Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

12834

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 21.12.2017
    To może i mi konto odblokują;)

    Vincent powiedział(a):
    Witam,

    tutaj macie najnowsza informacje w sprawie banów itp.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3764963/#Comment_3764963

    Pozdrawiam,

    Vincent
    To ja też proszę o odblokowanie konta

    Edit/
    Połączyłem posty.
    Vincent
    Post edited by Vincent on
  • Vincent co to znaczy jak najszybciej?Już powinny być konta odblokowane.Z tego co gracze piszą zostali zbanowani za samo zalogowanie się do gry w czasie gdy ceny były z kosmosu.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 21.12.2017
    Czyżby znowu jakiś błąd wczoraj jak wychodziłam z gry miałam 1,5 miliona, weszłam do gry po pracy 1,350 milion mogłam wydać, po jakimś czasie nagle mam 70 tys, dolarów. Nic nie rozbudowywała, zadowolenie mam całkiem dobre więc dużo nie tracę na rozpoczęcie produkcji na farmach. Dziś się loguje z rana kwota sięgała nawet 61 dolarów. Poszłam na chwilę do łazienki, patrzę teraz moja kwota to 3 689 655. O co tutaj chodzi?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 21.12.2017
    Skoro bezczelnie zablokowano mi konto, niesłusznie, to co z logowaniem do happy hour?
    Dlaczego mam tracić na niekompetencji Ggs?
    I kto mi odda utracone premie i ponad 600 mln $ które mi zabrano? dolary zbierałem na poważnie zakupy i żonie. 

    Może moderator coś wie?

    Tyle czasu się wahałem, a teraz już wiem, po Mikołaju będziemy musieli się pożegnać.
  • judytka1 (PL1)judytka1 (PL1) PL1 Posty: 8
    edytowano 21.12.2017
    Za coś podobnego co się TU dzieje to Sąd- karna sprawa za oszustwa i wieczne naciąganie ludzi=wyłudzanie od ludzi i traktowanie jak zwykłe śmieci
  • Długo to potrwa????
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Witam, konto odblokowanie i nic mi nie zabrali:)  Niby co mi mieli zabrać skoro nie zarobiłem na błędzie Ggs;). Ale od dziś nie trzymam kasy w zapasie, bo to się nie kalkuluje,
  • mnie odblokowali i zablokowali na nowo :/ zaraz wybuchnę.......
  • mnie również odblokowali i zablokowali :/

  • Nicozzo (PL1)Nicozzo (PL1) PL1 Posty: 32
    edytowano 21.12.2017
    Dzien Dobry , 
    a co z graczami ktore nic tego bledu nie wiedzieli bo ich nie bylo na grze i nie wykorzystali tego ...?
    dostaja jakos rekompensate ?
    albo Ci co wykorzystali cos maja a Ci co nie wykorzystali nic ? 

    I jezeli GGS zapominal MY nadal czekamy na Nagrody za Misztrzostwa Swiata !!!!!
    mielismy dostac wczoraj i jakos nic .... 


  • babcianelka (PL1)babcianelka (PL1) PL1 Posty: 68
    edytowano 21.12.2017
    kawuka (PL1) powiedział(a):
    Dzień Dobry!
    Jestem jednym z ukaranych banem graczy, za błąd twórców gry. Wczoraj w godzinach, w których wystąpił błąd byłam zalogowana i grałam - sprzedawałam, kupowałam, wykonywałam zadania, brałam udział w misjach, itd. Dużo się działo. Akurat zdobyłam kolejny poziom w zadaniu "bank cię kocha-wydałeś xxx dolarów". Zaraz po tym zauważyłam,że na moim koncie jest o wiele więcej $ i skojarzyłam to właśnie z wykonaniem tego zadania (nie wiem, skąd wzięły się nadmiarowe $, gdyż ceny za sprzedawane towary były takie jak zawsze, więc nawet do głowy mi nie przyszło, że to jakiś przekręt). Dodam, że miałam prawie 2-letnią przerwę w grze i jeszcze nie wszystko zdążyłam ogarnąć, więc tym bardziej ani przez moment w mojej głowie nie powstała myśl, że to "wszystko moja wina (!!!)" i tak być nie powinno.

    Do czego zmierzam - zostałam ukarana za błąd twórców wielokrotnie: wyzerowano mi konto z $ (musiałam sprzedać większość produktów, by przywrócić jako-taką płynność finansową), odebrano mi możliwość gry w trakcie kilku wydarzeń, których już nie ukończę, a w które włożyłam dużo czasu i pracy: event:bliżej natury, lejek (dwukrotnie, bo przecież przez WASZ błąd był restart), zadanie z kalendarzem mikołaja (czyli zbieranie śnieżynek), event z pomocą dla Mikołaja (zrobiony już w ponad 60%), odebranie mi ponad 300 PN (ale dlaczego?!!!), itd.
    O stratach dla mojego sojuszu spowodowanych moją nieobecnością nawet nie wspomnę!

    Na koniec wisienka na torcie: dostałam maila od supportu:
    "...opisane działania zostały uznane za niewłaściwe przez pracowników Goodgame Studios (...) Miej proszę na uwadze, że zachowanie tego rodzaju podczas korzystania z naszych gier i usług (np. forum) nie będzie przez nas akceptowane..."
    Czyli zasugerowano mi nieznajomość OWU oraz świadome działanie na niekorzyść GGS! I to zabolało mnie najbardziej, bo o tym, że w ogóle wystąpił jakiś błąd i dodatkowe $ mi nie przysługiwały dowiedziałam się od koleżanki z sojuszu. Przypominam, że zbiegło się to u mnie z wykonaniem zadania i NIE BYŁO celowym działaniem z mojej strony, a zostałam potraktowana jak złodziej. I to już kwalifikuje się jako pomówienie (art. 212 kk), bardzo poważne, bo to już nie zabawa.

    Grałam już w kilka gier przeglądarkowych, ale z takim natłokiem niekompetencji i błędów w grze spotykam się po raz pierwszy. I po raz pierwszy zostałam za to ukarana. Miałam się nie odzywać (wszak ostatecznie jakieś korzyści osiągnęłam) i przeboleć bana, ale ten mail od GGS przelał czarę goryczy.

    Nie potrafie  zrozumieć jak  mozna  kogos karac i bezkarnie pomawiać.Grałam jak  co dzien, realizujac  biezace zadania w miarę możliwosci czasowych,Jakieś kilkanascie dni  temu  ubyło  mi  z  konta ok  70  mln zielonych, więc byłam  przekonana, ze to  jakas  rekompensata.Zabrano mi na pewno wiecej  niz dodano, bo 19 grudnia po  zakupie gruntu miałam ok 39 mln, a wczoraj  po kolejnej pseudopoprawce tylko 31mln, wiec napewno  nie  zabrałam  niczego ggs.
    Dzisiaj gra siegneła dna, bo  jak  mozna pomówic kogos o nieuczciwosc  bez  najmniejszych  podstaw  do  tego .Teraz nie  proszę, ale  zadam  od GGS wyjaśnienia  tego i  zaznaczam,  ze  skoro  grałam  z  polskiego serwera, w polskim sojuszu i wykonywałam zadania publikowane w ojczystym  jezyku nie  mam  zamiaru dogadywac  się  z  nikim po  angielsku.
    GGS niejednokrotnie  naraziło  mnie  na  straty finansowe, wiec przestałam  kupowac złoto  za  realna gotówkę.
    Nie pozwole  sobie  jednak na  obrazanie mnie  i  pomówienia

    Edit/
    Połączyłem posty.
    Vincent
    Post edited by Vincent on
  • gender (PL1)gender (PL1) PL1 Posty: 20
    pozdrowienia dla kochanego Olimpu, zablokowano mnie za grę, Basiu ,zgłaszam nieobecność, mam nadzieję, ze usprawiedliwioną.:)))
  • Na podstawie ostatniej analizy sytuacji, została podjęta decyzja, iż blokady kont graczy, związane z błędem z dolarami, zostaną podniesione. Twoje konto jest ponownie dostępne.

    Miej prosze na uwadze, że dolary usunięte z Twojego konta, uzyskane poprzez nadużycie błędu, nie będą mogły być przywrócone.

    Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tą sytuacją.

    Pozdrawiamy,
    Wsparcie Techniczne Goodgame Studio


    Dostałam takiego  kwiatuszka, a grac  dalej  nie  mogę,  a  moze  dlatego, ze przestałam  kilka  lat  temu  złoto  kupować
  • też dostałam takiego "kwiatka" konto było odblokowane kilka sekund i znowu blokada :/ 
  • babcianelka (PL1)babcianelka (PL1) PL1 Posty: 68
    edytowano 21.12.2017
    w swojej poczcie znalazłam  cos takiego :smile:
    chyba czas  sie  pozegnać, bo  nie  mam  zamiaru  nikomu udowadniać, ze  wielbładem nie  jestem.

    Edit/
    Proszę nie wklejać na forum informacji z prywatnych korespondencji.

    Vincent
  • Też dostałem bana chociaż nawet nie zauważyłem błędu z którego miałbym skorzystać.

    Pieprzy im się ta gra a teraz wszędzie szukają winnych zamiast przyznać się do błędu.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Totalna kompromitacja GGS
    Ani odrobina samokrytyk. Żenada!!!
    Honoru jak na lekarstwo

  • Mam nadzieję że moze szanowni moderatorzy wytłumaczą nam  jakie  to  wykroczenia popełnilismy
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    Witajcie,

    Wkrótce wszyscy gracze, którzy otrzymali ban będą mieć ponowny dostęp do farmy. Z powodu problemu w niektórych przypadkach, może to potrwać chwile dłużej.

    Pozdrawiam,

    Vincent
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Nic nie zrobiłam i nie korzystałam z błędu w grze, a dostałam bana i na poczcie mam info że zostanę okradziona. Mam pytanie dlaczego GGS nie cofnie gry do momentu z przed tego całego cyrku?
    Tak chyba byłoby prościej i obie strony nie miałby sobie nic do zarzucenia....no może tylko nasz stracony czas.

  • Borys (DE1) powiedział(a):
    Dzien Dobry , 
    a co z graczami ktore nic tego bledu nie wiedzieli bo ich nie bylo na grze i nie wykorzystali tego ...?
    dostaja jakos rekompensate ?
    albo Ci co wykorzystali cos maja a Ci co nie wykorzystali nic ? 

    I jezeli GGS zapominal MY nadal czekamy na Nagrody za Misztrzostwa Swiata !!!!!
    mielismy dostac wczoraj i jakos nic .... 



    dokładnie co z resztą co nie wykorzystała tego błędu.
    Nalezą nam się rekompensaty duże :)
    Ta gra to porażka jakich mało
  • Vincent powiedział(a):
    Witajcie,

    Wkrótce wszyscy gracze, którzy otrzymali ban będą mieć ponowny dostęp do farmy. Z powodu problemu w niektórych przypadkach, może to potrwać chwile dłużej.

    Pozdrawiam,

    Vincent
    Mogę zrozumiec, ze wystepuja problemy techniczne, trudno gra szwankuje, jest  do  moze dla niektórych bardziej denerwujace, ale ja do tej pory potrafilam sie zdystansowac.Stopniowo rozbudowywałam swoje  farmy,staralam sie aktywnie uczestniczyc w  sojuszniczych zadaniach.Na forum  sojuszu po  kolejnym leju powiedziałam, ze nie mam zamiaru brac udziału w  wyscigu  szczurów.Nie wiem  czy  to  jest  łamanie OWU gry, jesli tak  to  trudno i  rozumiem ze musimy  sie  pozegnać
    Nie pozwole sobie  jednak  na to  aby ktokolwiek zarzucał  mi  nieuczciwosć.
    Czekam  na  szybką odpowiedz od  moderatorów, bo  z supportem  to  chyba nie  ma  realnych  szans  na  dogadanie sie
  • Lukrecja13 (PL1)Lukrecja13 (PL1) Posty: 5
    edytowano 21.12.2017
    Wczoraj niewiele grałam i nic nie wiem żadnych zarobkach. Jestem zablokowana a można było sprawdzić po happy h. że mnie nie było w grze.
    Pytam kiedy będę miała dostęp do farmy i o co właściwie chodzi????

    O widzę że dostałam maila z informacją że złamałam warunki umowy i zostałam zablokowana na 72 godziny. To niestety pomyłka ze strony BF bo nic nie wiem o tym. Zrobienie ze mnie przestępcy i ukaranie bez wyjaśnienia uważam za TOTALNY BŁAD ze strony tej firmy. Najwyraźniej nie potrzebują już mnie w tej grze. Teraz niech się sami logują bo ja właśnie skończyłam. 
    Korzystam z tego forum i żegnam się z Wami.

    Edit/
    Połączyłem posty.
    Vincent
    Post edited by Vincent on
  • Nicozzo (PL1)Nicozzo (PL1) PL1 Posty: 32
    Wszyscy co odeszli z Gry " Bug Farm " czy Wszystkiego dobrego w Zyciu oraz Wesolych Swiat :) 
  • chila66 (PL1)chila66 (PL1) PL1 Posty: 17
    Vincent powiedział(a):
    Witajcie,

    Wkrótce wszyscy gracze, którzy otrzymali ban będą mieć ponowny dostęp do farmy. Z powodu problemu w niektórych przypadkach, może to potrwać chwile dłużej.

    Pozdrawiam,

    Vincent

    W trące swoje 3 grosze....aferę zrobiliście jakby by to były wasze realne dolce i płaczu, lamentu nie ma końca. Marne parę milionów wpadło przypadkowo bogu ducha winnym graczom a afera jak Watergate:)) 
    Tak miedzy nami to powinno nam się dać pod choinkę fajny pieniężny prezent a wy karacie ludzi banami przez wasze błędy. Mało to poważne!!!!!
  • b-AGNIESZKA (PL1) powiedział(a):
    też dostałam takiego "kwiatka" konto było odblokowane kilka sekund i znowu blokada :/ 
    Nawet gra nie lubi jak się z niej robi idiotkę i ze zdumienia padła.........
  • Redneck (PL1)Redneck (PL1) PL1 Posty: 14
    edytowano 21.12.2017

    Chyba nadeszła  ta pora żeby to GGS utrzymywał nas a nie my ich. Wtedy zobaczymy kogo boli bardziej.

    Nie kupuję złota do momentu aż się ogarną......


    Edit/

    Proszę nie nawoływać do bojkotu, ponieważ jest to na forum zabronione.

    Vincent


    Post edited by Vincent on
  • Moya (PL1)Moya (PL1) PL1 Posty: 68
    Witam, własnie zauważyłam, że konto w grze mam zablokowane. Zrobiłam rachunek sumienia i wyszło mi, że bana dostałam za sprzedawanie na bieżąco tego, co nie mieściło się w magazynach. Na ceny nie zwracałam uwagi, ale gdybym nawet to zrobiła... to co? Miałam karmić ciastkami świnie, czy poprosić, żeby zatrzymali mi czas w evencie choinkowym? 
    Stan konta miałam podwojony, ale czekałam na poprawkę, bo wiedziałam, że taki błąd naprawia baaaardzo szybko. Nie wykorzystałam sytuacji i teraz tego żałuję.
    Brawo!

    "Po dzisiejszych dyskusjach Zespól postanowił wycofać bany, które otrzymali gracze po wczorajszym błędzie w grze. Zespól zdaje sobie sprawę, ze wina leży po ich stronie i postara się to zrobić jak najszybciej. [...]
    Vincent"
    Nie wierzę w to. Bardziej pasuje: "Zespól zdaje sobie sprawę, ze nawet banów nie potrafił rozdać porządnie i teraz panikuje, że niektórzy wkurzą się po raz ostatni".

    P.S. U mnie w pracy "jak najszybciej" znaczy na wczoraj. A tutaj?
  • A dostępu do gry nie ma dalej.....
  • Cyrk jak w cyrk....

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik