Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

12334

Komentarz

• sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A ja tak ciekawości chciałam spytać teraz to tak na zmianę będzie się Nam serwować sojuszniczy lejek na przemian z ms??????????????? ja nie wiem Kto był tak mądry i wpadł na pomysł ,żeby serwować graczom wydarzenie sojusznicze do którego trzeba biegać sto razy dziennie,które wymaga masy środków i poświęconego czasu i jeszcze serwuje się to zaraz po skończonych ms .Po lejku proponuje znowu ms a potem ms światowe koniecznie z naliczaniem pkt w taki sposób jak ostatnio i oczywiście okraszone to wszystko masą błędów.........gdybym się wiecznie ganiać chciała to bym gry o kapuście nie wybierała,ostatnio jest tyle tej rywalizacji,że bokiem ona wychodzi i nie ma z niej żadnej frajdy.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

A może tak zespół uchyli rąbka tajemnicy i nam uprzejmie powie - dlaczego nam zabrał zwykły lejek, który chodził sobie świetnie i wszystkim sprawiał przyjemność :D

A ten sojuszniczy bubel - niesprawny od początku i złe zrobiony dalej jest w grze...skoro inne wydarzenia z powodów technicznych zostały wycofane jak np. nasz fantastyczny tryb planowania - pamiętamy tak, tak...pamiętamy i nie zapomnimy nigdy !!!...naprawdę chętnie się dowiemy...dlaczego dbając o nasze dobro...zespół zabiera co lubimy ?

• A kiedy start silosu sojuszowego??
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    A kiedy start silosu sojuszowego??
    Witaj
    Przeniosłam Twoje pytanie w odpowiedni temat na forum.
    Udzielałam dzisiaj już odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie, czasami wystarczy przeczytać kilka postów.
    Jak również możesz odszukać informacje na ten temat tu:

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3749522/#Comment_3749522

~Yalenka
  • Kamil63 (PL1)Kamil63 (PL1) PL1 Posty: 39
    Czy znana jest godzina startu silosu?
  • Yalenka powiedział(a):
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    A kiedy start silosu sojuszowego??
    Witaj
    Przeniosłam Twoje pytanie w odpowiedni temat na forum.
    Udzielałam dzisiaj już odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie, czasami wystarczy przeczytać kilka postów.
    Jak również możesz odszukać informacje na ten temat tu:

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3749522/#Comment_3749522

~Yalenka
    Wiem którego startuje chodziło mi godzinę rozpoczęcia bo ostatnio są takie niespodzianki ,że start jest o 2 w nocy :P
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    A co z silosem? Będzie dzisiaj?
    michdo (PL1) powiedział(a):
    A co z silosem? Będzie dzisiaj?
    Witaj
    Sojusznicze Święto ciężkiej pracy wystartuje dzisiaj, ale niestety nie znam godziny rozpoczęcia wydarzenia.

~Yalenka

• Nicozzo (PL1)Nicozzo (PL1) PL1 Posty: 32
    Dzien Dobry,
    lepiej sobie zostawcie ten silos 
    poniewaz duzo osob pewnie nie bedzie mialo czasu
    za 4 dni sa swieta ....:) :)
    wiec lepiej przesunac event na nowy rok :)
    Pozdrawiam Borys
    i Zycze Wszystkim Wesolych Swiat :)
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    Borys (DE1) powiedział(a):
    Dzien Dobry,
    lepiej sobie zostawcie ten silos 
    poniewaz duzo osob pewnie nie bedzie mialo czasu
    za 4 dni sa swieta ....:) :)
    wiec lepiej przesunac event na nowy rok :)
    Pozdrawiam Borys
    i Zycze Wszystkim Wesolych Swiat :)

AMEN :)
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    Serio?! skrócony czas lejka i nagrody za te same ilości punktów co normalnie? czyli licencje za 4,6 mln punktów?? kogoś ostro pogięło chyba...
    qwasiarz (PL1) powiedział(a):
    Serio?! skrócony czas lejka i nagrody za te same ilości punktów co normalnie? czyli licencje za 4,6 mln punktów?? kogoś ostro pogięło chyba...
    Witaj informowaliśmy o tym wczoraj, że czas w Sojuszniczym Święcie Ciężkiej Pracy będzie skrócony.

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3760746/#Comment_3760746

~Yalenka
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    Yalenka powiedział(a):
    Witaj informowaliśmy o tym wczoraj, że czas w Sojuszniczym Święcie Ciężkiej Pracy będzie skrócony.

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3760746/#Comment_3760746

~Yalenka
    Aha... znaczy że jak informowaliście to wszystko jest ok i można chcieć nas zmuszać do zrobienia tyle co zwykle żeby dostać nagrody takie jak byśmy chcieli? 
    Bo nie da się odjąć 1/3 punktów potrzebnych do zdobycia tak jak odjęliście tyle czasu z wydarzenia? 
    A nie zaraz to ggs... Nie da się pewnie.
    Ale kolejny bubel zacząć się dało? 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Yalenka powiedział(a):

~Yalenka
    Aha... znaczy że jak informowaliście to wszystko jest ok i można chcieć nas zmuszać do zrobienia tyle co zwykle żeby dostać nagrody takie jak byśmy chcieli? 
    Bo nie da się odjąć 1/3 punktów potrzebnych do zdobycia tak jak odjęliście tyle czasu z wydarzenia? 
    A nie zaraz to ggs... Nie da się pewnie.
    Ale kolejny bubel zacząć się dało? 
    Może odjąć punkty w silosie to już wyższa szkołą jazdy dla nich...

ale mogliby dać każdemu na czas silosa skrócony czas produkcji np... chcieć to móc... ale chęci brak i tyle.. 
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Prosimy już tego bubla nie włączać... Te kilka godzin wystarczyło... Za więcej dziękuję :)
  • Edela (PL1)Edela (PL1) PL1 Posty: 26
    edytowano 20.12.2017
    A miałam już ustawione jabłka na 6h, to już naprawdę staje się męczące... Za każdym razem to samo ;)
  • iloooooo (PL1)iloooooo (PL1) PL1 Posty: 27
    edytowano 20.12.2017
    Był, był i się zmył...

jak wszystko inne w tej grze!

o, znowu kolejny problem z serwerem i jest przerwa w evencie...
    Witajcie

Sojusznicze Święto Ciężkiej Pracy wystartuje ponownie około godziny 16:30.

~Yalenka
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Bijecie własne rekordy, czwarta poprawka w ciągu jednego dnia, brawo Wy !!!
    Weźcie sobie ten lejek j dajcie Dzieciom na Święta, pękną ze śmiechu
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 20.12.2017
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie

Sojusznicze Święto Ciężkiej Pracy wystartuje ponownie około godziny 16:30.

~Yalenka
    Ale na prawdę nie trzeba. Niech nie wraca - najlepiej nigdy. Najgorsze wydarzenie ostatnio w tej grze. Wartościowe nagrody nieosiągalne. Włączcie lepiej starego, a nie bubla, którego za parę godzin znowu zabiorą albo skrzynie pozamieniają.
    Tamten jakoś nie generował tylu błędów, a z uporem maniaka się forsuje, to dziwne badziewie. Po co?
  • Dla mnie ten cały lejek pomału zamienia się w rózgę która da nam św. Mikołaj pod choinkę :( 
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    a u mnie to już tylko wywołuje uśmiech na twarzy :) żadne wydarzenie nie działa poprawnie i jak cos się zaczyna to tylko czekam kiedy się popsuje ;). Na plus, że sojusz dostał skrócony czas ;)
  • Czaga (PL1)Czaga (PL1) PL1 Posty: 22
    edytowano 20.12.2017
    a kto mi zwroci kase za bonusy hmm ??
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Ja już tego nawet nie komentuje bo szkoda czasu 

Pozdrawia Magda
  • Powoli to zaczyna być chore. Dużo wydarzeń, które niewiele wnoszą. Choćby człowiek chciał, to nie da rady we wszystkim być dobry. A najgorsze, że czasami poustawia się coś na dłuższy czas, a po tych ich modyfikacjach wskakuje całkiem co innego.

• Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Proszę o zwrot ukradzionej po raz kolejny kasy.......nie przyjmuję żadnych waszych przeprosin  bo to słowo w waszym wydaniu zdewaluowało się
  • Oktaś (PL1)Oktaś (PL1) PL1 Posty: 11
    znowu bledy zniknelo mi swieto pracy jest coraz wiecej jaj w teej grze
  • Czemu usuwasz moje posty Yalenko ??
                  " Prawdziwa cnota krytyk się nie boi "

Moje życzenia dla całego zespołu,który wciąż  uniemożliwia granie na farmie ...
      Julian Tuwim "Całujcie mnie wszyscy w .."
  • Masakra, normalnie szkoda słów....
  • Czaga (PL1)Czaga (PL1) PL1 Posty: 22
    żenada po prostu żenada , nie gra tylko żenada 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik