukazał się na Twojej farmie kwiatowej, musisz osiągnąć 62 poziom w grze.

Pozdrawiam,
    Yalenka
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    masz za niski poziom , dopiero od 62lvl
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

71 gołąbków wyfrunęło z 6 aloesów z udziałem humusu z wodorostów i grabek...podziękował za taką imprezę...trzy wesela i pogrzeb :p:D

• subaru1981 (PL1)subaru1981 (PL1) PL1 Posty: 262
    edytowano 14.01.2018
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

..trzy wesela i pogrzeb :p:D

Od kiedy przeczytałem o tym nowym evencie i jego nazwę, to miałem tylko to jedno skojarzenie.. ciekawy byłem kiedy ktoś to użyje :p
  • Dogberry11 (PL1) powiedział(a): 
    Na 4 poziomie event na pewno nie jest do zrobienia. Na głównej robię na 6 poziomie i jestem przy ostatnim zadaniu, a tu już wiem że na 3 poziomie nie dam rady, przy niezłej farmie kwiatowej, która gdyby była 2 razy większa, to może by to zrobienie eventu było możliwe
    Pytałam gracza który ma 741 level gry i odpisał że raczej za złoto skończy zbiór gołębi bo bez złota to nie możliwe
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ja mam 8 łąk, 6 sadów, 5 pasiek, własnie zbliżam się do połowy gołąbków, ale szanse na skończenie maleją, bo jutro do pracy, a tylko krótkie siewy dają szansę... np jaśmin za 2 godziny daje 6, a aloes na 6 godzin daje 10, czyli przy 3x jaśminach wyjdzie 18, i chyba jeszcze w nocy wstawać trzeba??  Zwyczajnie podcinają gałaź, na której siedzą, nie dając radości z nowych wyzwań, a stare niszcząc, chyba jednak chcą nas zniechęcić? Gdzieś napisano, ze zaczna grzebać w balansie starych farm i całkiem się posypie ((

W związku z tym że oba nowe eventy mają zapewne wejść do stałego menu naszych farm, wnoszę do zespołu o:

- ponowne przejrzenie wymaganych ilości i dopasowanie do produkcji

- możliwość siania w ogrodach i na łąkach ładnych kwiatów czyli różyczek i reszty...bo jest okazja by właśnie te nasionka wykorzystać 

A ja wnoszę o wymianę zespołu.
  • wlod5 (PL1)wlod5 (PL1) PL1 Posty: 6
    mały komentarz
    moralność ggs???  jeżeli coś uzyskałeś grając to jesteś oszustem, dlatego nie upominaj się o żetony w szkółce
    bo zwracamy tylko tym co zakupili za złotko, wszelkie straty wynikłe z naszych błędów są nie istotne bo chcemy
    Cię tylko wydoić z kasy
    pozdrawiam:))
    GGS niczego nie zrobi, chyba  o północy będzie silos, o się zdziwimy co tam na nas czeka- więcej kasy dla GGS jak chcesz go zrobić
    To nie jest NASZ lejek...w naszym nie było pszenki i chwastów ...heh...
  • subaru1981 (PL1)subaru1981 (PL1) PL1 Posty: 262
    Faktycznie... w lejku starym chyba nie było lucerny, prawda?

Yalenka powiedział(a):
    Właśnie dostałam informacje od Zespołu gry, że wersja  Święta ciężkiej pracy która pojawi się 14/01 będzie to zupełnie stara wersja, którą tak dobrze znacie i którą tak bardzo lubiliście ;)
    Natomiast to samo wydarzenie ze zmienioną mechanika pojawi się w późniejszym czasie w grze;)
    Zespół podał nieprawdziwe informacje widocznie... mechanika wydarzenia już została zmieniona... ciekawe czy dotyczy to jedynie skrzynek? czy ilości wymagane do progów także zostały zmienione?

Szkoda, że nie ma rzetelnych i pewnych informacji od Zespołu :/
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    edytowano 15.01.2018
    Witam, wszyscy w naszym sojuszu po rozpoczęciu lejka oczywiście od kuku, mają do zebrania same zbiory z gleby, kapucha, jaśmin, mniszek, jęczmień i inne badyle, a pytam, - gdzie reszta ?
    To miał byc nasz stary lejek, a nie jest >:)>:) w starym lejku nie było np. brukwi i innego badziewia
    Czyżby tylko mój sojusz tak dotknęło ?
  • khaki07 (PL1)khaki07 (PL1) Posty: 482
    edytowano 15.01.2018
    cos im sie znowu pomieszało , ja u siebie widze stare produkty - kukurydza , jaja, kwiatki ale za kare mój lejek stoi
    nic w nim nie idzie  ,dał sie  uruchomić, zbieram kukurydze a licznik stoi
    nie wiem czym sobie zasłużyłam ze ostatnio wszystkie błedy mnie dotykają , a to brak zadań na wyspie a to  wadliwy lej :(

• Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Dziwny ten lejek , na pewno to nie jest "nasz stary lejek "
  • iloooooo (PL1)iloooooo (PL1) PL1 Posty: 27
    Mam to samo...
    Jakbym nie zaczęła w ogóle lejka... punkty 0, wynik 0, pozycja 0... pomimo zbiorów!
    Warto w ogóle robić ten szmelc skoro za chwilę się okaże że jest błąd i trzeba będzie zacząć od nowa?
    Po kiego grzebać w czymś i ulepszać coś skoro było  dobre?

Lepsze jest wrogiem dobrego!!!!
    spróbuj przeczyścić pamięć przeglądarki może pomoże warto też sprawdzić wersję gryu mnie jest tak
    i wydaje się że wszystko działa jak należy była kukurydza teraz mniszek a potem mleko i pszenica licznik działa 
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    spróbuj przeczyścić pamięć przeglądarki może pomoże warto też sprawdzić wersję gryu mnie jest tak
    i wydaje się że wszystko działa jak należy była kukurydza teraz mniszek a potem mleko i pszenica licznik działa 

Przeczyściłam.
    Sprawdziłam w innej przeglądarce.
    Mam tą samą wersję co Ty.

I jak się okazuje nie tylko ja tak mam

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/171410/silos-nie-dziala#latest

w takim przypadku trzeba robić zrzuty ekranu i zasypać suport zgłoszeniami
    Wysłałam.
    Zareagują pewnie dopiero jak już się lejek skończy :)
    No nic, więcej czasu dla siebie...

• niunia6111 (PL1)niunia6111 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 15.01.2018
    Kolejne oszustwo zespołu GGS. To nie jest ten stary dobry lejek, jaki był  i jaki miał teraz być, kóry tak lubiliśmy.. W starym lejku nie było pszenicy ani też roszpnki i innych pomniejszych chwasów. Czyżby chcęcy zsespół GGS by go sznować  zapomniał co było w starym lejku?? Nie sądzę. Kolejne celowe działanie zespołu mające na celu dezinformację i całkowitą destabilizaję gry..
    Byle tak dalej. 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Na angielskim forum Moderator napisał, że jest problem z lejkiem, w przedziale 41-64, zgłosili ten bug do Zespołu, aby naprawili :/
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/3791051/#Comment_3791051

A tak poza tym, to chciałam zapytać co zmieniono w mechanice tego lejka, poza tym , że go utrudnili, bo jest więcej rodzajów produktów do zbierania?????
    Kolejna zmiana tylko po to, aby coś utrudnić,, szkoda słów..
    Absolutnie niczego nie pochwalę już na tym forum, wszystko co było fajne i dobre i zachwalane, to niszczą i utrudniają..  :'(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik