Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

13.12.2017 | Nowe wydarzenia tematyczne i więcej!

1818

Komentarz

• sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Tutaj to wszystko ostatnio działa na zasadzie jak się zespołowi uda to może będzie jak się nie uda to się albo wycofa albo zresetuje,ewentualnie zmieni kilka razy datę rozpoczęcia.Tylko po jakiego podawać  informacje skoro są one zmieniane nagminnie wręcz,no bez pierdół doczekamy w końcu czegoś takiego jak jasne informacje którymi można się jakkolwiek kierować? bo na chwile obecną to jak loteria albo się uda albo będzie doopa,a gracze oczywiście mają grzecznie i cierpliwie na to wszystko bez końca patrzeć.Jeszcze za dużo negować nie można co by przypadkiem bana nie zarobić i żeby to jeszcze miało miejsce sporadycznie to takie coś już tutaj jest normą.......
  • A silos startuje dzisiaj o północy czy jutro.....bo już naprawdę się gubię....
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 04.01.2018
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    A silos startuje dzisiaj o północy czy jutro.....bo już naprawdę się gubię....
    Dobry wieczór,
    silos startuje dzisiaj o 23:59.

~Yalenka
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 04.01.2018
    Pisałem że będzie jeszcze gorzej niż w zeszłym roku i miałem rację, a moze to wina graczy że grają w grę, gdyby nie grali wszystko by działało!
    Nadal twierdze że GGS pogubiło się w tym wszystkim, kontroli nie ma nad niczym, wszystko jakoś to będzie.
    Co to był za problem zacząć wydarzenie na smakoszu po rozpoczęciu mistrzostw-takie zagrania są tak g... że nawet komentować się nie chce.

poprawiłem level 6

Edit/ Połączyłam Twoje posty.
    Yalenka
  • Witajcie,
     Eventy o które pytacie wystartowały przed  Światowymi Mistrzostwami i dlatego nie ma w nich punktów, aby ktoś kto ukończył eventy/rozdział wcześniej nie był na samym początku stratny.

Wydarzenia tematyczne, które wystartują już w trakcie Światowych Mistrzostw powinny mieć dodane punkty.

Pozdrawiam.

Vincent.
    I jak się ma Twoja odpowiedź do dzisiejszej decyzji. Ja skończyłam eventy i straciłam punkty dzięki  wielkie za taką pomoc :(
    jadwiga2901 (PL1) powiedział(a):
    Witajcie,
     Eventy o które pytacie wystartowały przed  Światowymi Mistrzostwami i dlatego nie ma w nich punktów, aby ktoś kto ukończył eventy/rozdział wcześniej nie był na samym początku stratny.

Wydarzenia tematyczne, które wystartują już w trakcie Światowych Mistrzostw powinny mieć dodane punkty.

Pozdrawiam.

Vincent.
    I jak się ma Twoja odpowiedź do dzisiejszej decyzji. Ja skończyłam eventy i straciłam punkty dzięki  wielkie za taką pomoc :(
    Ano, jak zwykle jedno się pisz drugie robi, ja już dawno GGS przestałem wierzyć, nic nie trzyma się kupy- Azję skończyłem i też nic nie dostanę:( a pies to trącał, niech się u...
  • jadwiga2901 (PL1)jadwiga2901 (PL1) PL1 Posty: 88
    edytowano 04.01.2018
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    jadwiga2901 (PL1) powiedział(a):
    Witajcie,

Pozdrawiam.

Vincent.
    Ano, jak zwykle jedno się pisz drugie robi, ja już dawno GGS przestałem wierzyć, nic nie trzyma się kupy- Azję skończyłem i też nic nie dostanę:( a pies to trącał, niech się u...
    No to się jedynie pocieszam tym, że jestem w bardzo dobrym towarzystwie. Pozdrawiam Ciebie  i Nam podobnych :smiley:
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    witam
    skonczyl juz ktos even na smakoszu 

ja sie mecze z przedostatnim a czasu brakloczy oni poszaleli zrobic wzystkim tak samo nie patrzac na lvele to jakas masakra i kpina 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Jestem w 60 proc. ostatniego, ale nie jestem optymistą...
    Skończyłem wczoraj, nagroda na części do rozwalenia
  • dana44 (PL1)dana44 (PL1) PL1 Posty: 190
    To dobrze że sobie odpuściłam. Do przekazania cała masa towarów a farmy na rozbudowę czekają. Wolę sprzedać towar i zarobić niż oddać za marną dekorację. Pozdrawiam wszystkich graczy
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 08.01.2018
    @Yalenka mam zapytanie odnośnie kalendarza z nowinek, na naszym forum stoi, że Mistrzostwa Sojuszy ruszają 11.01 o 23.59 a na forum angielskim Moderator napisał , że 10.01 o 23.59???
    która data jest więc poprawna???
    Taka sama jest rozbieżność w przypadku kolejnych wydarzeń..?

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3781051/#Comment_3781051

edytowano 08.01.2018
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    @Yalenka mam zapytanie odnośnie kalendarza z nowinek, na naszym forum stoi, że Mistrzostwa Sojuszy ruszają 11.01 o 23.59 a na forum angielskim Moderator napisał , że 10.01 o 23.59???

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3781051/#Comment_3781051

Witaj
    Daty zostały nieznacznie poprawione. Mistrzostwa sojusznicze startują 10 stycznia o godzinie 23:59.

P.S.  Ze względu na to, że Zespół ma dużo informacji zwrotnych dotyczących rozpoczęcia się pewnych wydarzeń na przykład 11 stycznia o 00:00, doprowadzały do zamieszania i wielu graczy pytało, o której godzinie i w który dzień dokładnie rozpocznie się wydarzenie. Ogłaszanie początku jako 10 stycznia 23:59 usuwa wszelkie pomyłki, chyba że porównuje się to z faktyczną datą rozpoczęcia wydarzenia, która wynosi zaledwie 1 minutę później. Jest to bardzo mały margines błędu i ze względu na różnicę wynoszącą tylko 1 minutę, dość proste powinno być ustalenie, kiedy rozpoczyna się wydarzenie ;) 

~Yalenka
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Yalenka powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):

Witaj
    Daty zostały nieznacznie poprawione. Mistrzostwa sojusznicze startują 10 stycznia o godzinie 23:59.

P.S.  Ze względu na to, że Zespół ma dużo informacji zwrotnych dotyczących rozpoczęcia się pewnych wydarzeń na przykład 11 stycznia o 00:00, doprowadzały do zamieszania i wielu graczy pytało, o której godzinie i w który dzień dokładnie rozpocznie się wydarzenie. Ogłaszanie początku jako 10 stycznia 23:59 usuwa wszelkie pomyłki, chyba że porównuje się to z faktyczną datą rozpoczęcia wydarzenia, która wynosi zaledwie 1 minutę później. Jest to bardzo mały margines błędu i ze względu na różnicę wynoszącą tylko 1 minutę, dość proste powinno być ustalenie, kiedy rozpoczyna się wydarzenie ;) 

~Yalenka
    Dzięki za poprawienie ;) Różnicy było 1 dzień a nie 1 minuta, więc pewnie wiele osób by to wprowadziło w błąd :)
    Mam nadzieję, że GGS już nie będzie grzebać przy tym kalendarzu :)
    Pozdrawiam :)
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Nawet fajny ten nowy event na smakoszu ale ilości przekazywanych produktów duże  lecz jeszcze do przeżycia ale te kubeczki czy serwetki wypadające sa w ilościach ogromnych. Zapomnieli chyba  że dużo produkcji na smakoszu jest dłuższa, najszybciej to mniszek  rośnie 28 min. reszta to godziny!! To za złoto podganiać zbiory czy dokupić potrzebną ilość!!  Inaczej nie ma szans zakończyć o czasie. A pewnie następne etapy będą ze zwiększonymi ilościami zbiorów. 
    Tak że pomysł fajny ale ilości jak zawsze z księżyca.
    Boję sie pomyśleć  ile będzie na kwiatowej w evencie ?
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):
    Nawet fajny ten nowy event na smakoszu ale ilości przekazywanych produktów duże  lecz jeszcze do przeżycia ale te kubeczki czy serwetki wypadające sa w ilościach ogromnych. Zapomnieli chyba  że dużo produkcji na smakoszu jest dłuższa, najszybciej to mniszek  rośnie 28 min. reszta to godziny!! To za złoto podganiać zbiory czy dokupić potrzebną ilość!!  Inaczej nie ma szans zakończyć o czasie. A pewnie następne etapy będą ze zwiększonymi ilościami zbiorów. 
    Tak że pomysł fajny ale ilości jak zawsze z księżyca.
    Boję sie pomyśleć  ile będzie na kwiatowej w evencie ?
    Trzeci poziom na smakoszu jest do zrobienia bez większych problemów , ale:
    1. Przydaje się dobrze rozwinięta farma z dużą ilością wszelakich budynków ( tym którzy mają mniej rozwinięte farmy jest o wiele trudniej- kupowanie towarów i granie złotem pomijam)
    2. Trzeba mieć pełne magazyny wszystkiego ( tak staram się grać) - wtedy łatwiej jest przekazać te produkty które są wymagane
    3. W efekcie ukończyłem event 2 dni przed czasem. 
    Ale:
    1. Zapotrzebowanie na kubeczki, marchewki i serwetki jest kosmiczne i bardzo mało ich wypada,
    2. Dekoracja końcowa jest o smiesznej wartości, żeby chociaż jakaś nakładka była na domy itp
    3. Nagrody za poszczególne etapy eventu to kpina

wydaje się że etap 4 może się udać zrobić bez wspomagania dolarami czy złotem
    po raz kolejny zadaje pytanie, dla kogo te eventy robi GGS? , gra ma być przyjemnością, relaksem i odstresowaniem a nie jakimś głupim wyścigiem szczurów...

• jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 08.01.2018
    i dlatego zaczynać powinni od 1 poziomu, bo po co one są, skoro najpierw trzeba 3 zrobić, to skoro się uda, przecież się cofać nie będę!!!

ps na poziomach koło 150, spokojnie idzie zrobić...
    Z Crazy Bigfarm wymagania do eventu na Farmie kwiatowej

No nieźle podkręcili, ho ho
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    zapomnieli że kwiatowa jest u większość jeszcze bardziej zaniedbana jak smakosz a zbierania jest dużo jak widzę
  • O której godzinie ruszy nowe wydarzenie na farmie kwiatowej?
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    Witajcie,

nowy event na farmie kwiatowej powinien wystartować o godzinie 14:00.

Pozdrawiam.

Vincent.
  • Informujecie nas ze o 10 start czlowiek sie przygotowuje a tu co

Witajcie,
    nowy event na farmie kwiatowej powinien wystartować o godzinie 14:00.

Pozdrawiam.

Vincent.
  • Informowali , że o 10 dlatego żebyśmy byli na 100 %  przygotowani :D:D
  • iloooooo (PL1)iloooooo (PL1) PL1 Posty: 27
    A ja nie mam ślubnego eventu.

Dlaczego?

Są równi i równiejsi?
    Jestem graczem gorszego sortu?
  • Czy ktoś wie jak złowić te czarne perły (drugie zadanie)?
  • W wydarzeniu "Trzy wesela i mętlik"  brakuje punktów do ŚM  znowu zapomnieli chyba :((  MASAKRA !!!
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Nesa85 (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś wie jak złowić te czarne perły (drugie zadanie)?
    Lecą ze wszystkiego co zbierasz
  • neferetka (PL1) powiedział(a):
    Nesa85 (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś wie jak złowić te czarne perły (drugie zadanie)?
    Lecą ze wszystkiego co zbierasz
    Dzięki za pomoc. A w informacji stoi "że, znajdziesz je podczas wędkowania" :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Mam uprzejme zapytanie --> dlaczego nie ślubu nie ma w przedziałce wachlarzyka w światowych ???
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Mam uprzejme zapytanie --> dlaczego nie ślubu nie ma w przedziałce wachlarzyka w światowych ???
    Witaj
    Przeczyść pamięć podręczną przeglądarki, jeśli nie pomoże to proszę o zmianę przeglądarki na której aktualnie grasz. Ponieważ wachlarz( punkty mistrzowskie) jest widoczny w evencie ślubnym ;)

Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik