Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.11.2017 | Światowe Mistrzostwa powracają!

11420

Komentarz

  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    dziękuję za dpowiedź
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Kiedy zostaną rozdane nagrody dla najlepszych serwerów za Światowe Mistrzostwa???
    Czy w tym roku się ich w ogóle doczekamy??
    I dlaczego nie zostały przyznane od razy po ogłoszeniu ostatecznych wyników???
    Z racji tego, iż jedną z nagród jest wizyta architekta chcielibyśmy być wcześniej uprzedzeni o terminie przyznania nagród, a nie dostać je znienacka np. w Wigilię...  :|
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Kiedy zostaną rozdane nagrody dla najlepszych serwerów za Światowe Mistrzostwa???
    Czy w tym roku się ich w ogóle doczekamy??
    I dlaczego nie zostały przyznane od razy po ogłoszeniu ostatecznych wyników???
    Z racji tego, iż jedną z nagród jest wizyta architekta chcielibyśmy być wcześniej uprzedzeni o terminie przyznania nagród, a nie dostać je znienacka np. w Wigilię...  :|
    Witaj

    Nagrody zostaną Wam dopisane w przeciągu dwóch tygodni.  W poprzedniej edycji wygrany serwer również oczekiwał swoich nagród około 2 tygodni ;) Prosimy o cierpliwość.

    ~Yalenka
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 06.12.2017
    Yalenka powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Kiedy zostaną rozdane nagrody dla najlepszych serwerów za Światowe Mistrzostwa???
    Czy w tym roku się ich w ogóle doczekamy??
    I dlaczego nie zostały przyznane od razy po ogłoszeniu ostatecznych wyników???
    Z racji tego, iż jedną z nagród jest wizyta architekta chcielibyśmy być wcześniej uprzedzeni o terminie przyznania nagród, a nie dostać je znienacka np. w Wigilię...  :|
    Witaj

    Nagrody zostaną Wam dopisane w przeciągu dwóch tygodni.  W poprzedniej edycji wygrany serwer również oczekiwał swoich nagród około 2 tygodni ;) Prosimy o cierpliwość.

    ~Yalenka
    a będzie wcześniej informacją na forum z podaniem dokładnego terminu, czy to będzie "niespodzianka"

    oby nie to drugie...  :D
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    W imieniu Graczy z nk... tak tylko chciałam przypomnieć, że dalej czekamy na nagrodę za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach  Świata....
    14 dni mija jutro,,,,
    czy może jutrzejsza aktualka przyzna nam nagrody???
    @Yalenka wiesz coś może w temacie?  o:)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    W imieniu Graczy z nk... tak tylko chciałam przypomnieć, że dalej czekamy na nagrodę za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach  Świata....
    14 dni mija jutro,,,,
    czy może jutrzejsza aktualka przyzna nam nagrody???
    @Yalenka wiesz coś może w temacie?  o:)
    Witaj

    Nagrody najwcześniej dotrą do Was w przyszłym tygodniu. Zespół boryka się ostatnio z bardzo poważnymi problemami technicznymi, dlatego też wszystko się przeciąga.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Yalenka powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    W imieniu Graczy z nk... tak tylko chciałam przypomnieć, że dalej czekamy na nagrodę za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach  Świata....
    14 dni mija jutro,,,,
    czy może jutrzejsza aktualka przyzna nam nagrody???
    @Yalenka wiesz coś może w temacie?  o:)
    Witaj

    Nagrody najwcześniej dotrą do Was w przyszłym tygodniu. Zespół boryka się ostatnio z bardzo poważnymi problemami technicznymi, dlatego też wszystko się przeciąga.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    kolejny tydzień minął i nadal żadnych wieści odnośnie nagród z Mistrzostw Świata :(
    Chyba się nigdy ich nie doczekamy, bo błędów coraz więcej i Zepsół chyba nigdy nie przestanie się borykać  :s
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    W imieniu Graczy z nk... tak tylko chciałam przypomnieć, że dalej czekamy na nagrodę za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach  Świata....
    14 dni mija jutro,,,,
    czy może jutrzejsza aktualka przyzna nam nagrody???
    @Yalenka wiesz coś może w temacie?  o:)
    Witaj

    Nagrody najwcześniej dotrą do Was w przyszłym tygodniu. Zespół boryka się ostatnio z bardzo poważnymi problemami technicznymi, dlatego też wszystko się przeciąga.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    kolejny tydzień minął i nadal żadnych wieści odnośnie nagród z Mistrzostw Świata :(
    Chyba się nigdy ich nie doczekamy, bo błędów coraz więcej i Zepsół chyba nigdy nie przestanie się borykać  :s
    Witaj

    Dostałam informacje, że nagrody otrzymacie dzisiaj.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 21.12.2017
    Yalenka powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    W imieniu Graczy z nk... tak tylko chciałam przypomnieć, że dalej czekamy na nagrodę za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach  Świata....
    14 dni mija jutro,,,,
    czy może jutrzejsza aktualka przyzna nam nagrody???
    @Yalenka wiesz coś może w temacie?  o:)
    Witaj

    Nagrody najwcześniej dotrą do Was w przyszłym tygodniu. Zespół boryka się ostatnio z bardzo poważnymi problemami technicznymi, dlatego też wszystko się przeciąga.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    kolejny tydzień minął i nadal żadnych wieści odnośnie nagród z Mistrzostw Świata :(
    Chyba się nigdy ich nie doczekamy, bo błędów coraz więcej i Zepsół chyba nigdy nie przestanie się borykać  :s
    Witaj

    Dostałam informacje, że nagrody otrzymacie dzisiaj.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Serio!!!???? super, !!! :)

    Dziękie Yalenka, bo już straciliśmy nadzieje.

    Pozdrawiamy z nk  o:)

    Ps. chyba tylko architekta nam dali bo stoi od ponad doby, zapomniano o skrzyniach i ozdobach?
    @Jiper jak jeszcze nie śpisz i buszujesz na forum, to może wiesz coś w temacie? :)
    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 21.12.2017
    Napiszę jeszcze raz, bo liczę na odpowiedź, zgodnie z OO serwer naszaklasa za zajęcie 1 miescja w MŚ powinien otrzymać:

    TOP1 Serwer
    Wszyscy Gracze z najlepszego serwera, którzy zdobędą minimum 20 000 punktów, otrzymają w nagrodę 72-godzinną wizytę Architekta, oraz:
    • 20,000 - 199,999 punktów:
    • 6 Złotych tajemniczych skrzyń
    • 200,000 - 599,999 punktów:
    • Złote Trofeum Mistrzostw (60 zadowolenia, 150 wioskowego zadowolenia)
    • 8 Złotych tajemniczych skrzyń
    • 600,000 - 999,999 punktów:
    • Złote Trofeum Mistrzostw (65 zadowolenia, 200 wioskowego zadowolenia)
    • Złotych tajemniczych skrzyń
    • 1,000,000+ punktów:
    • Złote Trofeum Mistrzostw (70 zadowolenia, 250 wioskowego zadowolenia)
    • 12 Złotych tajemniczych skrzyń
    Pojawił się architekt wczoraj o północy i jeszcze stoi więc to chyba nagroda z MŚ?? choć żadnej informacji w tej sprawie nie było??
    , ale co z pozostałymi nagrodami??
    Czy zostaną przyznane w terminie poźniejszym, czy o nich zapomniano?
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Napiszę jeszcze raz, bo liczę na odpowiedź, zgodnie z OO serwer naszaklasa za zajęcie 1 miescja w MŚ powinien otrzymać:

    TOP1 Serwer
    Wszyscy Gracze z najlepszego serwera, którzy zdobędą minimum 20 000 punktów, otrzymają w nagrodę 72-godzinną wizytę Architekta, oraz:
    • 20,000 - 199,999 punktów:
    • 6 Złotych tajemniczych skrzyń
    • 200,000 - 599,999 punktów:
    • Złote Trofeum Mistrzostw (60 zadowolenia, 150 wioskowego zadowolenia)
    • 8 Złotych tajemniczych skrzyń
    • 600,000 - 999,999 punktów:
    • Złote Trofeum Mistrzostw (65 zadowolenia, 200 wioskowego zadowolenia)
    • Złotych tajemniczych skrzyń
    • 1,000,000+ punktów:
    • Złote Trofeum Mistrzostw (70 zadowolenia, 250 wioskowego zadowolenia)
    • 12 Złotych tajemniczych skrzyń
    Pojawił się architekt wczoraj o północy i jeszcze stoi więc to chyba nagroda z MŚ?? choć żadnej informacji w tej sprawie nie było??
    , ale co z pozostałymi nagrodami??
    Czy zostaną przyznane w terminie poźniejszym, czy o nich zapomniano?
    Witaj,

    Zadałem pytanie i czekam na odpowiedz, bo to prawda, ze nie powinniście tak długo czekać na nagrody, które wam się należą.

    Pozdrawiam,

    Vincent
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    Witajcie,

    Tutaj macie informacje na temat waszych zaleglych nagrod. Dajcie znac czy wszystko sie zgadza :).

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3765814/#Comment_3765814

    Pozdrawiam,

    Vincent
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Vincent powiedział(a):
    Witajcie,

    Tutaj macie informacje na temat waszych zaleglych nagrod. Dajcie znac czy wszystko sie zgadza :).

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3765814/#Comment_3765814

    Pozdrawiam,

    Vincent
    Dziękuję serdecznie  Vincent za szybkie podziałanie w sprawie :*
    u mnie wszystko się zgadza, dostałam skrzynie i ozdobę :)
    Jeszcze raz wielkie podziękowanko od Nas wszystkich !!  <3
  • Nicozzo (PL1)Nicozzo (PL1) PL1 Posty: 32
    Witaj Vincent :)
    tak dostalismy :)
    dziekujemy :)
    Pozdrawiam Borys
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    Witajcie,

    Bardzo się ciesze, ze w końcu to macie :).

    Pozdrawiam,

    Vincent
  • KingBoy (INT1)KingBoy (INT1) Posty: 125
    edytowano 22.12.2017
    Vincent powiedział(a):
    Witajcie,

    Bardzo się ciesze, ze w końcu to macie :).

    Pozdrawiam,

    Vincent
    U mnie sojuszniczka nie dostała nagrody :( 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 31.12.2017
    Ja dobrze widzę serwujecie znowu światowe ms gdzie ms sojusznicze są co tydzień????a tak z ciekawości spytam przeliczanie wypracowanych monet to będzie takie samo jak ostatnio,na to pytanie proszę odpowiedz i drugie zasadnicze pytanie koło ms to które "przypadkiem" się w grze znalazło,również będzie ????i na to pytanie też proszę odpowiedz.

    W tym ggs to Kogoś chyba kogoś zdrowo popierdzieliło ,co Wy myślicie ,że gracze to roboty którzy zajmują się tylko klikaniem,gdybym się wiecznie prac z innymi chciała to nie wybrałabym gry o kapuście...to raz dwa ostatnio zrobiliście taki przelicznik przyznawania monet ,żeby jak najwięcej wydoić od graczy na większych serwerach... nie wspomnę o kole które to samo wgrało się do gry............a którego miało nie być.No i mamy początki tego rzekomego wsłuchiwania się w graczy te pogadanki jak to bardzo Wam zależy na zadowoleniu graczy to w ...... sobie niech szanowny zespół wsadzi.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Pieniążki się kończą to mistrzostwa czas zacząć, niech naiwni kasę wydają
  • Nicozzo (PL1)Nicozzo (PL1) PL1 Posty: 32
    Dzien Dobry :) mam takie male pytanie .... czy te swiatowe misztrzostwa maja na serio przyjsc czy to jakis blad ? :cold_sweat:


    Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, chcę złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni, bogatego Gwiazdora i szczęśliewgo Nowego Roku. 
    zyczy Borys dla Wszystkich Graczom :) i Moderatorow :) 

  • Obecny Koński sezon ma się skończyć za 5 dni a wg kalendarza ŚM za 3 dni ma się rozpocząć. Czy kolejny raz kalendarz jest niedopracowany i wprowadza w błąd?
  • KingBoy (INT1)KingBoy (INT1) Posty: 125
    edytowano 01.01.2018
    Mało jest  błędów że znów te mistrzostwa?
    Najpierw niech silos naprawią i inne rzeczy  :) 



    Post edited by KingBoy (INT1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    DominikeJ (PL1) powiedział(a):
    Obecny Koński sezon ma się skończyć za 5 dni a wg kalendarza ŚM za 3 dni ma się rozpocząć. Czy kolejny raz kalendarz jest niedopracowany i wprowadza w błąd?
    Jak zwykle wszystko jest pochrzanione do kwadratu, tylko czekam aż się okaże, że to nasza wina. Ggs nie ma pojęcia co się dzieje z grą, wrzucają tylko nowe stare eventy z hasłem jakoś to będzie... No nie będzie. Lenistwo i olewanie zawsze źle się kończy
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 31.12.2017

    Rozumiem że zaraz zostanie napisane że globus pojawił się tylko po to, by nam zasugerować że zbliżają się światowe :D:p [z najbliższą aktualizacją zostanie poprawiony] -> dlaczego w chwili pojawienia nie pokazuje wydarzeń w prawidłowych datach -> może w końcu ktoś udzieli wyczerpującej odpowiedzi !!! jeszcze pamiętam jak latem pytaliśmy czy światowe to taki jednorazowy wybryk zespołu...teraz już nikt nie musi potwierdzać, że jak nie ma co dać :p bo wszystko już było :p stare, monotonne i bezbarwne... to światowe najlepsze, w których 3 razy MS...a nóż widelec przyjdzie im noworoczna ochota tłuc się złotem i znów balansik poczuje że odżył :D 

    Niewiele mi brakuje talarków do tego co zaplanowałam...nawet jak znów przelicznik będzie niekorzystny dla Graczy...starczy by kupić...bez wysiłku, bez złota :D:D:D 

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Rozumiem że zaraz zostanie napisane że globus pojawił się tylko po to, by nam zasugerować że zbliżają się światowe :D:p [z najbliższą aktualizacją zostanie poprawiony] -> dlaczego w chwili pojawienia nie pokazuje wydarzeń w prawidłowych datach -> może w końcu ktoś udzieli wyczerpującej odpowiedzi !!! jeszcze pamiętam jak latem pytaliśmy czy światowe to taki jednorazowy wybryk zespołu...teraz już nikt nie musi potwierdzać, że jak nie ma co dać :p bo wszystko już było :p stare, monotonne i bezbarwne... to światowe najlepsze, w których 3 razy MS...a nóż widelec przyjdzie im noworoczna ochota tłuc się złotem i znów balansik poczuje że odżył :D 

    Niewiele mi brakuje talarków do tego co zaplanowałam...nawet jak znów przelicznik będzie niekorzystny dla Graczy...starczy by kupić...bez wysiłku, bez złota :D:D:D 

    No właśnie, ziarnko do ziarnka i się zbierze:) A ggs niech dalej czeka na kasę, ale nie ode mnie, jeszcze długo nie:))
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    pospamujmy trochę

    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Za to w Nowym Roku już wraca stare ( niedbalstwo i niekompetencja, nie informowanie graczy o niczym na czas, itd, itp)
    W kalendarzu nieaktualne info o wydarzeniach, o północy ruszył niezapowiadany lejek rybny ( to szczęście że ten, a nie sojuszniczy).
    Zaraz będą tłumaczenia, że święta, że nowy rok, że czas na odpoczynek, tylko ciekawy jestem, kto tam w zespole dyżur pełni i nam takie ciekawostki załącza ??? a może to jakaś sztuczna inteligencja za to jest odpowiedzialna (będzie na co zwalic)
    Mimo wszystko, dla wszystkich graczy wiele dobrego w tym Nowym Roku życzę, niech nam te niedoróbki ze strony GGs nie zepsują dobrego samopoczucia :)

                                                                 DO SIEGO ROKU  !!!
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 01.01.2018
    Ja dalej czekam na odpowiedzi na zadane pytania więc jak już szanowny zespół wróci z imprez, wyleczy bolące główki to niech udzieli informacji moderatorom którzy poinformują Nas,i dołączam kolejne pytanie bo w kalendarzu tak  przypadkiem zapomniano wpisać lejek który ruszył wczoraj, ten kalendarz jest aktualny tylko częściowo popsuty czy całkiem nieaktualny????

    Przeliczanie wypracowanych monet to będzie takie samo jak ostatnio,na to pytanie proszę odpowiedz i drugie zasadnicze pytanie koło ms to które "przypadkiem" się w grze znalazło,również będzie ????i na to pytanie też proszę odpowiedz. 

    A i jak już tak pytam to te kule do bałwana to teraz będziemy zbierać całą zimę ???

    No i najważniejsze pytanie poczyniono już jakiekolwiek kroki odnośnie wtyczki flach żeby z niej przerzucić grę na coś co będzie tą wtyczkę zastępowało?????? i tu proszę o jasną odpowiedz nie zbywanie mnie 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Ja dalej czekam na odpowiedzi na zadane pytania więc jak już szanowny zespół wróci z imprez, wyleczy bolące główki to niech udzieli informacji moderatorom którzy poinformują Nas,i dołączam kolejne pytanie bo w kalendarzu tak  przypadkiem zapomniano wpisać lejek który ruszył wczoraj, ten kalendarz jest aktualny tylko częściowo popsuty czy całkiem nieaktualny????

    Przeliczanie wypracowanych monet to będzie takie samo jak ostatnio,na to pytanie proszę odpowiedz i drugie zasadnicze pytanie koło ms to które "przypadkiem" się w grze znalazło,również będzie ????i na to pytanie też proszę odpowiedz. 

    A i jak już tak pytam to te kule do bałwana to teraz będziemy zbierać całą zimę ???

    No i najważniejsze pytanie poczyniono już jakiekolwiek kroki odnośnie wtyczki flach żeby z niej przerzucić grę na coś co będzie tą wtyczkę zastępowało?????? i tu proszę o jasną odpowiedz nie zbywanie mnie 
    Nie liczylbym na jakąkolwiek sensowną odpowiedz, ggs ma nas gdzieś, ale reaguje tylko na to co ich boli. Jak się zapytałem o przywrócenie zbanowanych to raz dwa temat zamknęli (zero empatii). Tutaj też odpowiedzi nie będzie, ew. radosna informacja w OO o nadchodzących (z błędami) nowościach:)
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 01.01.2018
    Dostałem dzisiaj meila od GGS (2 godziny temu)   10:14 o takiej treści:

    Wszystko jest już gotowe w Big Farm! 3 stycznia ruszają kolejne Światowe Mistrzostwa. Czy uda Ci się dostać do grona najlepszych? :)

    To nie wszystko! Przygotowaliśmy też nowe wydarzenia, których nie możesz przegapić!

     Furgonetka z jedzeniem pojawi się 2 stycznia

    Eva i Greta marzą o rozkręceniu własnego biznesu gastronomicznego! Pomóż im w realizacji tego planu! Dziewczyny będą czekać na farmie smakosza już od 2 stycznia.




    Zagraj
    Image Label
     Planowanie ślubów rusza 10 stycznia
    Image Label

    Następne wydarzenie jest z gatunku romantycznych. Daniel organizuje ekskluzywne ceremonie ślubne dla lokalnych klientów, lecz nie poradzi sobie bez Twojej pomocy na farmie kwiatowej! Dołączysz do nas 10 stycznia?

               
    Post edited by Kaspaldo (PL1) on
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    A ja czekam na event "Zakład funeralny" ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik