Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.11.2017 | Światowe Mistrzostwa powracają!

11520

Komentarz

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    A ja czekam na event "Zakład funeralny" ;)
    hihihii
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Dziwne jest to forum teraz , nie dość ,że trzeba się logować za każdym razem to jeszcze tematy sie powtarzają.
    To samo jest w "GOODGAME BIG FARM - NEWS " I Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń
    GOODGAME BIG FARM - GRA I Pytania ogólne Big Farm oraz tu:GOODGAME BIG FARM – SOJUSZE i Sojusz poszukuje członków
     Nie wiadomo gdzie i co pisać bo zaraz będzie ,że to spam.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Szumna zapowiedź żarcia i ślubu z poczty wystrzeliła jak te korki od szampanów o północy :D ciekawe czy marzenie ;) żeby ulubiona gra :D stała się w końcu przyjazna, się spełni ?

    Świniarz ...angielskie powiedzenie mówi, że sarkazm to najniższa forma dowcipu, za to najwyższa forma inteligencji...więc rozumiem...przesłanie...tylko jak pogrzebiemy na amen...to potem zostanie czekać na cud...

    Czekamy na zrobienie porządków i to szybko...bo z czym się wchodzi w Nowy Rok, taki cały rok...heh...a rok 2018 to rok Psa...Rok Psa jest czasem przyjaźni oraz zacieśniania kontaktów międzyludzkich... 

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Szumna zapowiedź żarcia i ślubu z poczty wystrzeliła jak te korki od szampanów o północy :D ciekawe czy marzenie ;) żeby ulubiona gra :D stała się w końcu przyjazna, się spełni ?

    Świniarz ...angielskie powiedzenie mówi, że sarkazm to najniższa forma dowcipu, za to najwyższa forma inteligencji...więc rozumiem...przesłanie...tylko jak pogrzebiemy na amen...to potem zostanie czekać na cud...

    Czekamy na zrobienie porządków i to szybko...bo z czym się wchodzi w Nowy Rok, taki cały rok...heh...a rok 2018 to rok Psa...Rok Psa jest czasem przyjaźni oraz zacieśniania kontaktów międzyludzkich... 

    Byle to nie był rok Psa, Psa Ogrodnika, co sam nie zje i drugiemu zjeść nie da:)
    A na to się niestety zanosi...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 02.01.2018
    Mam pytanie, pojawiają się MŚ, pojawił się kalendarz, gdzie jak by stoi że event UFO się zaczyna 3 stycznia.  Z Z kolei jutro (O KTÓREJ GODZINIE?) zaczyna EVENT NA SMAKOSZU. Jak to się ma do MŚ? znowu jakaś niedoróbka? zamierzony cel? ????????

    No i cały czas trwają Hawaje:)
    Post edited by Dogberry11 (PL1) on
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie, pojawiają się MŚ, pojawił się kalendarz, gdzie jak by stoi że event UFO się zaczyna 3 stycznia.  Z Z kolei jutro (O KTÓREJ GODZINIE?) zaczyna EVENT NA SMAKOSZU. Jak to się ma do MŚ? znowu jakaś niedoróbka? zamierzony cel? ????????
    odp.

    "Przerwa Świąteczna"

    to tak celem żartu , myślę,że o 24 będzie koniec przerwy.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Jak nas uczą własne przezycia, tuż przed MS będzie aktualka i wszytko wpiszą tak jak powinno być, a więc iny event inne czasy rozpoczęcia i wszytko inne :))
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Przed albo i 15 min po zaplanowanym starcie razem z informacją,że ms przesunięto-niech wracają z tej przerwy i lecza bolące główki bo ja na odpowedz na zadane pytania czekam ,zresztą nie ja jedna.
  • Ania79 (PL1)Ania79 (PL1) PL1 Posty: 4
    Ja bym proponowała już zacząć poprawki bo znowu będą wszyscy gracze czekać a wy tylko będziecie za utrudnienia przepraszać :)

  • subaru1981 (PL1)subaru1981 (PL1) PL1 Posty: 262
    Zastanawiałem się ostatnio, w jakim celu przybył handlarz mistrzostw....? Chyba nie było zapowiedzi tego wydarzenia, prawda? Po zakończeniu ostatnich światowych chyba też nas nikt nie informował, że handlarz będzie wracał cyklicznie, prawda?
    Prawie się dałem naciągnąć na wykorzystanie medali :p Pomyślałem, że może to jakaś okazja i może by skorzystać...?

    Dobrze, że się nie skusiłem.... ponieważ to była tylko taka wyprzedaż magazynów przed wprowadzeniem nowej serii ;)

    Następnym razem będzie wiadomo, że pojawienie się handlarza ni z tego ni z owego oznacza zbliżające się światowe i że pod żadnym pozorem nie wolno wydawać medali, bo zaraz będzie można ich uciułać więcej i kupić coś lepszego. Lekcja zapamiętana B)
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    Witajcie.

    Tutaj macie informacje jakie otrzymalem po przekazaniu waszych pytan.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3777023/#Comment_3777023

    Pozdrawiam.

    Vincent.

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 02.01.2018

    VincentVincent Posty: 20
    Witajcie.

    Zadałem pytania o których ostatnio pisaliście i taka otrzymałem odpowiedz:

    Naliczanie mistrzowskich monet na ta chwile pozostaje bez zmian, ale po przedyskutowaniu tego mogą nastąpić drobne zmiany w rankingu serwerowym. Nie otrzymałem jeszcze potwierdzenia, czy mistrzowskie kolo fortuny zostało naprawione, jeśli tak będzie to kolo może pojawić się w grze. Kalendarz powinien zostać poprawiony w trakcie i na razie jedyna data jaka się zgadza, to start Światowych Mistrzostw. W sprawie przejścia na HTML5 to prace nad tym cały czas trwają, ale spora część jest już przygotowana.

    Pozdrawiam.

    Vincent.


    Dziękuje za odpowiedz, a wiec reasumując dojenia graczy na dużych serwerach mamy ciąg dalszy podczas światowych ms,system przyznawania monet jest totalnie niesprawiedliwy, jak tu już dużo wcześniej gracze pisali najlepiej dla Nas graczy by było przyznawać je wobec indywidualnych wyników każdego gracza,a nie wyliczać średniej na serwerach gdzie są tysiące nieaktywnych kont.......a więc pozostaje zbierać na zasadzie ile się uzbiera tyle będzie,bo szkoda zachodu na to wydarzenie a już zwłaszcza środków i poświęconego czasu.


    Koło fortuny z tego co mi było wiadomo żadnego błędu nie miało,miało być ono wycofane z tego powodu iż można tam sobie zwyczajnie kupić miejsce w klasyfikacji bez najmniejszego wysiłku,gracz który grając aktywnie w ciągu kilku minut zostaje zrzucony z wypracowanej pozycji na którą pracował cały miesiąc przez gracza który wyciągnie kartę kredytową w niespełna kilka minut,jak to jest rywalizacja to ja od dziś księdzem jestem....


    Kalendarz to za ciężko zrobić porządnie, zostanie on zmieniany w trakcie ms gdzie głównymi powodami do zmian będzie widzi mi się zespołu.............Początek roku,mieliśmy piękne przeprosiny i zapewnienie,że zespół się będzie wsłuchiwał w sugestie graczy,tylko jakoś nijak się to ma do poczynań zespołu......


    Zapomniałam spytać tego nieistniejącego bałwana to będziemy teraz całą zimę lepić??????????? bo kule do niego lecą cały a bałwana jak nie było tak nie ma.............
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    co do tych monet mistrzostw moim skromnym zdaniem gracz powinien dostać ich tyle na ile zapracował (np za 1000 punktów jedna monetę) i dodatkowo monety za pozycje serwera.
    Gracze z najlepszego serwera np 1000, a najgorszego 100 to było by sprawiedliwe i i może dało by zarobić GGS bo taki system jak był ostatnio zniechęca do zakupów
  • Nicozzo (PL1)Nicozzo (PL1) PL1 Posty: 32
    Dobry Wieczor ,
    mam pytanie ....
    w kalendarzu stoi ze ma przyjsc silos ..( swietej ciezkej pracy) ....
    czy to prawda ... i jak tak .... czy to bedzie nasza ulubiona sojuszowa ??
    Milego Wieczoru zycze wszystkim 
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    W tym momencie kalendarz mistrzostw nie wyświetla właściwych danych. Zespół jest o tej kwestii poinformowany i postara się wprowadzić właściwy kalendarz najszybciej jak to możliwe.

    Jiper
  • Nicozzo (PL1)Nicozzo (PL1) PL1 Posty: 32
    oki , dziekuje za odpowiedz 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 02.01.2018
    @Jiper

    a czy ta rozpiska z ang forum jest aktualna??

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3775148/#Comment_3775148

    jak tak to czy możecie przetłumaczyć i wrzucić do naszych Nowinek? :wink:

    Ps, i czy te nasze Nowinki można przypiąć gdzieś na wierzchu?? aby nie uciekały w toku innych dyskusji? :)
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam :)

    Z tego co mi wiadomo swego czasu na forum pojawiały się te kalendarze, jednak nie są one oficjalne, przez co niektóre daty ulegały zmianie i Gracze zarzucali moderatorom brak pokrycia informacji z rzeczywistością, dlatego przestały być tłumaczone.

    Jednak skoro chcecie je widzieć z powrotem - postaram się w wolnej chwili przetłumaczyć i wrzucić na forum.

    Jeśli chodzi o nowinki, są one przypięte w oficjalnych ogłoszeniach. Niestety bardziej uwidocznić tego się nie da.

    Jiper
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Jiper powiedział(a):

    Jeśli chodzi o nowinki, są one przypięte w oficjalnych ogłoszeniach. Niestety bardziej uwidocznić tego się nie da.

    Jiper
    A nie da rady zrobić ich żeby były cały czas na samej górze w dyskusje ??
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    A nie da rady zrobić ich żeby były cały czas na samej górze w dyskusje ??
    No toż przecież wystarczy wstawic sobie do ulubionych i będziesz miec wgląd kiedy zechcesz
    Pozdrawiam


  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    co do tych monet mistrzostw moim skromnym zdaniem gracz powinien dostać ich tyle na ile zapracował (np za 1000 punktów jedna monetę) i dodatkowo monety za pozycje serwera.
    Gracze z najlepszego serwera np 1000, a najgorszego 100 to było by sprawiedliwe i i może dało by zarobić GGS bo taki system jak był ostatnio zniechęca do zakupów

    Myślę że znowu coś wykombinują, są nowe eventy, na pewno przeliczanie będzie zmienione.
  • subaru1981 (PL1)subaru1981 (PL1) PL1 Posty: 262
    Czyżby chodziło o tą dyskusję?
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3644227/#Comment_3644227
    Bardzo ciekawa....

    Nie wiem, co było i komu przekazane, ale z tego co widzę, co sprawa została wyjaśniona i odpowiednio podsumowana.
    Z tego co również widzę, to nie jest istotne, gdzie informacje są podawane przez Zespół, czy w OO czy nieoficjalnie innymi kanałami od Zespołu płyną, to wszystko, zawsze i w każdym momencie może ulec i najprawdopodobniej ulegnie zmianie... więc chyba nie ma się co przejmować B) , a im więcej informacji tym lepiej, prawda?
    Także @zaczarowana28 (PL1) popieram i dziękuję za wyszukanie tego.
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    @Jiper

    a czy ta rozpiska z ang forum jest aktualna??

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3775148/#Comment_3775148

    jak tak to czy możecie przetłumaczyć i wrzucić do naszych Nowinek? :wink:

    Ps, i czy te nasze Nowinki można przypiąć gdzieś na wierzchu?? aby nie uciekały w toku innych dyskusji? :)

    Popatrz na pierwszy post w nowinkach. Tam jest wytłumaczone jak dodać je do ulubionych i wtedy u góry w powiadomieniach pokazuje się że pojawiło się tam coś nowego :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    DominikeJ (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    @Jiper

    a czy ta rozpiska z ang forum jest aktualna??

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3775148/#Comment_3775148

    jak tak to czy możecie przetłumaczyć i wrzucić do naszych Nowinek? :wink:

    Ps, i czy te nasze Nowinki można przypiąć gdzieś na wierzchu?? aby nie uciekały w toku innych dyskusji? :)

    Popatrz na pierwszy post w nowinkach. Tam jest wytłumaczone jak dodać je do ulubionych i wtedy u góry w powiadomieniach pokazuje się że pojawiło się tam coś nowego :)
    Wiem o co chodzi, tylko takich "ulubionych" mam sporo wątków , nie tylko na tym forum ,ale też na zagranicznych, więc czasem przeoczę, bo jak rano wchodzę mam np 20 powiadomień.

    Więc fajnie by było, jakby go przypieli wyżej, tym bardziej , że sporo osób czyta forum bez logowania, bo np z serwera nk.pl logować się tu nie możemy ;)
  • Edela (PL1)Edela (PL1) PL1 Posty: 26
    Czy wcześniej nie było podziału do 99 poziomu? 
  • Nicozzo (PL1)Nicozzo (PL1) PL1 Posty: 32
    Dzien Dobry , 
    o 14:30 miala byc cukierowa wyspa i jej niema,... :hushed:
    Wszystkim zycze powodzenia w Misztrzostwach Swiatach :blush:
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Te mistrzostwa to dziadostwo!!!
    Nie lecą w ogóle elementy ryb: stocznia, Oleg itd
    Tandeta
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    edytowano 03.01.2018
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Te mistrzostwa to dziadostwo!!!
    Nie lecą w ogóle elementy ryb: stocznia, Oleg itd
    Tandeta
    Witaj.

    Wszystko leci tak jak powinno, ale już w poprzedniej edycji ikona Olega została zamieniona na ikonę dorsza i to właśnie ta druga wskazuje ilość punktów jakie otrzymujesz do kategorii "Punkty wędkarskie".

    Pozdrawiam.

    Vincent.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 03.01.2018
    Aaaa. faktycznie coś mi nie grało, Przyznaję się do błędu i zwracam honor.

    Ale nie ma punktów z eventu  na smakoszu do MS
    Czy to celowe zamierzenie Zespołu?
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    ktoś wie jakie są teraz przedziały w klasyfikacji ??
    bo ostatnio to chyba jakoś było zrobione i było widać.. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik