Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

30.11.2017 | Fabryka św. Mikołaja!

11721

Komentarz

• Falkoo (PL1)Falkoo (PL1) PL1 Posty: 14
    a wie ktoś kiedy ma być odblokowana?
  • mikoczes (PL1)mikoczes (PL1) PL1 Posty: 69
    jak znam życie, to niebawem.
  • Falkoo (PL1)Falkoo (PL1) PL1 Posty: 14
    to samo u mnie było przed chwilą :( 
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    @Yalenka @Jiper mam pytanie dlaczego w 3 rozdziale są teraz na żółto osoby, które były na szaro??? Mamy to teraz uzupełniać??? Czy możemy olać?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

Proszę o zapoznanie się z najnowszym wpisem w Nowinkach.

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3760936/#Comment_3760936

Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Czy coś w tej grze jeszcze działa  ????????????????   :s
    Dlaczego nie działają  fajerwerki  z  HH   ?????????
    edytowano 19.12.2017
    Smrodek (PL1) powiedział(a):
    Czy coś w tej grze jeszcze działa  ????????????????   :s
    Dlaczego nie działają  fajerwerki  z  HH   ?????????
    W jaki sposób nie działają u Ciebie fajerwerki? Z tego co wiem, fajerwerki działają na ilość wypadających pcheł.

~Yalenka
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Ooo..,  fakt  -  na pchły  działają.
    Jednak ja  specjalnie posiałem specjalne rośliny w celu zwiększenia ilości  przedmiotów potrzebnych do eventu  " Bliżej natury " i  żadnej  premii z tytułu  Happy Hours nie było.  Ilość przedmiotów wyleciała taka sama  jak  bez  wzmocnienia  fajerwerkami.   A opis dzisiejszego bonusu  mówi jasno:

300% więcej przedmiotów z wydarzeń pojawiających się na twojej  farmie.

Więc  jak to rozumieć  ????????
  • Nina14 (PL1)Nina14 (PL1) PL1 Posty: 28

:s Ja już nie chcę tego Mikołaja i jego fałszywych prezentów.

Nie zależy mi na tym evencie. Najlepiej niech nic nie wznawiają tylko wyłacza w ogóle to wadziwie.

A mimo wszystko życze WSZYSTKIM  WESOŁYCH ŚWIĄT   

• michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    edytowano 20.12.2017
    I co z tą poprawką? Będzie, nie będzie? Jeśli będzie to kiedy?

Pojawił się wykrzyknik :) więc chyba bedzie
  • iloooooo (PL1)iloooooo (PL1) PL1 Posty: 27
    Smrodek (PL1) powiedział(a):
    Ooo..,  fakt  -  na pchły  działają.
    Jednak ja  specjalnie posiałem specjalne rośliny w celu zwiększenia ilości  przedmiotów potrzebnych do eventu  " Bliżej natury " i  żadnej  premii z tytułu  Happy Hours nie było.  Ilość przedmiotów wyleciała taka sama  jak  bez  wzmocnienia  fajerwerkami.   A opis dzisiejszego bonusu  mówi jasno:

300% więcej przedmiotów z wydarzeń pojawiających się na twojej  farmie.

Więc  jak to rozumieć  ????????
    Bardzo dobre pytanie. Też się zastanawiam.

Przed chwilą było wzmocnienie na pola 30%,

sadziłam kukurydzę  i z jednego pola mam 23 + 3 (z boostera) czyli 26
    dodając do tego HH powinnam mieć 33 z pola
    a miałam... uwaga, uwaga! ... 26

ściema i lipa jednym słowem!
  • Witam,3 rozdział Mikołaja wciąż nie działa,mam pytanko,czemu miała służyć poprawka??coś się zmieniło??
    jak mam zobaczyć jakie produkty miałam w rozdziale?
  • wejdz w 3 rozdział i powinny wskoczyć Twoje produkty,pod waarunkiem,że u Ciebie działa
    pokazuje mi tylko produkty 4 rozdziału. W 3 widzę tylko statystyki
  • Dorota11115Play (PL1)Dorota11115Play (PL1) PL1 Posty: 93
    edytowano 20.12.2017
    trzeba zaczekać aż coś napisze Yalenka ,zauważyłam,że wskoczyła Nam dekoracja z 3 rozdziału ,u mnie jest podobnie,tylko statystyka i nie ma możliwości ani uzupełnić towarów ani tez nikomu z sojuszników pomóc
  • iloooooo (PL1)iloooooo (PL1) PL1 Posty: 27
    Ja pamiętam jakie miałam.
    Nic się nic zmienia.
    Też widzę tylko statystyki. 
    Mydlenie oczu chyba.
    Za to w piwnicy pojawiła się 3 dekoracja z pociągu.

Dorota11115Play (PL1) powiedział(a):
    Witam,3 rozdział Mikołaja wciąż nie działa,mam pytanko,czemu miała służyć poprawka??coś się zmieniło??
    Witajcie

Trzeci rozdział został Wam zaliczony, dekoracje powinni dostać wszyscy gracze ,którzy uczestniczyli w wydarzeniu. 

~Yalenka
  • Bardzo dziękuję za informację Yalenko ,pozdrawiam
    Yalenka ale 3 rozdział nie jest zaznaczony jako zaliczony tak jak w 1 i w 2
    michdo (PL1) powiedział(a):
    Yalenka ale 3 rozdział nie jest zaznaczony jako zaliczony tak jak w 1 i w 2
    Proszę zapoznać się z tym wpisem:

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3761612/#Comment_3761612

~Yalenka
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Na prawdę już się nie kompromitujcie z tym silosem, na siłę tylko wszystko upychają...
    Od wczorajszej poprawki farma mi chodzi jak mucha w smole, ciągle jakieś errory wyskakują..
    Mam nadzieję, że dziś będzie jakiś hot-fx też na nk , bo nie da się tak grać  :|
  • Czy wy też macie problem z zalogowaniem się na forum?
    Coś się chyba popsuło?
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Na prawdę już się nie kompromitujcie z tym silosem, na siłę tylko wszystko upychają...
    Od wczorajszej poprawki farma mi chodzi jak mucha w smole, ciągle jakieś errory wyskakują..
    Mam nadzieję, że dziś będzie jakiś hot-fx też na nk , bo nie da się tak grać  :|
    Bardzo Cię proszę o zamieszczenie zrzutów ekranów z błędami jakie wyskakują, zgłoszę  je do Zespołu.

~Yalenka
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Bo to będzie poprawka, poprawionej poprawki, GENIALNE !!
    Ten silos to zupełny niewypał. Kto na niego będzie miał czas?
    Szanowni Geniusze z GGS, idą Święta, czy tego nie rozumiecie?
    Nie dawajcie nam pod choinkę kolejnego bubla.

Yalenka powiedział(a):
    Bardzo Cię proszę o zamieszczenie zrzutów ekranów z błędami jakie wyskakują, zgłoszę  je do Zespołu.

~Yalenka
    w tej chwili zrzutu nie zrobię, bo gra mi tak zamula, że nie zbieram nic zanim silos nie ruszy
    ale to coś w stylu, że obiekt jest zajęty...
    muszę klikać po kilka razy w jakiś obiekt aby zebrać zbiory, albo nastawić produkcję :/
    Czyściłam historię, ciasteczka, sprawdzałam na innym komputerze i ciagle tak zamula -- od wczorajszej aktualizacji.. inne programy , gry działają normalnie
    Yalenka powiedział(a):

~Yalenka
    w tej chwili zrzutu nie zrobię, bo gra mi tak zamula, że nie zbieram nic zanim silos nie ruszy
    muszę klikać po kilka razy w jakiś obiekt aby zebrać zbiory, albo nastawić produkcję :/
    Czyściłam historię, ciasteczka, sprawdzałam na innym komputerze i ciagle tak zamula -- od wczorajszej aktualizacji.. inne programy , gry działają normalnie
    Zgłosiłam i ktoś z Zespołu przyjrzy się problemom na Waszym serwerze.

~Yalenka
    Yalenka powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):

~Yalenka
    Zgłosiłam i ktoś z Zespołu przyjrzy się problemom na Waszym serwerze.

~Yalenka
    Dzięki, za kilka minut mamy poprawkę, to trzymam kciuki aby się naprawiło :)
  • Czaga (PL1)Czaga (PL1) PL1 Posty: 22
    Fakt dekoracja z rozdziału 3 jest , tylko czemu jak sobie na nią zapracowałem to nie wyskoczyła od razu,Może ze wszyskich rozdziałów dajcie te dekoracje i po sprawie , po co czekać na następne błędy :)
    ok ,a naszej klasie już po poprawce.. ale bardziej zapsuła niż naprawiła, jak klikam w namiot eventowy to farma szarzeje i sie cała zawiesza, musze odświeżać stronę aby się gra odwiesiła..

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik